Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تم اصلیه نسخه قبل یه داستان تاریک با محیط های سرد و بی روح بود.
نسخه دوم هم خصیصه اش باید این باشه تا بتونه موفق باشه. دنیای رنگارنگ مناسب Dishonored نیست

• Like
Reactions: kamyy

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
حهان بازی واقعا عمیق و بزرگه. دیشب داشتم مقاله ای که یکی از بچه زحمت کشیده و نوشته رو میخوندم، واقعا کیف کردم. حتما بخونید اینم لینکش:
بازی‌سنتر | مقاله‌ها | PC | Dishonored | معرفی بازی و ساختار طراحی بازی | شمشیر انتقام

امیدوارم توی این نسخه بیشتر به outsider پرداخته بشه و پرده از اسرارش بردارن، هنوزم برام جالبه که انتخاب هاش بر چه مبناییه و چرا اون power هاشو فقط به افراد خاصی میده. اصلا فرشته هست یا شیطان؟
یکی از بهترین ip های خلق شده است به نظر من.

• Like
Reactions: kamyy

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
حهان بازی واقعا عمیق و بزرگه. دیشب داشتم مقاله ای که یکی از بچه زحمت کشیده و نوشته رو میخوندم، واقعا کیف کردم. حتما بخونید اینم لینکش:
بازی‌سنتر | مقاله‌ها | PC | Dishonored | معرفی بازی و ساختار طراحی بازی | شمشیر انتقام

امیدوارم توی این نسخه بیشتر به outsider پرداخته بشه و پرده از اسرارش بردارن، هنوزم برام جالبه که انتخاب هاش بر چه مبناییه و چرا اون power هاشو فقط به افراد خاصی میده. اصلا فرشته هست یا شیطان؟
یکی از بهترین ip های خلق شده است به نظر من.

تنها نظر تو نیست فکته!:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تاریخ عرضه مورد انتظارترین بازی سال 2016 هم اعلام شد :D

تایید شد که Dishonored 2 یازده نوامبر عرضه میشه، اولین نمایش گیم پلی هم تو کنفرانس E3 2016 بتزدا هست. ضمنا تو جدیدترین شماره مجله گیم اینفورمر به بازی پرداخته شده. طرح روی جلد شماره ژوئن گیم اینفورمر:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
خب با این وضعیت من باید بزارم بعد کنکورم بازی کنم:((واقعا خیلی بده که سال انتشار مورد انتظارترین بازیتون کنکور داشته باشین:D
یه صحبتایی هست مبنی بر اینکه بازی روی استیم عرضه نمیشه و روی کلاینت خود beth که قراره راه اندازی بشه عرضه میشه:|که خب در این صورت به شدت ناامید میشم و واقعا امیدوارم این اتفاق نیفته:|واقعا هم برام عجیبه که بتزدایی که به نظر با Valve رابطه خیلی خوبی داشت از این به بعد بازیاش رو تو استیم عرضه نکنه:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamid Payne

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
چقدر تصاویر عالیه. آقا کی پس تریلر جدید منتشر میکنن، خدایی دیوانه میشه آدم با تصاویرش، میخوام دوباره نسخه اول رو نصب کنم بازی کنم:D.
اون هیولا چیه از اقیانوس اومده بیرون؟ :D شبیه کاتولا هست :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اولین تصاویر گیم پلی بالاخره منتشر شد:

نگرانی من تغییر جو بازی به خاطر تغییر لوکیشن بود، از دونوال با اون جو سنگین به کارناکا که دقیقا از نظر آب و هوایی نقطه مقابلش هست، یه شهر ساحلی با مناظر چشم نواز. دیگه نگرانی از این بابت وجود نداره هر چند شک کردن به کسایی که پشت این بازی هستند بی مورد ترین کار ممکن هست!
تصاویر نفس گیرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر