Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
دوست من یه توضیحی میدید چرا یک ربع خندیدید به مغازه دار؟
چون من هم امشب بازی رو گرفتم اما چیز خنده داری توی بازی یا تو طرز
گفتن فروشنده ندیدم و از نظر کامل بودن هم فکر میکنم کامل باشه.
اگر بازی مشکلی داره متشکر میشم توضیح بدید تا الکی بازی نکنم و
لذتش رو از بین نبرم.

پایدار باشید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من به فروشنده ها میخندم - برنامه امشب سینماهای تهران و شهرستانها

--------

من تریلر ها رو دیدم اکشن بود که ! آر پی جی بازی کجاشه ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی از روش های جلو بردن بازی از طریق صحبت کردن و مثل mass efect این یک المان rpg
و 3 روش دیگه مثل بدون کشتن کسی از طریق فاضلاب و مخفی کاری و اکشن محض فعلا

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بچه ها دموی اول بازی شما رو تحت تاثیر قرار داد؟؟؟ من داشتم بازی میکردم داشتم خسته میشدم(بعد از توتوریال) دمو شروع شد صدا هم همیشه کم بودا ایندفعه زیاد بود اقا منو میخکوب کرد چقدر فضاش با اهنگه زیبا بود انقد حال کردم 2 بار از اول رفتم.فقط میخواستم ببینم تاثیر گذاره واقعا یا من این حسو داشتم؟؟؟؟؟
درکل باحاله(خوشم اومد) فقط از رنگ زرد بیش از حد استفاده شده و کمبود مهمات روانی میکنه ادمو ما هم که مخفی کاریمون صفر

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من به فروشنده ها میخندم - برنامه امشب سینماهای تهران و شهرستانها

--------

من تریلر ها رو دیدم اکشن بود که ! آر پی جی بازی کجاشه ؟

شماره اول بازی یه RPG با تم Cyber Punk فوق حرفه ای بود !
این یکی به نظرت میشه RPG نباشه ؟
هست اما برای این که همه بتونن راحت بازی کنن ( :| ) تأثیر Charactar Building و Level Up کردن تو Combat کمه و گرنه برای هک کردن و این حرف ها باید خودتو لول آپ کنی حسابی .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
چرا تاپیک اکتیو نیست بابا کسایی که دارن بازی می کنن بیان از گیم پلی بازی بیشتر بگن ببینیم چجوریاست !

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
من کلا اهل مخفی کاری نیستم نمی دونم چرا بازی هایی که مخفی کاری هستن بعد یه مدت بازی کردن گیم پلی برام تکراری میشه اینم اگه بخوای اکشن بری با کمبود مهمات روبرو میشی تازه دوتا تیرم میخوره میمیره حالا خوبه نصف بدنش آهنیه .نمیدونم تا حا که زیاد حال نکردم ولی تو این کمبود بازی میرم جلو شاید جذاب تر بشه.ولی خدایی دموی اول بازی رو خیلی زیبا کار کرده بودن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم دو ساعتی بازی کردم . با توجه به اینکه مخفی کاری در حیطه ی تخصصم هست ( تعریف نباشه :D ) خیلی لذت بردم . هوش مصنوعی خوبه محمات به هیچ وجه کم نمیارم شاید تا آخر بازی حتی 4-5 خشاب گلوله هم استفاده نکنم . مخفی کاریش خیلی حال میده . گرافیک قابل قبول هست تقریبا . داستان هم خیلی خوب پیش میره درسته یکم الگو برداری کردن از گیم های موفق ولی اینم نکته منفی حساب نمیشه تو این گیم . موزیک ها هم خیلی خوبن . در کل خیلی خوب هست بازی . 8.5/10 شاید بعدن بیشترش کنم

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
سلام من همین اولش گیر کردم اون دوتا میشن رو هم رعد کردم همون دوتا که میری کلینیک و یه حالی‌ به اون دوتا تو زمین بسکتبال میدی ولی‌ تو پلیس استیشن گیر کردم با یارو حرف زدم یهو قاطی‌ کرد همونی که پسر ۱۵ ساله رو کشته بعدش boss زنگید گفت از توی خیابون برو منم از یون پشت که روزمین برق نمی‌تونم برم چی‌ کار کنم ؟

هرکی میدونه کمک کنه فقط اونایی که بازی کردن بخونن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر