Dead Space 3 | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب منم تموم کردم:D
با توجه به توضیحاتی هم که قبلا دادم به بازی 8 می‌دم!
بازی پایان خوبی داشت ولی باز هم EA لج منو در آورد:|
همیشه کرکتر ها رو توی یه موقعیت که امکان زنده بودنشون وجود نداره قرار می‌ده و بعد دوباره نشون می‌ده سالم موندن و فرار کردن:|
مثلا من سر Ellie مطمئن بودم EA اینو از دست نمی‌ده:| برای همین تو اون صحنه که پریدیم تو آسانسور من A رو نزدم و در عرض 4 ثانیه مردم! حالا نمی‌دونم این چجوری از این وضعیت فرار کرده!
یا همون آخرش آیزاک رسما هیچ راهی نداشت و پرت شد و جلوش هم که پر از سنگ و... بود که داشت فرو می‌ریخت ولی دوباره تهش صداش اومد که گفت: "Elle?!...Elile " :|

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
مثل نسخه اول حروف اول چپترها رو كنار هم بذاريد ميشه:

BROTHER MOONS ARE AWAKE

نسخه اول جالب تر بود:

NICOLE IS DEAD

نسخه دوم هم چيزي نميشد!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بخش Co Op واقعا لذت بخشــه ولی در حالت Hardcore که بازی میکردیم، اون موجودات واقعا شدید رو سرو صورت آدم حمله میکنن ! :d8-|:-ss:-ss

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
کمک در شروع چپتر هفت
همنونجا از سفینه مون پیاده میشیم و باید تو فضا بریم سمت ماهواره یه چیزی رو از وسط ماهواره برمی داریم و بعدش اتفاقی نمیافته

vavi

کاربر سایت
Oct 20, 2010
147
نام
PreMieR
سلام

دوستان من این قسمت گیر کردم از پله ها هم بالا نمیره کمک کنید خواهشا

albums3003-picture43107.jpg

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
خب من هم تموم کردم بازی به نظرم خوب بود بازی اگر کسی سوالی داشت در خدمتم(البته اگه بلد بودم):d
کمک در شروع چپتر هفت
همنونجا از سفینه مون پیاده میشیم و باید تو فضا بریم سمت ماهواره یه چیزی رو از وسط ماهواره برمی داریم و بعدش اتفاقی نمیافته
شما باید برین و ماهواره های دیگه رو که شبیه اون هستن پیدا کنید و اون جسم رو از وسطشون بردارید و برگردید کلا سه تا ماهواره هست تو اون محیط اولیش که معلومه دومی و سومی هم بگردید پیدا میکنید:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان من چپتر 5 هستم هی مهماتم تمام میشه یا میمیرم چه طوری اون قطعات اسلحه رو بگیرم زیرش مینوسه سه قطعه فلزیه لازمه ولی این قطعات رو کجا پیداکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن چه طوری مدار خون ایزاک رو دراز کنم ویا لباس تازه بگیرم؟؟؟؟؟؟و چه طوری لباس هارو اپگرید کنم؟؟؟؟
لطفا دوستان لطف کنن راهنمای کامل برای این سه سوالم رو بدن لطفا

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام دوستان من چپتر 5 هستم هی مهماتم تمام میشه یا میمیرم چه طوری اون قطعات اسلحه رو بگیرم زیرش مینوسه سه قطعه فلزیه لازمه ولی این قطعات رو کجا پیداکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن چه طوری مدار خون ایزاک رو دراز کنم ویا لباس تازه بگیرم؟؟؟؟؟؟و چه طوری لباس هارو اپگرید کنم؟؟؟؟
لطفا دوستان لطف کنن راهنمای کامل برای این سه سوالم رو بدن لطفا

ببین تا چپتر ده یازده نمیتونی اسلحه هاتو آپگریدکنی یا بسازی باید از وقتی تو سیاره فرود میای هرچی ماموریت فرعی هست بری اوناها بهت یک جعبه ای میدن پر وسایله ولی قبلش کاری نمیتونی بکنی.لباسارو نمیتونی آپگرید کنی اما از توی Suit Kiosk از تو گزینه Rig هم جونو میتونی زیاد کنی و هم آرمور لباسم که فقط خود بازی بهت میده که تا به سیاره نرسی هیچی نمیگیری.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان
من همون اوایل
بازی که تازه لباس اصلیرو بدست میاره و کلاهش میره توی فضای معلق اونم میره دنبالش پیر کردم جلو که میرم توفضای معلق یه اتاقه که جلوش دوتا فلش به سمت چپ و راسته نمیدونم اونجا چیکار کنم گیر کردم یکی کمک کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط میخوام به همین سئوال جواب بدید :
من رسیدم چپتر 1 - بعد مقدمه یعنی - با ایزاکم.اونجایی که ماشین ترکید این پرت شد پایین.میخوام بدونم دشمنا همش از همین ادما که زامبی شدن ( کلاه دار با چشم ابی ) هستند یا مثل قدیم نکرومنوف ـه چیه از اونا هم میشن ؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
فقط میخوام به همین سئوال جواب بدید :
من رسیدم چپتر 1 - بعد مقدمه یعنی - با ایزاکم.اونجایی که ماشین ترکید این پرت شد پایین.میخوام بدونم دشمنا همش از همین ادما که زامبی شدن ( کلاه دار با چشم ابی ) هستند یا مثل قدیم نکرومنوف ـه چیه از اونا هم میشن ؟

نه نکرومنوف ها هم میان.
نمیدونم چرا اصلا با بازی حال نمیکنم :D
نسخه دوم رو بیشتر دوست داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر