hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
قسمت دوم آکوامن هم داستان دار داره میشه و میگن تاخیر خورده و برای بار سوم ریشوت داشته...!!! بتمنم کلا ازش حذف کردن هم افلک هم کیتون...!!! دومین شکست تجاری DC تو سال ؟؟؟؟
کلا وقتی یونیورس کارش تمومه چه اصراری بر ساخت داشتن؟ به احتمال 90 درصد شکست میخورن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
قسمت دوم آکوامن هم داستان دار داره میشه و میگن تاخیر خورده و برای بار سوم ریشوت داشته...!!! بتمنم کلا ازش حذف کردن هم افلک هم کیتون...!!! دومین شکست تجاری DC تو سال ؟؟؟؟
دومیش Blue Beetle اه که احتمالا شکستش تاریخی می شه سومیش می شه Aquaman :D
----
در عوضش 2025 با Superman Legacy کل این ضرر ها جبران می شه.
هایپ یونیورس جیمزگان + نویسندگی جیمزگان + کارگردانی جیمزگان + اسم Superman کافیه تا فیلم راحت بفروشه.
----
یونیورس جیمزگان هم میاد اولش هایپ بالاست همه فیلم ها نمره بالا می گیرن و می فروشن بعدش با کله میاد زمین.
کلا اون دوران اوج یونیورس های سوپر هیرو ای گذشته دیگه. همین فیلم های مستقل و یونیورس های مستقل بهتر جواب می ده به نظرم.

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
اگر فیلم نامه ی در خوری داشته باشد،با احتساب اینکه جیمز گان خود آن را نوشته باشد می توان به کیفیت نهایی آن امید بست،یک اینکه جیمز گان خود کارگردان تراز اولیست،و سینمای ابر قهرمانی را می شناسد و سه گانه ی گاردین او گالکسی او از بهترین های مارول و ژانر ابر قهرمانی است،دوم اینکه جیمز گان هر چند در فیلم هایش میزان قابل توجهی از سکانس های خنده دار وجود دارد،که اغلب با تیکه پرانی و متلک های متعدد کاراکترهایش همراه است،اما هیچوقت کار از دستش در نمی رود و پا را فراتر نمی گذارد،حد کمدی و درام در فیلم های جیمز گان همیشه حفظ می شود،او استاد ساخت فیلم های سرگرم کننده جدی با میزان قابل توجهی از سکانس های کمدی است بدون آن که به شعور مخاطب توهین کند.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
منم بخاطر بتمن بعد از چند ماه نشستم درست فیلم رو دیدم ، خداییش ازش خوشم اومد و بعد از فیلم حس بدی نداشتم ، فقط اینا برا چی اینجوری جلوه ویژه ها رو کار کرده بودن؟ :D
قبل اینکه فیلم رو ببینم میگفتم حالا شاید دلیل اعتراض ملت ب جلوه های ویژه اینه ک اواتار رو دیدن و توقعشون بالا رفته ولی این دیگه علنا ریییییییییییییییییییییی*ده بود :D چی بود ناموسا؟ یعنی یکم ب فکر آبروی خودشون نبودن؟! بنظرم ی آبرو ریزی بود جلوه های ویژه‌اش ، اون تیمی ک مسئول جلوه های ویژه فیلم رو داشتن قشنگ یجوری تر زدن ی رزومه خودشون ک بنظرم یکاری کردن ک تا اخر عمرشون کسی بهشون کار نده ، مث این میمونه ب من بگن ی پلان ساختمون بکش بعد من بجا اینکه با اتوکد و سویل 3d کار کنم ، برم همینجوری مداد بگیرم دستم و نقاشی بکشم :D
اصلا هرچی در مورد افتضاح بودن جلوه های ویژه بگم حق مطلب ادا نمیشه ، واقعا برام قابل درک نبود این جریان -_-

الان آدم میفهمه پیتر جکسون 20 سال پیش چه شاهکاری خلق کرد با سه گانه ارباب حلقه ها ، واقعا هنوزم ک هنوزه جلوه های ویژه ارباب حلقه ها فوق العاده هستن و از خیلی فیلم های الان بهتر هستن .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چیزی که من از این فیلم برداشت کردم این بود که کلا فیلم یک بار ساخته شده بوده و تم تاریک تری داشته . اینا اومدن سریع ریشوت کردن . جلوه های ویژه ی بد هم به خاطر اینه که خواستن سریع آماده اکران بشه .
اصلا اون بتمن مسخره اول فیلم با اون جایی که بری با بروس وین افلک صحبت می کنه یکی نیست . تم اشون شخصیت اشون یکی نیست

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
گال گدوت خبر از ساخت Wonder woman 3 با همکاری جیمز گان داد ، هنوز مشخص نیست پتی جنکینز برا کارگردانی برگرده یا نه (که امیدوارم برنگرده) ، در ضمن پیتر سافران هم همکاری قراره بکنه
تا خود جیمز گان چیزی نگفته جدی نگیر این مورد رو، دنیاش داره ریبوت میشه و از پایه جلو میبرن همه چیز رو بعد شماره سوم فیلم این اصلا معنی نمیده.

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
221
نام
D23
تا خود جیمز گان چیزی نگفته جدی نگیر این مورد رو، دنیاش داره ریبوت میشه و از پایه جلو میبرن همه چیز رو بعد شماره سوم فیلم این اصلا معنی نمیده.
من خودمم ترجيح میدم ریبوت شه تا لااقل اون گند شماره دوم یادم بره

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
این Blue Beetle منو یه جورایی یاد سوپرهیروهای شرقی و به عبارتی ژاپنی میندازه. به نظرم چیز خوبی دربیاد!
البته میدونم دوستان نظر دیگه ای دارن :D

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
گال گدوت خبر از ساخت Wonder woman 3 با همکاری جیمز گان داد ، هنوز مشخص نیست پتی جنکینز برا کارگردانی برگرده یا نه (که امیدوارم برنگرده) ، در ضمن پیتر سافران هم همکاری قراره بکنه
مگه ریبوت نشد دنیا ؟
البته اینکه آکوامن 2 هم داره می یاد نگران کننده است😅
کسی می دونه اصلا چرا آکوامن 2 داره ساخته می شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر