Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
در جواب بعضی از دوستان بگم که اگه شخصی توانایی مالی خوبی نداره یا فقیره مشکل خودش هست و به ناشر و بازی ساز و ... ربطی نداره

میتونه مثل بقیه زحمت بکشه و درس بخونه تا چیزهایی رو که دوست داره به دست بیاره

وقتی یه نفر به کارگری رضایت میده باید انتظاراتشو هم در همون حد نگه داره و بالاخره فرق هست بین کسی که بعد از تحصیل و کلی زحمت تونسته جایگاه خوبی پیدا کنه با یه کارگر

البته نمیگم کارگر جایگاه پایینی داره و منظورم اینه که باید سرگرمی های مناسب خودش رو انتخاب کنه

اون دوستمون میگه اوباما میومد استور توی کشورشون میزدیم و خیلی جالبه از دیگران توقع داریم برای ما کاری انجام بدن در حالی که خودمون زحمت انجام اون کار به خودمون نمیدیم

مثل این میمونه که من انتظار داشته باشم یه نفر بیاد لباس های منو بشوره در حالی که خودمم میتونم این کارو بکنم
من با این نظر شما مخالفم ..به قول یه دوستی ما هر چقدر تحصیلات داشته باشیم و یا هر پوزیشن مناسبی داشته باشیم با این پایه حقوق ها کارگر به حساب میایم ...
بر عکس من کارگر باربری میشناسم روزی ۲۰۰-۳۰۰ درامد داره که فوق لیسانس و منهدسشم عمرا تو خواب ببینه این درامد رو . این چیزی که شما میگی دقیقا همون تبعیضیه که اون دوستمون اشاره کرد ... واصلا هم درست نیست .. والا ماها هم پایین میتونیم گیم رو به عنوان سرگرمی انتخاب کنیم ..پایرت هم نکنیم . فقط لازمش اینه که همه بازی ها رو نخوایم day ۱ بازی کنیم . و دقیقا ما خودمون که جز طبقه مرفح و بی درد نیستیم بهتر از هر کسی میفهمیم که پیش کشیدن این موارد توجیحی بیش نیست و میشه با درامد کم هم قانونی بازی کرد

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هر چی میخواین بگین ، بگین ولی خودتون هم تمام کمال بهش عمل کنید ... شمایی که دم از اریج میزنی . تک تک نرم افزار . بازی . فیلم. موسیقی و... که تو کامپیوترت هست اریج باشن بعد بیا اینجا فتوا بده ... الان خود من بازی ساز باشم کاملا راضی میشم کشور های عقب مانده بتونن به هر نحو از بازیم استفاده کنن . چون چیزی ازم کم نمیشه و انتظاری هم ازشون ندارم . کلا از ایرانی جماعت جو گیر تر نیس . چیزیه که هر روز میگذره بیش تر ثابت میشه ...

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
من با این نظر شما مخالفم ..به قول یه دوستی ما هر چقدر تحصیلات داشته باشیم و یا هر پوزیشن مناسبی داشته باشیم با این پایه حقوق ها کارگر به حساب میایم ...
بر عکس من کارگر باربری میشناسم روزی ۲۰۰-۳۰۰ درامد داره که فوق لیسانس و منهدسشم عمرا تو خواب ببینه این درامد رو . این چیزی که شما میگی دقیقا همون تبعیضیه که اون دوستمون اشاره کرد ... واصلا هم درست نیست .. والا ماها هم پایین میتونیم گیم رو به عنوان سرگرمی انتخاب کنیم ..پایرت هم نکنیم . فقط لازمش اینه که همه بازی ها رو نخوایم day ۱ بازی کنیم . و دقیقا ما خودمون که جز طبقه مرفح و بی درد نیستیم بهتر از هر کسی میفهمیم که پیش کشیدن این موارد توجیحی بیش نیست و میشه با درامد کم هم قانونی بازی کرد

منظور من چیز دیگه ای بود و من هدفم از این صحبت این بود که باید برای به دست آوردن چیزی که بهش علاقه داریم تلاش کنیم و نباید انتظار داشته باشیم که بشینیم خونه و تلاش نکنیم و همه چیز به دست بیاریم!

حالا مثال شما هم نمیگم وجود نداره ولی باید شرایط رو ببینی و این مثال همه جا صدق نمیکنه!

من خودم همیشه تو تخفیف ها دنبال بازی های مورد علاقم هستم و مثلا فیفا رو چند ماه بعد از عرضه توی تخفیف خریدم 30 دلار!

• Like
Reactions: vaan 2

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
بازم همون حرفهای همیشگی، آدم فقط میتونه تاسف بخوره. منطق بعضی از دوستان اینه که کسی نداره باید بمیره و از همه چی محرومه، مثلا کسی که گور خوابه تقصیر خودشه!!! دقیقا هم تو جامعه دیدیم که یه سری اومدن گفتن گور خوابها باید عقیم شن و... بماند که همون اولم اومدن باز صورت مسئله رو با فراری دادنشون از قبرستون پاک کردن. اینجا رسما از لحاظ یه سری مسائل فرهنگی، تو قرون وسطی، یا اگه بخوام رک بگم تو دوران باستان سیر میکنه متاسفانه.
یکی از دوستان هم داره برای ما داستان پریان تعریف میکنه که درس بخون پولدار شو و... :)
یکی دیگه مدام فرهنگشو به رخ میکشه به هموطنش میگه دزد... دزد اون کشورهایین که از اینجا کندن و بردن و با توطئه از عرش به فرش کشیدنش و عقب نگهش داشتن نه مردمش.
هر چی میخواین بگین ، بگین ولی خودتون هم تمام کمال بهش عمل کنید ... شمایی که دم از اریج میزنی . تک تک نرم افزار . بازی . فیلم. موسیقی و... که تو کامپیوترت هست اریج باشن بعد بیا اینجا فتوا بده ... الان خود من بازی ساز باشم کاملا راضی میشم کشور های عقب مانده بتونن به هر نحو از بازیم استفاده کنن . چون چیزی ازم کم نمیشه و انتظاری هم ازشون ندارم . کلا از ایرانی جماعت جو گیر تر نیس . چیزیه که هر روز میگذره بیش تر ثابت میشه ...
سریال رو از قلم انداختید.
من موندم دقیقا چقدر پیش درآمدهای رعایت قانون کپی رایت که تو ایران به مثابه جک میمونه مهیاست؟ اونم درمورد بازیها؟ بعد فلان کمپانی آیا نمیدونه گیم ربطی به سیـاست نداره بعد تو سرورش میزنه به علت تحریمای فلان، شرمنده شماییم! این ربط به گیمرهای ایرانی داره؟ یا بن شدن؟
اون مورد جوگیری هم خوب اومدی، این رفتار نامعقول حالا یکیشه، موارد جذابترم هست مثل تشکر از ترامپ بابت ممنوع کردن ورود ایرانیا و...

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا اوریحینال بازی کردن ما هم شده خریدن بازی تخفیف خورده به قیمت ۵ دلار ۳ سال بعد از انتشار بازی:confuse:این قیمتیه که اکثر ایرانیا میتونن بازی اوریج بگیرن،بعد ۳ سال کسی هم تو سرورای بازی نیست انلاین بازی کنیم باهاش،بازی هایی هم مثل فیفا هم که هر سال میاد قیمتشون همیشه بالاس:confuse:
در ضمن،امیدوارم این دوستانی که دم از اوریجینال میزنن همه سریالا،فیلما،موزیکا،نرم افزارا و... رو اوریجینال تهیه کنن و ازش لذت ببرن،:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
منظور من چیز دیگه ای بود و من هدفم از این صحبت این بود که باید برای به دست آوردن چیزی که بهش علاقه داریم تلاش کنیم و نباید انتظار داشته باشیم که بشینیم خونه و تلاش نکنیم و همه چیز به دست بیاریم!

حالا مثال شما هم نمیگم وجود نداره ولی باید شرایط رو ببینی و این مثال همه جا صدق نمیکنه!

من خودم همیشه تو تخفیف ها دنبال بازی های مورد علاقم هستم و مثلا فیفا رو چند ماه بعد از عرضه توی تخفیف خریدم 30 دلار!
دقیقا, این شد حرف حساب.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
گیم درکل ، فارغ از کشور، سرگرمی گران قیمتی هست و حتی برای اونایی که توآمریکا هم هستن خریدش به همین راحتیا نیست.
قبول، تو ایران خیلی بدتره، ولی کار غیراخلاقی و نادرستی هست و توجیهی نداره، البته این برای همه چیز صدق میکنه ، نه فقط گیم. من خیلی از نرم افزارام کرکی هستن، اکثر بازی های سینگلی که دارم کرکی هستن ولی این که بیام اینو توجیه کنم بگم "مجبورم" و اونا کشور منو ادم حساب نمیکنن و فلان، درست نیست. در غیراخلاقی بودن عدم رعایت کپی رایت هیچ شکی نیست و هیچ توجیهی نداره.

حالا بعضی ها هم خیلی راحت برچسب دزدی میزنن که اینم درست نیس.

این که پایرسی دزدی هست یا نه به مفهوم Lost Sale (فروش ازدست رفته) برمیگرده:
اگه محصول X رو پایرت کنی ولی در صورت پایرت نشدنش هیچ قصدی برای خریدش نداشتی، یعنی پایرت نمیشد اینو نمیخریدی، حالا به هر دلیلی، ازجمله مشکل مالی، این پایرسی شما Lost Sale به حساب نمیاد درنتیجه نمیشه اسم "دزدی" گذاشت روش، که این شرح حال خیلی از کسایی هست که از بازیای کرکی استفاده میکنن. غیراخلاقی هست ولی دزدی؟ نه!

خلاصه، به همین راحتی برچسب دزدی نزنین بهم دیگه، بعضی ها خودشون خوشبختانه مشکل مالی ندارن و درک نمیکنن بقیه رو، حالا برا این که حس خوبی به خودشون دست بده به بقیه میگن "دزد" یا این که خودشون کار نمیکنن از جیب بابایی میدن به گیم و نمیدونن ادم پدرش درمیاد تو این مملکت 200 تومن درمیاره ! ، از اون طرف، بعضی ها هم هر توجیه ممکنی رو واسه کار غیراخلاقیشون میارن و ی حالت غرور هم بهشون دست میده! ما باید قبول کنیم این کار درست نیست و تا جایی که میتونیم از سازنده حمایت کنیم، مخصوصا وقتی یه شغل مناسب پیدا کردیم و دیدیم میتونیم به یه کم پس انداز و اینا راحت این مسئله رو حل کنیم، خداییش وقتی ماهی مثلا 2 تومن میگیری ی کم واسه سرگرمیت کنار نذاری مسخرس ! و برای شروع دیر نیس ... به هر حال همه ما ی زمان رسما پایرت بودیم، چه کنسول گیمر چ پی سی گیمر، رفته رفته خودتون رو عادت بدین به حمایت از سازنده و بخشی از درآمدتون رو اختصاص بدید به گیم و برای سرگرمیتون ارزش قائل شین ، بزارید این جا بیفته، اگه همینجوری توجیه توجیه کنون برین جلو حتی کارم پیدا کردین بازم پول نمیدین! چرا؟ چون که انقدر خودتون رو گول زدین که شده حقیقت!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
به نظر من دزدی دزدیه.

حالا یکی کلاه شرعی میزاره روش سر خودش کلاه گذاشته.

در مورد ویندوز الان ویندوز شده 150 تومن. ینی مفت ولی باز یه عده دارن حرف خودشون رو میزنن.

آفیس شده 400 تومن ولی باز .....

اصلا آنتی ویروس شده 80 تومن ولی ملت تو کار خودشونن.

کلا دزدی شده عادت ترک عادت هم موجب مرض.

یکی هم که روشنگری میکنه میشه فضول.

من یبار تو این سایت گفتم هنوزم میگم:

گیم سرگرمیه . نون شب نیست که دلیلهای خنده دار میارین. تازه سرگرمیه خیلی گرونی هم هست.

کسی نمیگه دزدی نکنین. بکنین منتها دیگه ثابتش نکنین که دارین کار درست انجام میدین.
بحث اول یه چیز دیگه ماست
1.در ابتدا قبل از بحث پایرت مگه ما کارت گرافیک هم پایرت میکنیم چرا انویدیا و amd سایتشون رو ما بسته است جواب منطقی بده اگه داری،تحریم که یه ساله رفته تازه قبل اون تحریم شامل این موارد نمیشد.وقتی اونا ما رو حساب نمیکنن در حالی که فروش قطعه در ایران بالاست چرا ما باید بریم سراغشون
2.تو استیم 70 کشور ریجن داره ویه مقاله تو همین سایت گذاشتم که از خیلی از این کشورها ما بیشتر بازی میخریم طبق steam spy
اما ایران الان ریجن داره تو استیم
3.هر زمان ویندوز اومد تو ایران نمایندگی زد من اوریجینال میگیریم
چون کلی از قابلیتهای ویندوز نیاز به پشتیبانی داره و بدون پشتیبانی هیچ تفاوتی بین ویندوز کرکی و اوریج نیست
4.احترام مفهوم مشخصی داره وقتی ارز ایران در تبادلات ااستیم وجود نداره و باید قسمتی از پول بابت پول از بین بره من مشتری اول باید احترام بزارم
5.نکته آخر:الکی نگید اول شما باید بخرید بعد اونا بیان پشتیبانی بزنن کاملا این حرف در اقتصاد برعکسه
و میگن شرکتها باید با پشتیبانی مشتری جذب کنند نه اینکه مشتری با خرید شرکت را جذب کند.
احترام،احترام میاره نه اینکه یکی بزنه تو گوشت ،سرتو برگردونی بگی یکی هم بزن اینور
احترام این نیست که اگه بخوای فیفا بازی کنی اولا ارز کشورتو چنج کنی که مجبور میشی مقدار بیشتری پول بدی بعد بیای تازه یه پولی بدی p.v.n بگیری بعد بری بازی کنی.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
بحث اول یه چیز دیگه ماست
1.در ابتدا قبل از بحث پایرت مگه ما کارت گرافیک هم پایرت میکنیم چرا انویدیا و amd سایتشون رو ما بسته است جواب منطقی بده اگه داری،تحریم که یه ساله رفته تازه قبل اون تحریم شامل این موارد نمیشد.وقتی اونا ما رو حساب نمیکنن در حالی که فروش قطعه در ایران بالاست چرا ما باید بریم سراغشون
2.تو استیم 70 کشور ریجن داره ویه مقاله تو همین سایت گذاشتم که از خیلی از این کشورها ما بیشتر بازی میخریم طبق steam spy
چون کلی از قابلیتهای ویندوز نیاز به پشتیبانی داره و بدون پشتیبانی هیچ تفاوتی بین ویندوز کرکی و اوریج نیست
4.احترام مفهوم مشخصی داره وقتی ارز ایران در تبادلات ااستیم وجود نداره و باید قسمتی از پول بابت پول از بین بره من مشتری اول باید احترام بزارم
5.نکته آخر:الکی نگید اول شما باید بخرید بعد اونا بیان پشتیبانی بزنن کاملا این حرف در اقتصاد برعکسه
و میگن شرکتها باید با پشتیبانی مشتری جذب کنند نه اینکه مشتری با خرید شرکت را جذب کند.
احترام،احترام میاره نه اینکه یکی بزنه تو گوشت ،سرتو برگردونی بگی یکی هم بزن اینور
احترام این نیست که اگه بخوای فیفا بازی کنی اولا ارز کشورتو چنج کنی که مجبور میشی مقدار بیشتری پول بدی بعد بیای تازه یه پولی بدی p.v.n بگیری بعد بری بازی کنی.

با اینکه طرف صحبت شما من نبودم ولی من هم جواب میدم!

1.یه سری شرکت ها علاقه ای به سرویس دادن به بعضی شرکت ها ندارن و این میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که ممکنه دلایلش شرکای تجاری شون باشه یا هر چیز دیگه مثل استفاده از پردازنده های این شرکت ها برای مصارف نظامی و جاسوسی و ....
حالا اون شرکت ها اصلا علاقه به فروش پردازنده و گرافیک به شما ندارن و وقتی شما از طریق کشور دیگه ای اقدام به خرید اونها میکنی نباید انتظار سرویس هم داشته باشی
یه جورایی این شرکت ها میگن از محصولات ما استفاده نکنید غیر مستقیم
حالا اینکه این موضوع درست هست یا غلط یه بحث دیگه هستش

2.این موضوع هم یه چیز 2 طرفه هست بین کشور ایران و استیم و من حدس میزنم مسئولین مربوطه همکاری نکردن با استیم و یا نخواستن که این شرایط محیا بشه
این موضوع هم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و اینجا جای بحث در این مورد نیست

3.اوکی:D

4.این موضوع هم برمیگرده به اینکه که کجای دنیا پول ما قابل استفاده هست که توی استیم باشه!
توی خیلی از کشور ها حتی نمیتونی ریال رو چنج کنی و استفاده ازش که جای خود

5.ببین باید شرایط حضور توی بازار ایران فراهم بشه و یکی از نیازهای تحقق این موضوع هم وجود خریداران متعهد هست و تا وقتی ما دنبال بازی کرک باشیم هیچ شرکتی تمایلی به سرمایه گذاری و خدمات به ما رو نخواهد داشت چون ممکنه منافع خودشو توی خطر ببینه و متضرر بشه تو این زمینه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گیم درکل ، فارغ از کشور، سرگرمی گران قیمتی هست و حتی برای اونایی که توآمریکا هم هستن خریدش به همین راحتیا نیست.
قبول، تو ایران خیلی بدتره، ولی کار غیراخلاقی و نادرستی هست و توجیهی نداره، البته این برای همه چیز صدق میکنه ، نه فقط گیم. من خیلی از نرم افزارام کرکی هستن، اکثر بازی های سینگلی که دارم کرکی هستن ولی این که بیام اینو توجیه کنم بگم "مجبورم" و اونا کشور منو ادم حساب نمیکنن و فلان، درست نیست. در غیراخلاقی بودن عدم رعایت کپی رایت هیچ شکی نیست و هیچ توجیهی نداره.

حالا بعضی ها هم خیلی راحت برچسب دزدی میزنن که اینم درست نیس.

این که پایرسی دزدی هست یا نه به مفهوم Lost Sale (فروش ازدست رفته) برمیگرده:
اگه محصول X رو پایرت کنی ولی در صورت پایرت نشدنش هیچ قصدی برای خریدش نداشتی، یعنی پایرت نمیشد اینو نمیخریدی، حالا به هر دلیلی، ازجمله مشکل مالی، این پایرسی شما Lost Sale به حساب نمیاد درنتیجه نمیشه اسم "دزدی" گذاشت روش، که این شرح حال خیلی از کسایی هست که از بازیای کرکی استفاده میکنن. غیراخلاقی هست ولی دزدی؟ نه!

خلاصه، به همین راحتی برچسب دزدی نزنین بهم دیگه، بعضی ها خودشون خوشبختانه مشکل مالی ندارن و درک نمیکنن بقیه رو، حالا برا این که حس خوبی به خودشون دست بده به بقیه میگن "دزد" یا این که خودشون کار نمیکنن از جیب بابایی میدن به گیم و نمیدونن ادم پدرش درمیاد تو این مملکت 200 تومن درمیاره ! ، از اون طرف، بعضی ها هم هر توجیه ممکنی رو واسه کار غیراخلاقیشون میارن و ی حالت غرور هم بهشون دست میده! ما باید قبول کنیم این کار درست نیست و تا جایی که میتونیم از سازنده حمایت کنیم، مخصوصا وقتی یه شغل مناسب پیدا کردیم و دیدیم میتونیم به یه کم پس انداز و اینا راحت این مسئله رو حل کنیم، خداییش وقتی ماهی مثلا 2 تومن میگیری ی کم واسه سرگرمیت کنار نذاری مسخرس ! و برای شروع دیر نیس ... به هر حال همه ما ی زمان رسما پایرت بودیم، چه کنسول گیمر چ پی سی گیمر، رفته رفته خودتون رو عادت بدین به حمایت از سازنده و بخشی از درآمدتون رو اختصاص بدید به گیم و برای سرگرمیتون ارزش قائل شین ، بزارید این جا بیفته، اگه همینجوری توجیه توجیه کنون برین جلو حتی کارم پیدا کردین بازم پول نمیدین! چرا؟ چون که انقدر خودتون رو گول زدین که شده حقیقت!
اقا اصلا از جیب باباش بده چع گیری دادین به جیب بابای مردم مگه بابای طرف چیکار کرده ؟ خیلی ادمها هستن از جیب باباشون پورشه مازراتی هم سوار میشن ... به کسی انگ نزنیم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
اقا اصلا از جیب باباش بده چع گیری دادین به جیب بابای مردم مگه بابای طرف چیکار کرده ؟ خیلی ادمها هستن از جیب باباشون پورشه مازراتی هم سوار میشن ... به کسی انگ نزنیم
کسیم بهشون نگفت که چطور میخرن...
والا اگه PS3 مردم رو اریج خور نمیکرد الان شاهد این دوستان نبودیم. گفتم PS3، باز اونموقع (نسل پیش) قیمت بازیها به مراتب ارزونتر بود و یه زمانی بود حتی با 10 تومن میشد بازی PS3 فیزیکی دست دوم گرفت و بازیای آکبند زیر 100 تومن بودن و خود منم میخریدم (PS3 هک نشده بود.) ولی الان...
شما انگار جدی جدی بازی کردن رو جزو نیازهای اولیه بشریت میدونی.
تو کشوری که جوونا تقریبا هیچ تفریحی ندارن میخوای چیکار کنن معتاد شن خوبه؟ اگه هم منظورت اینه کیلویی بازی کپی رو سیستم نصب میکنم باید بگم خیر.
خوبه من تو همین پستم نوشتم یه زمانی خودم هم اریج میخریدم
جوگیر نباشید... اکثر ایرانیا بازیها رو پایرت میکنن تا جایی که من دیدم. طرف بخواد به حرف شماها گوش کنه کلا باید موزیک گوش نده، ویندوز کپیش رو پاک کنه و نرم افزارهاشو، فیلما و سریالاشم پاک کنه، نرم افزارهای گوشیشم یه پاکسازی عظیمی بکنه و کلا هر چی درمیاره بده اینا رو اریج بخره و نون خشک بخوره. چون هیچ کدوم اینا سازنده هاشون مفتی اینا رو نمیسازن و کلی زحمت میکشن، OK؟
اگه هم میگی فقط بازی رو پایرت نکن، یا یکی پایرت بخر یکی اریج که نمیدونم چی بگم؟ اگه اینه حرفتون همینه دلایلش رو گفتم قبلا. داداش من ما داریم تو ایران زندگی میکنیم، کم مونده کشورای افریقاییم ازمون جلو بزنن حالا شماها نشستین فتوا میدین بازی کپی نزن و برو از بقیه تفریحات سالم (حتما دود و دم!) استفاده کن!
ضمنا خوبه بحث ما درمورد این قفل دنوو هست که همه هم میدونیم روی پرفورمنس بازی اثر میذاره!

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بازم همون حرفهای همیشگی، آدم فقط میتونه تاسف بخوره. منطق بعضی از دوستان اینه که کسی نداره باید بمیره و از همه چی محرومه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
شما نفست از جای گرم بلند میشه عزیز از لژت تو خارج بیا بیرون تا بتونیم با هم برابر صحبت کنیم از نظر جامعه ای یک کشور جهان سومی با یک کشور پیشرفته .. حالا با هر چی سختی و... ذالک که اونجا داره که اکثرا شروع میکنن نه خارج فلان نکنید
فعلا تفریح جوونا اینجا همینه و قلیون ولا بس

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بحث اول یه چیز دیگه ماست
خوبه من ۳ دلیل عمده ای که چه الان , چه تا انتهای تاریخ بشریت هیچی استوری مختص به ایران زده نمیشه , تا وقتی این وضعیت تو کشور برقراره رو توضیح دادم ...
خیلی ساده سازیش میکنم برات ... استیم یا سونی یا ... اگه بخواد تو ایران فعالیت کنه درامد های حاصل شده از ایران رو چطور انتقال بده ؟
خواه نا خواه یاید با دولت ایران همکاری کنه حتی اگه تحریم ها مشکل ساز نبود و حتی مراکز چرخش مالی مثل سویفت همکاری میکردن .
اخرش این همکاری با دولت ایران یعنی پذیرفتن شرایط و قوانین این کشور ... اونوقت یکی از دوستان بیاد به من توضیح بده طبق این قوانین چه بازی میتونه تو این استور برای شما قرار بده ؟ شما میتونید از این استور ویچر بخری ؟ ویچر که صحله انچارتد ۴ و لی لی, لی لی حوضک هم نمیتونی بخری

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
با اینکه طرف صحبت شما من نبودم ولی من هم جواب میدم!

1.یه سری شرکت ها علاقه ای به سرویس دادن به بعضی شرکت ها ندارن و این میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که ممکنه دلایلش شرکای تجاری شون باشه یا هر چیز دیگه مثل استفاده از پردازنده های این شرکت ها برای مصارف نظامی و جاسوسی و ....
حالا اون شرکت ها اصلا علاقه به فروش پردازنده و گرافیک به شما ندارن و وقتی شما از طریق کشور دیگه ای اقدام به خرید اونها میکنی نباید انتظار سرویس هم داشته باشی
یه جورایی این شرکت ها میگن از محصولات ما استفاده نکنید غیر مستقیم
حالا اینکه این موضوع درست هست یا غلط یه بحث دیگه هستش

2.این موضوع هم یه چیز 2 طرفه هست بین کشور ایران و استیم و من حدس میزنم مسئولین مربوطه همکاری نکردن با استیم و یا نخواستن که این شرایط محیا بشه
این موضوع هم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و اینجا جای بحث در این مورد نیست

3.اوکی:D

4.این موضوع هم برمیگرده به اینکه که کجای دنیا پول ما قابل استفاده هست که توی استیم باشه!
توی خیلی از کشور ها حتی نمیتونی ریال رو چنج کنی و استفاده ازش که جای خود

5.ببین باید شرایط حضور توی بازار ایران فراهم بشه و یکی از نیازهای تحقق این موضوع هم وجود خریداران متعهد هست و تا وقتی ما دنبال بازی کرک باشیم هیچ شرکتی تمایلی به سرمایه گذاری و خدمات به ما رو نخواهد داشت چون ممکنه منافع خودشو توی خطر ببینه و متضرر بشه تو این زمینه
1.جواب اولت کاملا غیرمنطقیه ،مگه روسیه استفاده نظامی نمیکنه.چون ممکنه تو یه کشور از یه سخت افزار استفاده نظامی بشه پس اونا رو تحریم کنیم و سایتمونو روشون ببنندیم.پس اگه اونجوره نباید به او کشور مواد غذایی فروخت چون ممکنه برای غذای سربازها استفاده بشه و استفاده نظامی محسوب میشه.در مورد اینکه ازمحصولاتمون استفاده نکنیم میرسیم به همون بحث احترام.
وقتی به کسی سلام میکنی جوابتو نمیده میدویی دنبالش سلام سلام میگی
2.استیم اصلا نیاز نداره با ایران وارد صحبت میشه مگه میخواد شعبه بزنه تو ایران.
تو سایتش یه ریجن اضافه میکنه و از اونجا خرید میشه حتی میتونه درگاه خرید اضافه میکنه یا نه ریجن رو بزنه با دلار پرداخت بشه با قیمتهای مناسب مثل برزیل و روسیه و هند
3.اوکی،چه عجب
4.این یکی اوکیه،اما راههایی داره
5.چین مگه کرکی بازی نمیکنن مگه تو خود امریکا نیست مگه تو کشورهای عربی و هند و اینا نیست تو همین روسیه و بلوک شرق کم هستن
من اثباتشو گذاشتم ما نسب خرید به جمعیت از کشور هند خیلی بیشتره
اونا ریجن دارن ما نداریم
من بحثم اینه
ما خرید بازیمون به ازای هر فرد از کشورهای همسایمون بیشتره.این و یه مقاله تو همین سایت گذاشتم
از اونا داریم بیشتر میخریم اونا ریجن دارن با قیمت پایین.اونموقع ما باید بریم فقط حمایت کنیم
اگه این منطقیه و این حمایت درسته.
من حرفی ندارم
خوبه من ۳ دلیل عمده ای که چه الان , چه تا انتهای تاریخ بشریت هیچی استوری مختص به ایران زده نمیشه , تا وقتی این وضعیت تو کشور برقراره رو توضیح دادم ...
خیلی ساده سازیش میکنم برات ... استیم یا سونی یا ... اگه بخواد تو ایران فعالیت کنه درامد های حاصل شده از ایران رو چطور انتقال بده ؟
خواه نا خواه یاید با دولت ایران همکاری کنه حتی اگه تحریم ها مشکل ساز نبود و حتی مراکز چرخش مالی مثل سویفت همکاری میکردن .
اخرش این همکاری با دولت ایران یعنی پذیرفتن شرایط و قوانین این کشور ... اونوقت یکی از دوستان بیاد به من توضیح بده طبق این قوانین چه بازی میتونه تو این استور برای شما قرار بده ؟ شما میتونید از این استور ویچر بخری ؟ ویچر که صحله انچارتد ۴ و لی لی, لی لی حوضک هم نمیتونی بخری
میشه اگر واقعا مصر هستن و دوست دارن ایرانیها بازی بخرن راه دررو زیاد داره
خرید با دلار و گیفت
که خودشون درست کنن جایی رو که بشه راحت گیفت دلاری خرید و عملا چرخه بانکی ایران از مدار خارج میشه
و نیاز به همکاری نیست.
پس راه داره،نمیخوان .میشه یه ریجن با قیمتهایی مثل روسیه و هند برا ایران زد نمیخوان
مایکروسافت میتونه نمایندگی بزنه نمیخواد
سونی میتونه یه نمایندگی بزنه و کنسولهاشو مستقیم بده ایران نمیخواد
amd و انویدیا میتونن سایتشون رو ای پی ایران باز کنن نمیخوان
و نمیخوادهای دیگه که هستن
مهم نیست برا اونا،چرا ماها بزنیم تو سر و کله من.
و همدیگه رو دزد خطاب کنیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر