Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
دوستان این بتا هستا :دی گرافیک نهایی بهتر میشه الان خیلی بافت ها داغون ِ . تو تریلر های جدید که نگاه کنین گرافیک خیلی بهتری میبنین . این بتا حدود 9 ماه هست دست منتقداست .

آخرین ویرایش:
PC Gamer هم توی شماره آخر مجله، از بازی تعریف کرده
البته هنوز نرسیدم که کامل بخونم ولی چند خط آخر رو که خوندم از بازی خیلی خوششون اومده

مجله PC گیمر رو خوندم . نقاط قوت بازی رو گستردگی و پویایی محیط بازی دونسته . گفته مبارزه ها همچنان RPG هستن . اما درصد RPG بودنشون کمتر شده . اما شما باید برای رفتن بازی به طرق مختلف آپگرید های لازم رو داشته باشین .
همچنین گفته گستردگی این بازی رو هیچ جای دیگه نمی تونین تجربه کنین و تجربه ی خیلی خاصیه . بازی به صورت غیرعادی بزرگه و مجذوب کننده .
در اخر هم گفته اگر به همین روال باشه بازی ما میتونیم بجای این که بگیم " این چن ساله اینا چیکار می کردن " بگیم " این چن ساله بقیه چیکار میکردن "

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A-L-I
مجله PC گیمر رو خوندم . نقاط قوت بازی رو گستردگی و پویایی محیط بازی دونسته . گفته مبارزه ها همچنان RPG هستن . اما درصد RPG بودنشون کمتر شده . اما شما باید برای رفتن بازی به طرقهای مختلف آپگرید های لازم رو داشته باشین .
همچنین گفته گستردگی این بازی رو هیچ جای دیگه نمی تونین تجربه کنین و تجربه ی خیلی خاصیه . بازی به صورت غیرعادی بزرگه و مجذوب کننده .
در اخر هم گفته اگر به همین روال باشه بازی ما میتونیم بجای این که بگیم " این چن ساله اینا چیکار می کردن " بگیم " این چن ساله بقیه چیکار میکردن "

در اين حد؟ :d
بسي مشتاقيتم بيشتر شد

اقا قضيه چيه من توي چند تا از مغازه ها ديدم بازي اومده ولي شما مي گييد هنوز نيومده يعني چي؟:-/
نسخه بتا میباشد و یا یه بازی دیگه توشه ماله من که یه بازی بود توش اصلا نمیدونستم چیه رفتم زدمش توی سر فروشنده بعضی ها هم گرفتن میگن بتا هست

قضيش مثل قضيه ردآلرت 3 شده قبل از اينكه بياد خيلي از فروشنده نسخه بتا مي دادن ما هم خبر فكر كرديم اونه بعد كه اومد تازه فهميديم
تاريخ دقيق بازي به هجري شمسي نمي دونيد چنده؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or