Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب...
من هم 6تا مامورت اول رو رفتم...
به نظر من بیشتر از همه مشکلش تو بخش مخفی کاری اینه که کشتن مخفیانه باتری مصرف می کنه! آخه یه همچین آدم ارتشی متخصصی، نمی تونه کارشو با یه چاقو راه بندازه؟
اولین دفعمه که می بینم تو یه بازی مخفی کاری، مخفی کشتن محدودیت داره!
کمبود مهمات هم که واقعا برای مخفی بازی تر کردن کار طراحی شده....

ولی کلا بازی خیلی خوبیه. نمره من تا اینجا :8.5 از 10

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
نمی دونم فقط من این طوریم یا نه ولی بعضی مواقع پیش بردن مرحله فقط با مخفی کاری فوق العاده سخت می شه.
البته من فعلا فقط مرحله یک رو که تو factory هست گذروندم. شاید بعدا بهتر بشه

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
سلام من همین اولش گیر کردم اون دوتا میشن رو هم رعد کردم همون دوتا که میری کلینیک و یه حالی‌ به اون دوتا تو زمین بسکتبال میدی ولی‌ تو پلیس استیشن گیر کردم با یارو حرف زدم یهو قاطی‌ کرد همونی که پسر ۱۵ ساله رو کشته بعدش boss زنگید گفت از توی خیابون برو منم از یون پشت که روزمین برق نمی‌تونم برم چی‌ کار کنم ؟

هرکی میدونه کمک کنه فقط اونایی که بازی کردن بخونن

برو محیط و برگرد از پشته ساختمون راه هست

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلاااام.... بچه ها این باطری فقط اسلوت اولش اتوماتیک پر میشه...راهی هست که اون یکیا یا حداقل 2تاش اتوماتیک بشه؟;;)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
بازیش تا الان چیز خاصی نداشته خوب هست ولی تو هر فاکتوری از گیم پلی مثل مخفی کاری و هک سیستم و .........مشابه اینکار ها رو بازیهای قبل داشتن و برای من که یک عنوان معمولی بود.گرافیک هم نسبت به بازیهای امروز خوب نیست معمولیه .صداگزاری فعلا خوب بوده. ببینم داستانش چجوریه!
نمره کل از نظر من 7.5

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
از بچه ها اگر کسی مرحله ی چین رو رد کرده بگه لطفا
احتیاج به کمک دارم....لطفا کمک کنید
من رد کردم مشکلت چیه؟؟؟

سلاااام.... بچه ها این باطری فقط اسلوت اولش اتوماتیک پر میشه...راهی هست که اون یکیا یا حداقل 2تاش اتوماتیک بشه؟;;)
خیر راهی نیست ولی میشه کاری کرد که اولی سریع تر پر شه.

کسی میتونه روش هک کردن درهای قفل دار را بگه ؟ من نمیتونم در ها را باز کنم
باید به اون گوی سبز رنگ برسید بدون اینکه اون برج قرمز رنگ بفهمه که شما دارین هک میکنین توضیحش سخته خودتون باید یاد بگیرید.آموزشش تو منوی اصلی هست.
------------------------------------
بازی داستان زیبایی داره برای من که یه سورپرایز خیلی بزرگ داشت اواسط بازی.

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
سلام من همین اولش گیر کردم اون دوتا میشن رو هم رعد کردم همون دوتا که میری کلینیک و یه حالی‌ به اون دوتا تو زمین بسکتبال میدی ولی‌ تو پلیس استیشن گیر کردم با یارو حرف زدم یهو قاطی‌ کرد همونی که پسر ۱۵ ساله رو کشته بعدش boss زنگید گفت از توی خیابون برو منم از یون پشت که روزمین برق نمی‌تونم برم چی‌ کار کنم ؟

هرکی میدونه کمک کنه فقط اونایی که بازی کردن بخونن
يه جعبه انجاس يكي ديگه هم بيرون سمت چپ هست كه اونم بايد ببري تو ،بعد يكش رو ميندازي رو برقها و بعدي رو ر ميداري ميندازي جلوت (در حالي كه روي جعبه ي اول هستي ) عد ميري روي جعبه ي 2 دوباري جعبه ي 1 رو بر ميداري ميزاري جلوت و ميري روش و دوباره جعبه ي 2 رو بر ميداري ميندازي جلوت و ميري روش ،انقدر اين حركت رو تكرار كن تا برسي به جايي كه برق نداره بعد فيوز رو ميزني تا برق قطع بشه.

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
این مرحله چین واقعاً اعصاب خرد کن هست.اولین بازی ای هست که این همه مدت یه جاش گیر کردم.
اگر کسی این قسمت رو رد کرده متشکر میشم راهنمایی کنه.

وقتی وارد کلاب HIVA میشیم برای دیدار با رئیس کلاب (که اسمش یادم نیست) باید با دو سه نفر حرف بزنیم.
یکی از اینها بارتندر(مسئول بار) هست که بهمون یه کار پیشنهاد میده.کار هم از این قراره که باید سه تا تاور یا
برج تلفنی رو هک کنیم تا بتونه کسی که ازش پول طلب دارند رو ردیابی کنه.این کار رو انجام دادم و به آپارتمان
اون دختره که ردیابیش کردم هم رفتم اما با زبون خوش این خانم پول رو نمیده.اولین بار اعصابم رو خرد کرد زدم
کشتمش هم چیپ رو برداشتم هم پول رو و وقتی به کلاب برگشتم و گفتم قضیه از این قراره بارتندر شاکی شد
و گفت کار رو بدتر کردی و معامله رو بهم زد.دوباره لود کردم بازی رو و ایندفعه به دختره پیشنهاد کردم که با بارتندر
حرف میزنم و راضیش میکنم.اما بارتندر گفت 5 هزار کردیت میگیره تا دست از سر این خانم برداره.من هم 5 هزار
کردیت ندارم و مطمئناً توی شهر به این مزخرفی کلی طول میکشه تا پول رو جور کنم.اگر کسی میدونه باید چیکار
کرد متشکر میشم توضیح بده.
فکر میکنم خیلی واضح توضیح دادم کجا هست .درسته؟

پایدار باشید

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
این مرحله چین واقعاً اعصاب خرد کن هست.اولین بازی ای هست که این همه مدت یه جاش گیر کردم.
اگر کسی این قسمت رو رد کرده متشکر میشم راهنمایی کنه.

وقتی وارد کلاب HIVA میشیم برای دیدار با رئیس کلاب (که اسمش یادم نیست) باید با دو سه نفر حرف بزنیم.
یکی از اینها بارتندر(مسئول بار) هست که بهمون یه کار پیشنهاد میده.کار هم از این قراره که باید سه تا تاور یا
برج تلفنی رو هک کنیم تا بتونه کسی که ازش پول طلب دارند رو ردیابی کنه.این کار رو انجام دادم و به آپارتمان
اون دختره که ردیابیش کردم هم رفتم اما با زبون خوش این خانم پول رو نمیده.اولین بار اعصابم رو خرد کرد زدم
کشتمش هم چیپ رو برداشتم هم پول رو و وقتی به کلاب برگشتم و گفتم قضیه از این قراره بارتندر شاکی شد
و گفت کار رو بدتر کردی و معامله رو بهم زد.دوباره لود کردم بازی رو و ایندفعه به دختره پیشنهاد کردم که با بارتندر
حرف میزنم و راضیش میکنم.اما بارتندر گفت 5 هزار کردیت میگیره تا دست از سر این خانم برداره.من هم 5 هزار
کردیت ندارم و مطمئناً توی شهر به این مزخرفی کلی طول میکشه تا پول رو جور کنم.اگر کسی میدونه باید چیکار
کرد متشکر میشم توضیح بده.
فکر میکنم خیلی واضح توضیح دادم کجا هست .درسته؟

پایدار باشید

من اونجا با بارتندر كلي چونه زدم و تهديدش كردم خودش آدرس رئيسش رو داد كه
دست بر قضا خودش رئيس هست و
باهاش حرف زدم و همه چي به خوبي و خوشي تموم شد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر