Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
آقا این بازی اومده یا نه؟ من نسخه ی 2 دی وی دی رو توی فروشگاه دیدم. . . :-o
نه عزیز هنوز این بازی نیومده یه نسخه ی ناقص یا همون بتا منتشر شده که ارزش بازی کردن نداره این بازی دقیقا در تاریخ 23 اگوست مصادف با 1 شهریور ماه عرضه ی رسمی میشه

هنوز کسی بازی رو نگیره من خودم بازی رو دارم ولی هنوز نصبش نکردم و نمیکنم ;)

یه چیز جالب براتون بگم :))
امروز صبح رفتم بازار بعد رفتم گفت بازی جدی اوردیم توپ :-o منم گفتم چی :-/
گفت Deus Ex: Human Revolution #:-s منم گفتم همون بتاست دیگه ;;) گفت نه این فایناله =)):))=)):))=))
بهش دقیقا گفتم فکر کردی خودت خری بقیه هم خر میبینی (بلانسبت همه ) =)):)) قابل توجه دوستان اهوازی ( هر کی خواست ادرس مغازشو بدونه از اهوازی ها PM ) بزنه

و دوستان گل جدیدا ارشاد طرح ریخته و مغازه های گیم فروشی PC نمیتونن بازی بیارن این طرح قراره سراسری بشه :((;)

• Like
Reactions: hosein me
اتفاقن من هم تو اهواز دیدم . . . مرتیکه! . . . نزدیک بود بخرم. . . آخه تاریخ ریلیزش دقیقن یادم نبود , فقط میدونستم توی تیر نیست . . . حالا چرا کردن تو بازار بازی؟!
تو خیابون که نریم, تو خونه هم که هستیم تلویزیون ایران رو فقط باید ببینیم, بازی هم که نکنیم . . . یهویی بگین بمیریم دیگه . . .)x)x)x)x

دوستان میتونن بگن این نسخه بتا چه فرقی با نسخه اصلی داره؟
اینطور که من فهمیدم بازی ناقص است یعنی مراحلش کامل نیست.گرافیک بازی اصلا جالب نیست البته توی نسخه ی بتا
وقتی بازی کنی فکر میکنی کیفیت بازی مله 4 سال پیشه :d
من با این که نسخشو دارم اما خدا وکیلی نصبش نکردم چون لذت بازی رو از بین میبره توصیه میکنم شما هم نصب نکنید چون لذت بازی از بین میره درضمن چیزی نمونده تا نسخه ی اصلی بیاد 1 شهریور ;)

دوستان من امروز رفتم جایی و دیدم نسخه (به قول خودش) کامل این بازی رو آورده و 100% خودم گفتم که همین نسخه بتا هست .
میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که نسخه بتا هست .
اینم یه عکس از 2 تا دی وی دی بازی (میذارم همینجوری شاد باشید :d)
3 دی وی دی خریدم .:d
عکس :
33580968131053157521.jpg

دوستان من امروز رفتم جایی و دیدم نسخه (به قول خودش) کامل این بازی رو آورده و 100% خودم گفتم که همین نسخه بتا هست .
میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که نسخه بتا هست .
اینم یه عکس از 2 تا دی وی دی بازی (میذارم همینجوری شاد باشید :d)
3 دی وی دی خریدم .:d
عکس :
33580968131053157521.jpg
واقعا من نمیدونم این چرا فروشنده ها پول حروم میخورن بازی کلش اگه باشه یه DVD اون هم بتاست تازشم مردم میان حجم بازی رو کم میکنن ولی من نمیدونم چرا اینجا شده 3 DVD :)) داش علی بهت چپونده بازی حدودا یکی 2 ماه دیگه میاد من نمیدونم شاید فروشنده با IO سر و سری داره
خلاصه برو پس بده ;)

نه ، فروشنده ـش یکی از فروشنده های آشناست ، بهش گفتم من که میدونم بازی 1 شهریور میاد ، گفت چطور ، گفتم حالا بگم ، اینو میبرم بازی FULL اومد میام اینو میدم و فول میگیرم :d
ولی معلومه که بتاست اون پایین دست چپ توی منوی بازی Build نوشته .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or