DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فکر کنم دلیلش اینه که اکثرا گیم پلی آرکام میخواستیم...بس که جذابه:D
و اون مراحلی که در کنار بقیه بت فمیلی میجنگیدیم واقعا حال میداد! الان اگر همین بازی رو دقیقا با سبک و سیاق آرکام میساختن(بگو Origins 2 میدادن حتی:-" ) ، فکر میکنم دید ملت خیلی مثبت تر از الان بود:D

من از طراحی مرحله و جو خفن و سینماییش خوشم اومد، با طراحی ها هم کنار میام...
ولی واقعا آرکام نبودنش و این RPG شدنش خیلی ضدحال بود! یعنی کلا فکر نمیکردم گیم پلی آرکام رو بزارن کنار! حتی انر ریبوت باشه:D

چیز دیگه...وجود Loot و احتمالا Gear و ... :-"
بازی آره با اونجرز فازش خیلی فرق داره! ولی... آرکام هم نخواهد بود:-" اینش ضدحال میزنه:D حداقل برای من!
یعنی من که از Origins هم حسابی لذت بردم با اینکه صرفا یه Reskin با داستان جدید بود، اینجا بسی غمگین شدم که دیگه چنین چیزی نمیبینم:( (انتظارمم در همون حد Origins بود که باز Reskin بسازن:-" )

سری آرکام که بین AAAهای داستان محور فکر کنم خدای DLC باشه:D یعنی از این نظر فکر نکنم فرقی کنه!

ولی GAAS مد این روزهاست و WB مشکوک ترین ناشر دنیا! مخصوصا بعد از گندی که به یکی از IPهای جدید خوش ساخت و امیدوار کننده ی نسل جدید زد! :| ( Shadow of War )
و انقدر طول کشید درست کردنش که از تب و تاب افتاد دیگه:(

و گویا Co Op هم نهایت دو نفره ست:D ... البته من حمایت میکنم از هرچه تعداد کمتر! شلوغ بشه همه جی قاطی میشه:-"

راک استیدی باز خودشون کار درستن و بهشون اعتماد زیادی هست:D ، گرچه من برای این بتمنه خیلی بیشتر از سوساید اسکواد هایپ بودم! و فکر هم نکنم با معرفی شدن اون، مثلا برای اون بیشتر از حتی همین بتمن که با انتظاراتم فرق داشت مشتاق بشم:D

دقیقا مطلب همینه دیگه :D همه ـمون انتظار داشتیم ادامه این عزیزان با فرمول آرکهام رو ببینیم که کلا یه دفعه خورد تو ذوقمون اساسی! :D صد در صد خیلی ها ناراحت شدن، ولی چندان اهمیت نداره :D کلا عادت همه ـمونه چیزی رو که نیومده قضاوت کنیم از ابتدا :D
ببینیم خدا چی میخواد، ولی من شدیدا امیدوارم به نتیجه نهایی نمیدونم چرا :D
من فقط امیدوارم gaas نباشه گیم، حالا میخواد تا خرخره coop و هر کوفت و زهر ماری باشه! همین که یه منوی ساده مثل سری آرکهام داشته باشه و هم این که یه روایت سر راست و مشخص ببینم از گیم در حد این که همین طوری داخل مپ ماموریت بعدی رو نشون بده برام کفایت میکنه. ولی این که مثلا قرار باشه پلیر بدبخت سردرگم بشه همون ابتدا، از همین الان میگم اپیک فیل ـه و خود منتقدا هم کنار نمیان با این موضوع :D بالاخره روی سری آرکهام هم ما و هم اکثر منتقدها یه تعصب خاصی داریم (بدون در نظر گرفتن منتقدین گرانبهای Gamespot :D)، و یقینا یک دفعه خلاف جهت آب شنا کردن باب میل هیچ کس نیست بعد این همه انتظار...

تا 4 و 40 میخوای بیدار باشی چی رو ببینی.
اون احتمالا یه بازی انلاینه احتمالا.این که این همه هایپ داشت به اینجا رسید
اون که در خفا ازش رونمایی شد

جان؟ :|:D
کلی پنل محشر تا خود صبح وجود داره :D

• Angry
Reactions: MehdiAhmadi

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
Gotham Knights: Is Batman A Secret Villain
ایده جالبیه. که بتمن بشه تالون.
سوالی که مطرح کرده اینه جسده بتمن چی شده.اگه بتمن مرده باشه و جسدش گیر جغدها افتاده باشه. میشه با تزریق سرم به تالون تبدیلش کرد و جذاب
دقیقا مطلب همینه دیگه :D همه ـمون انتظار داشتیم ادامه این عزیزان با فرمول آرکهام رو ببینیم که کلا یه دفعه خورد تو ذوقمون اساسی! :D صد در صد خیلی ها ناراحت شدن، ولی چندان اهمیت نداره :D کلا عادت همه ـمونه چیزی رو که نیومده قضاوت کنیم از ابتدا :D
ببینیم خدا چی میخواد، ولی من شدیدا امیدوارم به نتیجه نهایی نمیدونم چرا :D
من فقط امیدوارم gaas نباشه گیم، حالا میخواد تا خرخره coop و هر کوفت و زهر ماری باشه! همین که یه منوی ساده مثل سری آرکهام داشته باشه و هم این که یه روایت سر راست و مشخص ببینم از گیم در حد این که همین طوری داخل مپ ماموریت بعدی رو نشون بده برام کفایت میکنه. ولی این که مثلا قرار باشه پلیر بدبخت سردرگم بشه همون ابتدا، از همین الان میگم اپیک فیل ـه و خود منتقدا هم کنار نمیان با این موضوع :D بالاخره روی سری آرکهام هم ما و هم اکثر منتقدها یه تعصب خاصی داریم (بدون در نظر گرفتن منتقدین گرانبهای Gamespot :D)، و یقینا یک دفعه خلاف جهت آب شنا کردن باب میل هیچ کس نیست بعد این همه انتظار...

جان؟ :|:D
کلی پنل محشر تا خود صبح وجود داره :D
اوناش فیلمه. فیلم دو ساعته بخواد نصفش لیک بشه بدرد نمیخوره. فیلمو باید تو لحظه دید.فقط واندر رو ارادت داشتم خدمت گل.دیدمش.
چون ماله برزیلشو ندیده بودم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
خوبی اش اینکه تایید شده مثل جوکر یک یونیورس جداست،(یا حداقل شایعه اش اینه) و هیچ ربطی به DCEU نداره. امیدوارم با توجه به اینکه دست مت ریووز بازه سه گانه جالبی بهمون بده.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
تریلر WW 84 خیلی خوب بود ، کلا امیدوارم قوی تر از شماره اول ظاهر بشه حتی .

لیک تریلر Snyder-Cut هم بیشتر منو مشتاق کرد ببینم چرا انقدر تغییر کرده بوده فیلم و تا این حد حذفیات داشته .

از اونور منتظرم بالاخره تریلر Flashpoint بیاد ببینم چطور در اومده ، فکر میکنم خیلی جالب و خوب در بیارن فلش رو .

GK هم که چی بگم ! نمیشه از الان قاطع نظر داد ولی بعد بتمن راکستیدی فکر نمیکنم همچین عنوانی چیزی بود که انتظارش رو داشتیم . حقیقتا Co-op و Gaas و پرداخت درون برنامه ای و فلان و فلان‌ نباید رو عنوان های معروف اینطور اثر بزاره ، مخاطب های خودش رو داره از اونطرف ..

کلا نیاز هست بیشتر ازش نمایش بیرون بیاد تا مشخص بشه واقعا با چی طرف هستیم !

پ.ن : خیلی امید دارم الان نه ولی در آینده اون شایعه پروژه هری پاتر حقیقت داشته باشه و معرفی شه . بازی‌هاش تو اون سن و سال ها واسه من یه دنیای بشدت لذت بخش بودن کنار فیلم ها و کتاب ها واقعا ..

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
بازی با یک تریلر cg معرفی شد. 2022 میاد . فقط هم برای نسل بعد.هارلی کویین_کاپیتان بومرنگ_ددشات_مرد کوسه ای اگه درست گفته باشم شخصیتای بازی هستن. اون عکس هم که قبلا بیرون اومده بود خود سوپر من بوده احتمالا هم شخصیت شیطانی داره .
خبری از گیم پلی نبود. بازی هم سینگل پلیر داره هم مولتی پلیر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر