DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
  • Like
Reactions: X B I T B

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,653
بعید میدونم هیچ قرارداد ترد پارتی ای وجود داشته باشه که ناشر 100% یا حتی بخش اعظم هزینه ساخت بازی رو تامین کنه
با این احوال الان بیشتر هزینه ی ساخت کوانتوم بریک که مبلغ بالایی هم بوده رو خود رمدی برعهده داشته؟ فکر نکنم!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,224
نام
محمد حسین
قرار بوده بازي براي PC هم منتشر بشه...
اما اينکه این موضوع رو چه زمانی و چجوری اعلام کنن...همه برمیگرده به اذيت كردنهاي كوجيما که بدجوری هم مریضه :D یعنی به سونی گفته اینو بسپرش به من :D

احتمالا بازي اول براي PS4 منتشر ميشه و بعد يمدت براي PC
چرا. احتمالا .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو همین تاپیک تایید شده که این اتفاق میوفته.

• Like
Reactions: Ali Venom

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,765
نام
محمد
دو صفحه کامنت پاک شد تا این کل کل های مسخره ادامه پیدا نکنه، اونم بعد از تذکر ناظم انجمن، ولی انگاری تاثیر نداشته. به هر حال به جای قفل کردن تاپیک، کامنت های مشکل دار چند صفحه اخیر هم تا چند ساعت دیگه پاک میشن و دوستانی که این کامنت ها رو ارسال کردن هم از این تاپیک بن میشن، به جز دوستانی که خودشون به صورت داوطلبانه کامنتشون رو پاک کنن :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,224
نام
محمد حسین
:blink1::-?

View attachment 120857

Sony Interactive Entertainment trademarks PS6, PS7, PS8, PS9, and PS10 in Japan - Gematsu

این اتفاق بیفته تنها نتیجه اش اینه امثال شماها هم به جمع سونی فن ها اضافه میشید!!! :-h
بعیده کنسولها به همین شکل .تو نسل بعد یعنی 6 هم باقی بمونند
نسل بعد یعنی 2027-2028
اونموقع استیدیا یه غول شده.
و دیگه نمیشه با کنسول فیزیکی باهاش جنگید . مایکروسافت و سونی احتمالا به هم نزدیک میشن تا جلوی اون گوگل کم نیارن. که الانم نزدیک شدن.
ps7 و اینا که دیگه قطعا خواب خواهد بود.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کوجیما داره میگه.فراموش کردید من قبلا تایید کردم رو pc میاد

View attachment 120862

نگاه کنید چی رو retweet کرده.اصلا بازی انحصار نبوده از همون شروعش.
اینا همش چرنده داره بهانه میاره یبار گفت pc . ps4 یبار گفت فقط ps4 که تو تریلر هم دیدیم اون لوگو و الان کامل عوض شد که بنظر من خواسته خودشم نبوده و دلیل دیگه ای داشته که فعلا نمیگم فضای اینجا مسمومه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینا همش چرنده داره بهانه میاره یبار گفت pc . ps4 یبار گفت فقط ps4 که تو تریلر هم دیدیم اون لوگو و الان کامل عوض شد که بنظر من خواسته خودشم نبوده و دلیل دیگه ای داشته که فعلا نمیگم فضای اینجا مسمومه
اصولا سونی و مایکروسافت وقتی تریلر از بازی های مولتی پلتفرم میدن (و در مواردی اینچنینی) یا توییتی چیزی میزنن، حرف از بقیه پلتفرم ها نمیزنن. به عبارتی چندتا تریلر تدارک دیده میشه برای صاحبان پلتفرم که توی هر کدوم اول و آخرشون لوگو و اسم اون پلتفرم میاد. مثلا موقعی که SFV معرفی شد، توی تریلرش فقط لوگو و اسم سونی بود و بعد توی تریلری که خود کپکام منتشر کرد، PC هم آخرش نوشته شده بود.
نکته اینه که کوجیما نسخه PC رو "تکذیب" نکرده بود هیچوقت. اون دفعه هم که ازش پرسیدن، گفت فعلا چیزی نمیتونم بگم. یه مساله مهمی هم که این وسط هست، اینه که ما نمیدونیم چجور قراردادی بین سونی و کوجیما بسته شده. حالا این وسط یه سریا پیش خودشون فکر میکردن سونی و کوجیما بهشون قول انحصاری دادن بازی رو داده بودن، مشکل خودشونه.
اینکه یه سری هم شکست عشقی خوردن (لول)، بهتره سریعا برن خودشونو دوا درمون کنن. سونی که این همه هزینه کرده و همچین قرارداری بسته، ناراحت نیست و اونوخ اینجا یه سری فکر میکنن بهشون خیانت شده چون که الان دیگه نمیتونن پز بدن که "من" DS بازی کردم و "شما" نمیتونین DS بازی کنین.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اصولا سونی و مایکروسافت وقتی تریلر از بازی های مولتی پلتفرم میدن (و در مواردی اینچنینی) یا توییتی چیزی میزنن، حرف از بقیه پلتفرم ها نمیزنن. به عبارتی چندتا تریلر تدارک دیده میشه برای صاحبان پلتفرم که توی هر کدوم اول و آخرشون لوگو و اسم اون پلتفرم میاد. مثلا موقعی که SFV معرفی شد، توی تریلرش فقط لوگو و اسم سونی بود و بعد توی تریلری که خود کپکام منتشر کرد، PC هم آخرش نوشته شده بود.
نکته اینه که کوجیما نسخه PC رو "تکذیب" نکرده بود هیچوقت. اون دفعه هم که ازش پرسیدن، گفت فعلا چیزی نمیتونم بگم. یه مساله مهمی هم که این وسط هست، اینه که ما نمیدونیم چجور قراردادی بین سونی و کوجیما بسته شده. حالا این وسط یه سریا پیش خودشون فکر میکردن سونی و کوجیما بهشون قول انحصاری دادن بازی رو داده بودن، مشکل خودشونه.
اینکه یه سری هم شکست عشقی خوردن (لول)، بهتره سریعا برن خودشونو دوا درمون کنن. سونی که این همه هزینه کرده و همچین قرارداری بسته، ناراحت نیست و اونوخ اینجا یه سری فکر میکنن بهشون خیانت شده چون که الان دیگه نمیتونن پز بدن که "من" DS بازی کردم و "شما" نمیتونین DS بازی کنین.

البته اون بازیهای مولتی پلتفرم که شما اشاره کردید درسته ولی اخره اون دست تریلرها از واژه "only on playstation" استفاده نمیشد!
سونی بارها این واژه رو به تریلرهای دث استرندینگ حذف و اضافه کرد و این بهم ریختگی فن هاش طبیعیه
سونی فن ها در حقیقت به کوجیما کاری نداشتند که قبلا گفته بود بازی بعدیم برای پی سی و پلی استیشن میاد، به حرف سونی که واژه انحصاری استفاده کرده بود اعتماد داشتند که خب حالا در شرایط فعلی مشخصا سیاستهای سونی تغییر کرده

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منم منظورم این بود که این وسط یه چیزی هست! بازی تو E3 لوگوی only on داشت! بعدش برداشته شد من فکر میکنم که کوجیما واسه انحصاری راضی بوده و خود سونی بیخیال کوجیما شده چون از طرفی ناشر بازی رو pc 505 نه سونی! به هرحال این قضیه با امتیازات بازی مشخص میشه اگه فیل شد که اینی که میگم احتمال درستیش هست اگه نشد که چیز دیگه ای بوده!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,277
الان دیگه فکر کنم اکثر سونی فن ها( مثل خودم) یه جورایی زیر پوستی دوست دارن بازی فیل بشه :D تمام کاسه کوزه رو سر کوجیما خراب کنیم که از حماقت سونی سو استفاده کرد :)) .ولی واقعا حرکت احمقانه ای بود که دقیقا چند روز مونده به ریلیز اونم به این صورت معلوم بشه بازی واسه PC میاد. یه جورایی مشکوکه اصلا این حرکت که داخل یه خبرایی هست. اگه واقعا مقصر این قضیه و قرارداد احمقانه شاون لیدن بود که همون بهتر رفت.

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
خدا منو ببخشه :D
فكر مي كردم استاد داره فيلم بازي ميكنه كه اون عكسو تو اينستا منتشر كرد كه از امكانات زير صفر بهره مي برده:D
استاد من نادمم تو اينقدر خوب بودي ما نميدونستيم لعنتي:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
الان دیگه فکر کنم اکثر سونی فن ها( مثل خودم) یه جورایی زیر پوستی دوست دارن بازی فیل بشه :D تمام کاسه کوزه رو سر کوجمیا خراب کنیم که از حماقت سونی سو استفاده کرد :)) .ولی واقعا حرکت احمقانه ای بود که دقیقا چند روز مونده به ریلیز اونم به این صورت معلوم بشه بازی واسه PC میاد. یه جورایی مشکوکه اصلا این حرکت که داخل یه خبرایی هست. اگه واقعا مقصر این قضیه و قرارداد احمقانه شاون لیدن بود که همون بهتر رفت.
اتفاقا من دوست دارم بازی موفق بشه! خیلیم دوست دارم واگرنه از اولم میدونستم که بازی یه روزی واسه pc میاد و تو تاپیکش انقدر ازش دفاع نمیکردم و ازش فن آرت نمیکشیدم! الانم آواتارم به دلیل دیگه ای عوض کردم واگرنه ds بود! ولی یه لحظه به پست من توجه کن ببین منطقی هست یا نه همونطور که گفتی یجای کار میلنگه سونی وقتی از این قرار دادها میبنده ورژن pc یکسال بعد معرفی و خودش انتشار میده ولی الان چند روز قبل عرضه بازی معرفی میشه اونم با یه ناشر دیگه! تازه بازی تو E3 لوگوی only on داشته! ببینید من فقط دارم یکی از هزار احتمال رو میگم و این احتمال هست که سونی از داشتن بازی پشیمون شده باشه! و شرط واقعی بودن این نظر امتیاز بازیه! اگه موفق شد که میفهمیم خواسته کوجیما بوده و منم از خدامه بازی های استاد هرجور شده ساپورت میکنم حقیقتش اگه نشد شاید همین باشه! این من نمیگم شواهد میگه! هیچوقت رو تعریف این اون مخصوصا مدیران کمپانی اعتماد نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر