m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
جان کمپیا اعلام کرد فیلم Batgirl یک فاجعه تمام عیار بوده و وارنر با اکران نکردنش بیشتر قصد حفظ آبروی دی سی را داشته نه جلوگیری از ضرر مالی.

وارنر تنها ۲٠ میلیون دلار از اکران نکردن این فیلم سود کرده. فیلم Wonder Twins دی سی نیز کنسل شد.
پس ببین چه افتضاحی بوده باز این؟
برام سوال بود یعنی از واندر وومن بدتر هم میشه ساخت؟
مثل اینکه آره :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دیوید زاسلاو، رئیس وارنر دیسکاوری، اعلام کرد برنامه‌ای ده ساله برای پروژه های DC وجود دارد؛ مشابه حرکت کوین فایگی در مارول، برای ۱٠ سال جلوتر برنامه ریزی میشود.

او گفت فیلم های Flash و Shazam و Black Adam فوق العاده هستند و بی صبرانه منتتظر اکرانشان است.

هیچگونه فیلمی که از موفقیتش اطمینان نداشته باشیم، ضعیف باشد و یا آماده نباشد تحت برند DC و وارنر هرگز منتشر نخواهد شد.

در ادامه اعلام شد DC پس از سال ها یکی از استودیو های اصلی وارنر دیسکاوری شده و دیگر زیرمجموعه به حساب نمی آید. (مارول از اول استودیو اصلی دیزنی بود.)

استریم دیسکاوری با HBOMAX ادغام خواهد شد و تحت یک استریم یکپارچه از تابستان ۲٠۲۳ آغاز به کار میکنند و بر روی HBOMAX و روی آثار با کیفیتش هزینه ی زیادی خواهد شد. اشتراک دارای سه مدل پرداختی گران‌تر با بدون تبلیغات، ارزان تر به همراه کمی تبلیغات و رایگان دارای تبلیغات کامل خواهد بود.

فیلم های DC از این به بعد کیفیت بالایی خواهند داشت، پس بودجه بالایی نیز خواهند داشت.

تصمیمات غلط مدیریت قبلی باعث شده آثار بی کیفیت همچنان چراغ سبز بگیرند و وارنر مالیات هنگفتی پرداخت کند، آثار DC بی برنامه بودند و کارگردان های بزرگی چون نولان، اسکورسیزی و فنیچر را که سال با وارنر کار میکردند نیز فراری دادند.

پ.ن: اینجوری که این جناب داوود داره پیش میره و از موفقیت این سه تا فیلم هم مطمئنه، به نظر میرسه دنیای DC وارد عصر جدیدی شده!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
طبق گزارشات منتشر شد ازرا میلر دقایقی پیش با جلیقه ضد گلوله و تفنگ به دست تو آمریکا دیده شده! گفته شده او از ترس FBI و گروه نژاد پرستان KKK در حال فرار است 😂

این مورد تکذیب شد. :D

• Like
Reactions: i am dead

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
پس ببین چه افتضاحی بوده باز این؟
برام سوال بود یعنی از واندر وومن بدتر هم میشه ساخت؟
مثل اینکه آره :D
:|

چقدر این فیلم بدبخت رو می کوبید انصافا، نسبت به نسخه اولش ضعیف تر بود؟ آره، ولی دیگه داغون و زباله هم نبود دیگه. :D

با بودن امثال ریبوت هل بوی، گرین لنترن و ... انصافا ظلمه بهش بگید افتضاح. :(

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
:|

چقدر این فیلم بدبخت رو می کوبید انصافا، نسبت به نسخه اولش ضعیف تر بود؟ آره، ولی دیگه داغون و زباله هم نبود دیگه. :D

با بودن امثال ریبوت هل بوی، گرین لنترن و ... انصافا ظلمه بهش بگید افتضاح. :(
والله برای خود من تحمل کردن هلبوی به مراتب بهتر از این واندروومن دومیه بود . هلبوی در مقایسه با نسخه های قبلی اش بود که افتضاح بودنش به چشم می اومد. اگه مستقل از اون ها در نظر می گرفتیم یک کار معمولی بود . اما این واندروومنه نوبر بود. رسما به شعور بیننده توهین می کرد و من همش منتظر بودم یک خاله شادونه آخرش بیاد بیرون با لحن لوس و ننر پیام اخلاقی بده :))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
من نمیگم کلیت اسنایدر ورس بد بود . درسته ضعف هایی داشت . از اینا بعید نیست بزنن کلهم ریبوت کنن . دیگه با این purge ی که حاج اقا زده بعید نیست...!!! به نظرم همین اسنایدر ورس رو ادامه بدن بهتره . کیفیت مهمه اوکی ، نظارت بیشتر بزار رو پروژه ها! الان سه تا بتمن هست جوکر معلوم نیست فینیکسه یا جرد لتو فلش که گور به گر میشه با این داستان بازیگر اعجوبه اش..!!! یه اکوا من مونده و واندر وومن که ظاهرا فیکسن. بلک آدام هم فک کنم دواین جانسون گفته بود تو خط DCEU نیست...!!!

استاد والتر هامادا هم ظاهرا دیده فیلم بت گرل کنسل شده خواسته جدا شده که ظاهرا تا اکران بلک آدام هست...!!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
5 قسمت the sandman رو دیدم واقعا خیلی خوش ساخت هست از نظر جو داستان همونجور که دوستان گفتن شبیه دنیای هری پاتر هست. جلوه های ویژه اش هم خیلی خوبه.
فقط یک نکته اینکه قشنگ کلی بازیگر سیاه پوست چپوندن تو سریال . هر کی هم میبینی گی هست. حالا من نمی دونم تو کمیک هم همینجوری بوده یا نه. سریال تا خرخره Woke هست.
کمیک سندمن همینطور هست.
کمیک برای دهه 80 میلادی هست(35 سال پیش) و گیمن تا جایی که تونسته سعی کرده مسایل اجتماعی مهم آینده نگرانه رو درش لحاظ کنه.
از جمله طرنس، گeی و....
البته برای برگردان سریالی شخصیتها، رنگ پوستها و... تغییر داشته و این طبیعی هست.
ولی خب خیالت راحت این موارد زورچپون نبوده و در کمیک هم بهش پرداخته شده.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کمپانی Warner BrosDiscovery با کنسل کردن فیلم و سریال های بی کیفیت و کم بیننده اش، جلوی پرداخت ۸۲۵ میلیون دلار مالیات را گرفت و باعث افزایش نرخ سود دهی اش شد!

این مبلغ شامل کنسل کردن فیلم های ‘Batgirl’ و ‘Scoob!: Holiday Haunt’ نمیشود.

---
همچنین فردی که اکران خصوصی این فیلم رو دیده گفته که ویلن فیلم Batgirl شخصیت فایرفلای بوده که اصلا نکته جالب و به یاد موندنی نداشته (به نظر من که در حد همون شخصیت مکس زن شگفت انگیز 1984 بوده!) و با اینکه رابطه جیمز و باربارا گوردون داخل فیلم خوب بوده اما کلیت فیلم مزخرف و در حد نمره 4 از 10 بوده.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
با اینکه من کلا کامیک هاشو نخوندم این سندمن چقدر خوش ساخته و چقدر پتانسیل داستان خوبی داره ولی اصلا نمیزاره ادم با فیلم ارتباط برقرار کنه.
چند قسمت رو دیدم و تا الان اکثر زوج هایی که نشون دادن یا گی بودن و یا لز و یا بای. بابا لااقل یه دونه جا بدین از اینا بفهمیم تو دنیا lgbtq+dfjhsdklf وجود داره نه اینکه تمام دنیایی که نشون میدیدن همه از دم گی و لز باشن. این وسط که مسئول بقای بشریت و تولید مثل باشه :D ؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
با اینکه من کلا کامیک هاشو نخوندم این سندمن چقدر خوش ساخته و چقدر پتانسیل داستان خوبی داره ولی اصلا نمیزاره ادم با فیلم ارتباط برقرار کنه.
چند قسمت رو دیدم و تا الان اکثر زوج هایی که نشون دادن یا گی بودن و یا لز و یا بای. بابا لااقل یه دونه جا بدین از اینا بفهمیم تو دنیا lgbtq+dfjhsdklf وجود داره نه اینکه تمام دنیایی که نشون میدیدن همه از دم گی و لز باشن. این وسط که مسئول بقای بشریت و تولید مثل باشه :D ؟
وقتی بخوای با زور اقلیت رو بکنی تو پاچه اکثریت این میشه 🤣🤣🤣

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
این لوسین توی کمیک سندمن یه مرد موقرمز نبود؟ الان توی سریال یک زن سیاه پوست شده. البته داریم عادت میکنیم و در کنارش حالمون هم بهم میخوره.
حداقل کاش مو می‌داشت طرف! یک زن سیاه پوست کچل با عینک و صدای کلفت گیرا! همش حس میکنم صداش دوبله شده! نقششم که ماشالا خیلی زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر