Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
لطفا پست منو تا آخر دنبال کنید از جنبه ی دیگه ای میخوام حرف دامو بزنم و هر کدوم از دوستان احساس کردن حرفام دروغه لطفا اعلام کنن :
ND سازنده ی بزرگیه به چشم همه ، حالا اولی یا دومی به دید هر کسی متفاوته ، ایرانیها رو دوس دارن و از حمایتشون استقبال کردن در زمانهای مختلف ، بروس کسی بود که از دیوار نوشته ی یکی از بچه ها تعریف کرد پشت بندش آرتیستشون ، این تیم کالکتیبلهای پرشین رو در بازی جا دادو یکی از کتابهای دانشگاه تهران رو در بازی مشاهده کردیم ، در مراسم PSX همین پارسالی سازنده اومد اسم ۳ تا کشورو برای حمایت ازشون نام برد که ایران بین این ۳ تا کشور بود ! ، آریا موقعی که شنید اسم ایرانو باورش سخت بود براش میگفت درست شنیدم ، یادته آریا ؟؟؟ منم هنگ کرده بودم .
و خیلی موارد دیگه ی سیاسی که طرف میاد روی سن از بمبو کوفتو زهرمار ایرانو حمایت وزیر کانادا از ایران میگه ، بعد اتمام صحبتاش نخست وزیر پا میشه میگه من ایرانو دوس دارم .. مو به تنم سیخ شد . و خیلی موارد دیگه توی این صنعت .
اینا رو نمیگم حس حمایتتونو برانگیخته کنم ، ما خودمون دشمن خودمون شدیم ، هیچکس پدر کشتگی باهامون نداره ، اینکه خودمونو از هم تفکیک میکنیم دقیقا نژادپرستیه ، شما که خودتو بالا میدونی فرهنگ همزیستی نداری ، شمایی هم که خودتو پایین میگیری اجازه میدی سرکوب بشی ،
بدون شک ما ایرانیا خودخواهیم ، اسم همدلی همیشه هست ولی هیچ جا پشت هم نیستیم ،
وقتی سازنده براش مهمه شما بازیشو میخری و لذت میبری از بازیش فارغ از رنگ پوستو ملیتت ، چطور به خودت اجازه میدی بیای فرهنگ غنی اونا رو به سخره بگیری ، خودت خودخواهی که نمیخوای چشمتو باز کنیو ببینی کسی شمشیرو از رو برات نبسته ، مشکلات زیاده ولی آیا خودمون به وجودش آوردیم یا اونا ؟؟؟ بقیه کشورهای دنیا هم همین مشکلو دارن ؟؟ جهان سومی ایم ، ولی اونا مثل احمقا توی جامعه ی مجازی باهامون برخورد کردن یا خودمون اونا رو احمق خطاب کردیم ؟؟
شما چه دیسک اوریج بخری ، چه برند بخری ، چه پایرت کنی چه فیک خریدی بکنی انسانی ، انسان بودن به این حرفا نیس دوست من ، جهانی شدن انسان بودنه ، که ما خورده شیشه هامونو‌ تو چشم هم میکنیم و آدمهای بزرگو زیر سوال میبریم و در پایان اسمشو میزاریم فرهنگ سازی ، واقعا چقدر خوب که به جایی نرسیدیم ، اهمیتو ارزش قائل شدنو توی کوچیک بودن خودمون همیشه مثال میزنیم .

لذت میبرم سازنده ای که به من اهمیت میده رو تا پای جون حمایت کنم چون کارش بیشتر از یه بازی شاهکار ارزشمنده .

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
لطفا پست منو تا آخر دنبال کنید از جنبه ی دیگه ای به دور از هر کلیشه ای میخوام حرف دامو بزنم و هر کدوم از دوستان احساس کردن حرفام دروغه لطفا اعلام کنن :
ND سازنده ی بزرگیه به چشم همه ، حالا اولی یا دومی به دید هر کسی متفاوته ، ایرانیها رو دوس دارن و از حمایتشون استقبال کردن در زمانهای مختلف ، بروس کسی بود که از دیوار نوشته ی یکی از بچه ها تعریف کرد پشت بندش آرتیستشون ، این تیم کالکتیبلهای پرشین رو در بازی جا دادو یکی از کتابهای دانشگاه تهران رو در بازی مشاهده کردیم ، در مراسم PSX همین پارسالی سازنده اومد اسم ۳ تا کشورو برای حمایت ازشون نام برد که ایران بین این ۳ تا کشور بود ! ، آریا موقعی که شنید اسم ایرانو باورش سخت بود براش میگفت درست شنیدم ، یادته آریا ؟؟؟ منم هنگ کرده بودم .
و خیلی موارد دیگه ی سیاسی که طرف میاد روی سن از بمبو کوفتو زهرمار ایرانو حمایت وزیر کانادا از ایران میگه ، بعد اتمام صحبتاش نخست وزیر پا میشه میگه من ایرانو دوس دارم .. مو به تنم سیخ شد . و خیلی موارد دیگه توی این صنعت .
اینا رو نمیگم حس حمایتتونو برانگیخته کنم ، ما خودمون دشمن خودمون شدیم ، هیچکس پدر کشتگی باهامون نداره ، اینکه خودمونو از هم تفکیک میکنیم دقیقا نژادپرستیه ، شما که خودتو بالا میدونی فرهنگ همزیستی نداری ، شمایی هم که خودتو پایین میگیری اجازه میدی سرکوب بشی ،
بدون شک ما ایرانیا خودخواهیم ، اسم همدلی همیشه هست ولی هیچ جا پشت هم نیستیم ،
وقتی سازنده براش مهمه شما بازیشو میخری و لذت میبری از بازیش فارغ از رنگ پوستو ملیتت ، چطور به خودت اجازه میدی بیای فرهنگ غنی اونا رو به سخره بگیری ، خودت خودخواهی که نمیخوای چشمتو باز کنیو ببینی کسی شمشیرو از رو برات نبسته ، مشکلات زیاده ولی آیا خودمون به وجودش آوردیم یا اونا ؟؟؟ بقیه کشورهای دنیا هم همین مشکلو دارن ؟؟ جهان سومی ایم ، ولی اونا مثل احمقا توی جامعه ی مجازی باهامون برخورد کردن یا خودمون اونا رو احمق خطاب کردیم ؟؟
شما چه دیسک اوریج بخری ، چه برند بخری ، چه پایرت کنی چه فیک خریدی بکنی انسانی ، انسان بودن به این حرفا نیس دوست من ، جهانی شدن انسان بودنه ، که ما خورده شیشه هامونو‌ تو چشم هم میکنیم و آدمهای بزرگو زیر سوال میبریم و در پایان اسمشو میزاریم فرهنگ سازی ، واقعا چقدر خوب که به جایی نرسیدیم ، اهمیتو ارزش قائل شدنو توی کوچیک بودن خودمون همیشه مثال میزنیم .

لذت میبرم سازنده ای که به من اهمیت میده رو تا پای جون حمایت کنم چون کارش بیشتر از یه بازی شاهکار ارزشمنده .
حرفات که دروغ نیس ولی خوب، معلوم نیس چی داری می گی دقیقا. فلسفه اینکه هر کسی باید بیاد به اسم کشور شما رو نام ببره تا لطف کنی بازیش رو بخری رو هم من نمی گیرم.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
حرفات که دروغ نیس ولی خوب، معلوم نیس چی داری می گی دقیقا. فلسفه اینکه هر کسی باید بیاد به اسم کشور شما رو نام ببره تا لطف کنی بازیش رو بخری رو هم من نمی گیرم.
دقیقا فلسفش همینه که ما فکر میکنیم خداییم که اسممونو آوردن یا بهمون تو مسائل کپی رایت احتیاج دارن . و بازم فکر میکنیم لطف داریم میکنیم بخاطر تعریفشون ، نه برادر من اونا به لطف ما احتیاج ندارن و ذهن نمیگم شما ، ماها نسبت به مسائل پیرامون خارج از کشور خراب شده . عادتمونه برداشتای پیچیده کنیم ، همین که براشون اهمیتی نداره مسائل حاشیه ایو راحت حرفشونو میزنن خودش لطفه ، و اگه ما جای اونا بودیم پشیزی ارزش قائل نمیشدیم چون نقد کردن دیگران کار هر روزمونه .

• Like
Reactions: Cait Sith

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
همیشه وقتی بخوای چیزی که متعلق به کسی نیست و ازش بگیری مقاومت میکنه و این دوستانی هم که از کرک نشدن بازی ها ناراحت میشن جزو همون دسته هستن!

جالبه کسانی که بازی کرک استفاده میکنن دارن ارجینال بازها رو مسخره میکنن و تحقیر میکنن و همه چی برعکس شده!

من به شخصه امیدوارم هیچ بازی کرک نشه

هر چند خودم هم زیاد کرک بازی کردم ولی اون زمان درک درستی از حقوق بازی ساز و هزینه و ... نداشتم
وجدانا ویندوزی که نصب داری اورجیناله؟ بازیهات چی؟ یعنی نشده رو پی سی IGI بزنی؟ GTA برنی؟
تو ایران صبحت از اورجینال مثل جُک میمونه. من کسی رو ندیدم تمامی محصولاتی که استفاده میکنه اورجینال باشه
اگر هم اوریج میزنین یا بازیتون کرک نشده، یا روی کنسول هست و مجبورید
در عین حال، شما اصلا بازار فروش به حساب نمیایین برای شرکت های سازنده
همون شرکت های سازنده نه سروری در کشور شما دارن و نه کشور شما رو در لیست بازی گذاشتن
شمایی که اینجوری امیدواری بازی کرک نشه، این اواخر به اوریجین سر زده بودی؟ یعنی عملا شما (ما ایرانی ها) رو جز آدمیزاد حساب نکردن؛ اونوقت شما امیدواری کرک نشه؟
هر وقت از این سیاست های تبعیض آمیز دست برداشتن، سیاست رو از سرگرمی جدا کردن، و مثل روسیه، بازیها با قیمت کمتری برای ایران عرضه شدند، بسم الله!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مشكل بالا بودن قيمت بازيها زياد نيست مشكل عادت ايرانياست كه هر بازي با هر سبك و متايي ريليز بشه بايد بازي بشه بيشتر ايرانيا سبك ندارن هر بازي اي مياد بازي ميكنند مشكل بعدي هم حوو بودن مولتي player براي ايرانياست كه خوششون نمياد زياد و بهانه ش هم نته طرف الان 5ساله نتش مخابراته همشم ميناله نميره عوض كنه بخاطر اينكه حاظر نيست بيشتر هزينه كنه بعدشم همش اصرار داره با نت ايران نميشه انلاين زد

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اون دسته از دوستانِ عزیزی که از بازی هایِ اوریجینال حمایت می کنن و استفاده از بازی های کرکی رو جرم و جنایت می دونن، آیا انصافا شما بازی های اوریجینال رو برای "حمایت از حقوق سازنده" و "کمک به صنعت گیم" خریداری می کنید؟؟؟ :D نه والا دوست عزیز، شما بیشترین هدفِت از خرید بازی های اوریجینال، زَدَن قسمت های تحت شبکه بازی به بدنِ شریفت هست و قصد داری ساعت ها براش وقت بذاری و در دنیای آنلاین حالش رو ببری! :D
بیشترین تفاوت ما "کرک کِشا" با شما دوستان اینه که نه وقت بازی آنلاین داریم و نه حوصله ش! :D خب! الآن من مثلا برای یک بازی 200 هزار تومن بدم، بازم باس بشینم قسمت "پــِـشـکـِـل پلیر" رو به صورت آفلاین بازی کنم! :D اونم تازه روزی 10 دقیقه! :D خیلی به خودم فشار بیارم 1 ماهه بازی رو تموم می کنم! :D به عبارتی، از سرورهای بازی و از امکانات بازی استفاده نمی کنم و فقط پول مُفت دادم براش! :D نــــهــــایــــش اینه اگر خیلی به بازی علاقه مند باشم، برم نسخه اشتراکی بازی رو بخرم تا بتونم فقط از بخش تک نفره استفاده کنم! که البته اونم مشکلاتِ لعنتی و داغون خودش رو داره! :D بعضی از بازی ها نمی شه، مشکل سریال پیدا می شه، باس نوبت بگیری، نصبش تعداد داره و غیره...! :D تازه پولشم کم نی! :D
خیلی ها مثل بنده هستن و هدفشون تجربه آفلاین هست! مبلغ زیادی از بازی به دلیل استفاده از بخش های آنلاینه که برای اشخاصی مانند من، بی کاربرده! :D شما پول می دید، هزینه می کنید، از تمام امکانات بازی استفاده می کنید و ته دیگ ش رو هم می خورید! :D ما پول نمی دیم، صبر و شکیبائی به خرج می دیم و روزها صبر می کنیم، یک بخش آفلاین زِپرتی رو وارد پیکرمون می کنیم! :D
پس، لطفا خودتون رو با ما مقایسه نکنید! ما داستان داریم! :D
یا حق! :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
چند نفر این سوال رو از اریج بازای محترم پرسید ولی جواب ندادن: فیلمها، نرم افزارهای گوشی و کامپیوتر، سریالها و... شما هم واقعا اریجه؟
بعد بعضیا از واژه گرون برای قیمت بازی اریج استفاده میکنن یا میگن تو امریکا هم حتی گرونه، باید بگم وضع ما اصلا با کشورهای درست و حسابی قابل مقایسه نیست چون تو هیچ جا یه شبه همه چی گرون نمیشه و پول مقدار قابل توجهی از ارزشش رو از دست نمیده! قیمت بازیها مگه اونور از نسل قبل چقدر افزایش پیدا کرده؟ اینجا شده چهار برابر!

Sent from my Redmi Note 3

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اصلا بحث اوریج کردن تو ایران یه موضوع کاملا بی ربطه ما اصلا عضو این قانون نیستیم وقتی عضو قانونی هم نیستیم دلیلی هم برای رعایتش وجود نداره خود سازنده ها هم از ما توقع رعایت ندارن اگه فردا روزی ما رسما عضو این قانون شدیم حمایت و ... بیخیال مجبوریم اوریج بخریم الان اونورم فکر نکنید همه انسانهای نورانی هستن که برای حمایت از سازنده اوریج میخرن و ... قانونه و اجرا نکردنشم عواقب داره .
اونی که میتونه براش مهمه خب همه چیز رو اورجینال میخره ویندوز ، برنامه های مختلف ، بازیها ، فیلم ، کتاب ، موسیقی ،و ... الان هممون میدونیم برنامه ای مثل کتیا اورجینالش چقدر قیمتشه یا کتابایی که ما خیلی راحت میخریم میخونیم بعضا چندهزار دلار قیمتشونه .
این نگاه از بالا به پایین خیلی مشمئز کنندس از بالا ابرا بیاید پایین چهره به چهره با هم بحث کنیم :D
این ژستای فرا روشنفکری و شعارای تو خالی مثل حمایت از بازیساز و ... هم خز شده بیخیالش بشید :D
کمتر کسی تو دنیا میاد نرم افزار آفیس رو بخره برای حمایت از مایکروسافت ! لازم داره میخره اوریجم میخره چون اوریج نخره کلی باید جریمه پرداخت کنه . الان ما گیمرا بازی اوریج میخریم که از سازنده حمایت کنیم :-? والا بازی میخریم بازی کنیم .

دوستان اوریج باز شما میخواید تو کشوری که حتی عضو این قانون هم نیست اوریج بخرید ؟ هدفتون حمایته ؟ خیلیم عالی کارتون هم واقعا درسته اما قانون کپی رایت حتی برای ایده هم اجرا میشه شما هم فقط بازی رو نبینید تو همه چی اوریج استفاده کنید !
یه چندتا قیمت میزارم هرکی واقعا همه اینارو اورجینال خریده بیاد اعلام کنه به عنوان شهروند مطیع قانون معرفیش کنیم چندتا مدالم بهش بدیم :D
Office Pro Plus 2016 قیمت : 1،150،000 ت
windows 10 قیمت : 1،100،000 ت
visual studio professional قیمت : 4،840،000 ت
البته با قیمتهای پایینترم وجود داره اینا فقط برای مثاله حالا شما حساب کنید اگه چندتا نرم افزار تخصصی مربوط به رشتتون رو هم نصب داشته باشید برنامه های دیگه ای که مجانی نیستن و کرک شده هستن آنتی ویروس و تمام فیلمها و موزیک ها و بازیهای روی سیستمتون کم کم 20 میلیون آب میخورن اینا :D دقیقا بخاطر همین یکطرفه بودن جاده و اینکه ایران هیچ تولیدی نداره که بخواد وارد این بازار یکطرفه کپی رایت بشه تا الان هیچ اقدامی نکردن برای پیوستن به این موضوع ! سطح درآمد تو ایرانم خیلی پایینه اگه ما قرار باشه عضو این قانون کپی رایت بشیم عملا یه هرج و مرج بزرگ اتفاق میفته تو جامعه ! نرم افزارا هم بخاطر قیمت بالاشون تحت انحصار شرکت ها و موسسات آموزشی در میان و برای آموزش یه نرم افزار باید کلی هم هزینه کلاس بدی همه اینا تو کشوری مثل ایران با سطح درآمدی اکثرا کمتر از 500 دلار در ماه !

اوریج خریدن کار خیلی خوبیه هرچقدرم تواناییشو داری باید اوریج بخری اما اینکه بخاطر اوریج خریدن یه نگاه چندش از بالا به پایین به بقیه داشته باشی که انگار داری اتم میشکافی و بقیه در خواب به سر میبرن و نمیفهمن و ... خیلی کار چیپیه

• Like
Reactions: MK_COD and vaan 2

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
وجدانا ویندوزی که نصب داری اورجیناله؟ بازیهات چی؟ یعنی نشده رو پی سی IGI بزنی؟ GTA برنی؟
تو ایران صبحت از اورجینال مثل جُک میمونه. من کسی رو ندیدم تمامی محصولاتی که استفاده میکنه اورجینال باشه
اگر هم اوریج میزنین یا بازیتون کرک نشده، یا روی کنسول هست و مجبورید
در عین حال، شما اصلا بازار فروش به حساب نمیایین برای شرکت های سازنده
همون شرکت های سازنده نه سروری در کشور شما دارن و نه کشور شما رو در لیست بازی گذاشتن
شمایی که اینجوری امیدواری بازی کرک نشه، این اواخر به اوریجین سر زده بودی؟ یعنی عملا شما (ما ایرانی ها) رو جز آدمیزاد حساب نکردن؛ اونوقت شما امیدواری کرک نشه؟
هر وقت از این سیاست های تبعیض آمیز دست برداشتن، سیاست رو از سرگرمی جدا کردن، و مثل روسیه، بازیها با قیمت کمتری برای ایران عرضه شدند، بسم الله!

من هم ۱۰۰ درصد نرم افزار کرک استفاده کردم و در حال حاضر هم استفاده میکنم ولی میدونم که کارم اشتباهه و هر روز سعی میکنم بیشتر از بازی های کرک فاصله بگیرم و وقتی هم که بازی کرک نشه دیگه راحت میشه از بازی ارجینال استفاده کرد!

ببین هیچ شرکتی از پول بیشتر بدش نمیاد و مشکل جای دیگه ای هست که تمایلی به سرویس به ما رو ندارن

حالا من دوست دارم بازی کرک وجود نداشته باشه تا کم کم شرایط حضور شرکت ها توی ایران فراهم بشه و بتونیم مستقیم و بی دردسر ازشون سرویس بگیریم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
ببین هیچ شرکتی از پول بیشتر بدش نمیاد و مشکل جای دیگه ای هست که تمایلی به سرویس به ما رو ندارن

حالا من دوست دارم بازی کرک وجود نداشته باشه تا کم کم شرایط حضور شرکت ها توی ایران فراهم بشه و بتونیم مستقیم و بی دردسر ازشون سرویس بگیریم
آقا نسل قبل که تا پیش از هک شدن PS3 اونهمه آدم تو ایران اریج خریدن. این نسل هم باز همینطور و خرید از استیم هم رواج پیدا کرد.
خب چرا اینا هنوز تمایل به سرویس دادن به ما پیدا نکردن؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
visual studio professional قیمت : 4،840،000 ت
از این دیگه نمی شه استفاده کرد، خوشبختانه Community Edition هست که تقریبا همه قابلیت های پروفشنال رو داره، بدون محدودیت.

• Like
Reactions: Cait Sith

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
چند نفر این سوال رو از اریج بازای محترم پرسید ولی جواب ندادن: فیلمها، نرم افزارهای گوشی و کامپیوتر، سریالها و... شما هم واقعا اریجه؟
بعد بعضیا از واژه گرون برای قیمت بازی اریج استفاده میکنن یا میگن تو امریکا هم حتی گرونه، باید بگم وضع ما اصلا با کشورهای درست و حسابی قابل مقایسه نیست چون تو هیچ جا یه شبه همه چی گرون نمیشه و پول مقدار قابل توجهی از ارزشش رو از دست نمیده! قیمت بازیها مگه اونور از نسل قبل چقدر افزایش پیدا کرده؟ اینجا شده چهار برابر!

بالاخره باید از یه جایی شروع کرد و کسی نمیگه همه محتوایی که رایگان به دست آوردی و همین الان بخری
در مورد فیلم خود من به شخصه یه سری از بلوری هام ارجیناله ولی واقعیت اینه که فیلم ارجینال به سختی گیر میاد

نرم افزارهای کامپیوتر من هم خیلی هاشون رایگان هستن و یه سری هم کرک شده

اینم که پول یه شبه ارزشش رو از دست میده هم به کشور ما ربط داره و توجیحی برای کرک کردن باز هم وجود نداره

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
آقا نسل قبل که تا پیش از هک شدن PS3 اونهمه آدم تو ایران اریج خریدن. این نسل هم باز همینطور و خرید از استیم هم رواج پیدا کرد.
خب چرا اینا هنوز تمایل به سرویس دادن به ما پیدا نکردن؟

کدوم همه آدم؟
منم اون زمان یادمه و طرف ۲ تا بازی میخرید کمرش میشکست بیخبال کنسول میشد:D

• Like
Reactions: vaan 2

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اون دسته از دوستانِ عزیزی که از بازی هایِ اوریجینال حمایت می کنن و استفاده از بازی های کرکی رو جرم و جنایت می دونن، آیا انصافا شما بازی های اوریجینال رو برای "حمایت از حقوق سازنده" و "کمک به صنعت گیم" خریداری می کنید؟؟؟

کسی پولش زیادی نکرده همین جوری بره محصول رو بخره به جز تو موارد خاص. خیلی ساده است، یکی کالا یا خدماتی رو برای عرضه قرار میده، یکی هم اگر می خواد هزینه رو می ده استفاده می کنه. هر چقدر دور این ماجرا بچرخی بله استفاده از محصولی بدون دادن پولش جرمه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
1.جواب اولت کاملا غیرمنطقیه ،مگه روسیه استفاده نظامی نمیکنه.چون ممکنه تو یه کشور از یه سخت افزار استفاده نظامی بشه پس اونا رو تحریم کنیم و سایتمونو روشون ببنندیم.پس اگه اونجوره نباید به او کشور مواد غذایی فروخت چون ممکنه برای غذای سربازها استفاده بشه و استفاده نظامی محسوب میشه.در مورد اینکه ازمحصولاتمون استفاده نکنیم میرسیم به همون بحث احترام.
وقتی به کسی سلام میکنی جوابتو نمیده میدویی دنبالش سلام سلام میگی
2.استیم اصلا نیاز نداره با ایران وارد صحبت میشه مگه میخواد شعبه بزنه تو ایران.
تو سایتش یه ریجن اضافه میکنه و از اونجا خرید میشه حتی میتونه درگاه خرید اضافه میکنه یا نه ریجن رو بزنه با دلار پرداخت بشه با قیمتهای مناسب مثل برزیل و روسیه و هند
3.اوکی،چه عجب
4.این یکی اوکیه،اما راههایی داره
5.چین مگه کرکی بازی نمیکنن مگه تو خود امریکا نیست مگه تو کشورهای عربی و هند و اینا نیست تو همین روسیه و بلوک شرق کم هستن
من اثباتشو گذاشتم ما نسب خرید به جمعیت از کشور هند خیلی بیشتره
اونا ریجن دارن ما نداریم
من بحثم اینه
ما خرید بازیمون به ازای هر فرد از کشورهای همسایمون بیشتره.این و یه مقاله تو همین سایت گذاشتم
از اونا داریم بیشتر میخریم اونا ریجن دارن با قیمت پایین.اونموقع ما باید بریم فقط حمایت کنیم
اگه این منطقیه و این حمایت درسته.
من حرفی ندارم

میشه اگر واقعا مصر هستن و دوست دارن ایرانیها بازی بخرن راه دررو زیاد داره
خرید با دلار و گیفت
که خودشون درست کنن جایی رو که بشه راحت گیفت دلاری خرید و عملا چرخه بانکی ایران از مدار خارج میشه
و نیاز به همکاری نیست.
پس راه داره،نمیخوان .میشه یه ریجن با قیمتهایی مثل روسیه و هند برا ایران زد نمیخوان
مایکروسافت میتونه نمایندگی بزنه نمیخواد
سونی میتونه یه نمایندگی بزنه و کنسولهاشو مستقیم بده ایران نمیخواد
amd و انویدیا میتونن سایتشون رو ای پی ایران باز کنن نمیخوان
و نمیخوادهای دیگه که هستن
مهم نیست برا اونا،چرا ماها بزنیم تو سر و کله من.
و همدیگه رو دزد خطاب کنیم
قسمت دور زدن و خرید و اینها یه جوری میگی که انگار اصلا استور ها روی ما تحریم هستن و ما اصلا دسترسی نداریم؟ خوب خرید با گیف کارت و دلار رو که الانشم همین کارم داریم میکنیم ... چه نیازه که استور بزنن .. برای باقی مواردم که گوش نمیدید اصلا ... دو ساعت روزه خوندیم باز میگن چرا نمایندگی نمیزنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر