Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام دوستان من move ps3 دارم روشی هست که بشه به جای دسته wii ازش استفاده کرد تو pc( برای بازی اویل)

دادا اگه دسته معمولی داری بهتره با اون بازی کنی فکر نکنم move پلی 3 روی این بگیره!!!

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان من بازی resident evil zero نسخه Gamecube رو دانلود کردم و آخرین ورژن dolphin را هم گرفتم ؟ ولی بازی اجرا نمیشه ؟ بازی اویل رو تو حالت فلدر معمولی که اجرا نمی کنه و اگر بازی را تبدیل به فایل ISO کنم این ارور را میدهد ؟
Warning
your GCM/ISO file seems to be invalid or not a GC/wii ISO

یکی راهنمایی میکنه ؟ کلا برای اجرای بازی Gamecube باید چی کار کرد ؟ چه چیز هایی باید به برنامه اضافه کرد و...:|

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سلام دوستان بازی ری من نسخه شبیه سازی شدش رو گرفتم ولی بعد از دو سه مرحله میاد بیرون.ویندوزم 7و64 بیت.اممنون میشم اگه کمک کنین​

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان من تمام بازیهارو اجرا میکنم مشکلی ندارم جز سرعته بازیا مثلا اویل زرو سرعتش رو 18 تا 20 اما حس میکنم جون میکنه راه میره اما تو دموها سرعتش به 50 میرسه مشکلی نداره
مشخصات سیستمم اینه
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~3.0GHz
رم 4g
گرافیک :ATI Radeon HD 5670
اگر تنظیمات خاصی داره لطفا راهنماییم کنید ممنون

comix_zone

کاربر سایت
Sep 29, 2007
21
سلام به همه دوستان میخواستم ببینم کسی تونسته metal gear رو با dolphin بدن مشکل اجرا کرده باشه برای من توی تمام cut scene ها به مشکل میخوره یعنی اول صدا قطع میشه بعدم کلا هنگ میکنه ولی اگه cut scene ها رو skip کنم میشه تقریبا روون بازی کرد اما metal gear بدون cut scene هاش واقعا ارزش بازی کردن نداره اگه کسی ره حلی بلده لطفا راهنمایی کنه

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
میخواستم بدونم که از این بازیresident evil zero هم نسخه wii هست و هم نسخه گیم کیوب

یا فقط نسخه گیم کیوب هستش (چون تو بعضی از سایتها زدن نسخه wii)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
میخواستم بدونم که از این بازیresident evil zero هم نسخه wii هست و هم نسخه گیم کیوب

یا فقط نسخه گیم کیوب هستش (چون تو بعضی از سایتها زدن نسخه wii)

فکر می کنم نسخه Wii هم هست که طبق صحبتهایی که در فرومهای خارجی بوده این نسخه نسبت به نسخه گیم کیوب بهتر و روان تر اجرا میشه. همین رو دانلود کن.

unicorn_88

کاربر سایت
Mar 25, 2012
1
کسی نبود

الماس و امبلم چوبی رو فعلا بذارید تو صندوق ، تیر کمونه رو examine کنید سرشو می کنه بعد برید تو قبرستون یه دیواری هست که باید سر تیرکمونه رو بچسبونید اونجا ، پایین که برید یه کتاب پیدا می کنید پشت اون کتابرو هم که نگاه کنید یه کلید هست که مدتی باهاش سرگرم میشید ;)

موفق باشید

---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

من نمی تونم تو re RE ورژن PC دیسک رو عوض کنم ... کمکم کنید ، دلفینم taskbar نداره :(

188420

کاربر سایت
Oct 9, 2011
21
سلام
من ورزن 3.0 578 را دان کردم و بازی سوپرماریو کارگلسی هم را ایزو گرفتم اما زمانی که اجرا میکنم فقط صفحه ای مشکی میاد ولی فرم بازی میده
خواهش میکنم اگر تنظیماتنی داره بگین ؟

aone

کاربر سایت
Apr 1, 2012
4
میشه با دلفین با بالاانس برد wii کار کرد؟
میشه خود بازی wiifit رو با دلفین رو کاکپیوتر اجرا کرد؟
کاری به خوبی و بدیش ندارم سوال فنی است. من دلفین رو دانلود کردم جایی برای کانفیگ بالانس برد نداره. ولی تجربه کسی کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر