Dead Space 3 | Xbox 360

یه کار خوبی که در نسخه ی دوم کرده بودند این بود که به طور کامل لودینگهای بین چپترها را حذف کرده بودند و بازی یکپارچه و به صورت یک فیلم جلو میرفت آیا این نسخه هم همونجوریه !؟

داستان اصلی رو میشه Co-op رفت یا یک مود جداگانه داره؟
آفلاین یا آنلاین یا هر دو؟
داستان اصلی رو میشه به صورت co op رفت اما فقط onlone

دوستان منم گفتم یه نظرکی بدم این وسط ::d
بازی اکشن شده و خب از قبل از عرضه هم هممون از این موضوع ناراضی بودیم اما ea ه دیگه... اسون شدن رو زیاد قبول ندارم حقیقتش اسممون گیمره و باید با یه شخص عادی که برای تفریح بازی میکنه یه فرقی داشته باشیم...من اکثر بازیهارو رو اخرین درجه سختی میرم و راستش نسخه 2 انقدر بعضی جاها استرس وارد کرد جرات نکردم این رو impossible برم و رو hard رفتم که بنظرم یه کمی(البته یه کمی) از هارد نسخه قبلی اسونتر بود و تو هارد هم من مشکل تیر داشتم و بعضی جاها خیلی حواسم به تیر بود...
در کل بنظرم این نسخه خوب بود و فقط من مشکلم مبارزه با انسان عادی بود که اصلا نمیتونستم درک کنم که تو نسخه قبلی حس تنهایی رو اینجا اینجوری منفجر کنن...ولی dead space همیشه ترسناکه واقعا که فضای مرده حقشه...b-)
در ضمن از اتاق فرمان الان بهم خبر دادن این بازی از game informer 9.75 یعنی تقریبا شاهکار رو گرفته...
این بود انشای من!

آخرین ویرایش:
این اپدیت جدید بازی رو که اومده حتما بگیرید و نصب کنید.

مشکل سیو کردن بازی رو حل کرده و دیگه از دفعه بعدی نمیاد از اول مرحله و میاد از اون قسمتی که بهتون check point داده.

دوستان من %37.3 از بازیو رد کردم درست بعداز مبارزه با او باس عنکبوت ماننده
وقتی میخوام وارده ساختمون بشم یه صفحه please wait میاد و همینتور میمونه
هیچ اتفاقی نمیوفته انگار دسگاه هنگ میکنه
کنسوله من RGH هستش کسی میدونه مشکل از چیه ؟ اصلا کسی به همچین مشکلی بر خورده ؟
من حتی بازیو از dvd 2 هم شرو میکنم سر loading بازم همینتوری گیر میکنه

داستان coop با داستان solo فرق داره

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من %37.3 از بازیو رد کردم درست بعداز مبارزه با او باس عنکبوت ماننده
وقتی میخوام وارده ساختمون بشم یه صفحه please wait میاد و همینتور میمونه
هیچ اتفاقی نمیوفته انگار دسگاه هنگ میکنه
کنسوله من RGH هستش کسی میدونه مشکل از چیه ؟ اصلا کسی به همچین مشکلی بر خورده ؟
من حتی بازیو از dvd 2 هم شرو میکنم سر loading بازم همینتوری گیر میکنه

مشکل از بازیتهست

سلام.تو اواخر چپتر 18 گیر کردم .اون جایی که سه تا جا برای جعبه وجود داره که روشون حروف زبان aliens ها وجود داره
اما فقط یه جببه رو میده بقیه رو از کجا باید بیارم؟؟

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

مشکل از بازیتهست
وقتی نمیدونید لطفا جواب ندید!!:|
این بازی تو چند جا که خوندم موقع تعویض دیسک تو همه ی کنسول های RGH ارور میده.

خب با ورود به چپتر 12 یه نمه نظرم عوض شد:دی
به نظرم مراحل اکشن رو خیلی خیلی بهتر از مراحل ترسناک در آوردن!
از وجود اون موجود بی ریخت که رو چهار دست و پاش راه می‌ره و سریع میاد یه ضربه می‌زنه و فرار می‌کنه هم خیلی خوشحال شدم:دی
ولی کلا انگار این نسخه به من نمی‌سازه! اون طوری که باید باهاش ارتباط نمی‌گیرم:|

این اپدیت جدید بازی رو که اومده حتما بگیرید و نصب کنید.

مشکل سیو کردن بازی رو حل کرده و دیگه از دفعه بعدی نمیاد از اول مرحله و میاد از اون قسمتی که بهتون check point داده.

میشه لینک اپدیت رو بدی
بعد چجوری اپدیت رو نصب کنم
ممنون میشم

میشه لینک اپدیت رو بدی
بعد چجوری اپدیت رو نصب کنم
ممنون میشم

از لینک زیر :

XBOX 360 Update Center | Dead Space 3

اپدیت رو که گرفتی بوسیله برنامه Horizon با فلش مموری به کنسول انتقال بده.

---------- نوشته در 04:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها این باس عنکبوت رو چه جوری باید نفله کنی؟ :(

من روش کشتنش رو میدونم که باید تیر بزنی به قسمتهای نارنجی رنگ ولی لامصب سگ جونه و نمیمیره. :((

حتی مهمات هم کم میارم. :-s

راحت ترین قلق کشتن این عنکبوت رو بگید ممنون میشم. ;;)

سلام.تو اواخر چپتر 18 گیر کردم .اون جایی که سه تا جا برای جعبه وجود داره که روشون حروف زبان aliens ها وجود داره
اما فقط یه جببه رو میده بقیه رو از کجا باید بیارم؟؟

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

وقتی نمیدونید لطفا جواب ندید!!:|
این بازی تو چند جا که خوندم موقع تعویض دیسک تو همه ی کنسول های RGH ارور میده.
سلام. درست در سمت چپ و سمت راست در انتها دو جعبه سبز ديگه وجود داره كه بايد با استفاده از قدرت جذب اشيا به سمت خودتت اونارو از جاشون برداري و در محل مورد نظر كار بزاري تا راه مخفي رو به روت باز بشه.
براي من كه موقع تعويض ديسك هيچ اروري نداد و فقط دستور تعويض ديسك رو داد.
زبان آدمي قاصر است از وصف چپترهايه 17 و18 و19 بازي,كل بازي يه طرف اين 3 تا چپتر يه طرف واقعا شاهكاره شاهكار.
اين 3 تا چپتر جوي تاريك وبسيار مرموز داره جوري كه وقتي بازي ميكني آدمو مدهوش ميكنه alien ها هم كه بار ترس كل اين 3 تا چپتر رو به دوش ميكشن و واقعا هم ترسناك و فوقالعاده قوي هستند.
گرافيك هنري وبصري چپترهايه 17و18و19 مافوق تصور هست حتي نسخه هايه قبلي رو هم از اين لحاظ پشت سر ميگذاره.
سايت ها هم دلشون خوش باشه كه به بازي 7و8 بدن ما اينجا داريم از بازي لذت ميبريم.اگر متايه بازي زير 7 هم بشه اصلا برام اهميت نداره چون بازي فراتر از انتظاراتم ظاهر شده و در دفعه اول بازي رو در 30 ساعت تموم كردم چون حيفم ميومد زود تمومش كنم و وجب به وجب بازي رو در درجه سختي impossible ميگشتم تا آيتمي از قلم نيوفته.
ودر آخر آيزاك نميميره و زنده ميمونه.

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها این باس عنکبوت رو چه جوری باید نفله کنی؟ :(

من روش کشتنش رو میدونم که باید تیر بزنی به قسمتهای نارنجی رنگ ولی لامصب سگ جونه و نمیمیره. :((

راحت ترین قلق کشتن این عنکبوت رو بگید ممنون میشم. ;;)

سعي كن از يه اسلحه با سرعت و دقت بالا استفاده كني به نظرم بهترين سلاح براي مقابله با اين باس سلاح معروف خود آيزاك هست فكر كنم اسمش plasma cutter بود دميجش رو تا حدالامكان ارتقا بده بعدش هنگام مبارز با اين باس هنگامي كه اين 3 تا شاخ هاش در اومدن از قدرت خنثي كردن زمان استفاده كن يعني LT+Y بعد بلافاصله اين 3 قسمت نارنجي را با شليك سلاحي كه گفتم بتركون بعدش نكته مهم اين جاست هر موقع 3 تا شاخ بالايي از بين رفتن بلافاصله از بالايه شكم عنكبوت 3 تا شاخ ديگه در ميان كه هر كدومشونو بتركوني عنكبوته ميخوره زمين و دوباره بلند ميشه اين 3 تا شاخ نارنجي بالايه شكمش رو نوبت به نوبت نابود كني بعدش خودش ميره.البته از قدرت خنثي كردن زمان تا جايي كه انرژي داشتي استفاده كن.

---------- نوشته در 04:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

[/QUOTE]بچه ها این باس عنکبوت رو چه جوری باید نفله کنی؟ :(

راحت ترین قلق کشتن این عنکبوت رو بگید ممنون میشم. ;;)[/QUOTE]

باو من که هارد میرم راحت زدمش . نارنجیا رو بزن سریع . طرفت که امد سریع جاخالی بده . دو بار lb بزنی جهش میزنه . به همین راحتی به همین خوشمزگی

. با پلاسما کاتر آپدیت شده راحتتره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or