Multi Platform DOOM Eternal

سازنده
Id Software
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
117215

DOOM Eternal

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020
جمعه 1 فروردین 1399

=================================================

در عنوان DOOM (2016) مریخ را از تهاجم شیاطین حفظ کردیم اما حالا کره‌ی زمین میزبان نبرد جهنمی‌ها و Doom Slayer است. شیاطین با ترس و لرز، از او با لقب Unchained Predator و Hell Walker یاد می‌کنند. داستان‌های ترسناکی از او شنیده‌اند و اگر خوابی به چشمانشان بیاید، حتی شاید کابوس او را هم ببینند! آنها هیچوقت به تنهایی با اون روبه‌رو نمی‌شوند و سعی می‌کنند با حملات از جهت‌های مختلف او را غافل‌گیر کنند. در کنفرانس E3 از زبان کارگردان بازی شنیدیم که Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر از همیشه است اما برای حفظ تعادل، انواع دشمنان نیز به دو برابرِ نسخه‌ی قبل رسیده است. بنابراین باید منتظر درگیری‌های پرتعداد و متنوع‌تری باشیم که سیلی از خون را در محیط‌های اتمسفریکی که از DOOM انتظار داریم، جاری خواهد کرد...

doomguy.jpg

ابزار معرفی شده برای سلاخی شیاطین >:) :

6cc4e79c08ad2af4ac66fad8e3585c42.jpg 008bf00a21d5c0e5a7467efc180b84d8.jpg 800px-Doom_eternal_e3_bfg9000_tyrant.png 800px-Doom_eternal_e3_chaingun_mobile_turret.png 800px-DOOM_Eternal_It_s_Hot_in_Here.jpg Ballista_Concept_Art.jpg DOOM_Eternal_Mancubus_UrbanAssault.jpg Doomblade.jpg Eternal_Plasma_Rifle_Concept.jpg Eternal_Rocket_Launcher_Concept.jpg batch_DOOM-Eternal-Screenshot-10.jpg Heavy_cannon_in_use.jpg
NGRO09B.png

تعدادی از شیاطین مهم این نسخه...آماده‌ی سلاخی شدن >:) :

Marauder.png Arachnotron.png Archivle.png D_TmwSeWkAIztE7.jpg Pain_Elemental.png Doomhunter.jpg

artwork.doom-eternal-the-ancient-gods-part-one.1413x1080.2020-08-07.3.png

The Ancient Gods Part One
Release Date: October 20, 2020
سه شنبه 29 مهر 1399

DOOM-Eternal-The-Ancient-Gods-Part-One-Teaser.jpg
doom-eternal-ancient-gods-dlc-demon-1200x675.jpg doom-1280x720.jpg sJnW5ZauGjdYSaUgGDMYCh-1200-80.jpg
Doom-Eternal-marauders-ancient-gods.jpg

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من دارم جلوی خودمو میگیرم که ویدیوها رو واسه جلوگیری از اسپویل نبینم...بنظرم حتی گلوری کیل‌های جدید هم نباید دید و اولین بار وقتی خودمون روی دشمنا اعمال میکنیم باید ببینیم :D البته یه تیکه از Hub رو دیدم خیلی جالب بود :D
ولی جالبه اونایی که بازی کردن میگن کل بازی رو آورده بودن و گذاشتن جلومون تا از اول شروع کنیم و سه ساعت رو بازی کنیم بریم جلو. کلا از اعتماد به نفس تیم id تعجب کرده بودن.
از این به بعد هم لطفا اگه تصویر، ویدیو یا اطلاعات جدیدی بود داخل تگ اسپویلر بزارید چون یهویی خیلی اطلاعات ریز و درشت از بازی منتشر شده.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
من دارم جلوی خودمو میگیرم که ویدیوها رو واسه جلوگیری از اسپویل نبینم...بنظرم حتی گلوری کیل‌های جدید هم نباید دید و اولین بار وقتی خودمون روی دشمنا اعمال میکنیم باید ببینیم :D البته یه تیکه از Hub رو دیدم خیلی جالب بود :D
ولی جالبه اونایی که بازی کردن میگن کل بازی رو آورده بودن و گذاشتن جلومون تا از اول شروع کنیم و سه ساعت رو بازی کنیم بریم جلو. کلا از اعتماد به نفس تیم id تعجب کرده بودن.
از این به بعد هم لطفا اگه تصویر، ویدیو یا اطلاعات جدیدی بود داخل تگ اسپویلر بزارید چون یهویی خیلی اطلاعات ریز و درشت از بازی منتشر شده.
ویدیوی جاینت بامب رو دیدم. اسپویل آنچنانی توش نبود. ولی بقیه previewها رو فقط بدون تصویر گوش کردم. من بیشتر رو اوائل بازی حساسم چون شروع DOOM 2016 بی نظیر و بیاد ماندنی بود، اینم میخوام همون تجربه ی تازه رو داشته باشه.

• Like
Reactions: uriel and FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Digital Foundry در مورد id tech 7 :
Doom Eternal First Look: id Tech 7 Doesn't Disappoint!
ویدیوی جاینت بامب رو دیدم. اسپویل آنچنانی توش نبود. ولی بقیه previewها رو فقط بدون تصویر گوش کردم. من بیشتر رو اوائل بازی حساسم چون شروع DOOM 2016 بی نظیر و بیاد ماندنی بود، اینم میخوام همون تجربه ی تازه رو داشته باشه.
منم دقیقا همون ویدیوی Giant Bomb رو فقط دیدم...حرفت درسته...اپنینگ نسخه قبل فوق‌العاده بود و خیلی چسبید و قبلش برام اسپویل نشده بود...
کلا واسه این بازی روی انیمیشن‌های دست‌های دووم اسلیر هم حساسم چون برخلاف بقیه بازیا یه جورایی میشه گفت تنها راه ارتباطی که دووم اسلیر با مخاطب داره از طریق دست‌هاش هست و توی بازی هم خیلی عالی و با جزئیات پیاده‌سازیش میکنن...مثل همون صحنه معروف پرت کردن مونیتور وقتی که Samuel Hayden داره حرف میزنه :D

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
گیم پلی و Preview های بازی داره بیرون میاد :

رفقا یه با معرفتی بیاد این ویدئوها رو مستقیم کنه دانلودشون کنیم، هرچند که برام اسپویل میشه ولی دیگه طاقت ندارم. اگه کسی میتونه لینک دانلود ازشون بده ممنون میشم.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
رفقا یه با معرفتی بیاد این ویدئوها رو مستقیم کنه دانلودشون کنیم، هرچند که برام اسپویل میشه ولی دیگه طاقت ندارم. اگه کسی میتونه لینک دانلود ازشون بده ممنون میشم.
تا 15 دقیقه دیگه همه رو آماده میکنم.

• Like
Reactions: uriel

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
همه رو با بالاترین کیفیت گذاشتم. اگه کیفیت پایین تر خواستی بگو.

15 دقیقه اول بازی بدون توضیحات از MKIceAndFire

دانلود با کیفیت 1440p-60fps

علاوه بر ویدیوهای بالا، ویدیو Giant Bomb رو هم گذاشتم

ایزی الایز
گیم‌اسپات
جک فرگز
جی‌من لیوز
جاینت بامب
گیم‌اینفورمر
آقا واقعا یه دنیاااا ممنون و سپااااس:-bd:x

• Like
Reactions: DFSHINNOK7