DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
امیر اصلا مهم نیست امروز اعلام میکرد یا چند ماه بعد یا روز اول .
بازی به هر حال فروشش روی PS4 میکنه 100 میلیون دستگاه فروش رفته دیگه مگه چقدر میخواد کمک کنه کنسول بفروشه میخواست کمک کنه 3 میلیون بیشتر بفروشه دیگه بیشتر از این که نیست که اون هم مشخصا اگه تا الان کسی میخواسته کنسول بخره تا الان خریده بود کسی هم که تا الان نخریده برای اون همه بازی مشخصا کسی نیست که بخواد برای این بازی هم کنسول بخره .

این صحبت برای زمانی بود که مثل نسل پیش سونی رفت MGS4 انحصاری کرد سونی فروش خوبی از کنسول نداشت و نیاز داشت به یک بازی که بیاد کنسول سلر بشه با اون امتیاز ها و بازی خوب MGS4 که واقعا الان دوست داشتم روی PC هم بود که حداقل میتونستم بازم بازی کنم. اصلا اینجا براش مهم نبوده سونی کنسول سلر هستش کسی هم که منتظر بازی بوده مشخصا تا تابستان صبر نمیکنه که بازی روی PC بزنه پس بازم فروشش میکنه .

تازه این موضوع برای سونی همه جوره سود هستش سونی سودش میکنه براش دیگه فرقی نداره کجا هر جا بازی خریدن برای سونی الان سود میمونه کل کل بچه گانه بعضی ها که از در دیوار زدنشون دارم حال میکنم من یکی .:D
به نظر من که فرق میکنه! مثل اینه بگی کی برای TLOU دیگه کنسول میخره مولتیش کنند بره ده روز قبل از عرضه:-"
عمر کنسول ها هم با اومدن کنسول های جدید تموم نمیشه درجه و تا چندسال هنوز ادامه داره، همه مثل من و خودت و بقیه بچه هایی که هر روز به سایت ها سر میزنیم که نیستن!

و خیر...مطمئنا مقدار سودی که از فروش خود بازی سونی روی هر کنسول میبره با مقدار سودی(امر ببره اصلا!) روی PC که پای یک ناشر دیگه هم در میونه فرق میکنه! قاعدتاً چندماه بعد از عرضه این خبر اعلام میشد، سود سونی هم بیشتر میشد...

به هر حال به نظر من گه خیلی عجیبه... و به بقیه کارهای کوجیما و کارهای عجیب و غیر قابل درکش میاد:|
فقط اینو خوب میدونم که کوجیما حسابی از سونی سواری گرفته سر ساخت این بازی:-" یعنی فکر نمیکنم حتی Bend یا تیم های استودیو ژاپن هم انقدر که کوجیما امکانات در اختیارش بوده، امکاناتی داشته باشن...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
به هر حال به نظر من گه خیلی عجیبه... و به بقیه کارهای کوجیما و کارهای عجیب و غیر قابل درکش میاد:|
فقط اینو خوب میدونم که کوجیما حسابی از سونی سواری گرفته سر ساخت این بازی:-" یعنی فکر نمیکنم حتی Bend یا تیم های استودیو ژاپن هم انقدر که کوجیما امکانات در اختیارش بوده، امکاناتی داشته باشن...
نکته عجیب دیگه اینه بعد این تایید یهویی نزدیک انتشار و ناشر نسخه PC برام جالب شد دوباره برم چک کنم بازی دقیقا صاحبش کیه یعنی با وجود کوجیما به همه چی باید شک کرد , سایت اصلی kojima productions رفتم همون اول قبل از اینکه صفحه اصلی لود بشه این اومد

سواری گرفتن بهتر از این که IP هم برا سونیه + هزینه و انجین و تبلیغات وحشتناک و ... :D البته دترویت و جورنی هم IP برا سونی بود و خودش اجازه انتشارش رو PC داد ولی رو هم اندازه DS هایپ نبودن و تبلیغات نداشتن

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من که فرق میکنه! مثل اینه بگی کی برای TLOU دیگه کنسول میخره مولتیش کنند بره ده روز قبل از عرضه:-"
عمر کنسول ها هم با اومدن کنسول های جدید تموم نمیشه درجه و تا چندسال هنوز ادامه داره، همه مثل من و خودت و بقیه بچه هایی که هر روز به سایت ها سر میزنیم که نیستن!

و خیر...مطمئنا مقدار سودی که از فروش خود بازی سونی روی هر کنسول میبره با مقدار سودی(امر ببره اصلا!) روی PC که پای یک ناشر دیگه هم در میونه فرق میکنه! قاعدتاً چندماه بعد از عرضه این خبر اعلام میشد، سود سونی هم بیشتر میشد...

امیر دقیق نمیخونی میگم مگه چقدر کلا قرار هستش کنسول فروش بره الان بالا 100 تا فروش رفته فکر میکنی چند نفر منتظر بودن تا آخر نسل صبر کردن که فقط برای TLOU کنسول بخرن .:| سود کلی سونی از فروش نرم افزاری هستش یعنی چی یعنی اینکه طرفی که رفته برای مثال کنسول خریده همراهش GOW وSP و ... بازی دیگه هم بخره وگرنه یک فروش خود کنسول با یک بازی مگه چقدر براشون سود داره که اصلا مهم باشه شخصی که برای یک بازی کنسول میخره که بعدش میفروشه.

کی که منتظر بشه به خاطر TLOU برای مثال قبل نسل بعد کنسول بخره که تا الان نخریده باشه از 100 میلیون به بالا معولا برای کسایی هستش که اصلا تو باغ نیستن یا منتظرن که قیمت ها بیشتر از این افت کنه که کنسول بخره مشخصا هدف سونی از عرضه این بازی ها الان نه برای فروش کنسول بیشتر هستش بلکه جنبه روانی داره برای شروع نسل بعد نه اینکه نیازی به فروش بیشتر داشته باشه یا اینکه میخواد رکورد بزنه برای سونی این چیزا مهم نیست مهم اینکه بازی عرضه کنه و ملت در جو نگه داره که کنسول بعدی داد بفروشه کنسول خوب در بیاد نسل بعد دیدی بازی کلا انحصاری کرد.

نه 100% وقتی سونی بازی ساخته و هزینه بازی داده متور بازی تحویل داده امکان نداره برای سونی این وسط سود نداشته بوده باشه مشخصا وقتی طرف ناشر بخش PC میشه پول نشر میگیره سودش دوباره بر میگرده به سونی که IP برای اون و هزینه ها رو داده شاید کوجیما این وسط پول خوبی بگیره اما این جوری نیست که سونی سرش کلاه بره مشخصا ادم های که انجا هستن از من و شما زرنگتر هستن موقعی که قراداد بستن .

برای مثال سود همین ناشر سر Control بیشتر نه از روی فروش بازی روی PC بوده بلکه انحصاری کردن IP برای Epic بوده مشخصا این بازی هم احتمال زیاد انحصاری Epic میشه .

مشخصا برای سونی هم تبلیغات بود در اون بازه زمانی هم کلی در طول این زمان به فروش کنسول کمک کرده و ... موارد دیگه تازه ما از قراداد بی خبریم یک وقتی دیدی دارن دون میپاشن که ملت با بازی آشنا بشن نسخه بعدی کلا انحصاریش کنه که با توجه به بازخورد های اولیه کول بری و ... موراد دیگه نمیشه زیاد از سونی هم خورده گرفت که به فکر سود بوده باشه از بازی اگه احساس کرده بوده باشه که بازی قرار نیست زیاد بفروشه خیلی موارد میتونه وجود داشته باشه که ما ازش بی خبریم .

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
یک شایعه هست که سونی فقط بخشی از هزینه ساخت بازی رو داده (40%) و باقی رو خوده کوجیما توسط قرارداد با AMC! و وام گرفتن از بانک و کمپانی مانتسر جور کرده!
منبع ؟
و اینکه چطوری پس صاحب IP و trademark متعلق به سونیه ؟ (پست قبلیم)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یک شایعه هست که سونی فقط بخشی از هزینه ساخت بازی رو داده (40%) و باقی رو خوده کوجیما توسط قرارداد با AMC! و وام گرفتن از بانک و کمپانی مانتسر جور کرده!
منم اینو دیدم مطرح کردن ولی هرچه گشتم تو اینترنت ندیدم راجع بهش کسی حرفی زده باشه. بنظرم منطقی نیست زیاد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,397
نام
مــاکــان
جدای از اینکه خبر واقعیت داره یا نه ولی بنظر منطقی میاد.
اون 40 درصد هم میره پای اینکه 3سال فقط بازی بعنوان انحصاری PS4 معرفی بشه ولی چقدر بد کار کردن که از روز اول خبر انتشار برای PC درز کرده بود.
اما اگه این درست باشه بارها بهتر از اینکه از اول میگفتن برا PC میاد ولی برای PS4 ما انحصار زمانی میکنیم .

• Smile
Reactions: IMANOKA

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
بنده هم دیدم اینو هیچ منبع خاصی براش نیست فک میکنم ملت صرفا به خاطر اینکه دیدن کمپانی مانستر و AMC توی بازی تبلیغات دارن با این قضیه منتشر شدن بازی واسه پی سی به این شایعه دامن زدن و فعلا داره یک کلاغ چهل کلاغ میشه .....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منبع ؟
و اینکه چطوری پس صاحب IP و trademark متعلق به سونیه ؟ (پست قبلیم)

منم خودم داخل توییتر دیدم و منبع خاصی نداره ولی خب این وسط بحث انجین هم مطرحه (هرچند کوجیما بارها گفته بود که انجین رو به واسطه نیازشون کلی توسعه دادند)

ولی خب 40% هم کم نیست و تقریبا میشه نصف بودجه کل یک بازی و طبیعی هست بتونه حق ip رو هم در اختیار بگیره

• Like
Reactions: jetalpha

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
امیر اصلا مهم نیست امروز اعلام میکرد یا چند ماه بعد یا روز اول .
بازی به هر حال فروشش روی PS4 میکنه 100 میلیون دستگاه فروش رفته دیگه مگه چقدر میخواد کمک کنه کنسول بفروشه میخواست کمک کنه 3 میلیون بیشتر بفروشه دیگه بیشتر از این که نیست که اون هم مشخصا اگه تا الان کسی میخواسته کنسول بخره تا الان خریده بود کسی هم که تا الان نخریده برای اون همه بازی مشخصا کسی نیست که بخواد برای این بازی هم کنسول بخره .

این صحبت برای زمانی بود که مثل نسل پیش سونی رفت MGS4 انحصاری کرد سونی فروش خوبی از کنسول نداشت و نیاز داشت به یک بازی که بیاد کنسول سلر بشه با اون امتیاز ها و بازی خوب MGS4 که واقعا الان دوست داشتم روی PC هم بود که حداقل میتونستم بازم بازی کنم. اصلا اینجا براش مهم نبوده سونی کنسول سلر هستش کسی هم که منتظر بازی بوده مشخصا تا تابستان صبر نمیکنه که بازی روی PC بزنه پس بازم فروشش میکنه .

تازه این موضوع برای سونی همه جوره سود هستش سونی سودش میکنه براش دیگه فرقی نداره کجا هر جا بازی خریدن برای سونی الان سود میمونه کل کل بچه گانه بعضی ها که از در دیوار زدنشون دارم حال میکنم من یکی .:D
مگه نمیدونی متال گیر ۴ روی pcهم هست ، باور نداری برو از علی ونوم بپرس ! :-j

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
بیلاخ بسیار سوزناکی بود واقعا خسته نباشید میگم به کوجیما و سونی که همچین حرکتی زدن :|
اگه کنترل سونی رو به فیل اسپنسر هم میدادن نمیتونست همچین حرکتی بزنه :-"
معرفی خبر اومدن بازی رو پی‌سی اونم فقط ده روز قبل از لانچ بازی... :))
توی تاپیک بازی قبلا اعلام کردم که نمایش های گیم پلی بازی منو جذب نکرده و خب برنامه ای برای خرید بازی نداشتم ولی این حرکتی که سونی و کوجیما زدن خیلی اهانت آمیز بود، حداقل مثل مایکی از همون اول اعلام کنید قراره بازیتون روی هر پلتفرمی بیاد :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
خاک تو سره اون اندرو هاوس با شان لیدن
که زیره باره همچین قرار دادی رفتن.
همون بهتر رفتن از سونی :D
معلوم نیست چند تا ترکمن چای دیگه هم امضا کردن ، بعد ها بوش در بیاد !

هر جوری بخوایم بهش نگاه کنیم ، ده. روز قبل انتشار بازی بیای بگی بازی انحصاری نیست (یه وقت خر نشید روی ps4 بتاش رو بخرید lol) نه عقلانیه، نه جالب، یکی بیاد به من بگه سونی باید برای چی راضی باشه ده روز مونده به عرضه بزرگترین بازی ۲۰۱۹ ش که این همه براش هزینه کرده ، همچین داستانی درست بشه و بازی بره تو یه کانال دیگه ، بخشی از خریدار هاش ریزش کنن !!! اصلا متوجه نمیشم چطوری میآید این قضیه رو عادی جلوه میدید !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
معلوم نیست چند تا ترکمن چای دیگه هم امضا کردن ، بعد ها بوش در بیاد !

هر جوری بخوایم بهش نگاه کنیم ، ده. روز قبل انتشار بازی بیای بگی بازی انحصاری نیست (یه وقت خر نشید روی ps4 بتاش رو بخرید lol) نه عقلانیه، نه جالب، یکی بیاد به من بگه سونی باید برای چی راضی باشه ده روز مونده به عرضه بزرگترین بازی ۲۰۱۹ ش که این همه براش هزینه کرده ، همچین داستانی درست بشه و بازی بره تو یه کانال دیگه ، بخشی از خریدار هاش ریزش کنن !!! اصلا متوجه نمیشم چطوری میآید این قضیه رو عادی جلوه میدید !
بازی ip ش کامل دست سونی نبود .
چند صفحه پیش لینکشو گذاشتم و نوع مالکیت رو نشون دادم که با سایر انحصارهای سونی فرق داره.
کوجیما هم حتما سهمی داره تو این ip
و این معرفی خودش ته عجیبه

2019-10-29_2-30-18.jpg

خودشون هم میدونستن و حتی توییتر اصلی پلیاستیشن آسیا هم کاور بدون عنوان انحصاری 21 جولای گذاشته بوده رو توییترش
2019-10-29_2-37-41.jpg

بعد از ده دقیقه بارندگی تو خود شهر ما کرج ،رخ داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر