Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینجارو کلا حالیم نشد :d:d
حالا ACT V رو تموم کن وارده adventure mode که بشی خودت میبین. یه سری objective هست که bounty اسمش هست که انجام بدی یه سری ایتم مهم میده و exp های زیاد و پول . بعدش با این ایتمها میتونی mystery items بخری که random هست یا 5 تا کلید پیدا کردی میتونی یه دروازه ( naphalem rift ) باز کنی که میره توی یه dungeon کاملا random که تا 100% پر بشه boss منطقه میاد و drop های درست حسابی داره ....
بعدش دیگه 3 تا KeyWarden هست که میشه portal ساخت به boss fight های مربوطش که مواد لازمه برای تهیه ring های عالی رو میده !
بعد دیگه Plan ها drop میشه که برای ساخته item های جالب نیاز هست ...
Mystic shop هم خودت میبینی/

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
ديشب 70 شدم !! هيولا شده Crusedarـم !!
اين Reaper of Souls يكي از بهترين DLCهايي بود كه بازي كردم ! بازي كامله لعنتي !! هنوز تموم نشده البته

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اين Reaper of Souls يكي از بهترين DLCهايي بود كه بازي كردم ! بازي كامله لعنتي !! هنوز تموم نشده البته

تازه بازی شروع میشه / من یه هانتر ۷۰ کردم رفتم الان بارباریان اونم الان نزدیکه ۳۰ هستش بعدش بقیه کلاسهارو ۷۰ میکنم بعدش تازه بازیم شروع میشه :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان تو خودت پلی ۴ بازیش میکنی یا هنوو همون پی سی هستی؟ اگه پلی ۴ هستی ایدیتو بده بزنیم
الان که روی 4 بازی میکنم
wizard - paragon 20 ...
اد کن ! ایدیم زیره اواتاره D:

damage ام رو تا 350 تا رسونده بودم اما armor - resistance خیلی پایین بود مجبور شدم adjust کنم . فعلا روی 250 تا میشنم اما 1.5 تا 1.7 ملیون critic میزنه ....
adventure mode مولتی خوبه ×_× skill ها رو بر حسب solo نچیدم زیاد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تازه بازی شروع میشه / من یه هانتر ۷۰ کردم رفتم الان بارباریان اونم الان نزدیکه ۳۰ هستش بعدش بقیه کلاسهارو ۷۰ میکنم بعدش تازه بازیم شروع میشه :)
من 3-4 روزه 70 میکنم D: همه رو ادم باید روی expert بره تا اخره avt v دیگه 68-69 میشه. یه کم هم مولتی adventure mode میشه 70 سریع ... البته 3-4 روز کلا شب تا صبح بازی کردم لول ....

Reaprs of souls دیگه واقعا در Expansion pack هست تا DLC . خیلی عالیه ... به نظره منم فوق القعاده بود ...

اره به قوله همه 70 تازه شروع میشه. تازه 70 میری میبینی اصلا کارکتارت در حدی نیست که روی tornment 1 هم دووم بیاره چه برسه 5 ×______________×

من امروز rift فار کردم تغریبا 11 تا leg دراپ شد . دراپ rate ها خیلی خوب شده . 1 هم ست بودن ...
بقیه هم که salvage کردم رفت D:

- - -ویرایش - - -

من ک فلن دارم لول اپ میکنم گفتم ک یه هانتر ۷۰ کردم الانم باربارینم / اددت میکننم
باشه add کن بریم.

من فعلا همین wizard میرم تا paragon 50-60 بعد شاید character دیگه باز کردم. احتمالا monk یا crusader شایدم dh
خودم dh - barb بیشتر از همه دوست دارم

توی Pc یه سری gear یا CH-D - Attack speed داشتم راحت تا 500K میشد damage رو برد !
یه ایتم برای DH بود 2-handed که دوتا socket میخورد ... با ch-chance بالا فقط خورده multi هست ...

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اره دیگه منم همون سه چهار روزه ۷۰ کردم الان دیگه داستانی نمیرم از همون اول رفتم واسه بونتی دیشب رفتم توو بازی چندتا بچه ها اونجا تند تند لول اپ کردم / کمبود خواب گرفتم دهنم س..س شده صبا سرکار خوابم میگیره هاهاها

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره دیگه منم همون سه چهار روزه ۷۰ کردم الان دیگه داستانی نمیرم از همون اول رفتم واسه بونتی دیشب رفتم توو بازی چندتا بچه ها اونجا تند تند لول اپ کردم / کمبود خواب گرفتم دهنم س..س شده صبا سرکار خوابم میگیره هاهاها
اره میشه lvl up کرد اینطوری سریع
معتاد کنندس دیگه هی ادم به هوای ایتم بهتر میخواد بره ×_×

الان season mode آومده توی pc نمیدونم چه جوری اما یه سری شاکی شدن ملت راحت 1 روزه lv 70 میکنن ظاهرا D:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام و خسته نباشید دوستان عزیز .
با تعاریفی که از شما دوستان شنیدم انگار آنلاین این بازی واقعا خارق العاده هستش درسته ؟؟
ولی متاسفانه من اصلا تا به حال این بازی و از این سبک بازی رو تجربه نکردم !
آیا پیشنهاد میشه این بازی رو تهیه کنم ؟ آیا به زودی روش این بازی دستم میاد ؟؟
ممنون میشم . من تو این جور سبک بازی ها مبتدی مبتدی هستم ...

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
با تعاریفی که از شما دوستان شنیدم انگار آنلاین این بازی واقعا خارق العاده هستش درسته ؟؟

شما قبل از اینکه بخوای بخری واسه اینکه با بازی اشنا شی دو راه داری :

۱- دانلود نسخه استارتر از سایت بلیزارد واسه کامپیوتر که تا لول ۱۳ یا همون غول اول میتونی بازی کنی و واسه اشناییت با بازی کافیه حجمش حدود ۱۵ گیگ هستش.

۲- اگه نمیخوای اونقدر دانلود کنی و فقط سبک بازیو میخوای متوجه شی میتونی بازی torchlight 2 رو دانلود کنی که حدود ۲ کیک هست و نسخه کرک شدش هم توو سایتا بگردی هست این بازی یه نمای خیلی کوچیک از دیابلو بت میده

بعدش میتونی تصمیم بگیری این بازیو بگیری یا نه واسه پلی ۴

اره میشه lvl up کرد اینطوری سریع
معتاد کنندس دیگه هی ادم به هوای ایتم بهتر میخواد بره ×_×

الان season mode آومده توی pc نمیدونم چه جوری اما یه سری شاکی شدن ملت راحت 1 روزه lv 70 میکنن ظاهرا D:

اره پچ جدیده کامپیوتر و امارشو دارم واسه کنسول فک کنم یه ماه دیگه بیاد

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی بازی که شک نکن. روی دست نداره ! 6-7 سال دیگه احتمالا diablo 4 .

چندتا video ازش ببین خوشت میاد نه

اره دستت میاد.
مهم نیست تازه واردی یا Old school بازیش خیلی سخت نیست یادگرفتنش. خیلی راحت سیستمش رو متوجه میشی دیگه بقیش میزاری به پایه اینکه چقدر از عمرت رو میخوای تلف کنی :d که با توجه به طبیعت اعتیاد اوره بازی جواب هست " خیلی "
لوووووووووووووووووووووول

موفق باشی.

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان لینک یه سایت که سری آموزش جامع و ساده و فیلم و این حرفا داشته باشه میدین؟

سایت فارسی فک نکنم زیاد باشه من ندیدم ولی اگه زبانت خووبه یه چندتا سایت انگلیسی بدم ؟ الان تابلو شد خواستم بگم من زبانم خوبه ؟ هاهاها

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
سایت فارسی فک نکنم زیاد باشه من ندیدم ولی اگه زبانت خووبه یه چندتا سایت انگلیسی بدم ؟ الان تابلو شد خواستم بگم من زبانم خوبه ؟ هاهاها

توقع نداشتم سايت فارسي باشه !
همون انگليسي بده :)
منم زبانم خوبه! هاهاها

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر