Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

ramin-v

کاربر سایت
Jan 21, 2008
12
نام
vahid
سلام دوستان من نسخه PS3 بازی رو انجام دادم خواستم ببینم این نسخه PS4 تفاوتی با نسخه PS3 داره؟ اگه تفاوت داره لطفا بگید تا یدونه تهیه کنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
70 رو رد کردم.

دو تا آیتم رو میخوام واسه باز کردن تروفی اش
plan پیدا کردی ؟
craft کن
من خیلی craft کردم تا چیزهای درست حسابی گرفتم. شاید مثلا از یه plan حدودا 30-40 تا craft کردم تا یه چیزه درست حسابی زد بیرون D: لول.

سلام دوستان من نسخه PS3 بازی رو انجام دادم خواستم ببینم این نسخه PS4 تفاوتی با نسخه PS3 داره؟ اگه تفاوت داره لطفا بگید تا یدونه تهیه کنم.
1080p-60fps
:)
پلاس به علاوه Expansion pack که Reapers Of The Souls هست ^_^:x

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
بعد از بخش استوری بازی تمومه؟انلاین یا مولتیش چجوریه؟
میگفتن بعدش بخش ادونچر بازی میشه....درسته؟؟؟!!
خب بعد بخش استوری چی میشه؟
یکی یه توضیح میده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد از بخش استوری بازی تمومه؟انلاین یا مولتیش چجوریه؟
میگفتن بعدش بخش ادونچر بازی میشه....درسته؟؟؟!!
خب بعد بخش استوری چی میشه؟
یکی یه توضیح میده
Adventure mode باز میشه.
پستهای صفحه های پیشین رو بخونی همینطوری کلا بازیش دستت میاد.
الان بگم شاید متوجه نشی چون باید بازی کنی اما adventure mode کلن میری یه سری side mission برای جمع کردن Key - و فارم کردن پلن و key warden بعدش هم rift میری یا infernal machine میسازی و ایتم فارم میکنی و paragon lv up میشی .

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
Adventure mode باز میشه.
پستهای صفحه های پیشین رو بخونی همینطوری کلا بازیش دستت میاد.
الان بگم شاید متوجه نشی چون باید بازی کنی اما adventure mode کلن میری یه سری side mission برای جمع کردن Key - و فارم کردن پلن و key warden بعدش هم rift میری یا infernal machine میسازی و ایتم فارم میکنی و paragon lv up میشی .
پست های رو رندوم وار خوندم!
اما چی؟متوجه نشدم
همشون اصطلاح هستن ینی نمیشه بازی رو توضیح بدی
جاش نیست وگرنه در حد یه بند هر بازی رو که کرده بودم شرح میدادم!
تازه میگم فقط بخش ادونچرو توضیح بده8-|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پست های رو رندوم وار خوندم!
اما چی؟متوجه نشدم
همشون اصطلاح هستن ینی نمیشه بازی رو توضیح بدی
جاش نیست وگرنه در حد یه بند هر بازی رو که کرده بودم شرح میدادم!
تازه میگم فقط بخش ادونچرو توضیح بده8-|
اخه حوصله ندارم 3 صبحه اینجا D: اما جشم ×+×
Adventure mode کله دنیای بازی قابل دسترسی هست. توی هر قسمت از نقشه هر act یه ماموریت اضافه میشه که در مجموع هر نقشه 5 ماموریت داره که معمولا شامل کشتن و پیدا کردن میشه. بعد از پایان هر ماموریت یه key تعلق میگیره. هر act از بازی هم یه keywarden داره . وقتی مراحل یک act کامل بشه یه جایزه و 5 تا key داده میشه. با این key ها میشه portal باز کرد به dungeon های کاملا random که باید تعدادی دشمن توشون کشته بشه تا قوله منطقه ظاهر بشه. اینا کلا drop های بهتری میدن .
Keywarden ها هم با کشتنشون کلیدهای دراپ میشه که ازشون میشه پرتال ساخت به سمت Boss fight های خیلی سختر.
موفق باشید D:

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
اخه حوصله ندارم 3 صبحه اینجا D: اما جشم ×+×
Adventure mode کله دنیای بازی قابل دسترسی هست. توی هر قسمت از نقشه هر act یه ماموریت اضافه میشه که در مجموع هر نقشه 5 ماموریت داره که معمولا شامل کشتن و پیدا کردن میشه. بعد از پایان هر ماموریت یه key تعلق میگیره. هر act از بازی هم یه keywarden داره . وقتی مراحل یک act کامل بشه یه جایزه و 5 تا key داده میشه. با این key ها میشه portal باز کرد به dungeon های کاملا random که باید تعدادی دشمن توشون کشته بشه تا قوله منطقه ظاهر بشه. اینا کلا drop های بهتری میدن .
Keywarden ها هم با کشتنشون کلیدهای دراپ میشه که ازشون میشه پرتال ساخت به سمت Boss fight های خیلی سختر.
موفق باشید D:
تنک یو سو ماچ:)
کجا زندگی میکنی؟
اینجا سه ساعت به صبحه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر