PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
مشکل من دوتا شدنشونه. وقتی دوتا میشن نمیدونم چکار کنم
برای دوتا شدن هم همین روش کاربرد داره، یکیشون کلا کاری به کارت نداره و همون اول میره اون ته کنار در خروجی بعد کشتن اولی میری سراغش، کلید کشتنشون همین حلقه ست

• Like
Reactions: ebrahim.nia

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یه مسلمون پیدا میشه بیاد این maneater رو با هم شکست بدیم؟؟
من کلا با این باس مشکل دارم. زمان ps3 هم مشکل داشتم با این باس الانم مشکل دارم.
ممنون میشم اگه کسی هست بیاد کمک
من این ریمیک رو بازی نکردم.
ولی ورژن ps3 اولین کاری که میکردم این بود که دمش رو میزدم که دیگه اون بخار سمیه رو نده.

بعد میرفتم اون بالا پیش آتشدون که بتونم پشتش پناه بگیرم.

مثل این:

• Like
Reactions: ebrahim.nia

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
بالاخره زدمش
با تلفیقی از راهنمایی های شما دونفر تونستم بزنمش.
حلقه رو دستم کردم و دومی منو گم کرد. حلقه واقعا موثره. اولین کاری هم که کردم دم جفتشونو قطع کردم. کل مبارزه رو هم پیش همون آتشدون بودم.

• Like
Reactions: m.d.makan

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
دوستان من چندتایی سوال دارم!ممنون میشم راهنماییم کنید
من تا الان بازی souls like بازی نکرده بودم و از ویدیوهایی هم که میدیدم حس میکردم خوشم نمیاد!ولی به خاطر سختی که میگفتن داره(من تمام بازیایی که تجربه میکنم رو باید روی سخت ترین درجه ای که بازی اجازه میده انتخاب کنیم تموم کنم!) و نمرات بالایی که داشتن خیلی دوست داشتم امتحانشون کنم که سر همین ماجرا بازی سکیرو رو گرفتم،یکم هم جلو بردمش ولی اصلا از داستان بازی،مکانیسمش،گرافیکش(چیز دیگه ای از بازی نموند😂) خوشم نیومد! چندین بار سعی کردم باهاش ارتباط بگیرم ولی نتونستم اما بازم با تعاریفی که میشنوم دوست دارم الدن رینگ و دیمن سولز ریمیک رو تجربه کنم اما میترسم بازم مثل تجربه سکیرو بشه،خواستم یه راهنمایی بگیرم ازتون و اینکه برفرض اینکه من بخوام بازی دیمن ریمیک رو بازی کنم،بدون تجربه سری دارک سولز میتونم داستانشو متوجه بشم؟برای من درگیر کننده بوده داستان و گیم پلی مهمه

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
من تا الان بازی souls like بازی نکرده بودم و از ویدیوهایی هم که میدیدم حس میکردم خوشم نمیاد!ولی به خاطر سختی که میگفتن داره(من تمام بازیایی که تجربه میکنم رو باید روی سخت ترین درجه ای که بازی اجازه میده انتخاب کنیم تموم کنم!) و نمرات بالایی که داشتن خیلی دوست داشتم امتحانشون کنم که سر همین ماجرا بازی سکیرو رو گرفتم،یکم هم جلو بردمش ولی اصلا از داستان بازی،مکانیسمش،گرافیکش(چیز دیگه ای از بازی نموند😂) خوشم نیومد! چندین بار سعی کردم باهاش ارتباط بگیرم ولی نتونستم اما بازم با تعاریفی که میشنوم دوست دارم الدن رینگ و دیمن سولز ریمیک رو تجربه کنم اما میترسم بازم مثل تجربه سکیرو بشه،خواستم یه راهنمایی بگیرم ازتون و اینکه برفرض اینکه من بخوام بازی دیمن ریمیک رو بازی کنم،بدون تجربه سری دارک سولز میتونم داستانشو متوجه بشم؟برای من درگیر کننده بوده داستان و گیم پلی مهمه
نظر شخصی خودم رو بخوای با الدن رینگ شروع کن چون به نسبت هم راحت تره هم بخاطر اوپن ورلد بودنش برات جذابتر میشه و اینکه برای اینکه کل داستان رو بفهمی و درست بری جلو پیشنهاد میکنم ویکی فکسترالایف این بازی رو نگاه کنی و با مسیر هایی که اون مشخص کرده پراگرس کنی، بعدش بلادبورن و دیمن سولز و دارک سولز 3 بهترینن
میدونم همه با من مخالفن ولی F IT هنوزم واسم دارک سولز 2 بهترینه :D شاید چون اولین سولزی بود که تونستم تموم کنم

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
سکیرو تازه سر راست ترین داستان رو داره
سری سولز و بلادبوردن و الدن رینگ هم داستان های پیچیده و گنگی دارن و هم هنوز از توشون چیزهای جدیدی پیدا میشه
بیشتر داستان هم از توضیحات روی اسلحه ها , رینگ ها و آرمورها باید پیگیری کنی
Demon's Souls اول سری سولز هست
Demon's Souls
dark souls1
dark souls2
dark souls3

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سکیرو تازه سر راست ترین داستان رو داره
سری سولز و بلادبوردن و الدن رینگ هم داستان های پیچیده و گنگی دارن و هم هنوز از توشون چیزهای جدیدی پیدا میشه
بیشتر داستان هم از توضیحات روی اسلحه ها , رینگ ها و آرمورها باید پیگیری کنی
Demon's Souls اول سری سولز هست
Demon's Souls
dark souls1
dark souls2
dark souls3
مشکلم سر راستی داستان سکیرو نبود،اره سر راست بود واقعا ولی خیلی کلیشه ای و سطح پایین به نظرم اومد داستانش،نمیدونم شاید جلوتر بهتر میشد،در کل اینجور حس کردم که یا داستانش خیلی کلیشه ای و ضعیفه یا شیوه روایتش بده
با همه این تفاسیر شما پیشنهاد میکنید دیمن ریمیک یا الدن رینگ رو تجربه کنم یا احتمالا با مورد مشابه ای مثل سکیرو مواجه میشم؟

• Like
Reactions: Little John

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
مشکلم سر راستی داستان سکیرو نبود،اره سر راست بود واقعا ولی خیلی کلیشه ای و سطح پایین به نظرم اومد داستانش،نمیدونم شاید جلوتر بهتر میشد،در کل اینجور حس کردم که یا داستانش خیلی کلیشه ای و ضعیفه یا شیوه روایتش بده
با همه این تفاسیر شما پیشنهاد میکنید دیمن ریمیک یا الدن رینگ رو تجربه کنم یا احتمالا با مورد مشابه ای مثل سکیرو مواجه میشم؟
روایت داستان تو Demon's Souls هم همینطوره
اگه بی بازی موندی
Demon's Souls رو بگیر هم انحصاریه و هم گرافیکش از الدن رینگ بالاتره .
الدن رینگ رو هم بزار همه dlc هاش بیان بعد بگیر

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
سلام
منم مثل خودتم ازین لحاظ
و مثل دوستان سولز باز نیستم اصلا
ولی demon's souls بازی جذابی ٬ یکم حوصله کنی و وقت بزاری و ویدیو ببینی شدیدن جذبش میشی

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
من بلخره رفتم سراغش با اينكه از ريميك خوشم نمياد معمولا ولى چقد حداقل از نظر بصرى چشم نواز درست شده.

مشكل من الان با سادگى بازيه!
به نظر شمام آسون بود؟ چون چيزى كه من از ١٣-١٤ سال قبل يادمه سر نسخه اورجينال من داشتم سر تو در و ديوار ميكوبيدم از سختى بازى و صرفا چون كلى پول داده بودم تمومش كردم :D

• Like
Reactions: Arios 22

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
من بلخره رفتم سراغش با اينكه از ريميك خوشم نمياد معمولا ولى چقد حداقل از نظر بصرى چشم نواز درست شده.

به نظر شمام آسون بود؟ چون چيزى كه من از ١٣-١٤ سال قبل يادمه سر نسخه اورجينال من داشتم سر تو در و ديوار ميكوبيدم از سختى بازى و صرفا چون كلى پول داده بودم تمومش كردم :D
برو جلوتر تا بهت بگم :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247

خب این بازی اولین بازی سری سولز بوده و به نسبت ساده تر ساخته شده. بخصوص برا کسی که الدن رینگ رو تموم کرده باشه و با ساختار سری آشنا شده باشه دیگه خیلی ساده تره:D البته دیمنز سولز هم دهن سرویسی های خودشو داره ها... ولی خب احتمالا نه به اندازه عناوین بعد خودش:D

• Like

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
خب این بازی اولین بازی سری سولز بوده و به نسبت ساده تر ساخته شده. بخصوص برا کسی که الدن رینگ رو تموم کرده باشه و با ساختار سری آشنا شده باشه دیگه خیلی ساده تره:D البته دیمنز سولز هم دهن سرویسی های خودشو داره ها... ولی خب احتمالا نه به اندازه عناوین بعد خودش:D
والا من همون موقع نميدونم اينجا بود يا بازينما يكى گفت منطقه ها رو تيكه تيكه برو و الانم دارم به همون روش ميرم و الان تا آرك استون سوم چهارم همه مناطق رفتم ولى واقعا دهن سرويسى نديدم به خدا قبلا اينجورى نبود :D
من كلا جزييات يادم نميمونه از بازيا،ولى انقد سر اين بازى اون موقع صاف شده بودم كه حداقل استراتژى كه هر باس رو زدم يادم مونده بود ولى اين خيلى آسونه ديگه :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
والا من همون موقع نميدونم اينجا بود يا بازينما يكى گفت منطقه ها رو تيكه تيكه برو و الانم دارم به همون روش ميرم و الان تا آرك استون سوم چهارم همه مناطق رفتم ولى واقعا دهن سرويسى نديدم به خدا قبلا اينجورى نبود :D
من كلا جزييات يادم نميمونه از بازيا،ولى انقد سر اين بازى اون موقع صاف شده بودم كه حداقل استراتژى كه هر باس رو زدم يادم مونده بود ولى اين خيلى آسونه ديگه :D
بازی برای run اول اصلا چالش نداره
تمومش کن سریع و برو سراغ new game plus
اونجا متوجه میشی داستان از چه قراره

• Like

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza

بیشترش آسونه، ولی بعضی جاها یه سری difficulty spike عجیب غریب هست، مثلا بلک فنتوم های بلک تندنسی. بعد از تموم کردن بازی رفتم سراغشون، همشون با هر ضربه یک سوم جونمو میبردن.

من خودم بیشتر مرگ هام تو آرک استون ۳ و ۴ بود، مخصوصا ۳ که توش ۲۰ بار به جاذبه مردم. :D

جهش سختی NG+ این بازیم خیلی بیشتر بقیه بازیای سریه. جون دشمنا اونقدر بالا نمیره ولی دمیجشون وحشتناک میشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر