Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یک اشتباه بزرگ مرتکب شدم. ساید کوئستِ اون یارو Bartenderـه توی The Hive رو که میرید حتما ازون زنه پول بگیرید که وگرنه مجبور میشید خودتون پول بدید.
تا جایی که یادمه اگر خودت پول میدادی امتیاز بیشتری کسب میکردی تا پول رو از یارو بگیری ...

SARIF بی هوش کردی مگه میشه :-o
نه بابا Sarif چیه :|
یه مامور پلیس بود اون رو ...

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,651
نام
iMAN
من جو گرفتتم حالا :D بهترین بازی نسل ولی واقعا جزء ده تا هست.

==============
این پلیسه بود توی ایستگاه پلیس، باهاش صحبت کردیم و یک کاری کرده بود آدام رو تقصیر کار میدونست؟ الان چند مرحله جلوتر، وقتی با Sarif تو خونه ی آدام صحبت کردم اومدم از آسانسور پایین قاطی کرد تفنگ کشید بیرون مارو بکشه البته من بیهوشش کردم ولی چرا؟
WTF...! چه کار کردی بابا ...!!!
ببین اون اول که باهاش صحبت کردی تو اداره پلیس باید با لحن آروم صحبت می کردی . من این کارو کردم نفر هم بخشید منو. اونجا هم که اومد آپارتمان باهاش حرف زدم به آرامی و آدام هم بهش پیشنهاد کار تو بخش سکیوریتی ساریف اینداستریز داد و اون هم قبول کرد و کلی هم قربون صدقمون رفت :d .
اینو الان بگم بهت که لحن صحبت کردنت میتونه رو رفتار افراد با آدام و پایان های بازی تاثیر گذار باشه . دیگه غدیر ژانگولر بازی درنیاری مثل من که الان سر یه مرحله که نمیگم :d اعصابم خورده ...!
ولی خودمونیم ها تریپ آدام میخوره به این فیلمهای سوپر هیرویی...! تهه تریپه خداییش ...!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوستانی که بازی رو تموم کردن!!!!!!!!!!!!!! دقت کنید که بزارید Credit ها تموم بشه، بعده اسم ها یه دیالوگ خیلی جالب و مهم پخش میشه.

کی داستان بازی رو کامل فهمیده؟ منظورم در حدی ه که تمام دیالوگ ها یادش مونده باشه :D
اول اینکه Sandoval این وسط برا چی میخواست GPL ها رو در بیاره؟ حالا داداشش هر کی باشه :D مجبورش کرده بودن؟
دوم اینکه همه جا مینویسن اتفاقات که تو این بازی میافته باعث میشه که UNATCO به وجود بیاد، UNATCO که به AUG ها و این چیزا کاری نداشت؟؟؟؟
این جزیره ای که بازی توش تموم میشه Panchaea ربطی نداره به اون جایی که بازی Deus EX 1 توش تموم میشد؟ تا اونجا که یادم میاد اون ساختمون هم برای کنترل گرمایش زمین درست شده بود.
از همه مهمتر... اینکه اگه پایان Hugh Darrow رو انتخاب کنیم که دیگه ملت با Aug ها کاری نداشته باشن پس چجوری در آینده بازهم اینهمه Aug در میاد؟ یعنی همه تلاش ها به هدر میره

بازی خیلی از رو نسخه اصلی کپی برداری کرده. این Loading Time هاش خیلی اذیت کرد منو مخصوصا اینکه این side quest ها یکی در میان باید مناطق شهر رفت و آمد میکردی
ولی بازم خیلی خوب بود.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
کی داستان بازی رو کامل فهمیده؟ منظورم در حدی ه که تمام دیالوگ ها یادش مونده باشه :D
شخصا تموم نکردم.تازه شروع کردم به بازی کردنش.ولی راجع به داستانش میتونین به Trivia مراجعه کنین.با تشکر از جناب فرهود
لینک

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
WTF...! چه کار کردی بابا ...!!!
ببین اون اول که باهاش صحبت کردی تو اداره پلیس باید با لحن آروم صحبت می کردی . من این کارو کردم نفر هم بخشید منو. اونجا هم که اومد آپارتمان باهاش حرف زدم به آرامی و آدام هم بهش پیشنهاد کار تو بخش سکیوریتی ساریف اینداستریز داد و اون هم قبول کرد و کلی هم قربون صدقمون رفت :d .
اینو الان بگم بهت که لحن صحبت کردنت میتونه رو رفتار افراد با آدام و پایان های بازی تاثیر گذار باشه . دیگه غدیر ژانگولر بازی درنیاری مثل من که الان سر یه مرحله که نمیگم :d اعصابم خورده ...!
ولی خودمونیم ها تریپ آدام میخوره به این فیلمهای سوپر هیرویی...! تهه تریپه خداییش ...!
من با این بابا خوب صحبت کردم بابا :D، دفعه اول قشنگ رامش کردم عین بچه آدم گفت بفرما برو تو! فقط بازی کرش کرد دفعه دوم که رفتم قاطی کرد :D. میدونستم اینجوری از سیو قبلیم میرفتم مث آدم ...
دیدم خیلی لحن ها فرق میکنه همیشه با ملت یه جوری میرم جلو که آخرش میگن من میدونستم تو آدم خوبی هستی و... این کرش کردن های بازی خیلی ضایع است :| الان رسیدم به اونجا که یارو میخواد خودش رو خودکشی کنه دوبار تاحالا بازی کرش کرده برام :|

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قیافه آدام روی از کاگردان هنری بازی قرض گرفتن

Jonathan Jacques-Belletete

002.jpg

45913327319935994263.jpg

70231178524196872690.jpg

45808727857294950164.jpg

نگاه خیلی پخته ای داره و وقتی اخم می کنه و در حال خشم کردن هست یه خشم ناشی از اعتراض و انزجار در کنار یه حس خونسردی و اعتماد به نفس شدید توی صورتش هست برخلاف کاراکتر های دیگه که انگر های آبکی و مچور دارن و همیشه در حال نعره زدن هست و میخوان با چین های روی صورتشون و گردن و بازوی کت و کلفتشون اکشن خلق کنن و جوونا رو بوجد بیارن
در کل یکی از بهترین کاراکتر های این چند سال اخیر هست. البته امیدوارم شماره بعدی رو هم با همین شخصیت ادامه بدن و شاخ و برگ بیشتری به شخصیتش بدن

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ممکنه به خیلی ها بر بخوره:
من کاری به گرافیک دو نسل قبلی این بازی ندارم...جالب اینجاست که خیلی از دوستان از گیم پلی و داستان بازی تمجید کردن..اما باید بگم چیز شاخی نیست...این سبک از بازی با گیم پلی بهتر رو من تو Rainbow six:Vegas و Wanted دیده بودم..که مال چندسال پیش هستن...در کل بازی بیخودیه...امیدوارم تو این فروم نظر دادن آزاد بوده باشه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,651
نام
iMAN
دقیقا اومدم همینو بگم تیپ و قیافه آدام کپی همین کارگردان هننریه است که شما گفتید .
شما خیالت راحت نظر هرکس محترمه . کلا امر گیمینگ سلیقه ایه .
من بیشتر از جو و سناریو بازی و داستان جالبش و صد البته تیپ آدام خوشم میاد .
دوستانی که تموم کردن :
این سایلنت پیستول رو کی میده پس ...! مردیم بابا همش با این Tranqulizer میزنیم حال نمیده ...! من الان سنگاپورم . اونجا ها کجا سایلنت پیستول گیر میاد ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,457
نام
Nimo
دقیقا اومدم همینو بگم تیپ و قیافه آدام کپی همین کارگردان هننریه است که شما گفتید .
شما خیالت راحت نظر هرکس محترمه . کلا امر گیمینگ سلیقه ایه .
من بیشتر از جو و سناریو بازی و داستان جالبش و صد البته تیپ آدام خوشم میاد .
دوستانی که تموم کردن :
این سایلنت پیستول رو کی میده پس ...! مردیم بابا همش با این Tranqulizer میزنیم حال نمیده ...! من الان سنگاپورم . اونجا ها کجا سایلنت پیستول گیر میاد ؟

دوست عزیز همه چیز از لیزر تا سایلنت و ضد ارمور و ... رو خودت باید بخری بزاری رو سلاح :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممکنه به خیلی ها بر بخوره:
من کاری به گرافیک دو نسل قبلی این بازی ندارم...جالب اینجاست که خیلی از دوستان از گیم پلی و داستان بازی تمجید کردن..اما باید بگم چیز شاخی نیست...این سبک از بازی با گیم پلی بهتر رو من تو Rainbow six:Vegas و Wanted دیده بودم..که مال چندسال پیش هستن...در کل بازی بیخودیه...امیدوارم تو این فروم نظر دادن آزاد بوده باشه
هر موقع این ترک ایکاروس یا تریلر CG یش رو می بینم مو به بدنم سیخ میشه!:D باید بعضی اوقات بری توی جو یه بازی و من و خیلی از دوستان چون خیلی مطلب در مورد بازی خوندیم و اینقدر توی محیط گشتیم و با بازی ور رفتیم که کاملا با جوش آشنا شدیم و ازش لذت می بریم ولی اگه بخوای تستی بازی کنی 100 درصد بهت نمی چسبه
همین که می گی این سبک رو توی Rainbow six:Vegas و Wanted دیدی مشخصه که کاملا این بازی و خوبی هاش رو نفهمیدی و داری یه بازی داستان محور و نقش آفرینی رو به دید یه اکشن می بینی که خوب به تبع زمانی که بازیی مثل این بازی برای مخفی کاری ساخته شده رو اکشن میری ازش ناامید می شی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,457
نام
Nimo
هر موقع این ترک ایکاروس یا تریلر CG یش رو می بینم مو به بدنم سیخ میشه!:D باید بعضی اوقات بری توی جو یه بازی و من و خیلی از دوستان چون خیلی مطلب در مورد بازی خوندیم و کاملا با جوش آشنا شدیم ازش لذت می بریم ولی اگه بخوای تستی بازی کنی 100 درصد بهت نمی چسبه
همین که می گی این سبک رو توی Rainbow six:Vegas و Wanted دیدی مشخصه که کاملا این بازی و خوبی هاش رو نگرفتی و داری یه بازی داستان محور و نقش آفرینی رو به دید یه اکشن می بینی که خوب به تبع زمانی که بازیی مثل این بازی برای مخفی کاری ساخته شده رو اکشن میری ازش ناامید می شی

اخه اکشنش رو من دوست دارم من روی give me dues ex رفتم بازی رو و خیلی سخت بود وقتی مجبور بودم درگیر بشم دشمنا با یه هوش مصنوعی فوقالعاده بودن و به همین صورت درگیر شدن جدی سخت بود و خیلی شبیه به واقعیت بود نمیشد همینجوری از پشت کاور بپری بیرون 2 تا تیر بزنی همه بمیرن اصلا اکشنشم چیزی هست برا خودش ولی خیلی سخت هست مخفی کاریش اسون تر از اکشنش هست :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اخه اکشنش رو من دوست دارم من روی give me dues ex رفتم بازی رو و خیلی سخت بود وقتی مجبور بودم درگیر بشم دشمنا با یه هوش مصنوعی فوقالعاده بودن و به همین صورت درگیر شدن جدی سخت بود و خیلی شبیه به واقعیت بود نمیشد همینجوری از پشت کاور بپری بیرون 2 تا تیر بزنی همه بمیرن اصلا اکشنشم چیزی هست برا خودش ولی خیلی سخت هست مخفی کاریش اسون تر از اکشنش هست :d
نگاه این بازی یه بازی کاملا lethal هست و حتی ریجنریشن هلث هم کمکی به این موضوع نمی کنه و با سه چهار تا تیر راحت می میری و این کار هم از قصد صورت گرفته که بازی کن فکر نکنه اینجا سواحل نرماندی هست و داره کال آف یا مدال میره و تریپ بزن و بهادر بیاد. برای همین یا باید به سختی اکشن بری یا اینکه مثل سم فیشر مخفی بری. اکشنش اصلا مثل مخفیش حال نمی ده چون نیازی به گشتن و پیدا کردن راه نداره و مثل چیز سرت رو میندازی میری توی دل دشمن و فقط باید کاورگیریت خوب باشه و عجله نکنی
ولی مخفیش لذتش به اینه که راه هایی پیدا کنی که هیچ سربازی سرراهت نباشه و به بی خطر ترین شکل ممکن از بین مامورها رد بشی.در این حالت آپشن های بازی زیاد هست و وسایل و ابزارش هم تکمیل تره
در کل مثل هیتمن می مونه ولی خوب اکشنش خیلی ازون بهتره ولی راه اصلیی که سازنده ها هم بیشتر روش تمرکز کردن روش مخفیانه رفتنه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,457
نام
Nimo
نگاه این بازی یه بازی کاملا lethal هست و حتی ریجنریشن هلث هم کمکی به این موضوع نمی کنه و با سه چهار تا تیر راحت می میری و این کار هم از قصد صورت گرفته که بازی کن فکر نکنه اینجا سواحل نرماندی هست و داره کال آف یا مدال میره و تریپ بزن و بهادر بیاد. برای همین یا باید به سختی اکشن بری یا اینکه مثل سم فیشر مخفی بری. اکشنش اصلا مثل مخفیش حال نمی ده چون نیازی به گشتن و پیدا کردن راه نداره و مثل چیز سرت رو میندازی میری توی دل دشمن و فقط باید کاورگیریت خوب باشه و عجله نکنی
ولی مخفیش لذتش به اینه که راه هایی پیدا کنی که هیچ سربازی سرراهت نباشه و به بی خطر ترین شکل ممکن از بین مامورها رد بشی.در این حالت آپشن های بازی زیاد هست و وسایل و ابزارش هم تکمیل تره
در کل مثل هیتمن می مونه ولی خوب اکشنش خیلی ازون بهتره ولی راه اصلیی که سازنده ها هم بیشتر روش تمرکز کردن روش مخفیانه رفتنه

کاملا درست هست چون توی بازی همه جوره سعی میکنه که تو رو بیشتر مجبور به مخفی کاری کنه و برای همین مخفی کاری خیلی چیز ها گزاشته ولی من یه چند باری سعی کردم به صورت خفنی درگیر بشم ولی جدا دشمنا بدجوری محاصره میکنن و خوب عمل میکنن و مخصوصا اگه دشمن heavy داشته باشی که دیگه هیچی چون جلوتر که خودت دیدی دشمنا ترکیبی هست heavy هست meduim هست و .. من دقت کردم اینجور موقع ها اصلا شانسی برای ادم نمیمونه چون اول از همه تیر کم میاری حتما و بعد از اون نمیشه ار کاور اود بیرون و اگه نتونی جم بخری هم مردی :d کلا خیلی وقت بود چنین AI ندیده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر