Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خب فکر میکنی دلیل اینکه ارجین ما رو بلاک کرده و استیم هم آی پی ایران میبینه بازی چرت درجه ۴ پیشنهاد میده چیه؟

دلیلش خود ما هستیم که فقط دنبال کپی استفاده کردن هستیم و اونام چون ماها رو شناختن بهمون سرویس نمیدن!

در نتیجه پول نداری بازی نکن:D
نه عزیز داستان یه چیز دیگس و این سایت مجالی برای توضیح دادنش نیست . واقع بین باشی و کمی به دور و برت نگاه کنی همه چیز دستت میاد ... یه نگاهی هم به Game Card هام بکنی متوجه میشی که اکثر بازی هامو اریجینال میگیرم ...

شما با پول هنگفتت خوش باش و بازی کن!

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
همیشه وقتی بخوای چیزی که متعلق به کسی نیست و ازش بگیری مقاومت میکنه و این دوستانی هم که از کرک نشدن بازی ها ناراحت میشن جزو همون دسته هستن!

جالبه کسانی که بازی کرک استفاده میکنن دارن ارجینال بازها رو مسخره میکنن و تحقیر میکنن و همه چی برعکس شده!

من به شخصه امیدوارم هیچ بازی کرک نشه

هر چند خودم هم زیاد کرک بازی کردم ولی اون زمان درک درستی از حقوق بازی ساز و هزینه و ... نداشتم
داداش پس منم امیدوارم هیچ ویندوز افیس برنامه دانلود و ... کرک نشه هیچوقت باز ببینم میتونی بیای این چیزا بگی
فقط چون مثلا wii بازی میکنی الان به فکر سازنده افتادی؟ خب به فکر اون یکی برنامه ها نیستی؟

بعدش کرک بشه شما بازی نکن شما برو از سازنده حمایت بکن اصلا 10 10 تا بگیر ک حمایتت بیشتر بشه

• Like
Reactions: Polaris

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
وقتی اون ناشر و سازنده، ایران و ما گیمرهای ایرانی رو جز مشتری های خودش حساب نمیکنه چرا باید ارژینال بخریم ؟ یعنی من الان برم اکانتم رو تو مایکروسافت استور به ایران تغییر بدم میگه تو نمیتونی این بازی رو بخری ! خب وقتی خودشون نمیخواهند به ما بازی بفروشند چرا ما باید بریم ازشون حمایت کنیم ؟

پ ن : برای موسیقی و فیلم هم شرایط همینطوری هست فرقی نداره !
پ ن 2 : من خودم از وقتی یک سال و خرده ای که به سمت قانونی بازی کردند روی اوردم نزدیک صد تا بازی ریز و درشت روی اکانتم دارم. ولی خب حرف ها کلی هست و محکوم کردن کسی که تو ایران پایرت بازی میکنه با توجه به بی اهمیت بودن ناشرین خارجی به شدت احمقانه است.

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
آدم وقتی بخاد یه بازی اورجینال بگیره میره سمت بازیهایی که 70 درصدشون آنلاین هست مثل بتل 1 و دیویژن و ... بقیه بازیها که سینگل هستن رو عقل سلیم میگه که باید پایرت کنی حتی اگه پولدار باشی :Smoke1: و در آخر پایرت باز هرگز نمیمیرد [-x

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
به هیچ کس هیچ ربطی نداره کی چطور بازی میکنه!
اینجا یه مرضی وجود داره اونم اینه که یه کاری رو خودمون نمی تونیم انجام بدیم یا دستمون بهش نمیرسه یه دلیل مضخرف واسه خودمون درست میکنیم که اون کار بده... جمع کنید بابا...
اونایی که دم از حمایت سازنده میزنن، وقتی کنسولشون هک شده بود بلد بودن کلمه حمایت رو بنویسند؟ اصلا تا حالا نوشته بودن؟ 98% نه!
دخالت تو کار دیگران هم یه مرضه! کلا بهتره سرمون بکار خودمون باشه!
نرم افزارها هم همیشه کرک میشند، عمرا نمیشه جلوی کرک شدنشون رو گرفت! هر کس خواست هر زمان می تونه حمایت کنه!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
چند تا نکته هست دیدم بد نیست بگم .. اول اینکه هیچ سازنده ای هیچ ناشری از بازار جدید و فروش بیشتر بدش نمیاد ... اینکه نمیتونن حالا یا دسترسی پیدا کنن و یا تمایلی ندارن بیان سمت بازار این کشور تقصیر ناشرا و سازنده ها نیست ... جای دیگه دنبال سرمنشا مشکل بگردید.
شما همین یه نسلی که کنسول ها هک نشدن و بازی های اورجینال فروش بالایی دارن کابرای ایرانی تو استیم هم رو به افزایشه ... شما نشانه هاش رو میتونید به راحتی تو گیمزکام ببنید که میان ایران رو به عنوان یه بازار بالقوه برای ویدیوگیم مطرح میکنن با این مقدار گردش مالی . که تو خاورمیانه که هیچ از خیلی از کشور های اروپایی هم برتری داره.

در مورد بازی و میز صندلی اتفاقا قضیه رو شما بر عکس کردید ... بازی میز و صندلی و شام و ناهار نیست که حتما باید تهیه کنیم .یه اپشنه برای سرگرمی گمان نمیکنم حضورش تو زندگی ضروری باشه .این پیش کشیدن بحث سایر موارد پایرسی به صحرای کربلا زدنه ... اولا شرایط دسترسی به بازی تا دسترسی به دیسک های موسیقی و بازی زمین تا اسمون فرق داره تو این کشور و حتی استور ها ... و همچنین در مورد movie اینها همه فروش و سودشون در پرده های سینماست نه تو کشوری که الا سینما یافت نمیشه.
ضمن اینکه کسی که خودش رو مقید میکنه به حقوق ناشر, خودش ملاحضه باقی محصولات اینترتیمنت یا دیجیتال رو هم میکنه ...

اینکه فیلم فروشش تو پرده سینماست درسته .. ولی این رو من و شما تعیین نمی کنیم .. به هر صورت قیمتی داره و شما نمیتونین رایگان استفاده کنین ... منظور من از مقایسه با میز و صندلی اینه که با پایرت کردن مستقیما ضرر نمیزنی به سازنده اگه از تو انتظاری نداشته باشه چون محتوای دیجیتالیه ...
من موافق پایرت نیستم . ولی خواهشا کاسه داغ تر از آش نشین ... و یک مقدار نسبت به شرایط حرف بزنید ... ضمنا اونایی که تو کار سینما و موسیقی و گیم و هر کار هنریه دیگه هستن دوست دارن همه اونو تجربه کنن ... پولی که میگیرن مزد زحماتشونه ... حالا اگه کسی تو جایی زندگی میکنه که شرایط اریج خریدن و یا تواناییش رو نداره نمیتونیم بگیم تو حق نداری استفاده کنی .

• Like
Reactions: danielo

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینکه فیلم فروشش تو پرده سینماست درسته .. ولی این رو من و شما تعیین نمی کنیم .. به هر صورت قیمتی داره و شما نمیتونین رایگان استفاده کنین ... منظور من از مقایسه با میز و صندلی اینه که با پایرت کردن مستقیما ضرر نمیزنی به سازنده اگه از تو انتظاری نداشته باشه چون محتوای دیجیتالیه ...
من موافق پایرت نیستم . ولی خواهشا کاسه داغ تر از آش نشین ... و یک مقدار نسبت به شرایط حرف بزنید ... ضمنا اونایی که تو کار سینما و موسیقی و گیم و هر کار هنریه دیگه هستن دوست دارن همه اونو تجربه کنن ... پولی که میگیرن مزد زحماتشونه ... حالا اگه کسی تو جایی زندگی میکنه که شرایط اریج خریدن و یا تواناییش رو نداره نمیتونیم بگیم تو حق نداری استفاده کنی .

بحث این نیست که کسی بازی نکنه ... بحث اینه که تو نظر خیلی از ماها این کاری که میکنیم خیلی ارزنده است و راه دستشم همینه .و خودبه خود همین فرهنگ داره تو سرتاسر بخش های زندگیمون هم نمود پیدا میکنه ... این فرهنگ باید تغییر کنه .

• Like
Reactions: wii baz

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چند تا نکته هست دیدم بد نیست بگم .. اول اینکه هیچ سازنده ای هیچ ناشری از بازار جدید و فروش بیشتر بدش نمیاد ... اینکه نمیتونن حالا یا دسترسی پیدا کنن و یا تمایلی ندارن بیان سمت بازار این کشور تقصیر ناشرا و سازنده ها نیست ... جای دیگه دنبال سرمنشا مشکل بگردید.
شما همین یه نسلی که کنسول ها هک نشدن و بازی های اورجینال فروش بالایی دارن کابرای ایرانی تو استیم هم رو به افزایشه ... شما نشانه هاش رو میتونید به راحتی تو گیمزکام ببنید که میان ایران رو به عنوان یه بازار بالقوه برای ویدیوگیم مطرح میکنن با این مقدار گردش مالی . که تو خاورمیانه که هیچ از خیلی از کشور های اروپایی هم برتری داره.

در مورد بازی و میز صندلی اتفاقا قضیه رو شما بر عکس کردید ... بازی میز و صندلی و شام و ناهار نیست که حتما باید تهیه کنیم .یه اپشنه برای سرگرمی گمان نمیکنم حضورش تو زندگی ضروری باشه .این پیش کشیدن بحث سایر موارد پایرسی به صحرای کربلا زدنه ... اولا شرایط دسترسی به بازی تا دسترسی به دیسک های موسیقی و بازی زمین تا اسمون فرق داره تو این کشور و حتی استور ها ... و همچنین در مورد movie اینها همه فروش و سودشون در پرده های سینماست نه تو کشوری که الا سینما یافت نمیشه.
ضمن اینکه کسی که خودش رو مقید میکنه به حقوق ناشر, خودش ملاحضه باقی محصولات اینترتیمنت یا دیجیتال رو هم میکنه ...

کی همچین حرفی زده که همه فروش و سود فیلمها تو سینما هست ؟ فیلم redemption shawshank روی پرده سینما کلا شکست تجاری وحشتانکی خورد ! ولی تو فروش دیسک نه تنها بودجه فیلم برگشت بلکه به عنوان یکی از سوداورترین فیلم ها شناخته میشه ! سالهای دور نریم همین بتمن و سوپرمن تو فروش پرده انچنان قوی نبود نسبت به بودجه اش ولیکن تو فروش دیجیتالی خیلی خوب عمل کرد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کی همچین حرفی زده که همه فروش و سود فیلمها تو سینما هست ؟ فیلم redemption shawshank روی پرده سینما کلا شکست تجاری وحشتانکی خورد ! ولی تو فروش دیسک نه تنها بودجه فیلم برگشت بلکه به عنوان یکی از سوداورترین فیلم ها شناخته میشه ! سالهای دور نریم همین بتمن و سوپرمن تو فروش پرده انچنان قوی نبود نسبت به بودجه اش ولیکن تو فروش دیجیتالی خیلی خوب عمل کرد.
اکثریت فیلم ها اکثر فروششون از این طریقه ... حالا چند تا استثنا هم برای این قضیه پیدا شد که نمیشه کل سازوکار یه صنعت رو زیر سوال برد

• Like
Reactions: wii baz

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یک سری برنامه نویس قوی هستن که میتونن این قفل هارو تولید کنن ولی نکته اینجاست که همونقدر هکر در همون سطح هستن که این قفلا رو بشکنن:D اصلا قفلی وجود نداره که بتونه جلوی کرک رو بگیره حالا هر چقدر هم قوی باشه.
الان این نسخه های آخر دنوو اینقدر واسه CPY آب خوردن شده که هردو هفته داره یک بازیو کرک میکنه و تا چند وقت دیگه همه بازیای عقب مونده کرک میشه، باز نسخه بعدی دنوو هم که بیاد چند ماه درگیرشون میکنه ولی بالاخره کرک میشه.

کلا بنظرم پایریت نباشه تبعیض توی جهان به وجود میاد حالا نه فقط برای گیم، برای همه چیزای دیجیتالی.

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
کلا کرک وکرک بازی خیلی کم رنگ شده دوستان کنسولی که تعویض میکنن کلی به نفعشونه و pc بازها هم از انواع تخفیفات استیم و ریجن روس و هند و... استفاده میکنن خیلی از بازی ها پول خرید dvd بازی بیشتر از خریدش تو تخفیفات یا استورها ی ارزون میشه دوستانی هم که کرکی استفاده میکنن هم دلایل خودشون رو دارن و کلا یه هم زیستی برقرار شده و دنوو میخواد این اکوسیستم رو تغییر بده که نشدنیه

• Like
Reactions: mohsen2012

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
طرف بازی دست دوم می خره بعد دم از حمایت از سازنده می زنه:-j منظورم با کس خاصی نیست اما دوست دارم بدونم چند نفرتون همه بازی هاتون رو پلمب می خرید و تا ابد ارشیوش می کنید و نمی فروشیدش؟ چون با انجام ندادن هرکدوم از اینا دارید گند می زنید به حقوق سازنده;) مثل کسی که از G2A خرید می کنه.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کلا تو ایران نفهمیدیم چند چندیم :D یه روز بیلیزارد مارو تحریم میکنه نمیشه کلا wow بازی کرد میگیم پایرت بده میریم سمت اوریج همه هم تایید میکنن:Dیه روز بازی 3 روزه کرک میشه بازی معروف(RE 7) میگیم به به چه حالی میده:D:D:Dیه روز پول نداریم اوریج بده یه روز پول داریم اوریج خوبه حال میکنه مشما پلمپ وا کردن و از این حرفا:D:D:Dکلا من تو این 33 سال سننم یه چیزی فهمیدم ایران با همه ی جا دنیا فرق داره دلیل هم دارم تا ترامپ ریس جمهور شد و اون حرکتها رو کرد دلار تقریبا همه جا افت کرد خورد تو سرش تو ایران 300 تومن یه شبه گرون شد:D:D:D:D:D:D خدایش خنده دار نیست.؟:D:D:D

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
به هیچ کس هیچ ربطی نداره کی چطور بازی میکنه!
اینجا یه مرضی وجود داره اونم اینه که یه کاری رو خودمون نمی تونیم انجام بدیم یا دستمون بهش نمیرسه یه دلیل مضخرف واسه خودمون درست میکنیم که اون کار بده... جمع کنید بابا...
اونایی که دم از حمایت سازنده میزنن، وقتی کنسولشون هک شده بود بلد بودن کلمه حمایت رو بنویسند؟ اصلا تا حالا نوشته بودن؟ 98% نه!
دخالت تو کار دیگران هم یه مرضه! کلا بهتره سرمون بکار خودمون باشه!
نرم افزارها هم همیشه کرک میشند، عمرا نمیشه جلوی کرک شدنشون رو گرفت! هر کس خواست هر زمان می تونه حمایت کنه!

اصلا کسی نگفت شما یا هر شخص دیگه ای حق بازی کرک کردن نداره و شما هر جور که دوست داشته باشی زندگی میکنی و دوست داشتی پایرت میکنی

ولی منم میتونم به کرک نشدن بازی ها علاقه داشته باشم و این موضوع هم به هیچ شخصی ارتباطی نداره!

تا جایی هم میدونم من و امثال من سرمون تو کار خودمونه و هر وقت اومدیم بازی کپی شما رو از تو سیستمتون پاک کردیم اون وقت میتونی بگی مرض دخالت تو کار دیگران داریم

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
به نظر من دزدی دزدیه.

حالا یکی کلاه شرعی میزاره روش سر خودش کلاه گذاشته.

در مورد ویندوز الان ویندوز شده 150 تومن. ینی مفت ولی باز یه عده دارن حرف خودشون رو میزنن.

آفیس شده 400 تومن ولی باز .....

اصلا آنتی ویروس شده 80 تومن ولی ملت تو کار خودشونن.

کلا دزدی شده عادت ترک عادت هم موجب مرض.

یکی هم که روشنگری میکنه میشه فضول.

من یبار تو این سایت گفتم هنوزم میگم:

گیم سرگرمیه . نون شب نیست که دلیلهای خنده دار میارین. تازه سرگرمیه خیلی گرونی هم هست.

کسی نمیگه دزدی نکنین. بکنین منتها دیگه ثابتش نکنین که دارین کار درست انجام میدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر