Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

mafia4

کاربر سایت
Jun 26, 2010
66
نام
عرفان
سلام
دوستان من میخواستم برای بازی های wii یه لانچر بسازم
یعنی وقتی لانچررو اجرا میکنی مستقیم بره به بازی

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
آرش جان دمت گرم
من از بس کونسول باز بودم الان اینارو خوب نمیفهمم!!
میشه به زبون ساده بگی واسه نصب و بازی اویل زیرو چه کنم
برنامه رو چطور نصب کنم
بازی رو باید بخرم یا دانلودی؟
خدا خیرت بده و....

Arash-30r7

کاربر سایت
Jul 30, 2012
19
من سری بازی های کشاورز رو دارم که شامل :
220470_01346604217.jpg

اینو گفتم که اگه شما دنبال این بازی ها هستین ولی نمی تونید پیدا کنید یا لینکی نیست واسه دانلود من می تونم این بازی ها رو به شما از طریق پست بدم کلا فروشگاه های کمی پیدا میشه که این بازی ها رو داشته باشه مخصوصا واسه نسخه wii شو که شامل Animal parade و Tree of Tranquility هستش. تمام این بازی ها با شبیه ساز قابل اجرا رو کامپیوتر هستند و کاملا تست شده اند.

اگه کسی میخواد باید به ایمیلم
arash.30r7@live.com ایمیل بزنه عنوان ایمیل هم باید (خرید harvest moon ) باشه چون ممکنه در غیر این صورت خونده نشه.همراه با بازی تمامی رمز ها و راهنمایی بازی به صورت کامل و با فرمت exe و اجرایی به طور رایگان همراه بازی به شما داده میشود.

سایت های شبیه ساز ها هم این طور میگن به طور مثال شما به لینک زیر برید و در قمت جستوجو بنویسید harvest moon .شما میبینید که سایت شبیه ساز PCSX2 میگه بازی Harvest Moon Save The Homeland و Harvest Moon A Wonderful life قابل اجرا(Playable) روی کامپیوتر هستند.

لینک لیست بازی های قابل اجرا در PCSX2

اینم عکسش از لیست همین سایت:

220470_01345468131.jpg

اینم لیستی که شبیه ساز دلفین که واسه بازی های harvest moon animal parade و harvest moon Tree of Tranquility نیازه تا تو pc اجراشه داده.

لینک لیست بازی های قابل اجرا در Dolphin-Emulator

اینم عکسش از لیست همین سایت:
220470_11345471865.jpg

این توضیح ستاره هاییه که جلو هر بازی داره واینجا میبینید که بازی هاروست مون 5و4 ستاره هستند .4ستاره یعنی plyable (قابل اجرا) هستند .

عکس:
220470_01345471865.jpg

اگه توضیحات بیشتری نیازه بگین...
:thumbup:​

آخرین ویرایش:

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
دلفین تا چه حد پیشرفت کرده ؟ میتونه اکثر بازیها رو باز کنه ؟ واسه من بیشتر سری Harvest Moon مهمه . اگه ممکنه یه لینکی از آخرین ( بهترین ) ورژنش بهم بدین که دانلودش کنم و بازی کنم . سیستمم هم اینه ( لپ تاپ دل 5010 ) :
Core i5 480M 2.67 GHz
RAM 4 GB
ATI Mobility Radeon 5650

یه آموزشی هم بدین ، چون فقط یه بار ازش اسفاده کردم و هیچی ازش نمیدونم .

Arash-30r7

کاربر سایت
Jul 30, 2012
19
اگه بازی رو نداری دانلود کن و اگه نمی تونی من میتونم با پست برات بفرستم

اینم آخرین ورژن شبیه ساز:

لینک دانــــــــود شبیه ساز دلفین (آخرین ورژن 32 بیت3.0-751)

لینک دانــــــــود شبیه ساز دلفین (آخرین ورژن 64 بیت3.0-751)

شما بازی رو با شبیه ساز بگیر هر جا گیر کردی بپرس .

در ضمن سیستمت هم خوبه فقط فکر کنم یه کم و بعضی از جا ها یکم سرعتش کم شه که به نظر من زیاد اینطوری نمیشه.

دلفین تا چه حد پیشرفت کرده ؟ میتونه اکثر بازیها رو باز کنه ؟ واسه من بیشتر سری Harvest Moon مهمه . اگه ممکنه یه لینکی از آخرین ( بهترین ) ورژنش بهم بدین که دانلودش کنم و بازی کنم . سیستمم هم اینه ( لپ تاپ دل 5010 ) :
Core i5 480M 2.67 GHz
RAM 4 GB
ATI Mobility Radeon 5650

یه آموزشی هم بدین ، چون فقط یه بار ازش اسفاده کردم و هیچی ازش نمیدونم .

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
بچه ها من بازی Harvest Moon : Tree of Tranquility رو از تورنت دانلود کردم . اما الان که دانلود تموم شده فقط یه فایل هست و اونم فرمتش wbfs هست !!! حالا من این فایل رو چیکار کنم هان ؟ :(

Arash-30r7

کاربر سایت
Jul 30, 2012
19
بچه ها من بازی Harvest Moon : Tree of Tranquility رو از تورنت دانلود کردم . اما الان که دانلود تموم شده فقط یه فایل هست و اونم فرمتش wbfs هست !!! حالا من این فایل رو چیکار کنم هان ؟ :(
شما اول با شبیه ساز دلفین این فایل رو اجرا کن ببین میشه:-/.اگه نشد باید با powerISO یا UltraISO که نرم افزارن فرمت فایل رو از wbfs به ISO تبدیل کنی اون موقع به راحتی اجرا میشه.

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
شما اول با شبیه ساز دلفین این فایل رو اجرا کن ببین میشه:-/.اگه نشد باید با powerISO یا UltraISO که نرم افزارن فرمت فایل رو از wbfs به ISO تبدیل کنی اون موقع به راحتی اجرا میشه.

امتحان نکردم ولی با یه برنامه ساده 7 مگابایتی که دانلود کردم و مخصوص این فرمت و اینکار بود تونستم مشکل رو حل کنم .

لینک : Wii Backup Manager

فقط یه سوال . FPS ماکسیمم ش چنده و من چند بگیرم یعنی بازی خوب داره اجرا میشه ؟ مثلا توی شبیه ساز سونی 2 واسه بازی های NTSC بالاترین 60 و واسه بازی های PAL 50 هست که من تو اکثر بازی ها همین فریم هارو میگیرم . این بازی Harvest Moon هم که دانلود کردم اکثرا فریم بین 25 تا 30 هست .

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

جالب ترش اینجا بود که این فایل wbfs رو که من از تورنت دانلود کردم ، 1.40 گیگابایت بود ، خودمم تعجب کردم . آخه تورنت دیگه 4300 مگابایت بودن . ریسک کردم دانلود کردم . بعد از اینکه دانلود کردم و این فایل wbfs رو دیدم و نا امید شدم (!!!) و بعد اینکه راهش رو پیدا کردم و کانورتش کردم ، همین فایل 1.40 گیگابایتی توی فرمت Iso شد 4.3 گیگابایت !!! فشردگی یعنی در این حد ؟؟؟ :d خیلی حال کردم !!! از این به بعد اگه پیدا کنم همه بازی هارو با همین فرمت دانلود میکنم :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
امتحان نکردم ولی با یه برنامه ساده 7 مگابایتی که دانلود کردم و مخصوص این فرمت و اینکار بود تونستم مشکل رو حل کنم .

لینک : Wii Backup Manager

فقط یه سوال . FPS ماکسیمم ش چنده و من چند بگیرم یعنی بازی خوب داره اجرا میشه ؟ مثلا توی شبیه ساز سونی 2 واسه بازی های NTSC بالاترین 60 و واسه بازی های PAL 50 هست که من تو اکثر بازی ها همین فریم هارو میگیرم . این بازی Harvest Moon هم که دانلود کردم اکثرا فریم بین 25 تا 30 هست .

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

جالب ترش اینجا بود که این فایل wbfs رو که من از تورنت دانلود کردم ، 1.40 گیگابایت بود ، خودمم تعجب کردم . آخه تورنت دیگه 4300 مگابایت بودن . ریسک کردم دانلود کردم . بعد از اینکه دانلود کردم و این فایل wbfs رو دیدم و نا امید شدم (!!!) و بعد اینکه راهش رو پیدا کردم و کانورتش کردم ، همین فایل 1.40 گیگابایتی توی فرمت Iso شد 4.3 گیگابایت !!! فشردگی یعنی در این حد ؟؟؟ :d خیلی حال کردم !!! از این به بعد اگه پیدا کنم همه بازی هارو با همین فرمت دانلود میکنم :d
حداکثر فریم 60 تا هستش که 60 فریم گرفتن کار حضرت فیله!:d من داخل Silent Hill Shattered Memories بین 15 تا 30 میگیرم و داخل Rayman 30 تا 50؛ Sonic Generations هم 40 تا 60 تا میگیرم ازش! فریمی که میگیری رو واسم پی ام کن اگه ممکنه، اونجا بیشتر هم حرف میزنیم!;)

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
راستی بچه ها ، سایتی میشناسین که دسته کنترلر Wii Remote رو بفروشه ؟ قیمت این کنترلر چنده ؟
اگه نمیتونین اسم سایت رو اینجا بگین ، بهم پ.خ بدین . ممنون

( بازی Mario and sonic at london 2012 olympic games رو خریدم ، واسه بازی ، اصلا با joystick ام مچ نمیشه و باید با همین wii remote بازیش کرد ! :( )

آخرین ویرایش:

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
سلام به همه
من نسخه 947- 3.0 دانلود کردم ولی نمی تونم اونو باز کنم حجم 4.5 مگابایت ولی پسوندش قابل شناسایی نیست و زمانی که روش دبل کلیک می کنم اون صفحه ای میاد که انتخاب می کنید که فایل ها با چه برنامه ای باز بشن پیغام windows cannot this file نشون می ده
نسخه 776- 3.0 که لینکشو آقای Arash-30r7 قرار داده بودن را هم دانلود کردم ولی اون هم مثل فایل قبلی همین پیام میده ویندوز من ایکس پی پک دو 32 بیتی
با این برنامه می تونم این بازی ها را اجرا کنم؟

Resident Evil: Revelations

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

Resident Evil Zero

با تشکر از همه دوستان

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها یه سوال . کلا واسه گرفتن فریم FPS بالا توی دلفین ، ورژن PAL بهتره یا NTSC یه بازی ؟ یا اصلا ربطی نداره ؟
ربطی نداره به ریجن شما باید سخت افزار PC تون قوی باشه
راستی بچه ها ، سایتی میشناسین که دسته کنترلر Wii Remote رو بفروشه ؟ قیمت این کنترلر چنده ؟
اگه نمیتونین اسم سایت رو اینجا بگین ، بهم پ.خ بدین . ممنون

( بازی Mario and sonic at london 2012 olympic games رو خریدم ، واسه بازی ، اصلا با joystick ام مچ نمیشه و باید با همین wii remote بازیش کرد ! :( )
سایت فکر کنم توی سایت چاره یا وست گیم بتونی پیدا کنی با نانچاک فکر کنم 100 تومنی در بیاد الان

سلام به همه
من نسخه 947- 3.0 دانلود کردم ولی نمی تونم اونو باز کنم حجم 4.5 مگابایت ولی پسوندش قابل شناسایی نیست و زمانی که روش دبل کلیک می کنم اون صفحه ای میاد که انتخاب می کنید که فایل ها با چه برنامه ای باز بشن پیغام windows cannot this file نشون می ده
نسخه 776- 3.0 که لینکشو آقای Arash-30r7 قرار داده بودن را هم دانلود کردم ولی اون هم مثل فایل قبلی همین پیام میده ویندوز من ایکس پی پک دو 32 بیتی
با این برنامه می تونم این بازی ها را اجرا کنم؟

Resident Evil: Revelations

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

Resident Evil Zero

با تشکر از همه دوستان
برنامه winrar رو داری یا نه ؟ اگر نداری دانلود کن و نصب کن
اگر داری شاید فایلی ه دانلود میکنی پسوند نداره
آخرش یک .RAR اضافه کن تا فایل تبدیل به فایل فشرده بشه و بعد آنزیپش کن

بازی ها رو هم میتونی بازی کنی

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
برنامه winrar رو داری یا نه ؟ اگر نداری دانلود کن و نصب کن
اگر داری شاید فایلی ه دانلود میکنی پسوند نداره
آخرش یک .RAR اضافه کن تا فایل تبدیل به فایل فشرده بشه و بعد آنزیپش کن

بازی ها رو هم میتونی بازی کنی

سلام
خیلی ممنون بله همون طور که گفته بودید مشکل حل شد باید پسوند به آخر فایل ها اضافه می کردم ولی حالا یک مشکل دیگه اونم اینه که وقتی می خوام برنامه را اجرا کنم این پیغام خطا را می ده و برنامه اجرا نمی شه فکر کنم این ورژن 947 - 3.0 فایلهاش ناقصه محتویات کل پوشه همین تعداد فایلی که می بینید یه سوال دیگه منظور از x86 چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر