Dead Space 3 | Xbox 360

شاید فن های بازی به مذاقشون خوش نیاد حرفم ولی من از تریلراش تو e3 خوشم اومد
کلا با سبک horror نمیتونم ارتباط برقرار کنم و هر دو شماره بازیم تا وسطاش ول کردم با اینکه بازیو از نظر فنی خیلی قبول دارم ولی بخاطر جو سنگینش نتونستم بازیو ادامه بدم
الان که اکشن تر شده با اون دشمن ها و جو ترسناک کمترش و اسلحه های جابش من بیشتر لذت میبرم ازش

این نمایشی که دوستمون گذاشت خیلی خوب بود سازنده ی بازی توضیح داد که اگه میخواید میتونید بازیرو تنها بازی کنید که در این صورت دیالوگا و نحوه ی روایت داستان تغییر میکنه و گیم پلیش رو هم نشون داد من که امیدوار شدم و نبود اون مزاحم باعث شده بود بازی دوباره ترسناک بشه همین که بشه بازیرو تنهایی انجام داد عالیه

کلا دو نسخه قبلی هم بازیای خوبی بودن، ولی زیاد نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم؛;;) اونقدرا هم که میگید ترسناک نیست که، ولی خداییش که خیلی سخته، فکرنکنم بیشتر از %2 از کسایی که بازی کرده باشن تونسته باشن HardCore تمومش کنن...:-s من خودم بیشتر از نرمال نتونستم!:)):">
درکل خوبه، ارزش چندبار تموم کردن رو %100 داره.. :x

آخرین ویرایش:
دوستان بازی هایی هم چون سایلنت هیل ورزیدنت اویل که یک زمانی خدای ترس بودن با دادن نسخه هایی که دیگر ترس در ان ها معنی نداشت باعث شدن من دیگه این بازی ها را بگذارم کنار.

ولی در مورد ds بگم که تنها بازی بود که در این نسل واقعا گفت ترس در یک بازی horrorباید چگونه باشد......می توانم بگم که از عناصر موفقیت ds 1و2 تنهایی در بازی بود.......که در شماره 3 این بازی این عنصر کم رنگ شده ومن از این بابت مضطربم.

در درجه ی اول تبریک میگم به خاطر این اتفاق فرخنده , این بازی یکی از بهترین تجربه های من بود .

اما بازی بر پایه ی ترسناک بودنش جلو نمیره که بخوایم بگیم ترسناک نباشه کارش تمومه (گرچه بازی ترسناکتر و استرس وار از این هنوز ساخته نشده) درسته که ستون بازی و base کار ترسناک بودنش هست ولی خیلی نکات مثبت دیگه ای در کنارش هستند که باعث شدن یکی از بهترین های تاریخ بشه . روند بازی خیلی جذاب بود و از همه مهمتر گیم پلیش کاملا جدید و خوش ساخت بود .

فقط توی ds 1 بازی خیلی داستان جذاب تری داره و روند بازی خیلی منظم تر هست . تو شماره 2 این 2 تا کمی کمرنگ میشند اما اکشن کار قوی تر میشه ترس و استرس بیشتر میشه و صحنه های سخت هم زیاد تر . امیدوارم شماره 3 مکملی باشه از هر دو

معنی ترس فقط داخل یک بازی وجود داشت اونم Silent Hill خدا بیامرز بود DEفقط دلهره آوره هیچ وقت نمیتونه اون حس مور مور شدن بازی های ترسناک قدیمی رو به آدم دست بده.
امیدوارم حداقل DEبه شوتر تبدیل نشه.چون در حال حاضر بازی دلهره آور درست حسابی غیر از DEپیدا نمیشه.

این تریلر جدید رو ببینید تازه پخش شده بعدش بگید بازی Action شده بازی هنوز Horror کامل هست {تریلر رو کامل ببینید}

اینجا :
زاقار شکن میخواد

نه.خوشمان اومد.ل.کیشن هاش گاهی تاریک تر و مخوف تر از قبله.انجینشون هم که اصلا نیازی به تغییر نداره.در کل امید بهش زیاده

نه.خوشمان اومد.ل.کیشن هاش گاهی تاریک تر و مخوف تر از قبله.انجینشون هم که اصلا نیازی به تغییر نداره.در کل امید بهش زیاده

ممنون داداش بابت حمایت عزیزم بیا بگیم این بازی رو با RESIDENT DUTY 6 مقایسه نکنن این بازی سرتره و خیلی فضا مخوفی داره و CO-OP آن هم انتخابی نه زوری !!!

ولی امید بهش خیلی خیلی زیاده !!!

:>

دیگه باید این تاپیوکو از لای خاک ها آورد بیرون:d
چون الان کد دموی بازی به اونایی که تو سایت بازی ثبت نام کرده بودند.داده شد به منم یکی دادن:d
فکر کنم دمو co-op داشته باشه بچه هایی که پایه هستن و دمو رو دارن اینجا بگن با هم بریم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or