Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Conviction دقیقا از نظر گرافیکی همونی بود که تو تریلرهاش نشون دادن.حالا شما وقتی تریلرهارو دیدی فکر ِ دیگه ای کردی قضیش فرق میکنه.

انجین بازی ارتقا یافته ی UnrealEngine2.5 بود.
منظورم انجین Deus ex 3 هست
انجین بازی ارتقا یافته انجین اخرین تومب رایدر هست

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
سبک بازی سوم شخص یا اول شخص من اصلا نتونستم بفهمم ؟

گرافیک بازی که خیلی عالی بود اسلحه ای که روی دست قهرمان هست رو من تو دموی ونکویش هم دیدم !

فکر کنم اگر روش خوب کار بشه یه عنوان گردن کلفت واسه رقابت با mgs بشه !

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سبک بازی سوم شخص یا اول شخص من اصلا نتونستم بفهمم ؟

گرافیک بازی که خیلی عالی بود اسلحه ای که روی دست قهرمان هست رو من تو دموی ونکویش هم دیدم !

سبک بازی اول شخص هستش اما یه سری کارهاییش رو تو سوم شخص انجام میده. مثل بازی Riddick یا همین Halo خودمون که البته بیشتر شبیه RIddick هست این حالتش.

دیگه اونقدر گنده نخواهد شد که بخواد با غولی مثل MGS سرقابت کنه! بعدشم اون مقدار زیادی از گنده شدنش به خاطر انحصاری بودنشه!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصلا سبکش ربطی نداره به mgs که بخواد باهاش رقابت کنه !
اگه بخواد با بازی هایی رقابت کنه crysis یا rage هستن !
اصلا این بازی سبکش بسیار نواورانس من تو هیچ بازی ندیدم عاشقشم من :D :x

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

الان يه نقطه مشترک بين اين دو تا بازی به من نشون بدين ممنون ميشم!
نکنه ريش داشتن شخصيت اين بازی و big boos ربطش باشه؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اول از همه یکی لطف کنه اون تایتل ترد رو عوض کنه و به Deus Ex : Human Revolution تغییر بده .

انجین بازی ارتقا یافته انجین اخرین تومب رایدر هست
البته گفتن با کارای تمام وقتی که روی این انجین انجام شده دیگه هیچ شباهتی با انجین TR:U نداره .

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
الان يه نقطه مشترک بين اين دو تا بازی به من نشون بدين ممنون ميشم!
نکنه ريش داشتن شخصيت اين بازی و big boos ربطش باشه؟

چرا عصبانی میشی، من فکر کردم بازی سوم شخصه از نظر زاویه دوربین که خیلی شبیه به mgs بود اصلا هم ربطی به ریش طرف نداره شما تو چه چیزهایی خرد میشوید ها ! من خودم به شخصه تا حالا به این موضوع دقت نکرده بودم !

دوما بیشتر داستان بازی توی دیالوگ ها و دموها نمایش داده میشه مثل mgs

شیوه پیشروی در بازی هم که stealth بود

دشمنان snake که هم که اکثرا ماشین هستند تو این بازی هم همینطور

خیلی وجوه مشترک دارند این دو تا بازی حالا شما طرفدار سری mgs هستی و فکر میکنید به شخصیت snake توهین شده ! به هر حال من که از دیدن اولین دموی بازی که مدتها پیش منتشر شد به این بازی امیدوار شدم من همیشه از انحصاری بودن بازی mgs ناراحت بودم mgs عنوانی هست که همه باید بازی کنند و من از اینکه این بازی انحصاریه متنفرم !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چرا عصبانی میشی، من فکر کردم بازی سوم شخصه از نظر زاویه دوربین که خیلی شبیه به mgs بود اصلا هم ربطی به ریش طرف نداره شما تو چه چیزهایی خرد میشوید ها ! من خودم به شخصه تا حالا به این موضوع دقت نکرده بودم !

دوما بیشتر داستان بازی توی دیالوگ ها و دموها نمایش داده میشه مثل mgs

شیوه پیشروی در بازی هم که stealth بود

دشمنان snake که هم که اکثرا ماشین هستند تو این بازی هم همینطور

خیلی وجوه مشترک دارند این دو تا بازی حالا شما طرفدار سری mgs هستی و فکر میکنید به شخصیت snake توهین شده ! به هر حال من که از دیدن اولین دموی بازی که مدتها پیش منتشر شد به این بازی امیدوار شدم من همیشه از انحصاری بودن بازی mgs ناراحت بودم mgs عنوانی هست که همه باید بازی کنند و من از اینکه این بازی انحصاریه متنفرم !
بابا بازی fps هست ! :D
یا یه جورایی tactical shooter میشه گفت !
اون وقت نکته مشترک fps با tps تو چیه ؟ :D
اگه میگفتی mw2 باز خوشحال تر بودیم :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نیما مگه در جریان نیستی؟ کلا الان سبک های مختلف از بین رفتن برای همین همه اکشن بی مخ و با مخ رو توی سبک های مختلف پخش می کنن:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان اقا حمید مصاحبه کردن با سازنده های بازی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1106549#post1106549

و اونا هم تاکید کردن که :d :
هيچ CGI اي در بازي نيست، تمام آنها Cut-Scene هاي In-Game هستند. بعضي قسمت هاي مهم داستان بايد در مدت زمان بيشتري روايت شوند ولي بيشتر آنها كوتاه هستند.
یعنی ایول ایوله :D
اگه با همین کیفیت ها که فک میکردیم cg هست اجرا بشه من یکی که قرار بود بازی رو اوریج بخرم میرم بازی رو بصورت پک های لیمیتد و اینا میخرم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
nدوستان دوست عزیزمون امیرحسین خان(loyal) زحمت کشیدن و یه پیش نمایش برا این بازی اماده کردن ;) (من الان در پوست نمی گنجم :D)
اینم لینکش تو صفحه اصلی ;)
http://www.bazicenter.com/pc/rpg/Deus_Ex_Human_Revolution/previews/56
به بازی امیدوار تر شدم :x:d

این تیکه منو دیوانه کرده :D
ه نظر می رسد Dues Ex: Human Revolution جزء آن دسته ازعناوین معدودی می باشد که به نسخه های کلاسیک خود وفادار هستند حداقل در تنوع روش های انجام ماموریت به طرز شگفت انگیزی آن را حس کردیم. بازی در اکثر جوانب عالی به نظر می رسد همچنین قول داده شده است بدون احتساب ماموریت های فرعی چیزی در حدود 20 ساعت خط داستانی آن به طول انجامد. Dues Ex: Human Revolution در ماه مارچ سال بعد برای Xbox 360 , PS3 و PC عرضه خواهد شد.

میگم انقدر بازی رو برای خودت بزرگ نکن ... یهو دیدی خورد تو ذوقت ها !:biggrin1:

این تیکه بالایی رو بخون شما :D
بعدشم مگه شما پیش نمایش رو نخوندی ؟ :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر