Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان تو مرحله 3 گفته اینو خاموش کن:

اما یه قطعه ای می خواد که من ندارم. تقریبا همه جا رو گشتم اما پیدا نکردم. کجاست؟ از کجا پیداش کنم؟

سوال دومم هم اینه که اون قلب که تو دستش میگیره چی رو نشون میده؟ باید همه رو بگیریم؟
منظورت احتمالا rewire tool هست که کلا برای هک کردن وسایل الکترونیکی استفاده می شه. این وسیله تو محیط بازی کمیابه و باید از فروشگاه ها بخری. اما این جا بهش نیاز نیست. تو همین تصویر دو تا دریچه بالای برج هست تو رفتی سراغ سمت راستی. برو سمت چپیه رو باز کن oil tank رو خارج کن از کار می افته.
در مورد قلب هم اون ها rune و bonecharm هستن که محلشون رو بهت نشون می ده. و برای آپگرید کردن و قوی شدن کاراکترت به درد می خوره و بسیار مهمه. حتما در موردشون یه کم بخون.

• Like
Reactions: kamyy and amirpers

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
آخرش چی شد من با کروو رفتم بازیرو آخرش تخت رو از آن خودم کرد:neutral: فقط من نفهمیدم سر emily چه بلایی اومد این وسط ؟ مگه قرار نبود آزادش کنه کروو ؟

• Like
Reactions: kamyy

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
آخرش چی شد من با کروو رفتم بازیرو آخرش تخت رو از آن خودم کرد:neutral: فقط من نفهمیدم سر emily چه بلایی اومد این وسط ؟ مگه قرار نبود آزادش کنه کروو ؟

خودت این طوری انتخاب کردی :D امیلی اون کنار واستاده بود خشک شده بود نرفتی درستش کنی خودت نشستی رو تخت.

• Like
Reactions: kamyy and 3RFAN

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
336013361.jpg

دوستان اینجا باید چکار کنم؟

یه معما هست سمت راست معما رو بردار بخون اگه بتونی درو باز کنی میری مرحله بعد(یعنی عملا یه مرحله کمتر بازی میکنی)در غیر این صورت باید از طریق یکی از طرفین جنگ در شهر جواب معما رو بگیری و بری مرحله بعد(میتونی هر دو طرفو نابود کنی و جواب این درو بگیری) در کل بستگی به خودت داره
در ضمن معما برا همه فرق داره و رندوم هستش

• Like

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
336013361.jpg

دوستان اینجا باید چکار کنم؟
معمای نسبتا پیچیده ایه. البته من بعد از حدود 15 20 دقیقه سر و کله زدن باهاش حلش کردم ولی بعدش حیفم اومد یه مرحله به این قشنگی رو از دست بدم و برگشتم دوباره مرحله رو بازی کردم :D. اگر می خوای از بازی لذت ببری بی خیالش شو و برو داخل dust district

• Like

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من معما رو حل کردم و رفتم مرحله بعد.
تو این مرحله یه دستگاه میده که زمان رو عقب و جلو میکنه. اینجا باید چکار کنم دقیقا؟ همه جا رو گشتم. اما دقیقا همون اتاقی که توش یه پیانو بود و یه نفر داشت پیانو میزد که دستگاه رو همونجا به من دادن، جایی که رو نقشه مارک شده درب همین اتاقه.
و من کل سه طبقه رو گشتم چه در حالت قبل از خرابی و چه بعد از خرابی و جز دو تا در که بسته است چیزی پیدا نکردم. و البته یه در که وقتی اون رو میزنی سوال می پرسه میخوای از اینجا خارج بشی یا نه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من معما رو حل کردم و رفتم مرحله بعد.
تو این مرحله یه دستگاه میده که زمان رو عقب و جلو میکنه. اینجا باید چکار کنم دقیقا؟ همه جا رو گشتم. اما دقیقا همون اتاقی که توش یه پیانو بود و یه نفر داشت پیانو میزد که دستگاه رو همونجا به من دادن، جایی که رو نقشه مارک شده درب همین اتاقه.
و من کل سه طبقه رو گشتم چه در حالت قبل از خرابی و چه بعد از خرابی و جز دو تا در که بسته است چیزی پیدا نکردم. و البته یه در که وقتی اون رو میزنی سوال می پرسه میخوای از اینجا خارج بشی یا نه.
از اون محل اول بیرون رفتید؟ همون موقعی که دستگاه رو بهتون میده رو اگه رد کردید
بگردید یه اتاق هست شبیه به گاو صندوق یا یه همچین شکلیه اونو پیدا کردید؟ که قبل از خرابی درش بستس بعدش درش بازه
برید داخلش بعد برگردید زمان قبل یه مجسمه آویزون شده اونجا به بالاش شلیک کنید میوفته زمین وقتی به حالت بعد از خرابی برید میبینید یه راه باز شده
ولی واردش نشید چون داخلش یه در بسته هست تو حالت قبل از خرابی یه محل هست که سربازا جمع شدن اگه اشتباه نکنم قبل از همون اتاقیه که بالا بهش اشاره کردم یادمه کنارشون یه آلارم هم بود احتمالا دیدیدش برگردید اونجا یه چیزی مثل صندلی فکر کنم بود روش کلیده اون کلیدو بردارید برای دریه که اول بهش اشاره کردم

• Like

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
از اون محل اول بیرون رفتید؟ همون موقعی که دستگاه رو بهتون میده رو اگه رد کردید
بگردید یه اتاق هست شبیه به گاو صندوق یا یه همچین شکلیه اونو پیدا کردید؟ که قبل از خرابی درش بستس بعدش درش بازه
برید داخلش بعد برگردید زمان قبل یه مجسمه آویزون شده اونجا به بالاش شلیک کنید میوفته زمین وقتی به حالت بعد از خرابی برید میبینید یه راه باز شده
ولی واردش نشید چون داخلش یه در بسته هست تو حالت قبل از خرابی یه محل هست که سربازا جمع شدن اگه اشتباه نکنم قبل از همون اتاقیه که بالا بهش اشاره کردم یادمه کنارشون یه آلارم هم بود احتمالا دیدیدش برگردید اونجا یه چیزی مثل صندلی فکر کنم بود روش کلیده اون کلیدو بردارید برای دریه که اول بهش اشاره کردم
ممنون
من اون مجسمه رو انداختم. اما وقتی وارد اون راه میشم تنها دری که بسته است این دره که بعد از خرابی نیمه بازه. ضمن اینکه این راه و این اتاق ها از طرف دیگه هم قابل دسترسی بود. من هنوزم گیرم و نمیدونم باید چکار کنم:
0pxk_03.jpg

lgk_04.jpg

moo3_05.jpg

اونجا که گفتی کلید هست اینجا بود؟ اگه آره که هر چی بود اینجا من برداشتم.
1tbo_02.jpg

ضمنا چرا تو خود بازی اشاره کرده به این جا؟؟؟ هیچی نیست آخه اینجا:
59j7_01.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون
من اون مجسمه رو انداختم. اما وقتی وارد اون راه میشم تنها دری که بسته است این دره که بعد از خرابی نیمه بازه. ضمن اینکه این راه و این اتاق ها از طرف دیگه هم قابل دسترسی بود. من هنوزم گیرم و نمیدونم باید چکار کنم:
0pxk_03.jpg

lgk_04.jpg

moo3_05.jpg

اونجا که گفتی کلید هست اینجا بود:
1tbo_02.jpg

ضمنا چرا تو خود بازی اشاره کرده به این جا؟؟؟ هیچی نیست آخه اینجا:
59j7_01.jpg
/:)
بخاطر حافظه ضعیفی که دارم همیشه توی راهنمایی کردنا مشکل دارم :D اصلا یادم نمیاد چی به چی بوده
اون مکانی که بازی نشون داده یکم عجیبه شاید چیزی قبلش بوده که من یادم نیست
تا جایی که میدونم وقتی کلیدو برمیدارید و از راهی که توی عکس اول هست میرید یه در اونجاس که بصورت نرده ای هست و با اون کلید باز میشه
من پیشنهاد میکنم با ویدئو های یوتوب پیش برید کلا اون مرحله تا آخرش همینجوری اعصاب خورد کنه جلوتر بدتر هم میشه

• Like
Reactions: amirpers

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
/:)
بخاطر حافظه ضعیفی که دارم همیشه توی راهنمایی کردنا مشکل دارم :D اصلا یادم نمیاد چی به چی بوده
اون مکانی که بازی نشون داده یکم عجیبه شاید چیزی قبلش بوده که من یادم نیست
تا جایی که میدونم وقتی کلیدو برمیدارید و از راهی که توی عکس اول هست میرید یه در اونجاس که بصورت نرده ای هست و با اون کلید باز میشه
من پیشنهاد میکنم با ویدئو های یوتوب پیش برید کلا اون مرحله تا آخرش همینجوری اعصاب خورد کنه جلوتر بدتر هم میشه
رد کردم. ممنون

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
سلام
چکار کنم قدرتemily داشته باشم اصلا گزینه ندارم که power استفاده کنم مخصوصا far reach برای اینکه از دیوار بلند تر برم بالا میخوام برم پشت بوم نمیتونم J رو همکه میزنم گزینه بنام powers نداره

مشکل حل شد دو باره از اول شروع کردم بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر