Devil may cry 4

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان بازی رو تا اون غول اتیشیه رسوندم روی لول اسون ، ولی دیگه خیلی آسونه اگه روی لول سخته برم مراحل بعدیش خیلی سخته میشه ؟ من اولین باره دویل بازی میکنم ;)

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
میشه به من کمک کنین حالا تو اون مرحله جنگل با دانته گیر کردم همون میدونه که چندتا مار رنگی داره لطفا کمک کنین:biggrin1:

mohsen_66

کاربر سایت
Feb 23, 2006
186
نام
Mohsen
من از نسخه هاي قبليش اصلا خوشم نميومد ولي DMC4 خيلي عالي بود.
حدود دوساعت بازي كردم تا مرحله 7 رفتم.كلأ جند مرحله داره؟
يه Update اول كار اومد مال جيه جه جيزي رو تغيير ميده؟قبلأ تو بازي Assassins Creed هم واسم بيش اومده بود.اينم عكس از Update http://i27.tinypic.com/15g9lhl.jpg

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقا من چی کار کنم توی مرحله 6 بعد از اینکه پل رو کاملش کردم یعنی نصفه دیگش اود برگشتم به کلیسا حالا که میخام برم روی پل نیمدونم از کجا برم یکی کمکم کنه:(:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان بازی رو تا اون غول اتیشیه رسوندم روی لول اسون ، ولی دیگه خیلی آسونه اگه روی لول سخته برم مراحل بعدیش خیلی سخته میشه ؟ من اولین باره دویل بازی میکنم ;)
مهدی جون اولش یک بار Human برو تا قلق بازی بیاد دستت بعد برو تو کار Devil Hunter.

پ.ن. دیگه هر چقدر بد باشه این شماره از بازی حداقل ارزش دو بار تموم کردن رو داره :biggrin1:.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
devil hunterدارم ميرم كسايي كه رفتن به نظرشون سخته تا اين مرجله اي كه من رفتم چيزي نديدم ولي خدايي ته بازي هست

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
من روی Devil Hunter تموم کردم تا مرحله 17 زیاد سخت نیست ولی از 17 به بعد یه خورده سخت میشه البته اون اوایل که دانته میشی مخصوصا سره کشتن اون ماره یه مقدار سخته میشه. ولی کم کم آسون میشه تا مرحله 17.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
موجوداتش خیلی خنده دارند. باید یه کم بیشتر کار می شد. فکر کنم فریم ریت باید 60 باشه. بازی خیلی روانه.
در کل برای زمانی از دست بازی های سخت خسته شدی این بازی خوبه.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
موجوداتش خیلی خنده دارند. باید یه کم بیشتر کار می شد. فکر کنم فریم ریت باید 60 باشه. بازی خیلی روانه.
در کل برای زمانی از دست بازی های سخت خسته شدی این بازی خوبه
به نظر من هم بازی رو 60 فريم بود ، کلاً بازی کردن رو اين حالت يه لذت به خصوصی داره.
اميد وارم ninja gaiden 2 هم رو 60 فريم باشه ولی بعيد میدونم.:(

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بچه ها gs تو امتیاز دهی بازم شاهکار به خرج داد ؟ 8 برا یکی از بزرگترین وبهترین و معروفترین سوم شخص های شمشیری 360 ؟:angry:
مثل اینکه جدیدا گیم اسپات به بهترین بازیها 8 میده :laughing:مثل uncharted و heavenly و.........
اصلا خود گیم اسپات مهم نیست این مهمه که امار امتیاز بازیو از کل سایتا میاره پایین
من که نمرم به این بازی 10 کامل هست و نقصی توش نمیبینم
گیم پلی عالی و نه سخت و نه اسون با این همه غول و دشمنها و فنهای متنوع و ازاد کردنی
بازی دیگه مثل نسخه ی 3 برای رد کردن بعضی مرحله ها معجزه هم نمیخواد و معمولا قبل از رسیدن به غول chekpoint میده و اونجوری بعد از 4 ساعت ازی از اول مرحله نمیاره که بره رو اعصاب
گرافیک عالی که بعد از گذشتن 1 سال از جنگ کنسولها فوق العادست و نشونه میده گرافیک بازیها روز به روز داره پیشرفنت میکنه نور پردازی هم عالیه و تو مرحله ی جنگلها من یکی از بهترین نور پردازی ها و هنری ترین محیطها رو دیدم
من تو شخصیت پردازی و داستان هم هیچ نقصی نمیبینم و اگه بازی نقصی داشته باشه شخصیت پردازی نقصی نداره و بعضی شخصیتهای قبلی بازیهم هستن و از نظر ظاهر خیلی بهتر شدن مثل lady
دانته هم که خیلی باحالتر شده
کلا کوبایاشی نشون داده سازنده ی خوش سلیقه ایه
از نظر من این بازی فعلا بهترین سوم شخص شمشیری 360 هست .من که هزاران بار از این بازیها رو کردم چه
برسه به کسایی که تازه اینجور بازیها رو میکنن و فک نمیکنم به این زودیها رو دست این بازی بیاد :praying:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اگر لباسه الطير رو تنه دانته بكنيد عينه هم ميشن دقت كرده بوديد نوع صورت و فك و چهره دانته خيلي شبيه الطير هست مخصوصا اون ته ريش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر