Dead Space 3 | Xbox 360

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
داداش خب شما که انقدر حساسی نیا تو تاپیک/:)

من یه بار تو اسپول نذاشتم ناظم محترم لطف کردند و منو کاربر متخلف کردند که 3 ماه دیگه پاک می شه. حالا شما می گی نیا تووو؟
از این به بعد داستان تمام بازی ها رو بدون اسپویل می نوسم ببینم اعصابتون خورد می شه یا نه.

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
داداش خب شما که انقدر حساسی نیا تو تاپیک/:)

من یه بار تو اسپول نذاشتم ناظم محترم لطف کردند و منو کاربر متخلف کردند که 3 ماه دیگه پاک می شه. حالا شما می گی نیا تووو؟
از این به بعد داستان تمام بازی ها رو بدون اسپویل می نوسم ببینم اعصابتون خورد می شه یا نه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,087
درود
این شماره میلیونها کیلومتز از اون DS2 اشغال فاصله داره. تا چپتر 7 اومدم فقط همین مشکلها رو دیدم:

1. نداشتن Way Point توی اون وسعت باعث میشه بازیباز گم بشه!. گشت و گذار الکی و بیحاصل.
2. بعضی وقتا دژمن در اتاقهای 1 متر مربعی به بازیباز حمله میکنی و بنده اینطور برادشت میکنم که بازیساز به زور میخواد نوار سلامتی منو خالی کنه، به زور!.
3. این یه مورد رو یادم رفت!.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
درود
این شماره میلیونها کیلومتز از اون DS2 اشغال فاصله داره. تا چپتر 7 اومدم فقط همین مشکلها رو دیدم:

1. نداشتن Way Point توی اون وسعت باعث میشه بازیباز گم بشه!. گشت و گذار الکی و بیحاصل.
2. بعضی وقتا دژمن در اتاقهای 1 متر مربعی به بازیباز حمله میکنی و بنده اینطور برادشت میکنم که بازیساز به زور میخواد نوار سلامتی منو خالی کنه، به زور!.
3. این یه مورد رو یادم رفت!.

آشغال؟!؟!؟!؟!؟!؟
متای نسخه ی 1 : 89
متای نسخه ی 2 : 90

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظرم در مورد بازی:من تا چپتر 13 رفتیم و واقعاً باید گفت که بازی عالیه و این نمره ها اصلاً حقش نیست.واقعا یک Dead Space هست و فقط اون جاهایی که باید با دشمنان انسان بجنگیم یکم جالب نیست(البته روش خوب کار کردن) و یک مشکل دیگش تیر خیلی زیاده که اصلاً کم نمیاریم(فعلاً رو درجه ی نرمال).در کل میگم بازی عالیه و خوب راه قبلی رو ادامه داده و اینم در آخر اصافه کنم که بنده Fan این سری هستم و عاشق دو نسخه ی قبلیم و بنظر من بازی عالیه و به نمره های بازی مورد علاقم هم اهمیتی نمیدم(اینا رو برای کسایی گفتم که شاید گیر بدن بگن تو بازی نکرد قبلی و از اینجور حرفا)

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,859
نام
مرتضی
بازی رو تازه تموم کردم 1-بازی Way point داره
2-چپتر12 هم داره:dاحتمالا اون زیر نوشته بود حواست نبود:d
کلا مشخص بود فقط اهداف تجاری باعث ساخت این بازی شده بود ولی بازم بازی در حد 8 بود

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بازی رو تازه تموم کردم 1-بازی Way point داره
2-چپتر12 هم داره:dاحتمالا اون زیر نوشته بود حواست نبود:d
کلا مشخص بود فقط اهداف تجاری باعث ساخت این بازی شده بود ولی بازم بازی در حد 8 بود

همین الان رفتم توی IGN دیدم ببینم جریان چپتر 12 چیه.توی اسپویلر مینویسم:
چپتر 12 از همون موقعی که تو شکم Nexus هست آغاز میشه تا موقعی که مینویسه چپتر 13 که 5 دقیقه هم نمیشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
الان اسپویل کردن داستان با:
لطفا همه چیز رو در اسپویلر بزارید
یکی ـه؟!
بی خیال!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
خدمت دوستان گلم عرض شود دد اسپیس 3 با تمام خوبیهاش داره پا رو ردپای رزیدنت میزاره اگه دد اسپیس 1 و 2 رو رزیدنت 2 و 3 حساب کنیم دد اسپیس 3 رو میشه رزیدنت 4 محسوب کرد فقط امیدوارم به سرنوشت رزیدنت اویل دچار نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر