Dishonored | Xbox 360

قراره 3 تا dlc برای بازی بیاد.اولی همین امسال دسامبر میاد که یه arena map هست.دومی سال 2013 میاد و مربوط به داستان بازی هست و سومی هم هنوز معلوم نیست چیه.

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من مرحله 3 اون وقتی که باید بری گلدن کت همون کاخه دیگه از چه راهی برم خیلی سخته لطفا کمک کنید هی میرم اونجایی که اون قطار هست اونجا اون دروازه برقی این همه دشمن هست لطفا کمک

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من مرحله 3 اون وقتی که باید بری گلدن کت همون کاخه دیگه از چه راهی برم خیلی سخته لطفا کمک کنید هی میرم اونجایی که اون قطار هست اونجا اون دروازه برقی این همه دشمن هست لطفا کمک
از ورودی مخفی بالا ی در برو تو. اول برو امیلی رو از زیر زمین آزاد کن بعد با مخفی کاری هدف ها رو بکش اینجوری خیلی راحت تره

بهترین راه از روی سقف و شیروانی و در و دیواره اگه نمیخوای کسی رو بکشی

سلام دوستان واقعا شرمنده هستم زود زود کمک می خواهم عذرم را بپیذیرید مرحله 3 بازی اونجایی که باید از اون دو تیره برق که میزنن برید چه طوری بریم با مخفی کاریم نشد چیکارکنیم اولی رو با راحتی پشت سر میزارم ولی دومی چی؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک

سلام دوستان واقعا شرمنده هستم زود زود کمک می خواهم عذرم را بپیذیرید مرحله 3 بازی اونجایی که باید از اون دو تیره برق که میزنن برید چه طوری بریم با مخفی کاریم نشد چیکارکنیم اولی رو با راحتی پشت سر میزارم ولی دومی چی؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک

این بازی چرا گرافیکش از ماریو هم پایین تره :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or