Dead Space 3 | Xbox 360

هنوز معلوم نیست از اتمسفر یک خبری باشه یا نه نیم ساعت که بیشتر نبود:d.
این دمو مربوط به اویل بازی بود یا نه؟چون من کاور رو یادم نمیاد که تو نسخه های قبلی بوده باشه
دلت خوشه :دی نیم ساعت کجا بود تهش 10-12 دقیقه س.
100% مربوط به اوایل کاره چون تازه از کشتی سقوط کرده خارج میشن.

کسی جایی ندیده که نوشته باشه CO-OP بازی پوینت میخواد یا نه ؟
من بدجور تو کفه CO-OP هستم >:d

dead space 2 که میخواست اینم احتمالا میخواد

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

آقاجون یه سوال: بازی ترسناک هست یا نه؟! :|

بستگی داره به چی بگی ترسناک اگه از ناگهانی پریدن دشمنا جلوت میترسی اره هنوز از اینجور چیزا داره

---------- نوشته در 09:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

دلت خوشه :دی نیم ساعت کجا بود تهش 10-12 دقیقه س.
100% مربوط به اوایل کاره چون تازه از کشتی سقوط کرده خارج میشن.

معلوم میشه weapon crafting نرفتیمن نیم ساعتش همونجا بودم بعد فکر کردم دیدم حالا من دارم اینقدر زور میزنم چه فایده دمویه:d.
اگه اول داستان کارور رو از کجا میشناسه؟

آخرین ویرایش:
بخش Coop که کاملا فان هستش . با بچه ها میگیم میخندیم فقط مسخره بازی هستش . یکی از فواید Coop همینه . آدم شاد میشه حالا هر بازی که میخواد باشه :d

قسمت دوم ترسناک بود ؟ :-//:)
واسه من نه اما واسه بعضی‌ از بچه‌ها خیلی‌ ترسناک بوده:))واسه من سایلنت هیل ۳ ترسناک‌ترین بازی هستش:x
ترس هم به اندازهٔ قسمت ۲ داره
منظورم از قسمت دوم یعنی‌::::.:اندازهٔ قسمت دوم ترس داره: یعنی‌ اگه از ۲ نترسیدید از این هم نمی‌ترسید:d

آخرین ویرایش:
بخش Coop که کاملا فان هستش . با بچه ها میگیم میخندیم فقط مسخره بازی هستش . یکی از فواید Coop همینه . آدم شاد میشه حالا هر بازی که میخواد باشه :d

البته اكه مثل dark souls باشه منو دوستم موقع co-op كريه ميكرديم:d.نزديك 3يا 4 ساعتي وقت برد تا به هم join شيم بعد فهميديم فقط براي host سيو ميكنه و اون كسي كه join شده بايد بيخيال بازي بشه تازه وقتي هم ميمرديم disconnect ميشد:(

Dead Space 3 nods to Mass Effect with N7 armour | VG247
20130122_dead_space_3_n7_armour-280x80.jpg

اینجور که گفته سیو مس افکت 3 که باشه رو کنسول اینو باز میکنه براتون. خوشجله ولی :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or