Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
safh_a4ab56a83ee1cb4eba947be91fe34fe70a9b8850.jpg

ششم April یعنی 2 روز آینده نسخه رایگان Trial بازی روی استیم منتشر میشه که میتونید 3 مرحله اول رو بازی کنید . درصورت خریدن نسخه کامل هم سیو ـتون منتقل میشه.

We’re pleased to announce that we’re releasing a free trial for Dishonored 2 for Steam on April 6! The free trial will allow players to dive into the first three missions of the campaign as either Empress Emily Kaldwin or the Royal Protector, Corvo Attano.

The free trial can be downloaded from Dishonored 2’s store page on Steam. What’s more, players that decide to upgrade to the full game during or after the free trial will keep all of the saves made during the trial, and can continue enjoying Dishonored 2’s campaign from where they left off.

Take on the role of a supernatural assassin in Dishonored 2, the follow up to Arkane Studio's first-person action blockbuster that earned more than 100 'Game of the Year' honors. Dishonored 2 has been praised by IGN as “amazing” and “a superb sequel”, declared a “masterpiece” by Eurogamer, and hailed “a must-play revenge tale among the best in its class” by Game Informer. Named ‘Game of the Year’ by PC Gamer, ‘PlayStation 4 Game of the Year’ by IGN, and winner of ‘Best Action-Adventure Game’ at The Game Awards 2016, Dishonored 2 has garnered over 100 ‘Best of 2016 Awards.’

When the mad witch Delilah seizes the throne, the fate of your Empire is left hanging in the balance. As Emily or Corvo, travel beyond the legendary streets of Dunwall to Karnaca, the once-dazzling coastal city that holds the keys to restoring Emily to power. Armed with powerful supernatural abilities, weapons and gadgets, how far will you go to hunt down your enemies and take back what’s yours?

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
adaptive resolution پایین vsyns بذارم روشن باشه یا نه و اینکه به چه کاری میاد و رو پرومنس تاـیر داره یا نه؟
فکر کنم نقشش اینه جاهایی که می بینه پرفورمنس میاد پایین یه مقدار رزولوشنو موقتا کم می کنه و بعد که شرایط بهتر بود برمیگردونه به حالت قبل.
اگر سیستمت به اندازه کافی خوب هست خاموشش کن چون تجربه ی من این بوده که باعث مات شدن اجسام در فاصله ی دور می شه.

• Like
Reactions: PS4 FAN

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
دوستان من نسخه فیتگرل بازی رو دانلود کردم همه چیو الترا گذاشتم احساس میکنم بازی گرافیکش خیلی ماته یعنی تکسچرهای بازی اصلا خوب نیست نمیدونم مشکل از نسخه فیتگرل هستش یا تنظیمات گرافیکو انگولکش کردم ؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان من نسخه فیتگرل بازی رو دانلود کردم همه چیو الترا گذاشتم احساس میکنم بازی گرافیکش خیلی ماته یعنی تکسچرهای بازی اصلا خوب نیست نمیدونم مشکل از نسخه فیتگرل هستش یا تنظیمات گرافیکو انگولکش کردم ؟
یه مقداریش که به خاطر سبک گرافیک فانتزی بازی هست. گزینه adaptive resolution هم خاموش کن

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
خب تو کنفرانس دیشب بتزدا تریلری از DLC این بازی نمایش داده شد به نام Death of the Outsider.

شخصیت های اصلیش Daud و Billie Lurk (اسم مستعارشو نمی گم که برای کسایی که کرکی گرفتن و هنوز بازی رو تموم نکردن اسپویل نشه :D) هستن و ضد قهرمان بازی هم همون outsider خودمونه. ظاهرا شخصیت قابل بازی همون Billie هست که تو تریلر میاد Daud (که دیگه برای خودش پیرمردی شده :D) رو آزاد می کنه و می رن که outsider رو بکشن.

من که به شدت هیجان زده شدم چون DLCهای نسخه قبلی هر دو عالی بودن و خود Daud هم شخصیت بسیار جذابی بود. به علاوه شخصیت outsider قطعا خیلی حرف ها و داستان های روایت نشده توش هست. در نهایت تاریخ انتشار این DLC هم 15 سپتامبر همین امسال مشخص شد که می شه اواخر شهریور.
به کسایی که بازی رو تموم نکردن توصیه نمی کنم تریلر رو ببینن به خاطر همون اسپویلری که گفتم.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سلام دوستان.
یکم در مورد داستان بازی توضیح می دید؟ من نسخه یک رو بازی نکردم! چیه قضیه؟
پس برو قسمت اولشو بازی کن
این ادامه ی قسمت اوله که کرو سنش رفته بالاتر و دختر ملکه هم الان یک دختر بالغه و قابل بازی هم هست

• Like
Reactions: kamyy

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان تو مرحله 3 گفته اینو خاموش کن:
yneg_3454798.jpg

اما یه قطعه ای می خواد که من ندارم. تقریبا همه جا رو گشتم اما پیدا نکردم. کجاست؟ از کجا پیداش کنم؟

سوال دومم هم اینه که اون قلب که تو دستش میگیره چی رو نشون میده؟ باید همه رو بگیریم؟

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر