Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا کمترین تنظیمات تو این نرم افزار چیه؟می خوام متال گیر رو بازی کنم اما خیلی افت فریم دارم.سیستمم اینه:
cpu g850
gpu 4850
ram 4 gb

فکر نکنم کم باشه .تو کف این twin snake موندم خفن.لطفا کمک کنین!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ویی

حالا ما ویی دارها داریم ویی میفروشیم کلی ویی خاطر خواه پیدا کرده خب چرا خودتونو اذیت میکنید برید ویی بخرید قیمتشم که خیلی از اون دوتا کنسول دیگه مناسبتر ارزونتره کلی بازی هم داره

esim

کاربر سایت
May 26, 2013
12
خواهش می کنم لطفا بگویید چگونه من صدا را قطع کنم تا مشکل سیاهی صفحه در بازی supermario galaxy 2 درست شود خواهش میکنم کامل بگویید:((

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خواهش می کنم لطفا بگویید چگونه من صدا را قطع کنم تا مشکل سیاهی صفحه در بازی supermario galaxy 2 درست شود خواهش میکنم کامل بگویید:((

سلام،
الان بخدا حضور ذهن ندارم؛ از بخش DSP باید یه گزینه ای رو None میکردی.
فردا چک میکنم، کامل توضیح میدم، شرمنده.

Sent from my Sony Xperia SL via Tapatalk

esim

کاربر سایت
May 26, 2013
12
آقا خواهش می کنم کامل توضیح دهید من چه کار کنم برای رفع سیاهی صفحه در بازی 2 supermario galaxy خواهش میکنم :wallbash::praying::((
راستی ورژن نرم افزار دولفینم 3.0 است
:((

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آقا شما گفتی فردا میگویم ۲ روز شد التماس می کنم بگویید هرچه سریعتر مشکل سیاهی بازی supermario galaxy 2 world 2 با دولفین 3.0
در بخش صدا:
در کادر DSP Emulator Engine گزینه DSP HLE Emulation تیک خورده باشه و در کادر Backend Settings قسمت Audio Backend رو بذار در حالت XAudio2.
مشکل با این تنظیم باید حل بشه.

esim

کاربر سایت
May 26, 2013
12
این dsp hle emulation و dsp lle recompiler و dsp lle interpreter نداره
DSP LLE Emulation نداره
ورژنی که شما گفتی
و بین اون سه تا
dsp hle emulation تیک دار است
آیا dump audio باید تیک دار باشد؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این dsp hle emulation و dsp lle recompiler و dsp lle interpreter نداره
DSP LLE Emulation نداره
ورژنی که شما گفتی
و بین اون سه تا
dsp hle emulation تیک دار است
آیا dump audio باید تیک دار باشد؟

مگه میشه گزینه ها رو نداشته باشه؟! همین الان با همین آخرین ورژن که لینکش رو گذاشتم همین بازی ماریو گلکسی2 رو اجرا کردم به راحتی اجرا شد و وارد بازی شد. صدا هم قابل قبول. تنظیم هم در بخش صدا:
در کادر DSP Emulator Engine گزینه DSP HLE Emulation تیک خورده باشه و در کادر Backend Settings قسمت Audio Backend رو بذار در حالت XAudio2.

در این حالت بازی روان اجرا میشه.

esim

کاربر سایت
May 26, 2013
12
آقا بازی برای من هم اجرا می شه ولی وقتی world 1 را نمام می کنم و می خواهم به world 2 بروم صفحه سیاه می شود و هر کاری میکنم درست نمی شود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر