Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بازی تموم شد.
واقعا بعد از اینهمه هایپ بهترین چیزی بود که میشد تجربش کرد. حتی از استاندارها و توقعات منم بالاتر بود.
دو مرحله آخر شدیدا بازی سخت شده بود تا جایی که یکمی اذیت کننده بود دیگه:D. ولی من چلنج رو خیلی دوست دارم. روند بازی و اکشنش حتی یه لحظه هم از نفس نمیوفته. خیلی توی محیط ها رو اونطور که دلم میخواست نتونستم بگردم و زیر و روش کنم که الان که بازی تموم شده شروع میکنم به گشت و گذار و پیدا کردن مکان های مخفی. حتی رمز ها و مکان های مخفیش هم منو یاد نسخه های کلاسیک میندازه.
و اما داستان بازی که از نظر قویترین پارامتر بازی بود، البته قویترین رو میگم چون به حدی دنیای دووم رو بزرگ کردن و شاخه و برگ دادن بهش که گاهی یادم میرفت دارم دووم بازی میکنم.
من پیشنهاد میکنم یه تاپیک جداگانه برای داستان بازی بزنیم و اونجا بدون ترس از اسپویل کردن راجب داستان و وقایعش صحبت کنیم. داستان خیلی اسرارآمیز بود و عینه اینکه خیلی از مباحث رو باز کرد ولی کلی نقاط تاریک و مبهم هم اضافه کرد. در انتها ولی چیزی که راجب داستان میتونم بگم اینه که اگر برید دنبالش شاید یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین داستان های این ژانر رو ببینید و پیدا کنید. شخصیت دووم اسلیر هم به واقع بهترین سایلنت پروتاگونیست خلق شده توی این ژانر و پر ابهت ترینشونه.
نمره من به بازی نمره کامل هست و بعید میدونم بشه نسخه ای بهتر از این برای دووم متصور بود. واقعا یکی از بهترین شوترهای همه دوران ها هست.
یکی از سورپرایزهای بازی گذشته دووم اسلیر بود که در اوج ناباوری برای من مشخص شد که همون دووم گای نسخه 64 هست. راجب maykr ها که جدیدترین آنتاگونیست این سری هستن کلی صحبت دارم و اینکه من حس میکنم vega همون father بوده که سامور ( یا همون ساموئل هیدن احتمالا) دزدیدتش. اینکه دووم اسلیر توی نبرد اول یکبار مرده و دوباره زنده شده و...... دوست دارم توی یه تاپیک جدا راجبش کاملا صحبت کنم.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
خیلی توی محیط ها رو اونطور که دلم میخواست نتونستم بگردم و زیر و روش کنم که الان که بازی تموم شده شروع میکنم به گشت و گذار و پیدا کردن مکان های مخفی. حتی رمز ها و مکان های مخفیش هم منو یاد نسخه های کلاسیک میندازه.
منم یه سیو جدید شروع کردم دارم از اول همه مراحل رو کامل میچرخم و 100% آیتم ها رو میگیرم. :D
نمیدونم چه حسیه بازی که تموم میشه یک لحظه هم نمیتونی بهش فکر نکنی.

در مورد موزیک های بازی هم میخواستم فقط به این اشاره کنم که با موزیک باس فایت گلادیاتور مو به تنم سیخ شد.:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
خب امشب بالاخره کلک بازی رو با درجه سختی Hurt me plenty کندم و باید به ضرس قاطع بگم که Eternal نه تنها بهترین شوتر این نسل برام بوده بلکه یکی از بهترین شوتر‌های اول شخصی هست که تو عمرم بازی کردم و درجه بی نقص بودن بازی چهار پنج برابر Doom 2016ایی هست که خودش عالی بود!! این مورد رو دارم بر اساسی میگم که بالای ۳۰۰ الی ۴۰۰ ساعت من این نسل فقط Rainbow Six بازی کردم یا این نسل کالکشن فوق العاده Master Chief رو برای اولین بار تجربه کردم!! :D
یادم نمیاد وسط مبارزه یا گیم پلی یک بازی نفس کم بیارم و مجبور بشم چند ثانیه نفس عمیق بکشم تا بتونم ادامه بدم اما مرحله آخر Eternalاین بلا رو بعد از اینهمه سال تجربه سرم آورد:D چقدر بی نظیر بود بازی و موسیقی‌ها.
از لحاظ فنی هم من هیچ صحبتی ندارم، بازی ۶۰ فریم با رزولوشن ۱۰۸۰ و این کیفیت از تکسچرها و محیط‌های بزرگ!!! الله اکبر واقعا :D اونم رو PS4 معمولی ذغالی من :D مگه داریم؟ بدون افت فریم و لودینگ پنج ثانیه‌ای؟؟ چیت کد زده id Software قطعا :D
ایرادی نیست واقعا جز بعضا پلتفورمینگ بازی بخصوص نیمه دوم بازی که کمی تا حدودی رو مخی بود ولی همونم باحال بود به نحوی :D

Other Games are temporary but DOOM is ETERNAL :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خب امشب بالاخره کلک بازی رو با درجه سختی Hurt me plenty کندم و باید به ضرس قاطع بگم که Eternal نه تنها بهترین شوتر این نسل برام بوده بلکه یکی از بهترین شوتر‌های اول شخصی هست که تو عمرم بازی کردم و درجه بی نقص بودن بازی چهار پنج برابر Doom 2016ایی هست که خودش عالی بود!! این مورد رو دارم بر اساسی میگم که بالای ۳۰۰ الی ۴۰۰ ساعت من این نسل فقط Rainbow Six بازی کردم یا این نسل کالکشن فوق العاده Master Chief رو برای اولین بار تجربه کردم!! :D
یادم نمیاد وسط مبارزه یا گیم پلی یک بازی نفس کم بیارم و مجبور بشم چند ثانیه نفس عمیق بکشم تا بتونم ادامه بدم اما مرحله آخر Eternalاین بلا رو بعد از اینهمه سال تجربه سرم آورد:D چقدر بی نظیر بود بازی و موسیقی‌ها.
از لحاظ فنی هم من هیچ صحبتی ندارم، بازی ۶۰ فریم با رزولوشن ۱۰۸۰ و این کیفیت از تکسچرها و محیط‌های بزرگ!!! الله اکبر واقعا :D اونم رو PS4 معمولی ذغالی من :D مگه داریم؟ بدون افت فریم و لودینگ پنج ثانیه‌ای؟؟ چیت کد زده id Software قطعا :D
ایرادی نیست واقعا جز بعضا پلتفورمینگ بازی بخصوص نیمه دوم بازی که کمی تا حدودی رو مخی بود ولی همونم باحال بود به نحوی :D

Other Games are temporary but DOOM is ETERNAL :D
"Against all the evil that Hell can conjure, all the wickedness that mankind can produce, we will send unto them... only you.
Rip and tear, until it is done."

>:)>:)>:)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
اگر نتونستی بگیری من کمک میکنم کلا بخش بیخودی از نظر من سطح بندی برای پیدا کردن بازیکن نداره

تونستن که میشه ، فقط وقت میخواد منم وقت Multiplayer ندارم ، میخوام تموم کنم بره ، من Add ت میکنم، ولی باید 3 نفر باشیم .

• Like
Reactions: KavehFrootan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر