Dead Space 3 | Xbox 360

دوستم زامبی بهم رکب زد. اون کده استفاده شده ست. کسی کد اضافه داشت یا داره و بدردش نمیحوره بهم PM بده لطفان.
اتفاقا خوب شد،‌ تا تو باشی با زامبی جماعت رفاقت نکنی :d
بعد خوندن این پست خواهشا بد برداشت نکنین، هدف من صرفا تیکه انداختن به فری بود:d. جسارت نمیشه !!

اي بابا حالا ما كه كد نداريم تا كي بايد صبر كنيم دموي عموميش بايد رو لايو .:((

به نظر من منتظر نسخه کامل بمونید بهتره چون بدجور تو کف میمونین:).نیم ساعت اول بازی بیشتر نیست ولی عجیب هایپ شدم>:d.

دوستان یه سوال:مگه تو نسخه ی قبل کارور بود که از همین اول همدیگرو میشناسن؟

آخرین ویرایش:
با توجه به تجربه ای که از دمو داشتم باید گفت فاجعه و شکستی بزرگ برای یکی دیگه از عناوین محبوب سبک sh در پیشه
نکات منفی دمو : محیط روشن و بزرگ که کاملا با نسخه های قبلی تو تضاده رفتن بازی به سمت اکشن شدن کامل سیستم ساخت اسلحه نچسب و مسخره کاور گیری فاجعه وجود بخش دو نفره و از همه بدتر جنگ با آدمایی که اسلحه به دستن حتی نکروموفاهم سلاح گرم دارن یعنی فاجعه تا چه حد باید یه مدال مخصوص به ویسکرال گیمز و ea بدن برای اینکه تونستن این بازیرو تا این حد بد و نچسب دربیارن
نکته ی مثبت : گرافیک قابل با نورپردازی و جزئیات خوب
در کل این بازی یه آشغال به تمام معنا و یه توهین به تمام طرفدارای این سریه موقع بازی کردنش بیشتر از اینکه حس de بازی کردن بهم دست بده حس بازی کردن آنچارتد 2 و مراحل برفیش بهم دست داد این بازی یه فاجعست اما این فاجعه به بزرگی re6 نیست چون این این بازی حداقل هنوز کنترل روون و خوش دستی داره و مثل re6 توش از المانای احمقانه خبری نیست اما خوب برای طرفدارای سری یه کابوس واقعیه که قطعا از همه نظر شکست میخوره و به هیچ وجه نمیتونه طرفدارای این سری رو راضی کنه
نمره 3/10

با توجه به تجربه ای که از دمو داشتم باید گفت فاجعه و شکستی بزرگ برای یکی دیگه از عناوین محبوب سبک sh در پیشه
نکات منفی دمو : محیط روشن و بزرگ که کاملا با نسخه های قبلی تو تضاده رفتن بازی به سمت اکشن شدن کامل سیستم ساخت اسلحه نچسب و مسخره کاور گیری فاجعه وجود بخش دو نفره و از همه بدتر جنگ با آدمایی که اسلحه به دستن حتی نکروموفاهم سلاح گرم دارن یعنی فاجعه تا چه حد باید یه مدال مخصوص به ویسکرال گیمز و ea بدن برای اینکه تونستن این بازیرو تا این حد بد و نچسب دربیارن
نکته ی مثبت : گرافیک قابل با نورپردازی و جزئیات خوب
در کل این بازی یه آشغال به تمام معنا و یه توهین به تمام طرفدارای این سریه موقع بازی کردنش بیشتر از اینکه حس de بازی کردن بهم دست بده حس بازی کردن آنچارتد 2 و مراحل برفیش بهم دست داد این بازی یه فاجعست اما این فاجعه به بزرگی re6 نیست چون این این بازی حداقل هنوز کنترل روون و خوش دستی داره و مثل re6 توش از المانای احمقانه خبری نیست اما خوب برای طرفدارای سری یه کابوس واقعیه که قطعا از همه نظر شکست میخوره و به هیچ وجه نمیتونه طرفدارای این سری رو راضی کنه
نمره 3/10

نیم ساعت بازی کردین یا کل بازی رو؟
یه قسمت اول که سقوط کردن روی سیاره روشنه کل بازی که اینجوری نیست.
ادم هم که زیاد نداره نکرومورفایی هم که تیر میزنن به خاطر همون جونورایی که میرن تو بدن ادمایی که تازه مردن.
بازم میگم نمره ها اومد معلوم میشه.بازی عالیه>:d<

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 PM ارسال شده بود ----------

منم دمو رو بازي كردم خيلي خوشم نيومد كلا ترسي كه نداشت و از همه بدتر جنگ با انسان ها و كاور گيري عجيب بازي بود

باو مگه چقدر با انسان میجنگید که اینقدر گیر دادین به ادم.تازه اولاشه نیم ساعت بیشتر نبود.ولی کاور گیری رو قبول دارم.مطمئنا جلوتر ترسناک میشه.من مطمئنم:d.
مگه نسخه های قبلیش به غیر از المان سورپرایرز دیگه چی داشتن که ترسناک حساب میشن و این نمیشه؟اگه به نظرتون اینجور چیزا دیگه باعث افزایش ادرنالین نمیشه مثل من چون عادت کردیم مشکل از ماست دیگه نه از سازنده ها چون هنوز خیلیا هستن با اینجور چیزا ادرنالین میچسبونن:d.منم از نسخه ی دوش خیلی خوشم اومد چون حالت سینمایی داشت و دوربین همیشه پشت ایزاک بود و یه لحظه هم قط نمیشد که این خودش خیلی به سینمایی شدن بازی کمک میکرد.در کل به نظرم پسرفتی نست به نسخه های قبلیش نکرده فقط کاورگیری نمیزاشتن سنگینتر بود

سلام
آقا ما تیتر این بازی رو دیدیم
لرزه بر اندام گرفتیم که نگو ...:d
بعد بعضی ها میان ژانر ترسناک می سازن
اینم آخه ترسناکه یه کم یاد بگیرن ... >:)
ولی رو اعصابه ها یعنی بعد از اینکه چراغو روشن
میکردم و از اتاق میومدم بیرون انگار از زندون ازاد شدم ...
انگار خمیازه کشیدم و ااااااهاهههه چه شب سختی رو پشت سر گذاشتم دیشب :d
تنها بازی ای که به دلم چسبید و تنهایی و غرق در اون عالم شدن رو تجربه کردم
و عین واقعیت بود و بچگونه نبود این بود ... b-)

سلام
آقا ما تیتر این بازی رو دیدیم
لرزه بر اندام گرفتیم که نگو ...:d
بعد بعضی ها میان ژانر ترسناک می سازن
اینم آخه ترسناکه یه کم یاد بگیرن ... >:)
ولی رو اعصابه ها یعنی بعد از اینکه چراغو روشن
میکردم و از اتاق میومدم بیرون انگار از زندون ازاد شدم ...
انگار خمیازه کشیدم و ااااااهاهههه چه شب سختی رو پشت سر گذاشتم دیشب :d
تنها بازی ای که به دلم چسبید و تنهایی و غرق در اون عالم شدن رو تجربه کردم
و عین واقعیت بود و بچگونه نبود این بود ... b-)
برو بازی Amnesia: The Dark Descent بازی کن کلا نظرت در مورد de عوض میشه.البته واقعا اگه دوست داری بترسی.من خودم تو روز بازی میکردم خیلی میترسیدم دیگه اگه تو شب بازی کنی که هیچ

de فقط شماره یکش ترسناک بود چون تو شماره دو دوباره همون شماره یکو تکرار کرده بودن و اینطور که به نظر میرسه شماره سوم بازی هم تکرار دو شماره قبله که برای من به شخصه ترسناک نیست مخصوصا محیط بازی که دو دمو دیدم و دشمنانی که کاملا قابل حدس بودن البته تو این دموی 20 دقیقه ای نمیشه قضاوت کرد

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 AM ارسال شده بود ----------

ایول ویزرال گیمز

واقعا به ویزرال گیمز افرین میگم بازی بد جور جالبه راستش من همچین انتظار بزرگی را از بازی نمی خواستم ولی وقتی دیدم دهنم سرویس شد:d:d:d

من دمو رو بازی نکردم ولی از تریلر ها معلوم دیگه چیز جدیدی ندارن!
تو خود شماره 2 هم من دقیقا می‌دونستم که الان اینجا رو چرا انقدر تابلو، تاریک تر از بقیه جا ها ساختن!
یا مثلا با دیدن نکرومورف های روی زمین راحت می‌شد فهمید کدوم زندس و الان پا می‌شه و کدوم مرده!

من دموشو بازي كردم يكي از بچه ها لطف كردن كدش را به من دادن . هنوز هم جو ترس بر بازي حاكمه و حمله غافلگيرانه دشمن واقعا شما را هيجان زده مي كنه سرعت پيشروي دشمن به سوي شما زيادتر شده ولي بر عكس احساس مي كنم حركات ايزاك كندتر شده و عكس العملش در برابر حملات دشمن آهسته و تنبل گونه است . قابليت شخصي سازي اسلحه در بازي گنجانده شده و مي تونيد خودتون اسلحه هاتون را بسازيد و همونجا هم اسلحه ها را تست كنيد تا قدرت آنها را قبل از استفاده بسنجيد .در كل خوب بود . اميدوارم كه آيتم هاي غافلگير كننده در بازي باشد و اين تنها يك دموي نيم ساعته است و نميشه روش قضاوت كرد كه بازي را خراب يا آباد كردند . راستي مد co op هم داره كه متاسفانه نتونستم بازيش كنم .فك كنم به خاطر اينكه اين بازي به صورت محدود عرضه شده و هنوز كاربران زيادي نداره

برخلاف تصوراتم این بازی فوق العاده ست!. هر بار که بازی میکنم به فاصله 20-30 ثانیه پلیر دوم وارد میشه و تا اخر دمو هیچ لگ و دیلی احساس نمیشه.
یه شوتر استاندارد با گیم پلی مدرن قابلیت های زیاد شخصی سازی گرافیک چشم نواز صدا گذازی و استفاده از صدا خیلی خوب. کلان منو راضی کرد.
اینکه بازیساز به دستور ناشر به سمت اکشن بیشتر پیش رفته و دیگه از اون اتمسفر شماره یک خبری نیست، زیاد نمیتونه اهمیت داشته باشه چون این چیزی که من بازی کردم حداقل نمزه 8.5 میگیره.

بسیار خوب و قابل قبول هست.

پ.ن. از دوستم زامبی عذرخواهی میکنم. اشتباه از من بود چون زودتر از موعد مقرر میخواستم دمو رو دانلود کنم! :دی.

برخلاف تصوراتم این بازی فوق العاده ست!. هر بار که بازی میکنم به فاصله 20-30 ثانیه پلیر دوم وارد میشه و تا اخر دمو هیچ لگ و دیلی احساس نمیشه.
یه شوتر استاندارد با گیم پلی مدرن قابلیت های زیاد شخصی سازی گرافیک چشم نواز صدا گذازی و استفاده از صدا خیلی خوب. کلان منو راضی کرد.
اینکه بازیساز به دستور ناشر به سمت اکشن بیشتر پیش رفته و دیگه از اون اتمسفر شماره یک خبری نیست، زیاد نمیتونه اهمیت داشته باشه چون این چیزی که من بازی کردم حداقل نمزه 8.5 میگیره.

بسیار خوب و قابل قبول هست.

پ.ن. از دوستم زامبی عذرخواهی میکنم. اشتباه از من بود چون زودتر از موعد مقرر میخواستم دمو رو دانلود کنم! :دی.

هنوز معلوم نیست از اتمسفر یک خبری باشه یا نه نیم ساعت که بیشتر نبود:d.
این دمو مربوط به اویل بازی بود یا نه؟چون من کاور رو یادم نمیاد که تو نسخه های قبلی بوده باشه

اکثر اضافات ابجاد شده تو بازی (تا جایی که در دمو میشه دید) خوب و بجا بودند. در مورد درگیری با انسان‌ها و نبرد مسلحانه، اینو بگم که آیزاک دیگه در ایشیمورا نیست که از دم همه توش نکرومورف باشند. اگر هم بود، همه با هم یکصدا میگفتیم : تکراریه! :d

مکان بازی یه سیاره دیگست و در این سیاره جدید دوباره شاهد وجود یک فرقه‌ی مذهبی دیگه (احتمالا) در ارتباط با مارکر هستیم. و رهبر این فرقه فتوای از بین بردن آیزاک رو صادر کرده (با استناد به دمو). پس طبیعی هست که در طول بازی چندین بار با بازماندگان موجود درگیر بشیم. بعد این المان خود به خود وجود سیستم کاورگیری رو توجیه میکنه (از لحاظ منطقی). اگه کاور گیری نبود که باز همه با هم یکصدا میگفتیم : ناقصه! :d
در ضمن اینطور که بوش میاد، در جاهایی که دشمنان فقط نکرومورف‌ها هستند، نمیشه کاور گیری کرد و این نشون میده که سازندگان یه قدم جلوتر از ماهان(!)

حضور باس‌های غول‌پیکر هم چیز تازه‌ای نیست که بتونیم بگیم کپی برداری محض از Lost Planet هست (رجوع شود به DS1). همین‌طور محیط‌ها اونقدرها هم بزرگ و وسیع نشدن که بگیم Open Worldـه. قابلیت Roll هم کاملا بجاست. اگه نبود جای خالیش حس میشد. شخصی سازی و اختراع اسلحه، ترکیب اسلحه‌ها و ساختن مایحتاج کلا عالیه.

این وسط تکلیف داستان و بخش اختیاری Co-op هنوز مشخص نیست و با این اطلاعات نمیشه گفت خوب هستند یا بد. در کل دمو امیدوار کننده بود. من بشخصه خودمو برای محصولی بدتر از این آماده کرده بودم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or