Dead Space 3 | Xbox 360

چرا تو شماره ی قبل یکی از چشم های ellie کاملا توسط nolan stras با یه چاقو دراومد اتفاقا خودمم گفتم این چرا هر دو تا چشمشو داره احتمالا با تکنولوزی بالایی که تو اون زمان هست یه چشم مصنوعی برای خودش گذاشته.
اره راست ميگي من يادم رفته بود

چرا خيلي هم ربط داره هميشه با توجه به جرياناتي كه در بازي در حال رخ دادن هست سازنده ها رو يه سري از افكت هايه گرافيكي بيشتر كار ميكنند و يه سري از طراحي ها كه زياد اهيمت نداره به اندازه معمولي توجه ميشه. تو اين بازي بجايه اين كه بيان وقت بزارن مويه اونچناني طراحي كنن كه مثلا بخوان تو چندتاصحنه موهايه آيزاك و الي رو نشون بدن ميان وقت ميزارن كلاه خود آيزاك و suit اش رو به بهترين شكل ممكن طراحي ميكنن بعدش مطمئن باش كسي اين بازي رو به خاطر اينكه بخواد انيميشن هايه فضايي و موهايي با پليگان بالا ببينه بازي نميكنه فن هايه اين بازي اين بازي رو به خاطر جو و اتمسفر خاص و هيجاني كه در گيم پلي بازي وجود داره بازي ميكنن.
بعد كجايه دويدن و بالا رفتن از نردبون افتضاحه؟بين انيميشن هايه معمولي و افتضاح خيلي فرق هست. نكنه توقع داشتي با suit اي كه تنشه انيميشن هاشو مثل اساسين كريد در بيارن و مثل كانر بدويه ؟داري ايراد الكي ميگيري.
خوب منم بازيرو بزارم رو easy يا نرمال معلومه كه نميترسم براي كسي كه اسم خودشو گيمر ميدونه افت داره همچين بازي رو بخواد رو اين درجه ها بازي كنه گفتم براي شروع حداقل درجه سختي بايد رويه hard باشه.حالا خوبه 3 تا درجه سختي ديگه هم دوستمون صفحه قبل گذاشتن كه بعد از اتمام بازي آزاد ميشه.
اون نور كلاه آيزاك هم زماني قابل ديدن و رويت هست كه هيچ منبع نوري در محيط وجود نداشته باشه اين نور مخصوص جاهايه خيلي تاريك هست ربطي هم به خوب يا بد بودن نورپردازي نداره.
شما كه چند تاچپتر بيشتر نرفتي حداقل تا اواسط بازي ميرفتي بعد ميومدي ميگفتي ترسناك هست يا نه بعدش بايد ببيني پيش خودت ترسناك رو چطوري تعريف ميكني چون توضيح دادم كه از چه المان هايي در بازي برايه خلق اتمسفر استفاده كردن.
به نظرت بازي آسونه برو تو منويه بازي درجه سختي رو بزار رو impossible ببينم ميتوني تا چپتر 10 بري يانه.
عزیز مگه من هیترم؟! من خودم عاشق DS 2 هستم!
یعنی هر چیزی تو بازی ها کم کاربرد باشه نباید روش وقت گذاشته بشه؟! الان طراحی مو و چهره چندان از نسل قبل بالاتر نیست! من هم نمی‌گم باید موهاش رو چه می‌دونم مثل Geow یا Uncharted در بیارن که! می‌گم یا اصلا صحنه ای که آیزاک بدون Suit باشه رو نمی‌ذاشتین یا حالا که قرار دادین درست طراحی می‌کردین!
الان چون Suit تنش کرده باید مثل آهو بدو ـه یا رو نردبون برقصه؟! کتفش موقع حرکت رو نردبون رسما داره می‌چرخه!
الان من و 80% دوستان که روی Normal بازی کردیم نوبیم؟! شما نسخه های قبل رو بازی کردی؟! اگه بازی کرده بودی می‌دونستی که روی Normal هم نمی‌شد تیر یا جون نگه داشت و واقعا جون و مهمات کم بود!
خب فقط من نیستم که می‌گم بازی ترسناک نیست! الان همه شرایط رو مهیا کردن برای ترس ولی هیچ موجودی حتی به صورت ناگهانی هم ظاهر نمی‌شه! یعنی همه جا تاریک و بدون دید ـه ولی هیچ موجودی ناگهانی نمیاد و ماشالله انقدر هم تیر و مهمات زیاده که بدون غم منتظر هر چیزی هستی! به علاوه دشمن از 2 کیلومتری انقدر داد می‌زنه که بدونی یه چیزی داره میاد!
مشکل بعدی هم وجود اسلحه ای با قابلیت شلیک سریع ـه! الان هر کی میاد جلو می‌بندیش به رگبار و تموم!
شما منظورت چیه؟! من هیچ برداشت دیگه ای به جز این که شما داری من و همه کسانی که روی Normal بازی می‌کنن رو Casual می‌دونی نمی‌تونم کنم!

یعنی هر چیزی تو بازی ها کم کاربرد باشه نباید روش وقت گذاشته بشه؟! الان طراحی مو و چهره چندان از نسل قبل بالاتر نیست! من هم نمی‌گم باید موهاش رو چه می‌دونم مثل Geow یا Uncharted در بیارن که! می‌گم یا اصلا صحنه ای که آیزاک بدون Suit باشه رو نمی‌ذاشتین یا حالا که قرار دادین درست طراحی می‌کردین!
الان چون Suit تنش کرده باید مثل آهو بدو ـه یا رو نردبون برقصه؟! کتفش موقع حرکت رو نردبون رسما داره می‌چرخه!
الان من و 80% دوستان که روی Normal بازی کردیم نوبیم؟! شما نسخه های قبل رو بازی کردی؟! اگه بازی کرده بودی می‌دونستی که روی Normal هم نمی‌شد تیر یا جون نگه داشت و واقعا جون و مهمات کم بود!
خب فقط من نیستم که می‌گم بازی ترسناک نیست! الان همه شرایط رو مهیا کردن برای ترس ولی هیچ موجودی حتی به صورت ناگهانی هم ظاهر نمی‌شه! یعنی همه جا تاریک و بدون دید ـه ولی هیچ موجودی ناگهانی نمیاد و ماشالله انقدر هم تیر و مهمات زیاده که بدون غم منتظر هر چیزی هستی! به علاوه دشمن از 2 کیلومتری انقدر داد می‌زنه که بدونی یه چیزی داره میاد!
مشکل بعدی هم وجود اسلحه ای با قابلیت شلیک سریع ـه! الان هر کی میاد جلو می‌بندیش به رگبار و تموم!
شما منظورت چیه؟! من هیچ برداشت دیگه ای به جز این که شما داری من و همه کسانی که روی Normal بازی می‌کنن رو Casual می‌دونی نمی‌تونم کنم!
اون ددرجه سختی‌های چند صفحه قبلی رو سازنده‌ها برای خودشون نذاشتن برای ما گذاشتن که نرمال رو نمی‌ریم.نسل قبل یعنی کیفیت طراحی بازی رو برای نسل قبل زمان PS2 می‌دونی؟
الان مشخص کن ببینم بازی رو هر 2 دیسکش رو تموم کردی یا نه؟ من میگم بازی ترسناکه معلومه سلحه سریع برداشتی درو می‌کنی همه رو می‌تونی با آخرین درجه سختی برو.بعد بگم بازی شوتر نیست پس این ژانر رو به بازی وصل نکنید که اون موقعه میشه فهمید نمی‌تونید درست سبک‌ها رو تشخیص بدید. این رو هم بگم که یک داستان ویژه قراره به صورت DLC مدتی بعد از عرضه رسمی بازی ارائه بشه که کلا داستان بازی رو کامل می‌کنه ابهامات رو به صورت کلی رفع می‌کنه. تا 2 روز پیش می‌گفتید Co-op داره ترسناک نیست چون اکشنه؟ الان شد ترسناک نیست ولی هیجان داره.

اون ددرجه سختی‌های چند صفحه قبلی رو سازنده‌ها برای خودشون نذاشتن برای ما گذاشتن که نرمال رو نمی‌ریم.نسل قبل یعنی کیفیت طراحی بازی رو برای نسل قبل زمان PS2 می‌دونی؟
الان مشخص کن ببینم بازی رو هر 2 دیسکش رو تموم کردی یا نه؟ من میگم بازی ترسناکه معلومه سلحه سریع برداشتی درو می‌کنی همه رو می‌تونی با آخرین درجه سختی برو.بعد بگم بازی شوتر نیست پس این ژانر رو به بازی وصل نکنید که اون موقعه میشه فهمید نمی‌تونید درست سبک‌ها رو تشخیص بدید. این رو هم بگم که یک داستان ویژه قراره به صورت DLC مدتی بعد از عرضه رسمی بازی ارائه بشه که کلا داستان بازی رو کامل می‌کنه ابهامات رو به صورت کلی رفع می‌کنه. تا 2 روز پیش می‌گفتید Co-op داره ترسناک نیست چون اکشنه؟ الان شد ترسناک نیست ولی هیجان داره.
خب یه بازی که نرمالش انقدر هیجان داشت، الان باید یک دفعه نرمال نسخه جدیدش تبدیل بشه به چیزی کمتر از Easy نسخه قبل؟! من نگفتم طراحی بازی، گفتم طراحی چهره، مو و ریش!
اصلا برای ادامش انگیزه ندارم و از دیروز تا الان بازی نکردم! خب می‌گی از اسلحه سریع استفاده نکن؛ وقتی گذاشتن تو بازی چرا نباید استفاده کرد؟! مشکل من با قرار دادنش تو بازی ـه!
بخش هایلایت شده رو منظورت رو نفهمیدم!
خب الان چرا باید یه DLC بدن در صورتی که می‌تونستن عین آدم به صورت کامل داستان رو بیان کنن؟!
در ضمن، مهدی جان برو تمام پست های من رو بخون، من قبل از اومدن بازی اصلا در مورد درجه سختی، میزان ترس، Co-Op و هیچ چیز دیگه ای صحبت نکرده بودم!!!

خب یه بازی که نرمالش انقدر هیجان داشت، الان باید یک دفعه نرمال نسخه جدیدش تبدیل بشه به چیزی کمتر از Easy نسخه قبل؟! من نگفتم طراحی بازی، گفتم طراحی چهره، مو و ریش!
اصلا برای ادامش انگیزه ندارم و از دیروز تا الان بازی نکردم! خب می‌گی از اسلحه سریع استفاده نکن؛ وقتی گذاشتن تو بازی چرا نباید استفاده کرد؟! مشکل من با قرار دادنش تو بازی ـه!
بخش هایلایت شده رو منظورت رو نفهمیدم!
خب الان چرا باید یه DLC بدن در صورتی که می‌تونستن عین آدم به صورت کامل داستان رو بیان کنن؟!
در ضمن، مهدی جان برو تمام پست های من رو بخون، من قبل از اومدن بازی اصلا در مورد درجه سختی، میزان ترس، Co-Op و هیچ چیز دیگه ای صحبت نکرده بودم!!!
من کلی گفتم که همه بدونند چرا بذارند وقتی میشه از کشش بیشتر بازی استفاده کرد جرا DLC ندند؟ الان واله من شرم میکنم Normal بازی رو برم گیمر جماعت باید اگر به خودش میگه گیمر حرفه‌ای باید با آخرین درجه سختی بازی رو بره نه با درجات اولیه که به یکی بگی نرومال بهت بخنده. اسلحه سریع بدرد جایی می‌خوره که یک گله ریختن سرت باید سریع عکس‌العمل نشون بدی. من چیزی به اسم آسونی تو گیم پلی3 DS نمی‌بینم

من کلی گفتم که همه بدونند چرا بذارند وقتی میشه از کشش بیشتر بازی استفاده کرد جرا DLC ندند؟ الان واله من شرم میکنم Normal بازی رو برم گیمر جماعت باید اگر به خودش میگه گیمر حرفه‌ای باید با آخرین درجه سختی بازی رو بره نه با درجات اولیه که به یکی بگی نرومال بهت بخنده. اسلحه سریع بدرد جایی می‌خوره که یک گله ریختن سرت باید سریع عکس‌العمل نشون بدی. من چیزی به اسم آسونی تو گیم پلی3 DS نمی‌بینم

من تا الان نمیدونستم بازی رو که رو normal میریم باید بهمون بخندن:d normal یعنی حالت عادی یعنی حالتی که بازی در اصل اینجوری درست شده حالا بعضیا دنبال سختی بیش از حد هستن دیگه قضیش فرق میکنه

اين بحث هارو تموم كنيد ديگه هركي نظر خودشو ميگه ديگه حالا از نظر امير حسين(Dante يا jeffiقديم:d)بازي اين اشكالاتو داره خوب راست ميگه تو شماره قبلي رو درجه نرمال بازي مثل هارد dead space 3 بود حالا اين دليل نميشه چون رو normal بازي ميكنه گيمر اماتور يا نوب هستش.در مورد نظرات ديگه هم كه داره نظرات شخصيشه و به نظر اون بازي اين اشكالاتو داره منم خودم با خيلي نظراتش موافق نيستم ولي ديگه بهش توهينم نميكنم.در ضمن من چون ميشناسمش اينارو گفتم آدم هيتري نيست و كاملا منطقي حرف ميزنه

آخرین ویرایش:
اگه قرار باشه جو ترسناک بازی فقط به درجه سختی وابسته باشه میخوام صد سال سیاه اون بازی نباشه بازم میگم بازی اصلا حس ترس رو القاء نمیکنه و بیشتر به سمت یک شوتر گرایش پیدا کرده DS2 رو هم نرمال رفتم ولی واقعا ترسناک بود برام ولی این رو هم که دارم نرمال میرم اصلا ترس رو حساس نمیکنم (در ضمن کسی هم بهم نخندیده:d)
ولی بازی واقعا خیلی سینمایی تر شده در کل دارم از بازی لذت میبرم ولی نه به عنوان یه بازی ترسناک

امير حسين جان شما برداشتتون از پست بنده اشتباه بوده.
شما اگه عاشق DS بوديد هيچوقت اين بازيرو به خاطر يه انيميشين بالا رفتن از نردبون اينطوري ترول نميكرديد به قولي شما مو رو ميبينيد و من پيچش مو شما وقتي آيزاك از نردبون ميره بالا به اين دقت ميكنيد كه انيميشن چطوره ولي من وقتي آيزاك از نردبون بالا ميره يا مياد پايين به اين فكر ميكنم كه بالا يا پايين چه خبر هست اتفاقا موقع بالا رفتن از نردبون جوري روي اين صحنه كار شده كه كمي حس ترس در آدم به وجود مياره مثلا موقع بالا رفتن وقتي دوربين از پايين بالا رو نشون ميده در بيشتر مواقع يك چراغ روشن كه در حال سوسو زدن هست ميبينيم كه همين صحنه كه فقط ميتونيم نور ضعيف يك چراغ رو ببينيم كمي حس ترس ايجاد ميشود.
بعدش در مورد چرخش لباس اگه لباس نچرخه جاي تعجب داره خوب با لباسي كه تنش هست وقتي ميره بالا معلومه كه اين لباس بايد دارايه فيزيك باشه و نسبت به حركات آيزك انعطاف داشته باشه.
فقط1 DS رو حالت نرمالش كمي بازي سخت بود چون اون زمان بازي براي همه ما ناشناخته بود و نقطه ضعف موجودات بازي رو نميدونستيم چيه مثلا نميدونستيم وقتي يك NECROMORPH بهمون حمله ميكنه بايد به بال هايه تيزش ضربه بزنيم تا دميج بالاتري وارد كنيم ولي تو اين نسخه ديگه همه از بر هستيم كه هر دشمن نقطه ضعفش كجايه بدنش هست در DS 1 ما در ابتدا با 3 درجه سختي طرف بوديم كه رو وحد وسط ميشد نرمال ولي در DS 3 ما در ابتداي كار با 4 درجه سختي طرف هستيم پس حد وسط اين دفعه بايد HARD باشه.
شما وقتي به قول خودت ميگي بازي آسونه بقيه درجه هايه سختي رو كه براي قشنگي نزاشتن شما كافي بود در حين بازي وارد منو بشي ودرجه سختي رو عوض كني لازمم نبود دوباره بازيرو از اول بري چون در هر لحظه از بازي ميشه درجه سختي رو تغيير داد يعني انجام اين كار اينقدر سخت بود؟
بنده هم به كسي توهين نكردم نه به شما نه به هيچ كس ديگه كه بازي رو در حالت نرمال انجام داده. وقتي من خودم درجه سختي رو ميزارم رو نرمال براي اينكه زود بايرو تموم كنم ومسلما با هيچ گونه چالشي هم رو به رو نخواهم شد و نخواهم ترسيد ولي براي امثال من كه واقعا عاشق بازي DS هستيم ميخواهيم مزه بازي رو تا لحظه آخر بچشيم و در هر لحظه با چالش روبه رو باشيم و از استرس و هيجاني كه بواسطه سختي در بازي بهمون وارد ميشه لذت ببريم به اين ميگن يك لذت واقعي از گيمي كه دوسش داريم.
من نگفتم تافته جدا بافته هستم من در حالت IMPOSSIBLE بعضي از قسمت هايي بازي مخصوصا ماموريت هاي فرعي شايد بيشتر از يك ساعت فقط در يك مكان با مرگ دستو پنجه نرم ميكردم و واقعا بازي سخت بود وبسيار چالش برانگيز و من هم شما رو به صورت دوستانه بدون هيچ گونه بي احترامي به اين چالش دعوت كردم ولي شما از پستم برداشت اشتباه كرديد كه به هيچ وجه من آدمي نيستم كه بخوام به شخصيت كسي توهين كنم.

بازی برای این ترسناک نیست چون دیگه همگی ترفند های ترس نسخه اول و دوم بازی دستمون اومده و تو این نسخه هر اتفاقی بیوفته دیگه میدونیم این اسمش ترس نیست و یه چیز بیخودی هست.

پس اینقدر نگید بازی ترسناک نیست.این شما هستید که دیگه فوت و فن های این بازی بهتون کارساز نیست.

امير حسين جان شما برداشتتون از پست بنده اشتباه بوده.
شما اگه عاشق DS بوديد هيچوقت اين بازيرو به خاطر يه انيميشين بالا رفتن از نردبون اينطوري ترول نميكرديد به قولي شما مو رو ميبينيد و من پيچش مو شما وقتي آيزاك از نردبون ميره بالا به اين دقت ميكنيد كه انيميشن چطوره ولي من وقتي آيزاك از نردبون بالا ميره يا مياد پايين به اين فكر ميكنم كه بالا يا پايين چه خبر هست اتفاقا موقع بالا رفتن از نردبون جوري روي اين صحنه كار شده كه كمي حس ترس در آدم به وجود مياره مثلا موقع بالا رفتن وقتي دوربين از پايين بالا رو نشون ميده در بيشتر مواقع يك چراغ روشن كه در حال سوسو زدن هست ميبينيم كه همين صحنه كه فقط ميتونيم نور ضعيف يك چراغ رو ببينيم كمي حس ترس ايجاد ميشود.
بعدش در مورد چرخش لباس اگه لباس نچرخه جاي تعجب داره خوب با لباسي كه تنش هست وقتي ميره بالا معلومه كه اين لباس بايد دارايه فيزيك باشه و نسبت به حركات آيزك انعطاف داشته باشه.
فقط1 DS رو حالت نرمالش كمي بازي سخت بود چون اون زمان بازي براي همه ما ناشناخته بود و نقطه ضعف موجودات بازي رو نميدونستيم چيه مثلا نميدونستيم وقتي يك NECROMORPH بهمون حمله ميكنه بايد به بال هايه تيزش ضربه بزنيم تا دميج بالاتري وارد كنيم ولي تو اين نسخه ديگه همه از بر هستيم كه هر دشمن نقطه ضعفش كجايه بدنش هست در DS 1 ما در ابتدا با 3 درجه سختي طرف بوديم كه رو وحد وسط ميشد نرمال ولي در DS 3 ما در ابتداي كار با 4 درجه سختي طرف هستيم پس حد وسط اين دفعه بايد HARD باشه.
شما وقتي به قول خودت ميگي بازي آسونه بقيه درجه هايه سختي رو كه براي قشنگي نزاشتن شما كافي بود در حين بازي وارد منو بشي ودرجه سختي رو عوض كني لازمم نبود دوباره بازيرو از اول بري چون در هر لحظه از بازي ميشه درجه سختي رو تغيير داد يعني انجام اين كار اينقدر سخت بود؟
بنده هم به كسي توهين نكردم نه به شما نه به هيچ كس ديگه كه بازي رو در حالت نرمال انجام داده. وقتي من خودم درجه سختي رو ميزارم رو نرمال براي اينكه زود بايرو تموم كنم ومسلما با هيچ گونه چالشي هم رو به رو نخواهم شد و نخواهم ترسيد ولي براي امثال من كه واقعا عاشق بازي DS هستيم ميخواهيم مزه بازي رو تا لحظه آخر بچشيم و در هر لحظه با چالش روبه رو باشيم و از استرس و هيجاني كه بواسطه سختي در بازي بهمون وارد ميشه لذت ببريم به اين ميگن يك لذت واقعي از گيمي كه دوسش داريم.
من نگفتم تافته جدا بافته هستم من در حالت IMPOSSIBLE بعضي از قسمت هايي بازي مخصوصا ماموريت هاي فرعي شايد بيشتر از يك ساعت فقط در يك مكان با مرگ دستو پنجه نرم ميكردم و واقعا بازي سخت بود وبسيار چالش برانگيز و من هم شما رو به صورت دوستانه بدون هيچ گونه بي احترامي به اين چالش دعوت كردم ولي شما از پستم برداشت اشتباه كرديد كه به هيچ وجه من آدمي نيستم كه بخوام به شخصيت كسي توهين كنم.
ببینید من دارم نقاط ضعف رو می‌گم و به هیچ وجه نگفتم که چون بازی انیمیشن و مو توش خوب طراحی نشده من انگیزه برای ادامش ندارم! دارم می‌گم بازی فضای خوبی داره ولی نمی‌تونه بترسونه چرا؟! چون کلی تیر و مهمات داری و مطمئنی که هیچ اتفاقی نمیوفته که نگرانت کنه! این هیجان ها یا همون ترس های لحظه ای هم سه نسخه دقیقا مثل هم تکرار می‌شه و هیچکسی نیست که نتونه تشخیص بده کدوم نکرومورف زندس و کدوم مره!
بله زاویه دوربین نردبون خوبه ولی هیچ وقت ترس این که کسی که اون بالاس چه کار می‌خواد بکنه باهات رو نداری!
من هم نمی‌گم لباس نباید بچرخه، می‌گم کتف آیزاک الکی داره می‌چرخه!
بقیه درجه های سختی از همون اول رو که نگاه کنی می‌گی یا خدا کی می‌خواد این ها رو بره ولی وقتی می‌ری تو بازی خود به خود هی درجه ها رو می‌بری بالا که این اصلا خوب نیست به نظرم!
تو همون DS2 هم خیلی راحت می‌شد طعم ترس و استرس رو روی درجه نرمال چشید و واقعا هم با چالش هایی مثل کمبود تیر مواجه می‌شدیم ولی اینجا روی هارد هم من باز هم تمام اسلحه هام پر از تیر و Invertory ـم هم تکمیل از جون ـه!
به هر حال دیگه دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه;) هم بنده برداشت های اشتباه داشتم و هم شما! امیدوارم همه از بازی لذت ببرن;)

بدبخت سازنده های بازی تمام عناصر نسخه های قبل رو رعایت کردند.من نمیدونم دیگه باید چی داشته باشه این بازی!!!بله تمام کسانی که نسخه های قبل رو بازی کردند ازین بازی هم لذت خواهند برد.اتفاقا دوستانی که قر میزنند باید از همون اول برن رو imposible بازی کنند و اسلحه هم آپگرید نکنند و مسیر یاب رو هم استعمال نکنند تا بفهمند بازی چقدر عالی طراحی شده.این بازی حداقل با این موتور بهینه شده>> ساژ <<بسیار عالی هم هست از نظر گرافیک و نشان از ذهنیت خلاق بازی ساز داره.ایراد بنی اسرائیلی هم نگیرید ;).

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or