Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
متریال های لجندری رو اصلا استفاده نکن تا لول 70 بشی و plan درست و حسابی پیدا کنی.بنظر من لازم نیست چیزی براش کرفت کنی. اونقدر تو بازی loot پیدا میکنی که کرفت کردن آیتم های غیر لجندری فقط هدر دادن متریال هستش.
ور وسایل اضافی و خوبتو نگه دار برا هیروی بعدی.مثلا شمشیر که demon hunter نمیتونه برداره نگه دار برا barbarian.لباس هم که فک کنم نمیتونی بدی.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
بالاخره تاپیک این دیابلو م انگاری فعال شده
کسی خواست بازی کنه ایدیم تو امضام هست خبر بدهن من باز رو تمومش کردم:d
ولی coop دیابلو یه چیزه دیگست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان میخواستم این بازی بخرم چطوره؟
آیا مث ورلد وار کرافته و یه بازی جهان بازه؟
تا حالا من اینجور بازی نکردم و خوراکم بتل و کالاف بوده لطفا راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان میخواستم این بازی بخرم چطوره؟
آیا مث ورلد وار کرافته و یه بازی جهان بازه؟
تا حالا من اینجور بازی نکردم و خوراکم بتل و کالاف بوده لطفا راهنمایی کنید
بازی open worlds نیست . یه حالت semi open world داره با random event اینا. dungeon و اکثریت map های بازی هم همه به صورت random هستن و هر وقت تو میری عوض میشن.
یه بخشه داستانی جالب داره و چندتا کلاس خیلی خوب که ارزش داره با همه شون بری اگر حال کنی
اگر دفه اولت باشه که 100% معتاد میشی D: >... بخشه بزرگی از بازی به level up کردن و فارم کردن ایتمها خلاصه میشه
بعد از پایانه بخشه داستانی هم بخشه adventure mode بازی میشه که یه کارهای خاص توش میشه کرد. کلا میزانه content بازی بالاست. بخشه coop ام کلا جالب و فانه.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی open worlds نیست . یه حالت semi open world داره با random event اینا. dungeon و اکثریت map های بازی هم همه به صورت random هستن و هر وقت تو میری عوض میشن.
یه بخشه داستانی جالب داره و چندتا کلاس خیلی خوب که ارزش داره با همه شون بری اگر حال کنی
اگر دفه اولت باشه که 100% معتاد میشی D: >... بخشه بزرگی از بازی به level up کردن و فارم کردن ایتمها خلاصه میشه
بعد از پایانه بخشه داستانی هم بخشه adventure mode بازی میشه که یه کارهای خاص توش میشه کرد. کلا میزانه content بازی بالاست. بخشه coop ام کلا جالب و فانه.

بعد قسمت مولتی پلیرش چند نفرس یا فقط کواپ داره دوست من؟
پس مثله ورد وار کرافت نیست،ولی ب قشنگیش هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد قسمت مولتی پلیرش چند نفرس یا فقط کواپ داره دوست من؟
پس مثله ورد وار کرافت نیست،ولی ب قشنگیش هست؟
بازی اصلا ربطی به WOW نداره که بخوام توضیح بدم یا مقایسه بکنم
استایله خودش هست
طبیعتا اگر نبود متاش به 90 نمرسید D: لوووووول
4 نفره و فقط coop هم هست

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب ما هم بازی رو گرفتیم و زدیم آپدیت بشه و اگه خدا بخواد از شب شرو می کنمش!
فقط موندم با چه هیرویی شرو کنم!

- - -ویرایش - - -

راستی این قضیه هک آیتم و رفتن تا لول۷۰ چی چیه؟!
گلیجه یا تو خود بازی هست؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب ما هم بازی رو گرفتیم و زدیم آپدیت بشه و اگه خدا بخواد از شب شرو می کنمش!
فقط موندم با چه هیرویی شرو کنم!

- - -ویرایش - - -

راستی این قضیه هک آیتم و رفتن تا لول۷۰ چی چیه؟!
گلیجه یا تو خود بازی هست؟!
همه Hero هاش عالین ! من که با همه تا 70 رفتم ×_× واقعا متنوع هستن

ایمتهایی دستکاری شده هست که از save های نسل قبل درست کرده بودن فرستادن اینور و duplicate کردن .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
همه Hero هاش عالین ! من که با همه تا 70 رفتم ×_× واقعا متنوع هستن

ایمتهایی دستکاری شده هست که از save های نسل قبل درست کرده بودن فرستادن اینور و duplicate کردن .
اون npc که اسمش شبیه مریم بود train میکنه! این ترین چی هست؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من الان اکت ۲ هستم! هیچ راهی نداره برگردم به لوکیشنهای act1 تا چند تا سیاهچله رو که نرفته بودم رو برم؟!
کلا بازی random هست
زیاد نگران نباش !
به Adventure mode که رسیدی هر چند 100 بار که بخوای میتونی farm کنی لول !

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان بعد کشتن دیابلو دنباله ی مسیر داستانی که می ریم دی ال سی هست یا اینکه تو بازی اصلی بعد کشتن دیابلو بازی تموم می شد؟!
-------------
نکته ی بعدی اینکه چقدر این بازی شاهکاره! از هر لحاظ که حساب کنی فوق العادست!
---------------
کسی این بازی رو داره کو آپ بزنیم؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بعد کشتن دیابلو دنباله ی مسیر داستانی که می ریم دی ال سی هست یا اینکه تو بازی اصلی بعد کشتن دیابلو بازی تموم می شد؟!
-------------
نکته ی بعدی اینکه چقدر این بازی شاهکاره! از هر لحاظ که حساب کنی فوق العادست!
---------------
کسی این بازی رو داره کو آپ بزنیم؟!
بازی اصلی تموم میشد ( diablo 3 ) ادامه میشه Reapers of the souls که همینی هست که داری میری

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یکی از تروفی ها گرفتن ۵۰۰ هزار تا سکه ی طلا هست که من با اینکه از مرز ۵۰۰ هزار تا هم گذشتم برام باز نشده! باگه؟!
البته یه احتمال دادم که شاید با توجه به اینکه گفته pick up شاید فقط سکه هایی محسوب شده کا از رو زمین جمع می کنیم و شامل اون سکه هایی که بعد اتمام هر مرحله خود بازی می ده نمیشه! درسته؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر