Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
دوست عزیز بله میدونم که میگه دیسک 1 رو بذار!!! ولی اینی که من گرفتم فقط یه فایل iso بیشتر نیست!!:(
این بازی 2 تا iso هست که هر کدوم 1.35gb حجم دارن! باید هر 2 دیسک رو داشته باشی! شما فقط دیسک 2 رو دانلود کردی ظاهرا!!!

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
دوستان من دارم super mario galaxy 2 رو بازی میکنم اول اگه ممکنه بگید این چجوری سیو میشه بازی بعد راهی هست بشه گرافیکشو برد بالا یجورایی پایینه یخورده مرسی اگه کمک کنید

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام.. الان دارم Resident Evil Darkside Chronicles2 رو اجرا میکنم فریم ریت خیلی پایینه
من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اشکال از تنظیمات هست یا سیستم من پایینه؟
cpu =4200 x2
ram =2 gigi
vga = gt 240
ممنون میشم جواب بدید...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام.. الان دارم Resident Evil Darkside Chronicles2 رو اجرا میکنم فریم ریت خیلی پایینه
من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اشکال از تنظیمات هست یا سیستم من پایینه؟
cpu =4200 x2
ram =2 gigi
vga = gt 240
ممنون میشم جواب بدید...

داداش سیستمت خیلی ضعیفه باید گرافیک بازی رو تا ته پایین بیاری تازه شاید بازم نتونی فول بازی کنی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
دیگه گرفتن resident evil 1 , 0 برای امولاتور اشتباهه! هر کاری هم بکنید نمی تونید به اندازه ی نسخه ی pc فریم بگیرید! درسته نسخه ی pc همون امولاتوره اما خیلی خیلی بهینه تر شده.

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا من یه مشکل دارم تو بازیه super mario galaxy 2 وقتی میرسم یه مرحلش غول بازیو میکشم ستاره میگیرم صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد چیکار کنم

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دیگه گرفتن resident evil 1 , 0 برای امولاتور اشتباهه! هر کاری هم بکنید نمی تونید به اندازه ی نسخه ی pc فریم بگیرید! درسته نسخه ی pc همون امولاتوره اما خیلی خیلی بهینه تر شده.
داداش منظورت رو متوجه نشدم! رزیدنت اویل 0 و remake که اصلا واسهpc نیومده!؟؟ وگرنه کرم ندارم که با امولاتور اجرا کنم!:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
داداش منظورت رو متوجه نشدم! رزیدنت اویل 0 و remake که اصلا واسهpc نیومده!؟؟ وگرنه کرم ندارم که با امولاتور اجرا کنم!:d
برو به این سایت:
www.nightlection.do.am
سایتش روسیه! این سایت اویل 0 و ریمیک رو با همون امولاتور رو pc بهینه کرده. یه سری قابلیت ها مثل نورپردازی hdr هم به بازی اضافه کرده و پرفورمنس بازی هم به شدت افزایش پیدا کرده
تو سایتش لینک های تورنت رو پیدا می کنی. من خودم از همین تورنت گرفتم. سرعتش خوبه. فقط سایتش روسیه و از گوگل کروم استفاده کن که واست ترجمه کنه سایت رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر