PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,418
نام
مــاکــان
برا دیدن اکثر npc ها باید pure white بود بازی هم هیچ توضیحی نمیده دربارش و الان که 70 درصد بازی رو رفتم و همه چی بهم ریخته و افتضاح شده این کارا به دردم نمیخوره . برای pure black شدن همه چی آسونه به هیچ دردی هم نمیخوره جز آیتم ولی برای pure white شدن و بازی رو مثل آدم تجربه کردن باید اول بازی گنده بنویسه رفیق اگه میخوای داستان بازی رو تجربه کنی دفعه اول که مردی دیگه همونجوری به بازی ادامه بده و ephemeral eyes استفاده نکن یا forced online بازی کن که یه خری بپره وسط بازیت و بکشیش ...
من این نسخه رو بازی نکردم ولی تا اونجایی که دیدم و دوستان گفتن این ریمیک کاملا یک به یک هست ، پس گیم پلی باید همون نسخه اصلی باشه.

حرفت کاملا منطقیه و درست ، این مکانیک برای کسی که اولین بار باهاش روبرو میشه کاملا گنگ هست.
ولی به این هم باید توجه کنی که بازی نسبت به بازیهای دیگه سری خیلی کوتاه هست و خب شما این بازیها رو فقط یکبار بازی نمیکنی.
با اتمام بازی +NG رو شروع میکنی و خب دور دوم آشنایی به مکانیک ها داری ، بازی لذت بخش تر و همینطور چالشی تر میشه.
جزو عواملی هست که ارزش تکرار بازی رو بالا میبره.

در هر صورت WT خوب پیاده نشده ، برای همین هم در نسخه های بعدی ازش استفاده نشد.
شکل های دیگه و ساده شده ای ازش اینجا و اونجا بوده ولی کاملا با همین نسخه کارش تموم شد.

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
درود
ephemeral eyes کارش چیه؟

سنگی جادویی چیزی هست که اگه استفادش کنیم موقعی که مردیم دوباره زنده بشیم؟یادمه دویل می کرای همچین چیزی داشت!

دوستان یه دور بازیرو رفتم دور دوم عجیب و غریب سخت شده باسهاش بعضی وقتا با یه ضربه کل خونمو میبرن یعنی رفته رو سوپر هارد مد :D این طبیعیه ؟

• Smile
Reactions: Arash-S212

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
لطف میکنید جواب بدین؟
از حالت سول به بادی فورم در میای بعد استفاده. ایتم خیلی مهمیه مخصوصا اگه بخواین به pure black tendency برسین .برای کواپ و اینوید شدن هم نیاز هست چون حتما باید بادی فورم باشین

برا دیدن اکثر npc ها باید pure white بود بازی هم هیچ توضیحی نمیده دربارش و الان که 70 درصد بازی رو رفتم و همه چی بهم ریخته و افتضاح شده این کارا به دردم نمیخوره . برای pure black شدن همه چی آسونه به هیچ دردی هم نمیخوره جز آیتم ولی برای pure white شدن و بازی رو مثل آدم تجربه کردن باید اول بازی گنده بنویسه رفیق اگه میخوای داستان بازی رو تجربه کنی دفعه اول که مردی دیگه همونجوری به بازی ادامه بده و ephemeral eyes استفاده نکن یا forced online بازی کن که یه خری بپره وسط بازیت و بکشیش ...

درکل مکانیزم جالبیه. مخصوصا این که ارزش تکرار بازی بالا میبره. ولی ای کاش تو ریمیک یه دست به سر و روش میکشیدن تغییرات جزیی توش میدادن. رو مخ ترین حالت اینه واسه اینکه تندسی بلک نشه مجبوری رو سول فورم بری که HP نصف میشه. البته با رینگ میتونی تا 75درصد ببری ولی خب همیشه باید در حال استفاده باشه جای رینگ های دیگه رو میگیره

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
درود دوستان برای بار دوم هم بازیو تموم کردم خیلی روی maneaterها اذیت شدم هزار بار مردم تا زدمشون ،اشتباهم این بود که دیمون سولهارو خرج آپگریت میکردم اگه از دیمون سولها برای خرید جادوها استفاده بشه خیلی کمک میکنن!
دوستان False King's Demon's Soul و demon's souls maiden in black و Colorless Demon Soul رو کجا باید استفاده کرد ? اون جادوفروش نکسوس از اینا استفاده نمیکنه!

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
آقایان سولز باز عزیز
بنده که اولین بازی سولزم این بازی هست عنایت کنید بفرمایید باس tower knight چجوری بزنم
بهش رسیدم از ترس و ابهت ایشون سریع سیو کردم و کنسول خاموش کردم :D
پشت پاش رو بزن میافته زمین بعد چند بار زدن ، بعد که افتاد زمین برو سرش رو بزن :D
البته قبلش بدو سمت تیرکمون دار ها اول اون ها رو بزن

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
آقایان سولز باز عزیز
بنده که اولین بازی سولزم این بازی هست عنایت کنید بفرمایید باس tower knight چجوری بزنم
بهش رسیدم از ترس و ابهت ایشون سریع سیو کردم و کنسول خاموش کردم :D
برادر اگه دوست داری ایدی بده بیام با هم بزنیمش :D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام دوستان کسی هست واسه تروفی انلاین یه کمکی بده و بیاد که ما این کارکتر تندسی رو از بلک در بیاریم
ایدیمم اینه
raptor68pro

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
@Scαrface
محمد وقتی در مورد کیفیت صدای Demon's Souls می‌گفتی، اغراق نمی‌کردی! :D حالا گرافیک فوق‌العاده و اتمسفر ویرانگر و... به جای خود، ولی عجب صداگذاری عجیبی داره!
من بازی رو با پالس یا یه هدفون درست حسابی دیگه انجام نمی‌دم و دارم با یه چیز درپیت ۱۵۰ تومنی بازی می‌کنم (تازه وقتی من خریدم ۱۰۰ تومن بود!)، ولی قشنگ یه پله از صدای اکثر بازی‌ها خفن‌تره. یه تیکه اوایل بازی هست که یه اژدهایی از دوردست پرواز می‌کنه و میاد سمت پل که اونجا رو به آتیش بکشه، رسماً رعشه گرفتم انقدر که حس زنده‌ای داشت! :D بقیه موارد هم از صدای شمشیر تا راه رفتن روی چوب و...، خیلی محشر شبیه‌سازی شده و آدم واقعاً توی بازی غرق می‌شه که برای همچین سبکی با این اتمسفر، خیلی موضوع مهمیه.
این وسط قابلیت‌های DualSense هم بهش اضافه می‌شه و نوع لرزش‌های کنترلر یه کاری می‌کنه که دیگه از شدت درگیری با بازی منهدم بشی! :D
-----------
به طور کلی خیلی لذت بردم از بخش‌های اول بازی. هنوز زیاد جلو نرفتم و فقط باس اول رو زدم (نه اون چاقه که زدنش برای ۹۹.۹۹٪‌ گیمرها غیرممکنه! :D) و بازی خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو می‌کردم حس و حال Dark Soulsهای بعدی رو داره. با اینکه به هر حال همه این بازی‌ها توی یه گروه قرار می‌گیرن، ولی چون Demon's Souls اولین تجربه این مدلی میازاکی و فرام‌سافتور بوده، فکر می‌کردم یه سری ضعف‌ها و مشکلات اساسی نسبت به بازی‌های بعدی داشته باشه. ولی حداقل اوایلش که خیلی عالیه و ترکیب فضاسازی و گیم‌پلی فرام‌سافتور با گرافیک مدرن بلوپوینت باعث می‌شه آدم احساس کنه داره یه نسخه کاملاً جدید از این سری رو تجربه می‌کنه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
@Scαrface
محمد وقتی در مورد کیفیت صدای Demon's Souls می‌گفتی، اغراق نمی‌کردی! :D حالا گرافیک فوق‌العاده و اتمسفر ویرانگر و... به جای خود، ولی عجب صداگذاری عجیبی داره!
من بازی رو با پالس یا یه هدفون درست حسابی دیگه انجام نمی‌دم و دارم با یه چیز درپیت ۱۵۰ تومنی بازی می‌کنم (تازه وقتی من خریدم ۱۰۰ تومن بود!)، ولی قشنگ یه پله از صدای اکثر بازی‌ها خفن‌تره. یه تیکه اوایل بازی هست که یه اژدهایی از دوردست پرواز می‌کنه و میاد سمت پل که اونجا رو به آتیش بکشه، رسماً رعشه گرفتم انقدر که حس زنده‌ای داشت! :D بقیه موارد هم از صدای شمشیر تا راه رفتن روی چوب و...، خیلی محشر شبیه‌سازی شده و آدم واقعاً توی بازی غرق می‌شه که برای همچین سبکی با این اتمسفر، خیلی موضوع مهمیه.
این وسط قابلیت‌های DualSense هم بهش اضافه می‌شه و نوع لرزش‌های کنترلر یه کاری می‌کنه که دیگه از شدت درگیری با بازی منهدم بشی! :D
-----------
به طور کلی خیلی لذت بردم از بخش‌های اول بازی. هنوز زیاد جلو نرفتم و فقط باس اول رو زدم (نه اون چاقه که زدنش برای ۹۹.۹۹٪‌ گیمرها غیرممکنه! :D) و بازی خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو می‌کردم حس و حال Dark Soulsهای بعدی رو داره. با اینکه به هر حال همه این بازی‌ها توی یه گروه قرار می‌گیرن، ولی چون Demon's Souls اولین تجربه این مدلی میازاکی و فرام‌سافتور بوده، فکر می‌کردم یه سری ضعف‌ها و مشکلات اساسی نسبت به بازی‌های بعدی داشته باشه. ولی حداقل اوایلش که خیلی عالیه و ترکیب فضاسازی و گیم‌پلی فرام‌سافتور با گرافیک مدرن بلوپوینت باعث می‌شه آدم احساس کنه داره یه نسخه کاملاً جدید از این سری رو تجربه می‌کنه.
ایول چه زود شروع کردی . حالا برو جلوتر سر یکی از باس ها چنان صدا و هپتیک باهم ترکیب میشن یه لحظه دسته رو میزاری کنار میگی WTF :D
هان راستی آریا نمیدونم آنلاینش رو ON گذاشتی و بازی میکنی یا مثل من از این چیزا خوشت نمیاد و آفش کردی ولی یادمه یه سیستمی تو بازی بود خیلی ناجوره . این چیزی که این پایین مینویسم مال یکی از پست های خودم تو این تاپیکه . اگه تونستی بدون اینکه بازی برات اسپویل بشه یکم دربارش یاد بگیر تا مثل من تجربه داستانی بازی برات خراب نشه .

اگه اگه اشتباه نکنم برای اینکه داستان رو قشنگ تر بفهمی باید Pure White باشی و چیزی که اینو خراب میکنه استفاده از ephemeral eyes هست . حالا دقیق یادم نمیاد بازم بچه هایی که تازه بازی کردن بدون اسپویل راهنماییت کنن .

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر