Dead or Alive 6

g5uc_logo.png

بالاخره DOA 6 هم رونمایی شد :D تاپیک در دست تعمیر

بازی برای PlayStation 4, Xbox One, و Steam ریلیز میشه
بازی کاملاً برپایه ی تکنولوژی نسل جدید در حال ساخته و مثل DOA 5LR یا DOA X3 از مدلهای نسل قبل استفاده نمیکنه
زمان ریلیز بازی برای 2019 در نظر گرفته شده

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
احسان نیست و رو اعصابمه نبودنش:| هعی هعی.... کی راضی میشه دوباره برگرده آخه؟:|

به هر حال...عکس های دو کاراکتر تیز شده ی پست نریمان هم لیک شده:D
Dead or Alive 6 Hitomi and Leifang screenshots leaked - Gematsu

فکر کنم قرار بوده تو گیمزکام تریلر و عکس و ... بیاد که یکم زودتر لیک شد رفت:-"

از بازی ناامید شده مثل هممون دیگه حس اومدنش نیست براش فکر کنم

واقعا به چه وضعیت احمقانه ای این بازی افتاده

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
Dead or Alive 6 Producer On Whether The New Engine Will Have Proper Jiggle Physics - Siliconera

در مورد jiggle physics با تهیه کننده بازی مصاحبه انجام دادن اونم گفته که توی بازی هست و بستگی به نوع لباس ها داره :D
Yohei Shimbori: Moreover, the jiggles vary depending on the costumes. Characters that wear tougher clothing don’t show much jiggles. From here on we’ll release more loose clothing, and they’ll certainly have a different kind of jiggle, so do please look forward to seeing those
برای پی بردن به وجودش هم میتونین به این ویدئو توجه کنید :D :

پ.ن: شخصا که نگرانی اصلیم درمورد بازی تقریبا برطرف شد:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Dead or Alive 6 Producer On Whether The New Engine Will Have Proper Jiggle Physics - Siliconera

در مورد jiggle physics با تهیه کننده بازی مصاحبه انجام دادن اونم گفته که توی بازی هست و بستگی به نوع لباس ها داره :D

برای پی بردن به وجودش هم میتونین به این ویدئو توجه کنید :D :

پ.ن: شخصا که نگرانی اصلیم درمورد بازی تقریبا برطرف شد:D
بازم انتظارمون بیشتر از ایناس ;))=P~

اولش یجور حرف میزدن فکر میکردم قراره کل دخترا با چادر سیاه باشن:))

• Like
Reactions: TwistedFate

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از بازی تریلر جدید اومده و توش Ayane و Marie Rose و Honoka رو نشون دادن.

پ.ن: @NoctisSasuke بیا flat chested loli gothic maid رو نشون دادن:D

هم خوشحالم هم ناراحت

ناراحت که به خودشون زحمت ندادن لباسش رو عوض بکنن

خوشحال از اینکه اگه عوض میکردن ممکن بود از اینی هم که هست با حجاب تر بشه مثل بقیه :|

• Like
Reactions: TwistedFate

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
مثل اینکه قراره یه دموی قابل بازی داشته باشه.
Possible Dead Or Alive 6 Demo Teased On Twitter - Siliconera

اکانت توییتر بازی هم هر روز یه سری ویدئو از کمبوها و مکانیک هاش میزاره و واقعا جالب به نظر میان ولی جدای از اون بازی هیچ هایپی نداره:disappointed:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
بتای بازی الان روی PS Store آمریکای شمالی و اروپا برای دانلود موجوده.
The Dead or Alive 6 Online Beta Test begins today at 7am PT/9am CT/10am ET/4pm CET, but you can preload it now. It is a 7.7GB download that requires PlayStation Plus It will conclude on January 14, 2019.

همچنین دوتا تریلر جدید از بازی اومده. یکی برای معرفی Nyotengu و Phase 4، اونیکی هم با عنوان Combat & Features مدهای بازی و کامبت سیستمش رو نشون میده.

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
بازی قرار بود 2/15/2019 ریلیز بشه که دو هفته تاخیر خورد و به 3/1/2019 تغییر کرد.
حالا خیلی عجیبه!! چرا تو PSN استور امریکا بازی رو زده (346 روز مانده) Dec 31, 2019
چرا!!؟ باگه؟ بازی رو اگه پیش خرید کنیم مشکلی پیش نمیاد؟! کسی اطلاعی از این موضوع نداره؟

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
بازی قرار بود 2/15/2019 ریلیز بشه که دو هفته تاخیر خورد و به 3/1/2019 تغییر کرد.
حالا خیلی عجیبه!! چرا تو PSN استور امریکا بازی رو زده (346 روز مانده) Dec 31, 2019
چرا!!؟ باگه؟ بازی رو اگه پیش خرید کنیم مشکلی پیش نمیاد؟! کسی اطلاعی از این موضوع نداره؟
???

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

نه آقا چه مشکلی پیش بیاد؟ برا بقیه کنسولا زودتر بیاد برا کسایی که دیجیتالی از سونی خریدن آخر سال بیاد؟ D:

2 حالت داره که اینجوری تاریخ میزنن یکی اینکه بازی تاریخ انتشار دقیق نداره فقط سالش معلومه برا همین اکثر استور ها مثل سونی و آمازون و خیلیای دیگه به صورت پیش فرض روز آخر ماه آخر اون سال رو میزنن برا تاریخ بعدا که معلوم میشه آپدیت میشه

بعضی وقتا هم استور سونی حوصلشو ندارن تاریخ انتشار رو آپدیت بکنن اونجوری میمونه چند روز مونده به انتشار درست میشه

هیچ مشکلی نداره بخر اگه میخوای

• Like
Reactions: Behnamm467

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بازی را گرفتم دو روزه دارم بازی میکنم کلا من سری doa را خیلی دوست دارم این قسمت هم مستثنا از بقیه نیست.
بازی ۲۴ تا کاراکتر داره بعلاوه نیاتنگو که تو نسخه ویژه بازی باز میشه.
مودهای مختلفی داره بازی شامل story هست که شبیه بازی های مبارزه ای جدید هستش داستان کلی داره که جالبه البته من ترجیح میدادم مثل فایتینگ های قدیمی چنتا استیج مبارزه کنم یه کات سین برای هر نفر اخرش ببینم.یه قسمت به نام doa quest داره که یکسری ماموریت ها توی مبارزه بهت میده که باید انجام بدی مثلا یه کمبو خاص بزنی یا با جون کامل ببری و...
قسمت fight داره که میتونید تنهایی بازی کنید یا با دو دسته با نفر دیگه ای بازی کنید. Time attack و survival هم داره .
اما قسمت انلاینش که امروز بازی کردم قبلش یه اپدیت ۲ گیگی باید بگیرید فعلا فقط ranked mode داره که راحتم پلیر پیدا میکنه .من دارم با اینترنت همراه اول بازی میکنم توی کانکشن متوسط بدون لگ راحت بازی میکنم توی کانکشن ضعیف یه کوچولو لگ داره اما بازم از تکن ۷ خیلی بهتره.تا اولش بود ملت زیاد وارد نبودن تروفی طلای ۵ تا مبارزه انلاین پشت سر هموزدم تو رگش:D
کلا بازی به من که خیلی حال داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر