Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
کلا سری DOOM از همون نسخه اولش، انقلابی، تاریخ ساز، بزرگ و حیرت اور بوده، واصلا نباید یک بازی عادی دونستش تا همین نسخه 2016...من نسخه های یک و دو رو بازی نکردم ولی نسخه 3 زمان خودش غوغای به پا کرد درحد جنگ جهانی دوم، رسالت نسخه 2016 هم همین بود که شوتر اول شخص رو از این لجن زار بکشه بیرون که به نحو احسن انجامش داد.

• Like
Reactions: uriel and Mahdi444

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه یادآوری بکنم که توی Slayers Club عضو شید...آیتم‌های in-game جالبی میشه رایگان دریافت کرد...مخصوصا واسه بخش آنلاین بازی...مثل همون زامبی اسلیر! خلاصه که بعدا نگید چرا کسی بهم خبر نداد :D
Slayers Club

الان از اون تیم اول که روی Wolfenstein 3D و Doom 1993 کار کرده بودن Kevin Cloud بعد از 28-29 سال، هنوز توی id Software مونده و در حال فعالیته.
کلا اونایی که میرن توی id خیلی سخت جدا میشن و اینکه دقیقا همون تیم DOOM 2016 داره روی Eternal کار میکنه و Tim Willits هم بعد از حدود 25 سال تازه از استدیو جدا شد،‌ نشون میده که چقدر توی استدیو عشق و علاقه و وفاداری واسه کار کردن روی IPهای استدیو وجود داره.
خلاصه که سال بعد باید ببینیم واسه 30 سالگی id چه برنامه‌ای دارن...کوئیک کان جالبی میشه...کاش اون تیم اورجینال رو واسه گفتگو توی یه پنل دور هم جمع کنن، بعد از مدت‌ها کنار هم ببینیمشون!

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
ign حدود 10 دقیقه ابتدایی بازی رو یه ویدئو ازش گذاشته، من متاسفانه برای این بازی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و همه ویدئوهاش رو میبینم :(. ولی خیلی خارق العادس واقعا.
ما که دیدیم ولی شماها اگه میخواین بازی کاملا تازه بمونه براتون نبینید.
ضمنا اگه کسی میتونه لینک دانلود مستقیم ازش بزاره ممنون میشم:-bd

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
ign حدود 10 دقیقه ابتدایی بازی رو یه ویدئو ازش گذاشته، من متاسفانه برای این بازی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و همه ویدئوهاش رو میبینم :(. ولی خیلی خارق العادس واقعا.
ببینید این ویدیو رو ، خیلی خوبه :D
موقع دیدنش حس میکردم خودم دارم بازی میکنم >:)

• Like
Reactions: Adidas95

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
من که به هیچ عنوان امکان نداره غیر از تریلرای رسمی چیزی ببینم.:D

دانلود 10 دقیقه ابتدایی بازی با کیفیت 1440p60fps

• Like
Reactions: uriel

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
منم این خبط رو کردم و رفتم سراغش! :| اگه تا الآن انتظارم برای تجربه بازی 10/10 بود، دیگه شد 11/10 و کلاً منهدم شدم رفت! :D
گذشته از گیم‌پلی به شدت نرم و روون بازی که حتی از قبل هم مهیج‌تر و جذاب‌تر شده، یکی از بهترین نکاتی که توی این 10 دقیقه دیدم این بود:
این حالت شیطانی‌ای که زمین رو فرا گرفته، واقعاً عالیه! من همیشه المان‌های شیطانی Doom رو دوست داشتم و بزرگ‌ترین مشکلم با فیلمش هم این بود که به زور یه حالت علمی به ماجرا داده بودن و می‌خواستن برای هرچیزی یه توجیهی پیدا کنن ولی وقتی پای المان‌های ماورایی وسط میاد، یه حس و حال جالب‌تری پیدا می‌کنه. این ریبوت Doom هم خوشبختانه از این نظر خیلی خوب داره جلو میره و توی Doom Eternal هم شاهد این چیزها هستیم و اوج کار توی ابتدای بازی صحنه‌ای هست که از دور به زمین نزدیک میشیم و یه علائمی رو می‌بینیم. بعدش کم‌کم زوم می‌کنه و می‌رسیم به این علامت‌های شیطانی و بعد دوباره از یه زاویه دیگه هم می‌بینیم که توی نقاط مختلف زمین از اینا وجود داره و جک جونورها ریختن ملت رو تیکه پاره کردن!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
  • Like
Reactions: DFSHINNOK7

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
منم این خبط رو کردم و رفتم سراغش! :| اگه تا الآن انتظارم برای تجربه بازی 10/10 بود، دیگه شد 11/10 و کلاً منهدم شدم رفت! :D
گذشته از گیم‌پلی به شدت نرم و روون بازی که حتی از قبل هم مهیج‌تر و جذاب‌تر شده، یکی از بهترین نکاتی که توی این 10 دقیقه دیدم این بود:
این حالت شیطانی‌ای که زمین رو فرا گرفته، واقعاً عالیه! من همیشه المان‌های شیطانی Doom رو دوست داشتم و بزرگ‌ترین مشکلم با فیلمش هم این بود که به زور یه حالت علمی به ماجرا داده بودن و می‌خواستن برای هرچیزی یه توجیهی پیدا کنن ولی وقتی پای المان‌های ماورایی وسط میاد، یه حس و حال جالب‌تری پیدا می‌کنه. این ریبوت Doom هم خوشبختانه از این نظر خیلی خوب داره جلو میره و توی Doom Eternal هم شاهد این چیزها هستیم و اوج کار توی ابتدای بازی صحنه‌ای هست که از دور به زمین نزدیک میشیم و یه علائمی رو می‌بینیم. بعدش کم‌کم زوم می‌کنه و می‌رسیم به این علامت‌های شیطانی و بعد دوباره از یه زاویه دیگه هم می‌بینیم که توی نقاط مختلف زمین از اینا وجود داره و جک جونورها ریختن ملت رو تیکه پاره کردن!

دقیقا موافقم باهات آریا :D. و این خیلی جالبه که بعد از اینهمه سال هنوز نمیتونن یه فیلم درست و درمون از این بازی بیرون بیارن، و خود بازی هاش حتی به لحاظ روایی و داستانی هم از فیلم هاش جلوتره. این نسخه Doom anihilation اومده بود یکم داستان پردازیشو نزدیک تر کرده بود بود به سری بازی هاش، علی الخصوص نسخه 3، ولی بازم یه چیز خیلی خیلی ضعیفی دراومد از آب . کلا برام سواله که چرا نمیتونن یه عنوان فیلم درست و درمون ازش دربیارن:D.
آرت استایل doom eternal بی نظیر و شاهکار به تمام معناس، خیلی اون فضاسازی های شیطانیش رو خوب درآوردن، و منم دقیقا عاشقشونم:D.

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر