Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
بازیش خیلــــــــــــــــــــــ ی باحاله :d
من رسیدم به چین .. همون اولش
اقا ادم من فقط باتری نداره چیکارش کنم ؟ :d
چندتا جا باتری داره اما یکیش بیشتر روشن نیست !!

شوکول بزن حله:d

من آخرش فقط یه دکمه برام باز بود که بزنم دوتای دیگه بسته بود باید جانبی هاش رو میرفتم؟

گرچه من بازم انتخابم همون بود

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
یه چیز دیگه که هست جزئیات حرکت دشمنان هست مثلا یه جه منتظر بودم نفر نزدیک شه دخلشو بیارم دیدم موبایلش زنگ خورد وایساد جوابشو داد ...! :-o منم سریع دخلشو آوردم جالبیش اینه که اگه تو اون حالت شما رو ببینه چند ثانیه طول میکشه تا اسلحه اشو دربیاره...! بعضی جاها هم عطسه میکنن و اسلحه شون میوفته و اینا که یکی از دوستان اشاره کرده بود ...!
پ.ن : وقتی برای پیستول سایلنسر میگیری تازه مزه هدشات رو میفهمی :d ...!
حجم بازی شما قبل از نسب چقدره بعد از نسب چقدره؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یکی بیاد منو قانع کنه چرا بعضی سایتا مثه game spot به این بازی 10 ندادن؟؟
چند تا ایراد کوچولو رو که میشه صرف نظر کرد
مثلا اونجایی که

طرف می خواد خود کشی کنه و ما باهاش صحبت میکنیم و طرف دست از خودکشی بر میداره. فکر کنم تو فیلم بازی اصلحه رو از تو کشو بر میداره ولی وقتی بر میگرده تو بازی دیگه اون کشو وجود نداره.
یا در آخر بازی
تو فیلم پایانی میگه myself included اما زیر نویسش مینویسه including myself فکر کنم باز هم عدم هماهنگی بین دیالوگ و زیر نویس ، تو بازی بود.

ولی بازی اینقدر قشنگ و جذاب و دلنشین بود که در حالت سختگیرانه هم میشه از این مسائل گذشت.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من گه سختگیری نکردم ، تازه دارم میگم با سخت گیری هم میشه از اون نکات گذشت.

اگر بازی رو به صورت مخفی کاری بازی کنید ، با مشکل کم بودن مهمات مواجه نمیشید. و اینقدر از همه چیز زیاد میارید که نمیدونید چیکارشون بکنید. و فکر کنم که به صورت مخفی کاری بازی کردن خیلی جذابتر باشه ( مثلا یه دفعه وسط عبور از یک گذرگاه ، برای اینکه دیده نشید مجبور میشید تو یک لحظه تصمیم درستی بگیرید)

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
با تشکر از شما و نظرتون .:d
از اون اول گفته شد که مثل COD یا BF نیست که یه تفنگ دست بگیرید و علی مدد بکش بکش راه بندازید .
من که به کل بازی 9.5 از 10 میدم اونم به قول دوستان برای باس فایت های ضعیفش که میتونست بهتر باشه . همونطور که دوستمون گفتن لذت بازی به مخفی کاریشه .

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
آقا یکی به ما کمک کنه این مرحله آخر که 3تا دختر به یک کامپیوتر وصلن رو چطور باید انجام داد
کمک کنید دارم میرم دانشگاه باید تمومش کنم.b-)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا یکی به ما کمک کنه این مرحله آخر که 3تا دختر به یک کامپیوتر وصلن رو چطور باید انجام داد
کمک کنید دارم میرم دانشگاه باید تمومش کنم.b-)

اول اون تورنت هارو ناکار کن که با تیر نزننت !
بعد برو اون وسط سه تا دکمه هست ..
هر کدوم رو بزنی درش باز میشه و یه دختری وسطشه !!ببندش به تیر و تفنگ تا ناکار بشه
سه تارو بزن !!بعد اون دختره که وصله به دستگاه کمی قاطی بازی در میاره ..
چند دقیقه باید سعی کنی زنده بمونی !!
بعد بهت اروم میگیره و باید بری بکشیش و .....

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
ایول تمومش کردم حالا با خیال راحت می رم دانشگاه
ولی حیف که انگلیسیم زیر دبستان خیلی جا ها نفهمیدم چی به چیه؟
راستی این الومانتی (یه همچین چیزی) چیه؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
با تشکر از شما و نظرتون .:d
از اون اول گفته شد که مثل COD یا BF نیست که یه تفنگ دست بگیرید و علی مدد بکش بکش راه بندازید .
من که به کل بازی 9.5 از 10 میدم اونم به قول دوستان برای باس فایت های ضعیفش که میتونست بهتر باشه . همونطور که دوستمون گفتن لذت بازی به مخفی کاریشه .
به نظر من هم شاید تنها مشکلی که بشه گرفت همین باس فایتاش هست.
البته باس فایت هاش برای افرادی که مخفی کاری بازی کردن خیلی هم راحت نبود(من که توی هرکدوم چند بار مردم). ولی اگر از سرعت حرکت باس ها کم میکردن می شد سخترشون هم کرد.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بازی نوب پسند نیست متأسفانه .

فرهود يكم فن بازيتو بذار كنار ! من خودم اوايل خيلي از بازي خوشم اومد خودتم ميدوني ولي هر چي جلوتر رفتم بيشتر مشكلاتش معلوم شد بازي مضخرف كه دوستان نظريه صادر ميكنن نيست اما قبول كن شاهكار هم نيست ! در حد همون 8 نه بيشتر ... !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرهود يكم فن بازيتو بذار كنار ! من خودم اوايل خيلي از بازي خوشم اومد خودتم ميدوني ولي هر چي جلوتر رفتم بيشتر مشكلاتش معلوم شد بازي مضخرف كه دوستان نظريه صادر ميكنن نيست اما قبول كن شاهكار هم نيست ! در حد همون 8 نه بيشتر ... !
میدونم اما بحث سر ِ چیز ِ دیگه ای هست . ایشون یه فتوای تاریخی صادر کردن و من نمی تونم جلوی خودمو بگیرم .
بازی اگه در حد ِ همون 8 بود میانگینش `89 نمی شد . شاید تو داری با MGS که بهترین بازی ِ عمرته مقایسه می کنی اما خو در مقابل بازی اول این بازی یه Deus Ex کاملا بر حقه .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
میدونم اما بحث سر ِ چیز ِ دیگه ای هست . ایشون یه فتوای تاریخی صادر کردن و من نمی تونم جلوی خودمو بگیرم .
بازی اگه در حد ِ همون 8 بود میانگینش `89 نمی شد . شاید تو داری با MGS که بهترین بازی ِ عمرته مقایسه می کنی اما خو در مقابل بازی اول این بازی یه Deus Ex کاملا بر حقه .

من كه خودم گفتم اوشون دُر فشاني فرمودند ! البته عمده مشكلشون با بازي ميتونه سر اين باشه كه گرافيك بازي با Crysis برابر نيست ! وگرنه بازي خيلي هم عاليه ! من نميدونم چرا براي بعضيا جا افتاده كه نمره 8 يعني بد ؟ والا زير 8 مينويسن Great !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر