Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

elyasgame

کاربر سایت
Sep 1, 2010
7
سلام.یک بازی wii دانلود کردم به نام new super mario bors.wii که خیلی جالبه و بدون هیچ گیری بالا میاد من خودم هم بازی می کنم.
شما می تونید این بازی رو از لینک زیر دانلود کنید.
لینک
از همین لینک بالایی هم اگه استفاده کنید می تونید بازی های دیگه ی wii رو دانلود کنید مثل Sonic the hedgehog 4 episode I
که اونم تست کردم و بازی کردم.
موفق باشید!
************************ویرایش*******************
در لینک زیر کلی بازی WII وجود داره که همشون با این برنامه(Dolphin) سازگاری داره.
وی Wii بایگانی مرکز دانلود مستقیم زبده

سلام داداش من این بازی دانلود کردم به خوبی اجرا میشه ولی وقتی میرم تو بازی ارور دسته میده میشه راهنماییم کنید ؟

elyasgame

کاربر سایت
Sep 1, 2010
7
ارور رو دقیق بنویس؛ در صورت امکان عکس بزار.

ممنون داداش که جواب دادی اما مشکلم حل شد الان مشکل سر دو نفره کردن هستش نمیدونم کلا باید چه طوری دو نفره کنم این بازی دسته دوم که تنظیم میکنم میرم تو بازی قسمت دو نفره دسته دوم نمیشناسه لطفا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید ممنون

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون داداش که جواب دادی اما مشکلم حل شد الان مشکل سر دو نفره کردن هستش نمیدونم کلا باید چه طوری دو نفره کنم این بازی دسته دوم که تنظیم میکنم میرم تو بازی قسمت دو نفره دسته دوم نمیشناسه لطفا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید ممنون
خواهش میکنم؛ این بازی رو تست نکردم تا به حال اما نباید تفاوتی با بازی های دونفره ی دیگه داشته باشه! من الان به راحتی بازی Rayman رو دونفره بازی میکنم و مشکلی هم ندارم.
این دوتا عکس رو ببین، امیدوارم ورژن برنامه همین باشه که داخل عکس هستش، اگه میتونی حتما این ورژن رو دانلود کن؛ اگه مشکلت حل نشد بگو دقیق توضیح بدم و پیش بریم، آخه واقعا نمیدونم از کجا باید شروع به پیدا کردن مشکل بکنیم!

81110177691463870445.png

69025683600314583593.png

89193834087831388047.png

elyasgame

کاربر سایت
Sep 1, 2010
7
خواهش میکنم؛ این بازی رو تست نکردم تا به حال اما نباید تفاوتی با بازی های دونفره ی دیگه داشته باشه! من الان به راحتی بازی Rayman رو دونفره بازی میکنم و مشکلی هم ندارم.
این دوتا عکس رو ببین، امیدوارم ورژن برنامه همین باشه که داخل عکس هستش، اگه میتونی حتما این ورژن رو دانلود کن؛ اگه مشکلت حل نشد بگو دقیق توضیح بدم و پیش بریم، آخه واقعا نمیدونم از کجا باید شروع به پیدا کردن مشکل بکنیم!

81110177691463870445.png

69025683600314583593.png

89193834087831388047.png

دمت گرم داداش بازم معرفت شما هیچ کی دیگه که جواب نداد جز شما

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دوستان كسي لينك دانلود resident evil 0 و remake رو داره از طريق پيام خصوصي بفرسته؟
تنظيمات خاصي داره يا با ورژن خاصي از دلفين اجرا ميشه؟
دلم ميخواد تمام ورژن هاي كلاسيك رو بازي كنم:x

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
دوستان كسي لينك دانلود resident evil 0 و remake رو داره از طريق پيام خصوصي بفرسته؟
تنظيمات خاصي داره يا با ورژن خاصي از دلفين اجرا ميشه؟
دلم ميخواد تمام ورژن هاي كلاسيك رو بازي كنم:x

از سايت romhustler.net ميتونيد با لينك مستقيم دانلود كنيد .

persianparsa

کاربر سایت
Jan 31, 2013
3
سیستم من:
Intel Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz --- Geforce GT240 1 GB --- 4GB DDR3 1333
بعضی بازی ها سرعتشون پایینه که البته به خاطر کارت گرافیکم هستش؛ شما با این سیستم نباید بیشتر از این انتظار داشته باشی سرعت بگیری! گرچه با پیشرفت امیولیتور با همین سیستم خواهیم توانست بدون هیچ مشکلی در سرعت و کیفیت بازی ها رو اجرا کنیم! اما در حال حاضر به سیستم بالایی نیاز هستش.

آقا منم همین مشکل رو دارم. گرافیکم nvidia geforce 630-2GB و رم 4G و سی پی یو هم core i5. بازم داخل بازی سرعت پایینه.

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من بازی WWE13 را واسه کامپیوتر گرفتم و با شبیه ساز دلفین اجرا میکنم اما موقع شروع بازی، اسپید بازی خیلی پایین میاد و کند میشه.
مشخصات سیستمم هم اینه:
Intel (R) Core (TM) 2 Duo CPU
E7300 @ 2.66GHz
2.67GHz, 1.99 GB of Ram
ورژن نرم افزار دلفین هم dirty - 766 - 3.0 هست
لطفا تنظیمات مربوط به گرافیک رو بگید تا بتونم با سرعت بازی کنم.

آقا منم همین مشکل رو دارم. گرافیکم nvidia geforce 630-2GB و رم 4G و سی پی یو هم core i5. بازم داخل بازی سرعت پایینه.
برنامه دلفین تنظیم نمی خواد؟؟؟

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
چه جالبه! کسی نیست که جواب بده؟؟؟

عزیز جان بلاخره شبیه ساز هستش دیگه
تو بعضی از بازیها افت فریم داره بعضی ها رو اصلا اجرا نمیکنه و بعضی رو به راحتی اجرا میکنه!
این موارد در همه ی شبیه سازها وجود داره و ربطی به سیستم تون نداره عزیز.
سیستمون کافی هستش برای این امولیتور از سرش هم زیاده!

persianparsa

کاربر سایت
Jan 31, 2013
3
عزیز جان بلاخره شبیه ساز هستش دیگه
تو بعضی از بازیها افت فریم داره بعضی ها رو اصلا اجرا نمیکنه و بعضی رو به راحتی اجرا میکنه!
این موارد در همه ی شبیه سازها وجود داره و ربطی به سیستم تون نداره عزیز.
سیستمون کافی هستش برای این امولیتور از سرش هم زیاده!
مرسی که جواب دادی

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام من چه تنظیماتی بکنم واسه dolphin بازی wwe13?

اخرین امولاتور رو از سایت رسمی بگیر:

Download Dolphin

دست به تنظیمات نزن فقط تو قسمت پلاگین گرافیک بین open gl و d3d9 یا d3d11 سوئیچ کن ببین رو کدوم فریم بالاتر میگیری.

تجربه شخصی خودم چون cpu هشت هسته ایی amd دارم lمدل fx8150 رم با سرعت 1800
برای اجرای بهتر امولاتور هر کی این نمونه cpu رو داره بره داخل بایاس مادربرد گزینه all core enableرو بزاره روی one core per cu نتیجه حاصله 25 درصد بهتر میشه که در این حالت cpu فقط با 4 هسته کار میکنه
این حالت رو فقط برای امولاتورها استفاده کنید برای بازیهای pc برگردید به همون حالت اول و تمام core یا هسته ها رو روشن کنید یعنی بزارید رو all core enable

کلا این امولاتور کاری با کارت گرافیک و مقدار رم نداره و تاثیری در نتیجه اخر ندارن.

cpu بسیار مهمه و کمی سرعت رم., والبته تعداد هسته cpu بیشتر هم نقش چندانی ایفا نمیکنه چیزی که خودم تجربه کردم مهم سرعت پردازنده هست اگر پردازنده 4 هسته ایی دارید کلاکش رو بالای 3.4 بزارید.

بازیهای رزیدنت اویل کلاسیک عالی اجرا میشن و برای hd کردنشون داخل پلاگین گرافیک رزلوشن تکسچرها رو 2 یا 3 برابر ذاتی بزارید .
بازی wwe13 خودم دارم تست کردم کمی افت فریم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر