dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
گرنا 4 تا سرور داره کدوم رو انتخاب کنم؟

مهم نیست ولی همون سرور 1 رو انتخاب کن.
سعی کن فعلا بری رومهای 4 و 5 تا کم کم سطح بازیت بهبود پیدا کنه.اینم در نظر داشته باش لول گارنات مهم نیست.اکثر کسایی که لول بالا دارن از هک استفاده میکنن.خیلی لول پایینهایی رو دیدم که بازیشون بهتر از لول 40-50 ها بوده.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
اینجوری که playdota داره سوتی میده نوبره والله....
اومدن یه خورده تغییرات بدن که حوصله ملت سر نرده 6.72d دادن.....
هنوز خیلی ها تو حال و هوای دانلود 6.72d بودن که نسخه ی 6.72e هم اومد!!!!
حالا چرا؟؟؟
دلیل:یه باگ فقط 1 باگ باعث شد که این حرکت صورت بگیره و به خاطر این خیلی ضایع بازی شد اما خب
پیشامد هست دیگه و برای درست شدن باگ باید اینکارصورت میگرفت چون باگ خیلی مهمی بود.
باگی که فکر کنم به ability fire flay هیروی battrider مربوط بود که جاهای عجیبی میشد رفت.فکر کنم.
خب همه بیخیال شده بودن که یهوو.............................بوووووووووووم 6.72f بووووووووم بووووووووووم
بله بازم یه سوتی دیگه باعث این آپدیت خنده دار شد و کلی آبروی playdota رفت.بیخود فن ها نیان بگن که این حرفا چرته...من خودم فن تعصبی هستم ولی واقع بین....
حالا باگ این چی بود :d
اینطور که من فهمیدم :گاهی اوقات با خرسی که هیروی lone druid به شما میده(ability 1)شما نمیتونید با ability return اون رو پیش خودتون برگردونید تا وقتی که یکی اون رو بزنه:dخب این هم میشه گفت مهم بود برای کسایی که با خرسشون کلی obs بازی در میارن وسط گیم و یه دفعه یه جای دیگه که درگیر میخوان بشن خرسشون نمیتونه برگرده تو درگیری مگه با پای پیاده:dچون جایی که رفته خالی بوده و 5 تا هیروی حریف اینطرت تو درگیرین و کسی نیست اونو بزنه:))
تا هفته ی دیگه 6.72z با هم دیگه بازی میکنیم=))

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
یه سوال داشتم..لول دوی هیروی morfhing دقیقا چیکار میکنه؟؟

درود!!
خب لول 2 ایشون :D Agility شما X2میکنه +50 تا هم دمیج بوناس وارد میکنه به حریف!!

یعنی اگه اگیلیتیت 100 باشه میشه تقریبا 220+50 تا دمج!!همین!

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام بر همه
من بد جوری گیج شدم!!
لطفا بگید برای شرو بازی بهترین هیرو و ایتماش چیه؟!
من تازه کارم بگید مثلا هیرو تو خونه ابی و ایتم از کی بخرم!!!!:d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا اگر با هیرو invoker بلد باشی به نظر من یکی از شاخ ترین هیرو ها هست. من خودم همیشه گنجیشک یا همون ابزیدین دیسترویر رو بر میدارم . این هیرو شاهکاره و انقدر باگ میشه که حریفتون تندی لفت میده. واقعا ابزیدین رو خیلی قشنگ ساختن. اصلا نیاز به پول نداره چون به نظر من تو پول جمع کردن از این هیرو بهتر نیستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر