DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

من که خیلی از نمایش‌های بازی خوشم نیومده و حس بازی های survival ای که بیشتر walking sim بودن رو بهش دارم! اما امیدوارم بازی مبازرات جذابی داشته باشه که خیلی ندیدیم.
این 505 هم ناشر خوشنامی نیست برای ما، آدم Epicئه :D control رو همینا انحصاری اپیک کردن، بعید نیست اینم با تاخیر برای استیم منتشر بشه

به نکته ظریفی اشاره کردید! امیدوارم اینطوری که شما میفرمایید در نهایت پیشنیاد، ولی اگر هم بشه دیگه کاریش نمیشه کرد، من که به شخصه یک سال نیم صبر نمیکنم بازی رو استیم عرضه شه، رو همین اپیک تجربه میکنم اگر عمری باقی باشه. (نمیدونم چرا اپیک با این همه بازی مجانیی که میده بازم حال نمیده! هنوزم ترجیح من استیم هست! ولی فکر کنم دیگه کم کم باید با این قضیه کنار اومد و کاریش نمیشه کرد)
اپیک الان برای من یک جورایی مثل انباری میمونه! دیگه اگر مجبور شی یک چیزی رو کارت گیرش باشه میری سرش، ولی نمیشه نداشتش!

خب خدارو شکر
نسخه کرکی میزنیم راحت ! :D
هر چند از اول هم از بازی خوشم نیومد و همچنان هم معتقدم حتی اگه بازی موفقی هم باشه ، من کلا با محیط و تم و ایناش حال نمیکنم
ولی خب کرک بشه ، بدم نمیاد مفتی بازیش کنم

یعنی هیچی ب اندازه بازی کرکی و مفتی بره دوستان پی سی فن خفن نیست .

فردا روزی کسی ۶۰,دلار پول بازی بده با بیلاخ گنده این عزیزان روبرو خواهد شد

کرک م نشه بعیده خرج بازی کنن‌.سرنوشت شون به دوستان روسی گره خرده

خودت چند تا 60 دلار دادی تا الان؟

:-h

..

چیزی که فعلا مشخصه ، کوجیما بعد از جدایی از کونامی مستقل شده و بصورت مستقل داشته death stranding رو میساخته ، حالا سونی میاد میگه ، بیا یه توافق کنیم ، یه چیزی ما به شما بدیم و در قبالش شما هم یه چیزی به ما عرضه میکنید .
یقینا کوجیما خودسرانه بلند نشده یه حرکت بزنه بگه بزار گند بزنم به سونی و ...

Stop Stop Stop

همین جور ادامه پیدا کنه ، فکر کنم روایت قضیه به این سمت بره. که این کوجیما بوده که گفته بزار یه حالی به سونی بدیم و بازار یابی مون باشه برا سونی !!!
هنوز چند روز نگذشته از آه و ناله هاش (مصائب کوجیما) که خودم بودم و ایده هام و لپ تاپم:(

حالا کوجیما داشته بازی می‌ساخته ؟ سونی هم پریده سو استفاده؟؟؟

...........

به هر حال داستان کوجیما و سونی هم برای همیشه تموم شد. و همون طور که طی این سه سال گفتم کاش بخشی از این توجه بره سمت نابغه هایی که تو مجموعه خودش هستن و هیچوقت همچین امکانات و ساپورتی نصیبشون نشد!

و امیدوارم کوجیما باز بتونه تو پروژه بعدیش هم همه رفیق‌اش رو جمع کنه با هم بازی بسازن ! فقط موندم تکلیف دسیما چی میشه! lol

خودت چند تا 60 دلار دادی تا الان؟

:-h

کم نه . شصت پول بازی دادم بازی م چون قانونی بوده قانونی م با ۲تا گیمر ی ک مشکل اقتصادی داشتن رایگان شیر کردم حالشو ببرن .ولی شما اساتید دو دره بازی چی

کنسول ک داشته باشی مثل بعضی ها . بعضی هارو احمق خطاب نمیکنی ک ۶۰دلار پول بازی میدن اما پی سی فن های ایرانی اینکارو میکنن حالم میکنن یه بازی رو مفت دانلود میکنن و هرکی پول ب بازی بده ب ایران و ایرانی خیانت کرده از نظر اونا

فقط خواهشا شما ها از وضع کشور انتقاد نکنید بره پایرت خورا ک وضع خوبیه

آخرین ویرایش:
Stop Stop Stop

همین جور ادامه پیدا کنه ، فکر کنم روایت قضیه به این سمت بره. که این کوجیما بوده که گفته بزار یه حالی به سونی بدیم و بازار یابی مون باشه برا سونی !!!
هنوز چند روز نگذشته از آه و ناله هاش (مصائب کوجیما) که خودم بودم و ایده هام و لپ تاپم:(

حالا کوجیما داشته بازی می‌ساخته ؟ سونی هم پریده سو استفاده؟؟؟

...........

به هر حال داستان کوجیما و سونی هم برای همیشه تموم شد. و همون طور که طی این سه سال گفتم کاش بخشی از این توجه بره سمت نابغه هایی که تو مجموعه خودش هستن و هیچوقت همچین امکانات و ساپورتی نصیبشون نشد!

و امیدوارم کوجیما باز بتونه تو پروژه بعدیش هم همه رفیق‌اش رو جمع کنه با هم بازی بسازن ! فقط موندم تکلیف دسیما چی میشه! lol
منظورت کدومه از اون نابغه هوایی که حمایت و ساپورت نشدن؟

خوب به سلامتی تکلیف بازی مشخص کرد بعد این همه بحث مبارک PC بازها که بازی انجام میدن فقط این وسط یک سوالی پیش میاد XBOX فن ها چرا اینجوری به در دیوار میزنن حاجی برای XBOX که نمیاد یعنی عرضه این بازی روی PC برای XBOX فن چی داره جز اینکه سونی این وسط حالش میبره از اون طرف کسایی که PC و PS4 دارن بازی انجام میدن حالش میبرن .

فقط یک بحث میمونه بهتره کسایی که میخوان بازی روی PC انجام بدن از هرچی فرم و سایت و Youtube دوری کنن که تا 2020 بازی کلا اسپویل میشه براشون وضعیتی که سر RDR هم امده بازی که با تاخیر زیاد میاد کل اینترنت راجبش صحبت میکنن .

• Like
Reactions: s.snake2 and vaan 2
یه سریا جوری میگن کوجیما از پشت به سونی خنجر زده انگار سونی در جریان این چیزا نبوده و الان با اون توییت تازه سونی فهمیده چه اشتباهی کرده و داشته تو آستینش مار پرورش میداده.
انصافا خودتون متوجه پلات هول های این داستان های علمی - تخیلی که میگید، نیستین؟

کم نه

کنسول ک داشته باشی مثل بعضی ها . بعضی هارو احمق خطاب نمیکنی ک ۶۰دلار پول بازی میدن اما پی سی فن های ایرانی اینکارو میکنن حالم میکنن یه بازی رو مفت دانلود میکنن و هرکی پول ب بازی بده ب ایران و ایرانی خیانت کرده از نظر اونا

فقط خواهشا شما ها از وضع کشور انتقاد نکنید بره پایرت خورا ک وضع خوبیه
حالا کی کیو احمق خطاب کرده؟ جو میدی چرا؟

اون "کم نه" رو خوب اومدی!
ولی من بهت میگم، تو ایران سود بیشتری از PC گیمرها به ناشرها می رسه تا کنسول گیمرها! شاید باورت نشه ولی خیلی از PC گیمرها چند سال صبر می کنن تا قیمت بازی مورد علاقه شون تخفیف بخوره تا برن قانونی بخرنش! باورت نمیشه ولی من آدم میشناسم بازی ای که 5 سال پیش بازی کرده رو چون تخفیف خورده، قانونی خریده و فقط به آرشیو بازی هاش اضافه کرده تا به ناشرش کمک کرده باشه!

کدوم کنسول گیمری الان جرات میکنه بازی پلمپ 60 دلاری بخره؟ تو سال چند تا می تونه بخره؟ آها منظورت بازی دسته 2 و اکانت هکی و ترکیبی و این حرفاس؟ اوریجینال باز؟ این چیزا اینجا اعتبار داره! اینجا طرف فک میکنه بازی رو دسته 2 بخره به سونی سود رسونده، جای دیگه این حرفو بزنی با تیر می زننت!

اون "کم نه" رو دقیقا مشخص می کردی بهتر بود! اینکه سالی چند تا بازی انجام می دی و بابت چند تاش 60 دلار دادی؟ من چند تا از رفیقام ps4 دارن، الان اکانت هکی هم دیگه جرات نمی کنن بخرن چه برسه با بازی 60 دلاری...

پ.ن: این بحث خارج تاپیکه، ادامه پیدا نکنه بهتره!

• Like
Reactions: saeedir

کرک م نشه بعیده خرج بازی کنن‌.سرنوشت شون به دوستان روسی گره خرده
شما با کی کار داری اینجا داری واسه خودت میبری میدوزی دو دقیقه بگرد تو تاپیک های PC کسی توهینی چیزی کرده به اورجینال باز ها ؟ بعدم کنسول همونی نیست که میشه روش ظرفیتی و هکی بازی ریخت ؟ باز حداقل ما پول مفت به دلال ها نمیدیم شما 60 دلاری میدی نوش جونت خواهشا اینجوری نرو برا ما بالا منبر دیگه

آخرین ویرایش:
این حرفا رو من صد بار خودم تو تاپیک بازی گفتم گفتم کوجیما خرش میره اون وسط مسطا قرار دادی چیزی بستن باز حرف از شواهد این چیزا میزدید الان بله صد در صد به سونی گفته میخوام 10 روز قبل انتشتر بازی رو PS4 نسخه ی PC بازی معرفی کنم سونی هم گفت چشم هرچی شما بگی بازم از اصل ماجرا کم نمیکنه تهش نشون میده خر کوجیما تا منتشر کردن نسخه رو XBOX هم میره
من ؟؟ اصلا با شما بحث کردم در این مورد ؟ یادم نمیاد واقعیتش :D

شما میگی کوجیما به سونی بیلاخ نشون داده ، منم میگم طبق یک قرارداد پیش رفتن ، کجا معنیش بیلاخ نشان دادن میشه ؟ اینو برای من بیان کنید . اگر هم میدونید نه اقا کوجیما کله گنده هستش و همینجوری خواسته بزنه زیر همه چی و عشقش کشیده بدون اطلاع سونی تاریخ انتشار نسخه pc رو اعلام کنه ، طبیعتا اعتباری نمیشه برای این حرف قایل شد ، چون اطلاعاتی در دسترس نیست که بخواد این مساله رو ثابت کنه .

من نمیدونم مفهوم حرف شما از خر کوجیما میگذره چیه ؟ یعنی چی ؟ یعنی تونسته سونی رو قانع کنه ، کلی پول ازش بگیره و در عین حال بر خلاف میل باطنی سونی این بازی رو روی pc منتشر کنه ؟ یعنی میگید اول انحصاری بوده ، چون کوجیما خرش فلان شده ، زده زیر حرفش و قرارداد و تونسته رو Pc هم عرضه کنه ؟ واقعیتش این قسمت رو متوجه نمیشم .

@vaan 2

ببین این مساله صرفا یه همکاری بوده ، به عنوان مثال خودم رو میگم ، من معمولا رو کنسول و pc بازیهام رو به این صورت میگیرم . انحصاری های کنسول ( که بازیهای راک استار هم که با 1 یا 2 سال تاخیر عرضه میشن هم عملا انحصاری هستند و فرقی نداره و رو کنسول میگیرم) و یک سری بازی های انلاین ، یا دارای انلاین که یا به خاطر یک سری محتوا یا به خاطر یک سری دوستان رو کنسول میگیرم ، بقیه بازیها که رو pc هم عرضه میشند رو داخل pc بازی میکنم حالا این مساله رو به death stranding و کوجیما اینطوری ربط میدم که این مدل نحوه عرضه و این قرارداد باعث شد من بازی رو روی ps4 پیش خرید کنم ، در حالی که شاید میتونستم یه مدت کوتاهی برای نسخه pc صبر کنم ( گرچه فک نکنم یک هفته هم میتونستم صبر کنم :D ) . خلاصه میخوام بگم این یک معامله و قرارداد بوده ، اگه قبلا هم فکر میکردیم نبوده ، الان با وجود اطلاعات جدید و ناشرهای متفاوت خیلی راحت میشه اینو حدس زد که " کوجیما قرار نبوده برای سونی انحصاری بسازه " بلکه سونی امده یه بخشی از هزینه ها رو داده ، یه انجین در اختیارش قرار داده و حالا هر چیز دیگه ای که هیچکس نمیدونه ، در عوض از کوجیما خواسته برای بازی جدیدی که داره میسازه ، تبلیغات انحصاری بکنه تا یک تاریخ مشخصی و همینطور عرضه بازی بصورت انحصاری تا یک مدت زمان مشخص .

من متوجه نمیشم کجای این مساله باعث گنگ بودن قضیه شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or