Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
من بعنوان کسی که عمری رو پای امیولیتورها و مخصوصاً pcsx2 و dolphin گذرونده و تحقیقات زیادی هم کرده لازم میدانم به چند نکته اشاره کنم: 1-برخلاف تصور برخی از دوستان، امیولیتور pcsx2 و dolphin نیاز به حجم بالای رم ندارن! برای اینها حداکثر دو گیگ رم کافیه؛ اون چیزی که مهمه سرعت رمه! مثلا ddr3 بهتر جواب میده نسبت به ddr2. 2 - این امیولیتورها برخلاف بازیهای خود pc، زیاد از کارت گرافیک استفاده نمیکنن! این Cup هستش که تعیین کننده هست. 3- cpuهای اینتل و گرافیکهای nvidia بسیار بهتر از AMD جواب میدن برای این کار. 4- cpuای که دو هسته قوی داشته باشه بهتر از cpuایه که چهار هسته متوسط داره. این امیولیتورها تنها از دو هسته استفاده میکنند و طبق گفته برنامه نویسای dolphin، تقریباً هیچ راهی هم وجود نداره که بشه این نقص رو بطور کامل رفع کرد چون این نرم افزارها از ابتدا برای دو هسته نوشته شدن! 5- فرکانس cup از همه چیز مهمتره! کش و باس و ... زیاد تاثیر نداره! اصل کاری فرکانسه! هرچه بالاتر بهتر. مثلا cpuای که دو هسته داره با فرکانس 3.2 GHz، بهتر از cpuایه که چهار هسته داره با فرکانس مثلاً 2.5 GHz.

bombDOG

کاربر سایت
Jan 11, 2014
53
یه بنده خدایی یه سایت خوب معرفی کنه برای دانلود بازی ها WII

هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم یا اگه هم هستند لینک هاشون همه مشکل دارند !

EMUParadise

من بعد از 5 سال يه سايت درست و حسابي و كامل برا دانلود پيدا كردم
اين سايت از همشون بهتره
همه platform ها رو هم داره
سرعت دانلود از سرورهاش هم عاليه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها من New Super Mario Bros رو ازکجا میتونم دانلود کنم ؟

EMUParadise

من بعد از 5 سال يه سايت درست و حسابي و كامل برا دانلود پيدا كردم
اين سايت از همشون بهتره
همه platform ها رو هم داره
سرعت دانلود از سرورهاش هم عاليه
این سایت هم که لینک دانلود نداره!

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
سلام

چند روز بود میخواستم برای بچه ها نینتندو وی بگیرم
بعد مطالعه این انجمن دیدم با pc میشه تست گرفتم و ok شد .خیلی از زحماتتون تشکر میکنم
چند تا سوال دارم
من بخاطر کوچیک بودن بچه ها و اینکه حدود 6 سال سن دارن با کیبرد نمیتونم بدم بازی کنن از طرفی چون دو نفر هستن کار سخت میشه
میخواستم کنترل وی بگیرم و با بلوتوث وصل کنم به pc اما نمیدونم نانچاک کارش چیه؟
من دنبال بازیهای تفنگی و شمشیری برای بچه ها هستم که بتونن بدون دردسر با ریموت بازی بکنن آیا لازم هست نانچاک هم بگیرم؟
اصلا اینکار منطقیه که با امولاتور دلفین برم ویموت بگیرم که با pc بشه بازی کرد ؟
یک سری دسته هائی شکل تفنگ هست که ریموت داخلش قرار میگیره میخوام از اونها استفاده کنم نظر شما چیه؟
لطفاً راهنمائی کنید

برای گرفتن بازیها از تورنت هم من مشکل ندارم دوستانی که نزدیک باشن میتونم براشون دانلود کنم

- - -ویرایش - - -

دوستان چند تا سوال دیگه

موشن پلاس بدرد استفاده با امولاتور و pc میخوره یا نه ؟

وایرلس Sensor bar ظاهراً وسیله ای برای کالیبره کردن ریموت باید باشه . ایا لازمه حتماً استفاده بشه؟ دقیقاً کاربردش چیه؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام

چند روز بود میخواستم برای بچه ها نینتندو وی بگیرم
بعد مطالعه این انجمن دیدم با pc میشه تست گرفتم و ok شد .خیلی از زحماتتون تشکر میکنم
چند تا سوال دارم
من بخاطر کوچیک بودن بچه ها و اینکه حدود 6 سال سن دارن با کیبرد نمیتونم بدم بازی کنن از طرفی چون دو نفر هستن کار سخت میشه
میخواستم کنترل وی بگیرم و با بلوتوث وصل کنم به pc اما نمیدونم نانچاک کارش چیه؟
من دنبال بازیهای تفنگی و شمشیری برای بچه ها هستم که بتونن بدون دردسر با ریموت بازی بکنن آیا لازم هست نانچاک هم بگیرم؟
اصلا اینکار منطقیه که با امولاتور دلفین برم ویموت بگیرم که با pc بشه بازی کرد ؟
یک سری دسته هائی شکل تفنگ هست که ریموت داخلش قرار میگیره میخوام از اونها استفاده کنم نظر شما چیه؟
لطفاً راهنمائی کنید

برای گرفتن بازیها از تورنت هم من مشکل ندارم دوستانی که نزدیک باشن میتونم براشون دانلود کنم
بله دوست عزیز سیستم مناسب داشته باشید (اکثر سیستم های از 4 سال پیش تا کنون) بازیهای وی به راحتی قابل اجرا هستند.
راستش برای اجرا می تونید همین دسته های دوبل کامپیوتری معمولی هم (مخصوصا مدل آنالوگ دار تا همه گزینه های مربوط به ویموت و نانچاک رو بتونید تنظیم کنید) رو با شبیه ساز تنظیم کنید و به نظرم ارزان ترین و به صرفه ترین گزینه هستش.
راستش ویموت و نانچاک رو با شبیه ساز امتحان نکردم ولی فکر کنم کامل ساپورت میشه و مسلما با کتنرلر خود Wii اجرای بازی برای بچه ها (که اشاره فرمودین) باید راحت تر باشه.

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
برای دانلود فایلهای بازی کدوم نسخه بدرد میخوره ؟

pal یا ntsc
منظورم موقع استفاده از امولاتور دلفین هست
آیا همه فرمتها قابل استفاده هست؟

بعنوان مثال لینکهای تورنت شبیه موارد زیر هستن کدوماشون بعد از دانلود با دلفین درست کار خواهند کرد

Smash Bros Brawl USA Wii English
Super Mario Galaxy 2 WII PAL MULTI5 iso SPTeam
Inazuma Eleven Go Strikers 2013 JPN Wii Caravan
Super Mario Bros 3 Wii Ntsc and Scrubbed
Just Dance 2014 PAL Wii WiiERD AreaFiles
Super Smash Bros Brawl NTSC Wii Ingles
Zumba Kids The Ultimate Zumba Dance Party MULTI5 WII Scrubber PAL iCON
New Super Mario Bros Wii MULTI5
Disney Infinity MULTI WII Scrubber PAL ABSTRAKT
Mario and Sonic at the London 2012 Olympic Games PAL Wii GLoBAL

- - -ویرایش - - -

برای خرید ویموت قیمت میخواستم و آدرس محل مناسب

حداقل دو تا کنترل لازم خواهم داشت .اگر کرج بشه راحتترم اگه نشد تهران

موشن پلاس هم هنوز نمیدونم با pc و امولاتور لازم هست یا خیر ؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
برای دانلود فایلهای بازی کدوم نسخه بدرد میخوره ؟

pal یا ntsc
منظورم موقع استفاده از امولاتور دلفین هست
آیا همه فرمتها قابل استفاده هست؟

بعنوان مثال لینکهای تورنت شبیه موارد زیر هستن کدوماشون بعد از دانلود با دلفین درست کار خواهند کرد

Smash Bros Brawl USA Wii English
Super Mario Galaxy 2 WII PAL MULTI5 iso SPTeam
Inazuma Eleven Go Strikers 2013 JPN Wii Caravan
Super Mario Bros 3 Wii Ntsc and Scrubbed
Just Dance 2014 PAL Wii WiiERD AreaFiles
Super Smash Bros Brawl NTSC Wii Ingles
Zumba Kids The Ultimate Zumba Dance Party MULTI5 WII Scrubber PAL iCON
New Super Mario Bros Wii MULTI5
Disney Infinity MULTI WII Scrubber PAL ABSTRAKT
Mario and Sonic at the London 2012 Olympic Games PAL Wii GLoBAL
در حالت کلی و تجربی به نظر میاد نسخه های Ntsc بهتر اجرا میشن (با اینکه ntsc در 60 فریم و pal در 50 فریم اجرا میشه و بنابراین ورژن پال باید راحت تر اجرا بشه).
در هر حال مثلا در مقایسه دو نسخه پال و آمریکایی بازی Zelda Wind Waker نسخه پال باید روی حالت EFB Copies to RAM گذاشته بشه نه روی Texture تا بازی به روانی نسخه ntsc اجرا بشه.
در مورد موشن پلاس هم یه نسخه قدیمی تر غیر رسمی از دلفین هستش که موشن پلاس رو هم به طور مجازی شبیه سازی میکنه (یعنی احتیاج به موشن پلاس واقعی نیست). در نسخه های جدید فعلا فکر می کنم موشن پلاس رو باید وصل کنید تا ساپورت بشه. یه تست کنید.

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
در حالت کلی و تجربی به نظر میاد نسخه های Ntsc بهتر اجرا میشن (با اینکه ntsc در 60 فریم و pal در 50 فریم اجرا میشه و بنابراین ورژن پال باید راحت تر اجرا بشه).
در هر حال مثلا در مقایسه دو نسخه پال و آمریکایی بازی Zelda Wind Waker نسخه پال باید روی حالت EFB Copies to RAM گذاشته بشه نه روی Texture تا بازی به روانی نسخه ntsc اجرا بشه.
در مورد موشن پلاس هم یه نسخه قدیمی تر غیر رسمی از دلفین هستش که موشن پلاس رو هم به طور مجازی شبیه سازی میکنه (یعنی احتیاج به موشن پلاس واقعی نیست). در نسخه های جدید فعلا فکر می کنم موشن پلاس رو باید وصل کنید تا ساپورت بشه. یه تست کنید.

از پاسخهای شما تشکر میکنم
اگر بقیه جزئیات مورد سوال رو دوستان کمک بکنن ممنون میشم میخوام در کارم کمتر نقص باشه
در ضمن تنظیمات کلید کیبرد باید به چه شکل باشه

تو شروع بازیها مشکل دارم

فکر کنم کلید SELECT رو تعریف نکردم
چجوری باید تعریف بشه؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
سلام !
بچه ها میگم کسی لینک دانلود این بازی ها رو داره ؟! ممنون میشم.
78-131-002-03.jpg
Kirbys_return_to_dreamland_boxart.jpg
A_Boy_and_His_Blob_(Wii)_(NA).jpg
Super Mario Galaxy 2

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
معمولاً همه چیز توی تورنت پیدا میشه

دوستان در مورد جزئیات سوالاتی که داشتم اگه زحمت بکشن و جواب بدن ممنون خواهم شد

سلام !
بچه ها میگم کسی لینک دانلود این بازی ها رو داره ؟! ممنون میشم.
78-131-002-03.jpg
Kirbys_return_to_dreamland_boxart.jpg
A_Boy_and_His_Blob_(Wii)_(NA).jpg
Super Mario Galaxy 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر