PlayStation Death Stranding 2: On The Beach

سازنده
Kojima Productions
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
DS2.JPG

سازنده: Kojima Production
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
تاریخ عرضه: 2025

"دث استرندیگ 2 ژانر استرند را بازنگری خواهد کرد."
استاد هیدئو کوجیما B-)

سم و یارانش سفری فراتر از UCA را برای وصل کردن آدمها به یکدیگر آغاز میکند تا نسل انسان را از خطر انقراض نجات دهند, و در طول این سفر با موانع زیادی همچون دشمنان فراطبیعی و سوال های سختی همچون "آیا ما باید به یکدیگر وصل میشدیم؟" رو به رو میشوند.
photo_2024-02-06_18-21-04.png
اطلاعات داستانی:

1. نام کامل بازی Death Stranding 2: On The Beach است.

2. علاوه بر بازگشت سه شخصیت سم, فرجایل و هیگز , دو شخصیت جدید با هنرپیشگی Elle Fanning و Shioli Kutsuna به مجموعه دث استرندینگ اضافه خواهند شد, هویت این شخصیت ها مشخص نیست.

3. کوجیما پس از وقوع کرونا مجبور به بازنویسی قسمت دوم شده.

4. براساس گفته این بازیساز بزرگ, اگر الی فنینگ پیشنهاد همکاری اش را قبول نمیکرد, او مجبور به بازنویسی بخشی از بازی میشد, شخصیت فنینگ در بازی مرموزه و ممکنه دوست یا دشمن شما باشه.

5. مدل کارگردان معروف جورج میلر, در بازی وجود دارد که گربه روی دوشش از شخصیت کاپیتان هارلاک ایده برداری شده.

6. مدل کارگردانی دیگری به نام فیف آکین در بازی است که نقش عروسکی کوچک شبیه عروسک های ژاپنی bunraku را ایفا میکند, او سم را در سفر هایش همراهی میکند و میتواند با او درباره بارهایش صحبت کند, اینکه چرا او به شکل مترسک درآمده در طی داستان مشخص میشود.

6. شخصیت هیگز زنده شده و بار دیگر شخصیت منفی است, همچنین گفته شده که او ممکن است در قسمتی از داستان به شما علیه روبات های سامورایی کمک کند.

7. شخصیتی با لباس نینجای سایبورگی, مشابه گری فاکس از متال گیر در این بازی وجود دارد.

8. "فرجایل گروه جدیدی به نام Drawbridge را تشکیل داده تا مناطق بیرون از UCA را بهم متصل کند. او رهبر این گروه بوده" و دیگر مثل گذشته خودش ضعیف نیست, دست دوم فرجایل نقش بزرگی در بازی دارد.

9. سفینه ای که در تریلر دیدیم ماگلان یا ماژلان نام دارد. این سفینه یک پایگاه متحرک است که سم را در باربری هایش همراهی میکند. همینطور به زیر زمین هم میرود.

10. بازی در قاره ای متفاوت از آمریکا جریان داره, جایی که سم برای وصل کردن Chiral Network بهش سفر میکنه. برای متصل شدن مناطق خارج یک گروه خصوصی باید وارد عمل شود چرا که اگر UCA دست بکار شود عملش به عنوان یک حمله شناسایی میگردد.

اطلاعات گیم پلی:

1. تریلر روی PS5 اجرا میشده, کوجیما فکر میکنه که گرافیک بازی بهتر هم میشه. به گفته کوجیما "است های بازی آماده اند و فقط باید بسازیمشون." دوبله ژاپنی بازی امسال شروع میشه تا به عرضه بازی در 2025 برسه.

3. سم حالا میتونه کیفش رو برای راحت تر حرکت کردن و مبارزه دربیاره.

4. محیط بازی بصورت ریل تایم میتونه تغییر فرم بده. جاده ها میتونن توسط زمین لرزه نصف بشن, جتگل ها بسوزن, سیل بیاد و...

5. وقتی که سم شبکه کایرال را وصل میکند, سفینه ماژلان میتواند آزادانه با این مناطق سفر کند. همچنین میتوانید سفینه را خبر کنید که به دنبالتان بی آید.

6. بازی تعداد زیادی وسایل نقلیه داره.

9. دث استرندیگ 2 در سال 2025 عرضه خواهد شد.

10. حظور بازی سازانی همچون سم لیک و نیل دراکمن به عنوان بازیگر مهمان در بازی تایید شده.

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
It will redefine Strand Genre

Strand genre's history would split into before and after of this game >:) >:) >:)
باشه ولی میخوای انگلیسی ننویس بذار روح شیکسپیر در آرامش بخوابه
عزیزان یک لحظه دست نگه دارید :D
اگه کوجیما دوباره ترولمون نکرده باشه باید منتظر تریلر تو ONL باشیم, بزارید تریلر بیاد بعد ادامه بدین :D
اون موقع بحث جذاب تر و پاپ کورنی تر میشه, ماشاالله هر گوشه از دنیای استاد کوجیما سرگرمی خودش رو داره, چه بازی باشه و چه نباشه :>.

-----------------------------------------------------------------------------------------

@db07 هست, ولی احتمالا ریداس از طریق کوجیما اپیزود رو ردیف کرده باشه, البته بنظرم اینم یکی دیگه از ترول های کوجیماست :D.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
آقایون من الان نسخه اول بازی رو تموم کردم الان یه چیز رو شک دارم متوجه شده باشم.
sam بچه cliif هست؟😳
Sam خود BB عه؟پس این BB که اسمش رو loue گذاشته کیه؟دو اپیزود آخر مغزمو ترکوند😁😐

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
آقایون من الان نسخه اول بازی رو تموم کردم الان یه چیز رو شک دارم متوجه شده باشم.
sam بچه cliif هست؟😳
Sam خود BB عه؟پس این BB که اسمش رو loue گذاشته کیه؟دو اپیزود آخر مغزمو ترکوند😁😐
جوری من فهمیدم سم پسر کلیف هست .آملی سم تبدیل به دوم میکنه و از ساحل برمگردونه ولی لو یک bb دیگه هست

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
جوری من فهمیدم سم پسر کلیف هست .آملی سم تبدیل به دوم میکنه و از ساحل برمگردونه ولی لو یک bb دیگه هست
آقا ممنون.خیلی خیلی جالب شد.این مدت کلیف از یه ساحل دیگه که برای مردگان هست تو زمان حال حظور داشت؟

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
آقا ممنون.خیلی خیلی جالب شد.این مدت کلیف از یه ساحل دیگه که برای مردگان هست تو زمان حال حظور داشت؟
درسته کلیف مرده و به خاطر پیدا کردن bb خودش و ارتباطی که با سم داره به زمان حال میاد.اون آخرین چپتر بازی اشک آدم در میاره .بهنظرم اگه بازی رو پی سی میری از زیرنویس فارسیش غافل نشو هرچند داستان تئوری ها زیادی ایجاد میکنه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
درسته کلیف مرده و به خاطر پیدا کردن bb خودش و ارتباطی که با سم داره به زمان حال میاد.اون آخرین چپتر بازی اشک آدم در میاره .بهنظرم اگه بازی رو پی سی میری از زیرنویس فارسیش غافل نشو هرچند داستان تئوری ها زیادی ایجاد میکنه
منم خیلی احساساتی شدم.مخصوصا اون لحظه که امیلی رو لب ساحل تصمیم میگیریم بغل کنیم یاد قضیه متال گیر و باس افتادم☹️

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
بعد از تجربه دث استرندینگ تنها عنوانی که مث خودش بهم حال داد الن ویک ۲ بود. الانم مطمئنم دث استرندینگ ۲ میتونه همون حس و حال رو برام تکرار کنه. با تشکر از اساتید کوجیما و سم‌ لیک.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
همین دو عکس واسه من یکی که کافی بود دث استرندینگ ۲ بالاتر از GTA VI مورد انتظارترین بازی 2025 بشه. لحظه به لحظه تریلر دیشب نشون میداد نسخه دوم چقدرر پیشرفت داشته و کسایی که با نسخه اول حال کردن قراره چه لذتی ببرن از این نسخه!

کوجیما یه دونه باشه.

IMG_6307.jpeg
IMG_6309.jpeg

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
طراحی ها تو تریلر رو ببینید فک بر انداز بود
شخصیتها هر کدومش که ظاهر میشدن برجسته بودن خودشون رو نشون میدادن، چقدر عجیب و سنگین بودن، تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
طراحی عروسکه که دیگه میخ کوبم کرد
شخصیت شمشیر زن دقیقا من رو یاد رایزینگ انداخت
هنوز هم کلی شخصیت معرفی نشده مونده به قول کوجیما

پوستر شخصیت های مهم بازی Death Stranding 2 منتشر شده

Attachments

• photo_2024-02-01_02-56-09.jpg
    photo_2024-02-01_02-56-09.jpg
    121.5 KB · مشاهده: 13
  • photo_2024-02-01_02-56-06.jpg
    photo_2024-02-01_02-56-06.jpg
    162.8 KB · مشاهده: 14
  • photo_2024-02-01_02-56-03.jpg
    photo_2024-02-01_02-56-03.jpg
    162.2 KB · مشاهده: 17
  • photo_2024-02-01_02-55-59.jpg
    photo_2024-02-01_02-55-59.jpg
    179.2 KB · مشاهده: 17
  • photo_2024-02-01_02-55-57.jpg
    photo_2024-02-01_02-55-57.jpg
    118.6 KB · مشاهده: 14
  • photo_2024-02-01_02-55-54.jpg
    photo_2024-02-01_02-55-54.jpg
    155.4 KB · مشاهده: 15
  • photo_2024-02-01_02-55-52.jpg
    photo_2024-02-01_02-55-52.jpg
    154.3 KB · مشاهده: 18

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
امیدوارم تو این شماره کمتر شاهد شبیه ساز پیاده روی و بیشتر انجام ماموریت باشه

دوستان شنیده بودم برای شماره اول یک حالتی منتشر بشه که بشه فقط از داستان لذت برد و اون فاز پیاده روی ها رو یه جورایی سمبل کنه ، همچین چیزی منتشر شد ؟ احتمالا تو نسخه Directors cut ?

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
امیدوارم تو این شماره کمتر شاهد شبیه ساز پیاده روی و بیشتر انجام ماموریت باشه

دوستان شنیده بودم برای شماره اول یک حالتی منتشر بشه که بشه فقط از داستان لذت برد و اون فاز پیاده روی ها رو یه جورایی سمبل کنه ، همچین چیزی منتشر شد ؟ احتمالا تو نسخه Directors cut ?
انجام ماموریت همون پیاده رویه دیگه چیز دیگه ای فکر کردی داره؟:D کور بازی و حتی روایتش روی همین قضیه پیاده روی شکل گرفته و اصلا بدون اون بازی بی معنیه و فرقی با یوتوب دیدن نداره دیگه:D
اون بخش های اکشن درصد بسیار کوچیکی از بازی رو شامل میشه.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
انجام ماموریت همون پیاده رویه دیگه چیز دیگه ای فکر کردی داره؟:D کور بازی و حتی روایتش روی همین قضیه پیاده روی شکل گرفته و اصلا بدون اون بازی بی معنیه و فرقی با یوتوب دیدن نداره دیگه:D
اون بخش های اکشن درصد بسیار کوچیکی از بازی رو شامل میشه.
حالا نه صرفا اکشن ولی همون پیاده روی هم یه سری اتفاقات سینماتیک بینش رخ بده ، نه اینکه نیم ساعت در حال راه رفتن باشی که تهش بخوای یه کات سین ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر