Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بازیش چطوریاست ؟ خطی ؟ جالبه ؟ نمراتش که خیلی خوبه
بازیش که حرف نداره سبک مخفی کاری.تو بازی قسمت تصمیم گیری هم داره تا حدودی که تو پایان بازی تاثیر میزاره.اگه نسخه یک بازی نکردی اول اونو با dlcهاش بازی کن که داستان ۲ راحت متوجه بشی

• Like
Reactions: kamyy

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بازیش چطوریاست ؟ خطی ؟ جالبه ؟ نمراتش که خیلی خوبه
فوق العاده است. چند تا مرحله ثابت داره و نمی شه گفت open world ولی اصطلاحا سندباکه و برای انجام هر ماموریتی چندین راه وجود داره. در کل از اون دست بازی هاییه که اگر حوصله داشته باشی و دنبال خلاقیت و نقشه ریختن باشی ازش خیلی لذت می بری ولی اگر دنبال اکشن باشی چیز زیادی از بازی نمی فهمی.
من هم با دوستمون موافقم که اول نسخه 1 رو بازی کنی. به همراه dlcهاش. به خاطر گرافیک فانتزیش از نظر ظاهری هم خیلی قدیمی نیست.

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فوق العاده است. چند تا مرحله ثابت داره و نمی شه گفت open world ولی اصطلاحا سندباکه و برای انجام هر ماموریتی چندین راه وجود داره. در کل از اون دست بازی هاییه که اگر حوصله داشته باشی و دنبال خلاقیت و نقشه ریختن باشی ازش خیلی لذت می بری ولی اگر دنبال اکشن باشی چیز زیادی از بازی نمی فهمی.
من هم با دوستمون موافقم که اول نسخه 1 رو بازی کنی. به همراه dlcهاش. به خاطر گرافیک فانتزیش از نظر ظاهری هم خیلی قدیمی نیست.
بازیش حتما باید مخفی کاری کرد ؟؟ ( از مخفی کاری خوشم نمیاد ( سلیقه) )

راهنما و نقشه داره ؟

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
454
نام
محمد
بازیش حتما باید مخفی کاری کرد ؟؟ ( از مخفی کاری خوشم نمیاد ( سلیقه) )

راهنما و نقشه داره ؟
نه نیازی نیست حتما مخف کاری بازی کنید. هر قسمت رو میشه به چندین روش بازی کرد خوبیش هم اینه که دست گیمر رو باز میذاره.
نقشه که داره. یه بازی انتقام جویی فوق خفنه

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نه نیازی نیست حتما مخف کاری بازی کنید. هر قسمت رو میشه به چندین روش بازی کرد خوبیش هم اینه که دست گیمر رو باز میذاره.
نقشه که داره. یه بازی انتقام جویی فوق خفنه
خوبه که جهان باز نیست ( خطی دوست دارم)

داستان شماره یک تو اسپویل می گی. می خوام شماره دو شروع کنم.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
454
نام
محمد
خوبه که جهان باز نیست ( خطی دوست دارم)

داستان شماره یک تو اسپویل می گی. می خوام شماره دو شروع کنم.
والا یکش رو درست حسابی بازیش نکردم، داستانش رو میدونم ولی اونقدری خوب نمیدونم که جامع تعریفش کنم.
یه سرچی توی یوتیوب بزن یه ویدیو کوتاه خلاصه داستانشو ببینی خیلی بهتره

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا یکش رو درست حسابی بازیش نکردم، داستانش رو میدونم ولی اونقدری خوب نمیدونم که جامع تعریفش کنم.
یه سرچی توی یوتیوب بزن یه ویدیو کوتاه خلاصه داستانشو ببینی خیلی بهتره

راستی بازیش فقط قدرت ماورایی و چاقو داری یا تنفگ هم خواهی داشت ؟؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
داداش چه قدر تحقیقات می کنی بگیر بازی کن بره دیگه. ضرر نمی کنی. :D

یه تفنگ هم داره ولی روش حساب نکن نه اون قدر تیر داری نه تفنگش رنج داره نه aim. قرار نیست گیرز آو وار باشه.

• Like

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
454
نام
محمد
چندتا ability داری و یه اسلحه که چند جور مهمات داره(یکیش درجا میکشه یکیش بیهوش میکنه و ...) ولی فقط واسه close to mid range خوبه. اصل بازی اون چاقوش هست و یه خشونت غنی ای توی بازی هست خیلی واسه من لذت خش بود. خیلی جاها اون به اصطلاح تفنگ به دردت نمیخوره و اگه مخفی کاری بری هم باحال تره هم موثر تر. اگه میخوای پایرتش کنی که بگیر بازی کن نیاز نیست اینقدر توی جزییاتش زوم کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر