Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
سلام دوستان.یه سوال:
میخواستم بدونم آیتم های خوب به شانس ربط دارن یا به مدت بازی؟
اینم بگم کلا آن لاین بازی میکنم رو سخترین درجه بیشتر هم گریت ریفت بازی میکنم لول های بالای 90
پاراگون لولم به لطف دوستان شده 700 ولی دریغ از یک ایتم خوب هنوز قدرت حمله هام 500k هستش.مثل پشه میکشنم.پیلیز هلپ می
راستی چیکار کنم رو آیتم هام socket بزارم.200 بار enchant کردم نشد که نشد:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.یه سوال:
میخواستم بدونم آیتم های خوب به شانس ربط دارن یا به مدت بازی؟
اینم بگم کلا آن لاین بازی میکنم رو سخترین درجه بیشتر هم گریت ریفت بازی میکنم لول های بالای 90
پاراگون لولم به لطف دوستان شده 700 ولی دریغ از یک ایتم خوب هنوز قدرت حمله هام 500k هستش.مثل پشه میکشنم.پیلیز هلپ می
راستی چیکار کنم رو آیتم هام socket بزارم.200 بار enchant کردم نشد که نشد:(
شانس لول البته خب زمان بیشتر یعنی بازه بیشتر از گرفتن شانس رو داری ×_______×
کلا هر درجه سختی بالاتر و هر level بالاتر Riftایتمهای بهتری هم دراپ میشه ...
90 اینا که همه با ایتم هک شده میرن -- اونا فایده نداره .باید با یه تیمی بدون ایتم هک شده rift به rfit برید یا فارم کنی تا پله پله ایتمهای خوب رو بگیری و جایگزین کنی و خودت رو با درجه سختی بعدی بسنجی . ×_× دیگه نهایتش زمانی که من بازی میکردم با ایتمها میشد تک نفری ( ایتمهای فوق القعاده ) تا 35-40 تک نفره رفت ... من یادمه بدون ایتم هک شده با wizard فک کنم damage ام میرسید به 1002K اینا ... البته به چیدن Skill ها بستگی داره . یادت باشه یه سری passive ها - skill ها هستن که Base Damage رو بالا میبرن.
ولی کلا ریفت خیلی Obssesed نشو چون 90 رو طراحی نکردن بری item فارم کنی . کلا خیلی سخته . جنبه هم کاری برای XP Farming داره به نظرم تا فارم ایتم ...

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
آقا این کلاس Crusader چرا انقدر قویه آخه ؟؟؟
همرو باهاش میزنی می ترکونی !!!
البته من هنوز ابتدای بازیم رو 360 با کلاس Witch تموم کرده بودم انقدر قوی نبود والا .
بعد راستی تخفیف خرده شده 30$ البته فکر کنم تایمش دیگه تموم شده .

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود

دوستان من به تازگی بازیو خریدم و کمپین بازیو برای اولین بار دارم روی درجه سختی Hard میرم. Demon Hunter هم هستم . به چه نکاتی باید توجه کنم ؟؟ به جز dexterity دیگه چه چیزیو بیشتر تقویت کنم؟؟ کلا اگه میشه یه راهنمایی کلی واسه demon hunter بهم بگید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود

دوستان من به تازگی بازیو خریدم و کمپین بازیو برای اولین بار دارم روی درجه سختی Hard میرم. Demon Hunter هم هستم . به چه نکاتی باید توجه کنم ؟؟ به جز dexterity دیگه چه چیزیو بیشتر تقویت کنم؟؟ کلا اگه میشه یه راهنمایی کلی واسه demon hunter بهم بگید
level up که میکنی همه چی میره بالا ولی dex اصله کاری هست کلا
به نظرم item هات کلا damage %+ و Dex داشته باشن خوبه
کلا بزار تا 70 بره بعدش دیگه ایتم فارم کن
skill ها هم خیلی مهمه
من خودم خیلی زیاد از sentry ها استفاده میکردم . فوق القعاده کاربردی هستن ...

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
level up که میکنی همه چی میره بالا ولی dex اصله کاری هست کلا
به نظرم item هات کلا damage %+ و Dex داشته باشن خوبه
کلا بزار تا 70 بره بعدش دیگه ایتم فارم کن
skill ها هم خیلی مهمه
من خودم خیلی زیاد از sentry ها استفاده میکردم . فوق القعاده کاربردی هستن ...

الان روی هارد که دارم میرم تقریبا آسونه . روی expert بزارم لوت بهتری از لحاظ آیتم دارم ؟؟ یعنی آیتم های خوف تری میده ؟؟ legendry بیشتر دراپ میشه ؟؟

یه سوال دیگه اینکه skill ها کدوما به نظرت ترکیبشون بهترینه ؟؟؟ هم passive هم active

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
الان روی هارد که دارم میرم تقریبا آسونه . روی expert بزارم لوت بهتری از لحاظ آیتم دارم ؟؟ یعنی آیتم های خوف تری میده ؟؟ legendry بیشتر دراپ میشه ؟؟

یه سوال دیگه اینکه skill ها کدوما به نظرت ترکیبشون بهترینه ؟؟؟ هم passive هم active
آره هر چی درجه سختی رو بالا ببری آیتم های بهتر و xp بیشتری بهت میده.یه ترکیب هم میگم چون 70 نشدی باید تغییر بدی بعضی هاشو.sentry هم همون طور که دوستمون گفت مهمه و تو این ترکیب زیاد استفاده میشه.
Primary:Entagling shot,,,,skill rune:Justice is served
این اسکیل برا سریع پر شدن Hatred هست.
میتونی با اینا هم عوضش کنی.
Bolas,,,,skillrune:Thunder ball
که دشمن هارو stun میکنه و خیلی کاربردیه یا میتونی Imminent doom بزاری که damage بیشتر داره.
Secondary:Rapid fire>>>skill rune:Fire support
این اسکیل هم که اسکیل اصلی برا زدن دشمنا هست.
Hunting:Vault>>>skill rune:Tumble
این اسکیل هم که برا سریع جا به جا شدن و فرار کردن هستش.
Device:Fan of knives>>>skill rune:Pinpoint Accuracy
این اسکیل برای موقعیه که دشمنا نزدیک هست و برای crowd control هستش
:d
Archery:Rain of vengeance>>>skill rune:Stamped
این اسکیل هم باز یه جور Crowd control هستش.دشمنای رو عقب میکشونه.
Device:Sentry>>>skill rune:Spifire turrent
این sentry ها هم باید زیاد استفاده کنی.دشمن قوی اومد سریع 3 تا جلو میزاری بعد از عقب میزنی و جاتو عوض میکنی.
Passive I:Brooding
چون من Lifeهم کم بود از این استفاده میکردم که جونمو پر کنه بجاش میتونی از Archery استفاده کنی.
Passive II:Blood vengeance
اینم maximum Hatred رو زیاد میکنه.
Passive III:Custom enginneering
با این میتونی 3 تا sentry بزاری.
Passive IIII:Ballistics
این هم دمیج راکت با رو بیشتر میکنه و راکت پرت میکنه.
حالا خودت بسته به لولت باید تغییر بدی. میتونی به جا Fan of knives از قسمت Defensive که تو ترکیب نبود Caltrops رو برداری که سرعت دشمنا رو پایین میاره.6 تا هم میتونی همزمان بزاری بخاطر passive 3. کلا تا attackت زیاد نشده سعی کن از دور بجنگی. فاصله تو حفظ کن با دشمنا.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
آره هر چی درجه سختی رو بالا ببری آیتم های بهتر و xp بیشتری بهت میده.یه ترکیب هم میگم چون 70 نشدی باید تغییر بدی بعضی هاشو.sentry هم همون طور که دوستمون گفت مهمه و تو این ترکیب زیاد استفاده میشه.
Primary:Entagling shot,,,,skill rune:Justice is served
این اسکیل برا سریع پر شدن Hatred هست.
میتونی با اینا هم عوضش کنی.
Bolas,,,,skillrune:Thunder ball
که دشمن هارو stun میکنه و خیلی کاربردیه یا میتونی Imminent doom بزاری که damage بیشتر داره.
Secondary:Rapid fire>>>skill rune:Fire support
این اسکیل هم که اسکیل اصلی برا زدن دشمنا هست.
Hunting:Vault>>>skill rune:Tumble
این اسکیل هم که برا سریع جا به جا شدن و فرار کردن هستش.
Device:Fan of knives>>>skill rune:Pinpoint Accuracy
این اسکیل برای موقعیه که دشمنا نزدیک هست و برای crowd control هستش
:d
Archery:Rain of vengeance>>>skill rune:Stamped
این اسکیل هم باز یه جور Crowd control هستش.دشمنای رو عقب میکشونه.
Device:Sentry>>>skill rune:Spifire turrent
این sentry ها هم باید زیاد استفاده کنی.دشمن قوی اومد سریع 3 تا جلو میزاری بعد از عقب میزنی و جاتو عوض میکنی.
Passive I:Brooding
چون من Lifeهم کم بود از این استفاده میکردم که جونمو پر کنه بجاش میتونی از Archery استفاده کنی.
Passive II:Blood vengeance
اینم maximum Hatred رو زیاد میکنه.
Passive III:Custom enginneering
با این میتونی 3 تا sentry بزاری.
Passive IIII:Ballistics
این هم دمیج راکت با رو بیشتر میکنه و راکت پرت میکنه.
حالا خودت بسته به لولت باید تغییر بدی. میتونی به جا Fan of knives از قسمت Defensive که تو ترکیب نبود Caltrops رو برداری که سرعت دشمنا رو پایین میاره.6 تا هم میتونی همزمان بزاری بخاطر passive 3. کلا تا attackت زیاد نشده سعی کن از دور بجنگی. فاصله تو حفظ کن با دشمنا.

دوست عزیز ممنون از توجه و راهنمایی کاملت.

بازی تا قبل 70 پس یه جور دست گرمیه :D یه سوال اینکه نیاز هست که magic find رو بالا ببرم تا آیتم های بهتری بدست بیارم؟ ضروری هست اصلا؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز ممنون از توجه و راهنمایی کاملت.

بازی تا قبل 70 پس یه جور دست گرمیه :D یه سوال اینکه نیاز هست که magic find رو بالا ببرم تا آیتم های بهتری بدست بیارم؟ ضروری هست اصلا؟؟
به نظرم روی اون قضیه فکوس نکن . وقتی روی درجه سختی بالا بری ایمتهای بهتری میبینی و شانسه دراپ هم بالا میره
هم اینکه قسمتهای خاصی از بازی هستن که توی adventure mode هست مثل rift ها که کلا drop rate بالایی دارن . سعی کن رو چیزهای دیگه فکوس کنی

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
به نظرم روی اون قضیه فکوس نکن . وقتی روی درجه سختی بالا بری ایمتهای بهتری میبینی و شانسه دراپ هم بالا میره
هم اینکه قسمتهای خاصی از بازی هستن که توی adventure mode هست مثل rift ها که کلا drop rate بالایی دارن . سعی کن رو چیزهای دیگه فکوس کنی

okkkk . ببینم blacksmith نکته خاصی داره؟ من فقط هر از گاهی train میکنم و یه سری ایتم craft میکنم . در همین حد میدونم چی به چیه
و یه سوال دیگه اینکه من که میخوام بعدا با یه کرکتر دیگه مثلا بربر بازی رو دوباره شروع کنم ، از الان واسش تو blacksmith آیتم craft کنم؟؟ ارزش داره؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
okkkk . ببینم blacksmith نکته خاصی داره؟ من فقط هر از گاهی train میکنم و یه سری ایتم craft میکنم . در همین حد میدونم چی به چیه
و یه سوال دیگه اینکه من که میخوام بعدا با یه کرکتر دیگه مثلا بربر بازی رو دوباره شروع کنم ، از الان واسش تو blacksmith آیتم craft کنم؟؟ ارزش داره؟؟
Farm کردن در مجموع ایتمه های بیهتر به دست میاد. material هم میتونی برای ساخت ایتمهای خاص دیگه که بعدا plan هاشون رو میگیری استفاده کنی ولی خیلی پشته سره هم باید craft کنی تا اخر سر یکیش درست حسابی در بیاد !!
برای اوله بازی هم میتونی کرفت کنی مشکلی نداره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر