dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
obsidian distroyer
بهترین هیرو در مانا داشتن و پر کردن مانا.
این هیرو بعد از گذشت چندی از بازی به صورت کامل دارای مانای بینهایت میشه و دلیلشم لول سه این هیرو است چون با گرفتن 4 تا از این لول حدود 50% شانس برگرداندن 25 درصد کل ماناهای مفیدتان را به شما میدهد و جالبه بدونید دائم مانای شما پر میشه نه هر از گاهی. منظور از مانای مفید مقدار مانایی هست که شما مصرف نکردید مثلا اگر مانای شما 2000 تا بود که خیلی راحت تا اواسط بازی میشه و شما هم مانایی مصرف نکردید خیلی راحت 25 درصدش یعنی 500 تا مانا بر میگرده که خوب تو اون وضعیت فایده ای نداره اما.
لول یک: این لول شاهکاره و دقیقا کار لول 6 هیروی اهو یا authshia رو میکنه تازه خیلی خیلی هم از اون بهتره. هر چقدر مانای مفید دارین 5 6 7 8 درصدشو اگر درست بگم حالا یک درصد بالا پایین رو تبدیل به دمیج میکنه و علاوه بر دمیج شما به حریف میده .راستی اگر ایلوژن جلوتون بود به ترتیب 100 200 300 400 تا به ایلوژن میده که تابلو میشه ایلوژنه یا نه البته اصلا به درد نمیخوره اصل اون دمیج اظافیه که میده. اما بدیش اینه که مانا خوره یعنی هر ضربتون 100 تا مانا میگیره پس بهتره اول لول 3 تونو تا اخر پر کنید بعد برید سراغ 1.
لول 2: بسیار فلج کنندس و عالیه. هر با روی دشمنتون بزنید 1 2 3 4 ثانیه به ترتیب لول اونو فید میکنه یعنی هیچ لول و ضربه ای نمیگیره و متوقفه تا هم تیمیاتون برسن و وقتی از حالت فیدی در اومد بزننش. اما اصلش اینه که برای مدت 60 ثانیه ( خیلیه ) 2 4 6 8 به ترتیب لول اینتلیجنت هیروی حریفو به شما میده و از اون کم میکنه. اگر ضد شما استرنج یا اگیلیتی بود کارش کاملا تمومه چون اصولا اینتلیجنت بالایی ندارند.
لول 3: که گفتم مانای شما رو بی نهایت خواهد کرد
اما 6: از نظر من بهترین 6 کل دوتاست چرا چون گروهیه ، بسیار سهمگینه، نسبتا زود پر میشه و کاملا با کل لولاتون مچه. محدوده با اندازه بیش از250AOC رو دوچار جادو میکنه که این جادو چی کار میکنه؟ این جادو اختلاف اینتلیجنت شما و هیروهایی که تو این ناحیه هستنو میشماره مثلا 50 تا بعد ضرب در به ترتیب 8 9 10 و با بستن اقانیم 9 10 11 به ترتیب میکنه و دمیجی که کاملا فیزیکی نیست رو وارد میکنه یعنی ارمور اثری نداره. 50 *10=500 اما ناراحت نشین چرا؟
این هیرو انتلیجنتش شدیدا میره بالا میرسه به 140 تا 200 و هیروهای حریفتون رو با زدن لول 2 از نظر اینتلیجنت فقیر میکنید اختلاف میره بالای 130 یا بیشتر و دمیج وارده میشه 1300 تا حدودا که ارمورم تاثیری نداره اما بعدش شما هر اتکی که بدید حدود 500 تا دمیج میده بخاطر لول 1 تون پس حریف نابوده.
ضعف:
این هیرو خیلی کم جونه و سریع میمیره ولی جالبه بدونید با ایتم خیلی باگ میشه چون خودش ایتم احتیاج نداره. معمولا بخاطر 6 این هیرو ایتم های اینتلیجنتی میبندن ولی باید یکمم ارمورش و خونشو تقویت کرد چون خیلی زود میمیره پس اول براش بوت ترید و ونگارد و شیوا رو ببندین و سعی کنید اینتلیجنتتونو بالا ببرید.
اگر یه داج براش ببندین و مواقع خطر غیب بشه در بره چون خوب میمیره.
نقاط قوت:
پول شویی------خیلی خیلی اسیب زننده در حقیقت در اواسط بازی چنان دمیجی با هر ضربه میزنید که انگار یه داوینی یا 250 بستین.
مانای بی نهایت البته در اواسط بازی به بعد
انقدر شاخ میشین که میرین وسط دوتا هیرو رو لوله کنید
بی نیاز به ایتم
لول های خیلی خیلی خوب

معمولا اول بازی خیلی ضعیفین پس النورد بازی در نیارید و سعی کنید پولتونو جمع کنید و مهمتر لول 3 تونو به چهارمین درجه برسونید و فقط 3 و 2 رو پر کنید تو لولا حتی 6 هم نگیرید و بزارین لول 10 و 11 با هم دوتا 6 بگیرید. خیلی خیلی قوی میشین اگر اول بازی رو کنترل کنید و خیلی خیلی هم ضعیف اگر اول بازی نتونید خوب پیش برید چون این هیرو کاملا به لولاش وابستس.
بازم سایتای دیگه ای هستن که معرفی مردن ایتمارو و لولارو ولی من تجربه خودمو گفتم و بدونید با این هیرو شما 3 تا لول 6 دارید حتی لول 2 شما که حریف را غیب میکند لول 6 بعضی هیرو ها هم همین کارو میکنه.

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
کسی اگه HLR مشکلی داشت یا بن شده PM بده کارشو ردیف کنم.

اقا من ایدیم 2 ماه بن شد . فکر کنم الان 1 ماه گذشته
XerQus
میتونی مارو آنبن کنی ؟

---------- نوشته در 12:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

اقا اگر با هیرو invoker بلد باشی به نظر من یکی از شاخ ترین هیرو ها هست. من خودم همیشه گنجیشک یا همون ابزیدین دیسترویر رو بر میدارم . این هیرو شاهکاره و انقدر باگ میشه که حریفتون تندی لفت میده. واقعا ابزیدین رو خیلی قشنگ ساختن. اصلا نیاز به پول نداره چون به نظر من تو پول جمع کردن از این هیرو بهتر نیستش

invoker رو خیلی راحت با Silence کردن میشه از کار انداخت
همینطور destroyer اکثر هیرو ها با Black King Bar به راحتی kill می کنند .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بهترین هیرو یونیت خور که سندکینگ است و بس ! یک بتل فیوری و یک رادیانس بالا بیار تمومه ! اگه هیرو جلوت لول زنه هم اول اُرب یا اواتار بالا بیار !

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
بهترین هیرو یونیت خور که سندکینگ است و بس ! یک بتل فیوری و یک رادیانس بالا بیار تمومه ! اگه هیرو جلوت لول زنه هم اول اُرب یا اواتار بالا بیار !
در اشتباهی دوست من هیروهای یونیت خور بهتری هم وجود دارند در ضمن واسه ی سند کینگ توی 5 به 5 کسی بتل فیوری نمیره خیلی اشتباه هستش

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
در اشتباهی دوست من هیروهای یونیت خور بهتری هم وجود دارند در ضمن واسه ی سند کینگ توی 5 به 5 کسی بتل فیوری نمیره خیلی اشتباه هستش

دقیقا
شما
Blink aghanim Boot ( travel , arcane ) radiance
Optional : heart shiva refresher
اینها خیلی بهترند

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
باتل فیوری که میخواد ولی اولین آیتم من بعد از پا اُرب هست یا آواتار و باتل فیوری ! هیرو یونیت خور بهتر از سندکینگ مثلا کی ؟! Axe که اصولا اول بازی تا لول 11 شاخه نه بیشتر ...
سندکیمگ بخاطر لول 3 شاخه شاخه واسه یونیت خوری !

sina_EA

کاربر سایت
Aug 24, 2011
72
نام
سینا
من يه چيز هايي از دوتا سر ميشه اما حرفه اي نيستم در كل از راهنمايي هاتو ممنونم فكر نميكردم اينجا هم dota باز داشته باشه:d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
یونیت خور تر از spirit breaker مگه هست که اینا رو میگین؟کافیه مدنس ببنده اون موقع میبینید با دمیج خرکیش دیگه کسی حریفش نیست تو تک به تک اما تو گروهی هم هیروی شاخیه. کلا هم 6 خیلی عالیی داره که زودم پر میشه هم لول های دیگش کار امده

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
اگه قراره هر هیرویی آیتم ببنده خب 99 درصد هیرو ها میشن یونیت خور خفن...اما یونیت خوردن هیرو ها به آیتم نیست بلکه به لول هاش هست و میشه یکی از بهترین هیرو های یونیت خور رو هیروی Shadow Feind دونست که با لولش خیلی راحت اوایل بازی میتونه کریپ بخوره و سریع آیتم هاش رو ببنده .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من مخالفم چون شما با یه ایتم خیلی خیلی ارزون میتونید با هر هیرویی یونیت خوری کنید ولی دمیج بالای اسپیریت بریکر کار اونو خیلی تو کریپ خوری راحت میکنه و اینکه کار با هیرو راحته. وگرنه جون هرکی دوست دارین کسی روی دست ترول هست برای پول دراوردن؟!!! عمرا

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من مخالفم چون شما با یه ایتم خیلی خیلی ارزون میتونید با هر هیرویی یونیت خوری کنید ولی دمیج بالای اسپیریت بریکر کار اونو خیلی تو کریپ خوری راحت میکنه و اینکه کار با هیرو راحته. وگرنه جون هرکی دوست دارین کسی روی دست ترول هست برای پول دراوردن؟!!! عمرا

این حرف ها چیه ؟ فقط کار اصلی اینه که farm بلد باشین با هر هیرویی میشه farm کرد به جز تعداد خیلی کمی بعضی هاشونم که کلا farmer هستن.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا اینا رو بیخیال یه هیرو بگید باهاش تک به تک این اسپیریت عوضی رو بزنم. هم دمیجه هم بش کن هم سرعتی هم هلث همه چیز هست لام...ب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر