Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سوالت خیلی کلی بود / اخه ماکه فاز شما رو نمیدونیم مثلن من ازین بازی خسته نمیشم خب بیام بشما بگم بگیر بازی کن اصن خسته نمیشی بعد شما بازی کردی یه هفته ای دلتو زد نمیای بمن فش بدی !؟ :)
بنظرم اول یسری کلیپ ازش ببین یا توو پیسی نسخه استارتر و بازی کن خوشت اومد پولشو بده

دوست عزیز منظور اصلی من اینه که نسخه فیزیکی این بازی رو تا چند وقت میشه نگه داشت و لذت برد ؟؟ معمولا DLC ها تا چه زمانی ارائه میشه !؟

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
دوست عزیز منظور اصلی من اینه که نسخه فیزیکی این بازی رو تا چند وقت میشه نگه داشت و لذت برد ؟؟ معمولا DLC ها تا چه زمانی ارائه میشه !؟
بازیش مثل بقیه نیس که مراحل رو تموم کنی و تموم بشه!
خیلی خوبه من به شخصه اینو جزو بازیایی گذاشتم که قرار نیس بفروشم و تا جاییکه بشه بازی میکنم :bighug:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed

از دیدی کلی تمام بازی های بلیزارد صد در صد ارزش خرید داره - وقتی میخریشون تا مدتها ارزش بازی دارن و صد در صد از طرف خود بلیزارد ساپورت میشن اما از دید اینکه شما خوشت بیاد یا نه دیگه به خودت برمیگرده من بهت پیشنهاد میکنم بگیری چون کاملا ارزش داره تو همین تاپیک من یه چن نفر پیشنهاد دادم خریدن خوششون اومد شما هم فک نکنم بدت بیاد ولی یه نصیحتی که بت دارم اینه که اون تصور بازیش کنم سریع بفروشم توو ذهنت نباشه چون این بازی تمام شدنی نیس و در کنار کواپ با دوستات لذتش چند برابره

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
از دیدی کلی تمام بازی های بلیزارد صد در صد ارزش خرید داره - وقتی میخریشون تا مدتها ارزش بازی دارن و صد در صد از طرف خود بلیزارد ساپورت میشن اما از دید اینکه شما خوشت بیاد یا نه دیگه به خودت برمیگرده من بهت پیشنهاد میکنم بگیری چون کاملا ارزش داره تو همین تاپیک من یه چن نفر پیشنهاد دادم خریدن خوششون اومد شما هم فک نکنم بدت بیاد ولی یه نصیحتی که بت دارم اینه که اون تصور بازیش کنم سریع بفروشم توو ذهنت نباشه چون این بازی تمام شدنی نیس و در کنار کواپ با دوستات لذتش چند برابره

ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما . مرسی و همچنین دوستان دیگر ...

فقط سوال خیلی مهم دیگه که برام پیش اومده اینکه ریجن این بازی مهمه ؟؟ چون واقعیت هر نسخه از این بازی رو که پیدا کردم همه ریجن 2 هستن اما ریجن اکانتم 1 هست !
آیا DLC خوبی برای این بازی میاد که بخوام حتما ریجن یک این بازی رو تهیه کنم ؟؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما . مرسی و همچنین دوستان دیگر ...

فقط سوال خیلی مهم دیگه که برام پیش اومده اینکه ریجن این بازی مهمه ؟؟ چون واقعیت هر نسخه از این بازی رو که پیدا کردم همه ریجن 2 هستن اما ریجن اکانتم 1 هست !
آیا DLC خوبی برای این بازی میاد که بخوام حتما ریجن یک این بازی رو تهیه کنم ؟؟

در مورد رجین بله رجین یک کم هست - اگه قصدت خرید دی ال سی بر فرض اینکه هروقت بیاد هست پیشنهادم اینه مثه اکانتت یک بگیری اما اگه میخوای فقط بازی کنی مهم نیس- شایدم اصن دی ال سی نده اما با سابقه بلیزارد من فکر میکنم دیر میده اما مطمئناً یه چیزی واسش میاد باز خوادت میدونی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز شدم paragon 35 ... احتمالا تا امشب 40 ×+× اگه وقت بده
واقعا Wizard چیزه خوبیه ×_×
solo من Glass Canon نمیزارم اما multi که جوین شدم Torment II-III گذاشتم . خوشبختانه تا 650K رفته بود Damage . با Archon حدودا 25ملیون critical میده D: یعنی خورش اینکه Cool Down Reduction درست حسابی ادم داشته باشه !

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
امروز شدم paragon 35 ... احتمالا تا امشب 40 ×+× اگه وقت بده
واقعا Wizard چیزه خوبیه ×_×
solo من Glass Canon نمیزارم اما multi که جوین شدم Torment II-III گذاشتم . خوشبختانه تا 650K رفته بود Damage . با Archon حدودا 25ملیون critical میده D: یعنی خورش اینکه Cool Down Reduction درست حسابی ادم داشته باشه !

من باباریانو کامل کنم اگه نرم واسه یه هیرو دیگه میرم پاراگون

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
در مورد رجین بله رجین یک کم هست - اگه قصدت خرید دی ال سی بر فرض اینکه هروقت بیاد هست پیشنهادم اینه مثه اکانتت یک بگیری اما اگه میخوای فقط بازی کنی مهم نیس- شایدم اصن دی ال سی نده اما با سابقه بلیزارد من فکر میکنم دیر میده اما مطمئناً یه چیزی واسش میاد باز خوادت میدونی

100% باید منتظر dlc باشیم. یادته وقتی ACT 5 رو تموم کردیم تیریِل به شخصیت اصلی چی گفت؟ کامل راه رو برای ادامه دادن داستان باز کرد! اصن اون تیکه رو با هم coop رفتیم. :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
100% باید منتظر dlc باشیم. یادته وقتی ACT 5 رو تموم کردیم تیریِل به شخصیت اصلی چی گفت؟ کامل راه رو برای ادامه دادن داستان باز کرد! اصن اون تیکه رو با هم coop رفتیم. :D
البته d2 هم حتی بعد از expansion pack که دادن مثله همین یه act اضافه شد اخرش هم ادامه دار تموم شد اما ادامش رو 10 سال بعد توی d3 دیدیم D: حتمی نیست بخشه داستانی رو ادامه بدن ! اما اگر بدن خیلی خوبه .blizzard خیلی روی بازیاش کار میکنه اگر خبری از ep2 بشه احتمالا 7 الا 1 سال دیگه شاید اینطورا باشه ... اما فعلا همین content های endgame رو ادامه بده خیلی بهتره به نظرم

من باباریانو کامل کنم اگه نرم واسه یه هیرو دیگه میرم پاراگون
من paragon میرم بهتره . چون کلی legendary - set برای کلاسهای مختلف گرفتم ×_× حالا یه تعدادیش salvage شد اما تعدادیش نگه داشتم برای شخصیتهای دیگم احیانا !
چون فعلا حوصله story mode ندارم D:
همچنان دنباله item های بهتر هستم برای wizard ~_~

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed

حال کردیا دیشب :) تو هنوو اونو هفتاد نکردی؟

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
حال کردیا دیشب :) تو هنوو اونو هفتاد نکردی؟

به خدا وقت سر خاروندن ندارم، وگرنه کی بدش میاد بازی کنه؟
روزی که خریدم گفتم من هر 6 کلاس رو تا 70 میرم! تازه اون موقع خبر نداشتم چیزی به اسم Adventure mode و یه کوه بانتی وجود داره! کلاً قید فروشش رو زدم، حالا حالاها کار دارم باهاش.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
به خدا وقت سر خاروندن ندارم، وگرنه کی بدش میاد بازی کنه؟
روزی که خریدم گفتم من هر 6 کلاس رو تا 70 میرم! تازه اون موقع خبر نداشتم چیزی به اسم Adventure mode و یه کوه بانتی وجود داره! کلاً قید فروشش رو زدم، حالا حالاها کار دارم باهاش.

منم از سرکار میام فقط بازی میکنم انگار جدیداً ۲۴ ساعت کم شده :) عمر مثه باد داره میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر