Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
sسلام منم بازی رو نصب کردم با اخرین تنضیمات با dx11
ولی اصلا در مقابل بازی های امروز گرافیکش خیلی پایینه ایا این گرافیک پایانی هست یا دمو هست ؟
دوستانی که میگن گرافیکش بالاست اخه نصبت به چی بالاست....

گرافیک پایانی نیست . بتای بازی هست حدود یه 6 ماهی هست دست منتقدینه . چون من هر چی پیش نمایش خوندم دیدم میگن با بازی کردن بتا :دی اولیش هم مال ِ گیم اسپات بود تو دی بود خوندم .

اصلا گرافیک شاخی نداره ! من این تنظیمات رو دیدم گفتم اوف عجب چیزیه ! رفتم تو بازی خورد تو ذوقم ! چقدر کیفیت تکسچر ها پایینه ! خیلی سطحیه بابا

اصلا گرافیک شاخی نداره ! من این تنظیمات رو دیدم گفتم اوف عجب چیزیه ! رفتم تو بازی خورد تو ذوقم ! چقدر کیفیت تکسچر ها پایینه ! خیلی سطحیه بابا
مثه بتای کرایسیس 2 هست که زمین تا آسمون فرق داشت با خود ِ بازی از لحاظ باگ و گرافیک .
بزارید تا نسخه اصلی بیاد کیفیت تکسچر ها تو عکس های جدید خیلی بالاتره !

دوستان این لینک دانلودهایی که هست (میهن دانلود , حجمش هم حدود 4-5 گیگه!!) نسخه ی دمو هست درسته؟ ارزش دانلود با اینترنت نفتی رو داره؟ یا صبر کنم نسخه اصلیش بیاد؟

دوستان این لینک دانلودهایی که هست (میهن دانلود , حجمش هم حدود 4-5 گیگه!!) نسخه ی دمو هست درسته؟ ارزش دانلود با اینترنت نفتی رو داره؟ یا صبر کنم نسخه اصلیش بیاد؟
اگه اول برات گرافیک ارزش داره نه . چون کاملا گرافیکش از تریلرهای جدید بازی 1 نسل عقب تره . بتا هست .
به علاوه اگه میخوای داستان بازی برات اسپویل نشه بازی نکن .
من 1 خرده بازی کردم الان خیلی پشیمونم :-s اما از لحاظ گیم پلی اعتیاد آوره :((

• Like
Reactions: Gabit0
اگه اول برات گرافیک ارزش داره نه . چون کاملا گرافیکش از تریلرهای جدید بازی 1 نسل عقب تره . بتا هست .
به علاوه اگه میخوای داستان بازی برات اسپویل نشه بازی نکن .
من 1 خرده بازی کردم الان خیلی پشیمونم :-s اما از لحاظ گیم پلی اعتیاد آوره :((
از راهنماییت ممنون :x. . . بازی ای که نتونم داستانش رو متوجه بشم که دیگه ارزش بازی کردن نداره:> . . . عقده ی بکش بکش که ندارم >:). . . والا ;)

از راهنماییت ممنون :x. . . بازی ای که نتونم داستانش رو متوجه بشم که دیگه ارزش بازی کردن نداره:> . . . عقده ی بکش بکش که ندارم >:). . . والا ;)
آقا من که نگفتم :دی عقده بکش بکش داری . نمی گم داستانشو متوجه میشی یا نمی شی . میگم اگه بتا رو بازی کنی نصف داستان برات معلوم میشه گند میزنه تو حالت :| من 1 2 ساعت فقط بازی کردم :|

آقا من که نگفتم :دی عقده بکش بکش داری . نمی گم داستانشو متوجه میشی یا نمی شی . میگم اگه بتا رو بازی کنی نصف داستان برات معلوم میشه گند میزنه تو حالت :| من 1 2 ساعت فقط بازی کردم :|
چرا به خودت میگیری عزیز . . . منظورم به شما نبود . . .

دوستان داستان نسخه اول زیبا بود و یکی از بهترین داستان ها رو در کل بازی ها داره.اصلا اصل این بازی به داستان سیاسی جالبش هست و در کنار اون گیم پلی خوبش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or